PDA

View Full Version : KAK DA RAZBERE EDNO MOMI4E?



03-18-2005, 18:03
Kak edno momi4e da razbere dali edno mom4e go haresva naistina,a ne se opitva samo da go svali?Znam 4e sigurno ima podobni temi,no vse pak mnogo vi se molq da mi kajete...Kak mom4eto pokazva na momi4eto 4e go haresva?i o6te edin vupros...Ako nqkoe mom4e haresva nqkoe momi4e ima li pri4ini da ne mu predloji...Molq vi otgovorete.

BLaZy
03-18-2005, 18:20
ami ima sumati pri4ini da te haresva i da ne ti predloji......
primerno si misli ... 4e nqkak si nqma da se polu4i ... ili puk si misli 4e si detence o6te i nekak ne moje samo da te gushka i takiva gluposti(ako si o6te malka) ili pyk prosto ne e sigoren v 4uvstvata si :) toest toi moe da te haresva no ponqkoga da ne go izpitva... abe obarkana rabota... a moje i da haresva DRUGO MOMI4E i da se kolebae strashno i da e razdvoen...

6to se otnasq do tova kak da razberesh 4e te haresva... ami tova e nai lesno...
opitai se da zabelejish dali ti obryshta pove4e vnimanie na teb ot drugite momi4eta... ili puk ti se obajda 4esto po tela ili ti pi6e SMS ... ili gleda da e po 4esto do teb... ili kato grupata te ostai nazad ... toi da te 4aka.... ili puk kogato se otdelish ot grupata (mnogo vajno) toi idva pri teb i te pita kak e kakvo ima.... ili e zagrijen za teb... po nqkakv na4in........ ami dori moje da se zamislish kolko 4esto te gleda... ili dali ponqkoga ne te gleda zamisleno.....
uf tolko sa mnogo 4e ne mi se misli :P


(posta sam go pisal spontanno neznam kolko smileno zvu4i :P )

LiL_Juliete
03-18-2005, 18:21
emi k`fo da ti kaja vseki si e razlichen a kak da razbere edno momiche mislq che nqma koi da ti kaje shtoto ima momcheta koito dosta dobre lujat za da vkarat v legloto si nqkoq qka kaka principno momicheto samo trqbva da useshta

texus
03-18-2005, 19:02
che men kwo me interesuwa :lol:

6 и 10 точки от правилника!!!
Moderated by BABY_SEXY_GIRL

korn___
03-19-2005, 04:23
ami vij sa seko malko po umno mom4e moje ao re6i da te zablujdava s meseci taka 4e samo deistviqta po tva moje da se pokaje kolko te haresva vinagi purvo e svalkata i posle eventualno se poqvqvat nqkvi 4ustva ako tva e vuzmojno de zaedno s vzaimnoto doverie taka 4e .... si4ko si ima red v toq totalno oburkan svqt :mrgreen: :P

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

morsmordre
03-19-2005, 08:10
Ами трябва да бъдеш наблюдателна.Обикновено момчето се опитва да привлече вниманието на момичето; заговаря я, опитва се да я накара да с засмее на шегите му, през голяма част от времето се движи в нейната компания или с нея.Има много възможности.Ето, ако си на купон, тогава е най-лесно: момчето те харесва и отива при теб, заговаря те, пита те дали ти харесва купона, пуска шегички, после си тръгва, но по-късно се връща отново - проявява интерес към теб.Тогава ти сама трябва да решиш дали да приемеш този негов интерес.
Да, има причини, поради които едно момче да харесва момиче, но да не му предлага.Това може да е защото е срамежлив, защото се страхува от отговора й, защото е бил скъсан наскоро и се чуди дали е правилно да започва нова връзка, тъй като все още има чувства към старото момиче и още някои.Естествено, няма да пропусна моята причина :? .Има момчета, които имат здравословни проблеми, но не някви обикновени, ами такива, дето никой лекар не може да им каже от какво се получават и как да се излекуват.Тогава тези момчета започват да мислят, че може усещането при целувката да не е същото като при останалите и на момичето да не му хареса, което всъщност е лошо, защото предполагам, че всички знаем какво би последвало... :cry: А, ето и още една причина - може да се страхува, че няма да хареса на момичето.
Има много предположения.А пък аз лично винаги съм се питал как едно момиче успява да накара определено момче да отиде при нея и да я свали пък после да прерастне в нещо по-голямо??? :?:

silveto_sisi
06-30-2008, 05:03
Kak edno momi4e da razbere dali edno mom4e go haresva naistina,a ne se opitva samo da go svali?Znam 4e sigurno ima podobni temi,no vse pak mnogo vi se molq da mi kajete...Kak mom4eto pokazva na momi4eto 4e go haresva?i o6te edin vupros...Ako nqkoe mom4e haresva nqkoe momi4e ima li pri4ini da ne mu predloji...Molq vi otgovorete.


Ние момичетата никога няма да разбереме момчетата .. както и те нас ...
Това дали наистина има чувства ... само ти можеш да разбереш .. Всичко си идва от сърцето ... =)
А иначе ако някое момче харесва някое момиче ...Да има причини да не и предложи ... или да не я забива ... те може да си всякакви :)

krem4et0
06-30-2008, 09:31
Стара тема!