PDA

View Full Version : ДА го зарежа ли.



03-19-2005, 07:09
Здравейте.Зна4и на 15 съм и от 7 месеца съм с приятеля ми ина4е се познаваме от година и пове4е.Винаги когато можем се виждаме или аз ходя в офиса му или той идва до даскало да ме вземе и сме заедно доколкото времето позволява.Обаче той всяка седмица ходи в едно семейство при 1 курва която има 2 деца на 8 и на 13 години и при смотания им мъж.Децата му се качват на главата а курвата все го занимава с любовните си истории а мъжа и го занимава с некви глупости.И това всяка седмица и заради тях ме пренебрегва и не влиза в 4ата защото предпочита да е в тях.Зна4и никога за среща когато може да се видим не ме е пренебрегнал заради тях но когато не можем да се видим той е в тях вместо да е с мене в 4ата и на мене ми писна защото не мога да понасям тва семейство.Ама той е готов да се разделим но не и да ги зареже защото бил се познавал с тях от 6 години и били много близки.ДА се разделим или Не.ДАйте съвет.Не мога да ги понасям тея въшльовци в тва семейство.Много оби4ам приетеля ми и той много ме оби4а верен ми е не ходи по курви или на дискотеки и купони и не се занимава с разни хюмнета.В тва отношение ми е бил винаги верен.Но да ме пренебрегва и да не влиза в 4ата заради тея и да ходи всяка седмица в тях няма да стане 4е се 4удя дали да се разделим и той да си остане с тях или не.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

D_A_R_I_N_A
03-19-2005, 07:20
Mila dobre li si.Kak moge da iska6 da zareje6 prijatelq si sled kato ste zaedno ot 7 meseca.Razbiram da e zameseno drugo momi4e pri koeto hodi a ti govori6 za semeistvo. :lol: I kazva6 4e ne hodi po kuponi i diskoteki i ti e veren.Ostavi go da hodi 6tom mu se hodi i e vednuj prez sedmicata.A 6tom se vijdate i ne te e prenebregnal zaradi tqh kakuv e problema.Az sum s moq prijatel ot 1 godina i 2 meseca i si imame pulno doverie i go puskam i po kuponi i diskoteki i sum sigurna 4e ne mi e izneveril i ne se 4uvstvam prenebregnata za6toto toi si e moi no go ostavqm na da hodi kudeto iska i s priqteli i po kuponi.I sa malko mom4etata kato tvoq priqtel da ne hodqt po diskoteki i kuponi taka 4e spokoino mila.Ako ima ne6to drugo po vajno i zaradi nego da se 4udi6 dali da se razdelite moje ama za tova semeistvo 4e ne vlizal v 4ata :shock: Drujsi mom4eto i si pazi vruzkata nedei q propilqva i sum sigurna 4e prijatelq ti te obi4a i e samo tvoi.DAvai go po spokoino i nedei priema ne6tata tolkova navutre za da ne sujalqva6 sled tova. :wink:

NaSty GiRl
03-19-2005, 08:06
emii prosto sedni i govori s nego ne go zarqzvai vednaga..moje naistina tezi hora da sa mu priqteli kakto i ti ima6 svoi priqteli..i vse pak se surdi6 za tova che ne vliza v chata golqma rabota vajnoto e navun da ste zaedno .. 8)

En3rGy_Boy
03-19-2005, 09:01
Moje samo da se radva6 4e ima6 takuv priqtel deto da ne hodi po diskoteki i kuponi i da ne ti izneverqva 6toto az ako bqh nqma6e da te iztraq i da ne moga da hodq nqkude si vednuj sedmi4no.Ti luda li si ma.Moita priqtelka znae daje 4e se dvija s drugi momi4eta s priqteli i 4e hodq na diskoteka i daje znae za 2 ot izneverite mi a ti se 4udi6 dali da skusa6 s priqtelq si sled 7 meseca zarad teq tam.Interesno kak reagira priqtelq ti na tva koeto kazva6 tuka 6toto tree da e mnoo pros za da ti se vurzva na lape6kiq akul.Ae duxai. :lol:

Tiffany
03-19-2005, 09:13
Съжелявам,но и аз не мога да те разбера!След като толкова обичаш приятеля си би го оставила само,защото той държи на приятелско семейство,което познава от години,а не чати с теб???Ако наистина държиш на това момче би го разбрала,че всеки един има нужда да бъде и с приятелите си понякога,а не да му поставяш тавива...условия!Не прави неща,за който може да съжаляваш!

Anitoooo
03-19-2005, 09:32
Между другото се 4удя на приятеля ти защото той е човека в случая който трябва да те зареже а не ти да се 4уди6 дали ти да го остави6.Сама казваш 4е не ходи по купони дискотеки а е с тебе когато може и ходел в тва семейство сяка седмица и не сте 4атили.И кво като ходи да не би да има интимна връзка с някой от там?Струва ми се 4е приятеля ти наистина държи на тебе и на връзката ви но явно ти не полагаш усилия да укрепне тая връзка и си готова заради някакво семейство да остави6 приятеля ти понеже ти било неприятно :roll: Остави мом4ето намира да ходи там като другаде не ходи.Аз какво да кажа като моя приятел ако не е с мен е или с някакви наркомани от неговата компания или се закача постоянно с някакви моми4ета.Но го оби4ам и сме заедно и макар и трудно се примирявам с това.Според мене ти искаш връзката да ви отиде по дяволите и то след 7 месеца за нищо.Ти ше съжалява6 след това и все пак си мисля 4е приятеля ти е този който трябва да те остави в слу4ая а не ти.Но явно мом4ето наистина те оби4а и гледа да се примирява с твойте измислените условия....не мога да те разбера може би е заради годините ти и между другото на колко е приятеля ти????

Legally_Blonde
03-19-2005, 10:21
Първо той на каква възраст е че да работи в офис и да се занимава с цяло семейство?Все пак вие сте заедно от 7 месеца а той се познава от 6 години.Не можеш да приемеш че той предпочита нея а не теб,но смятам че ще е най-добре да си поговорите насаме.Чао мила и успех :wink:

Angel88
03-19-2005, 10:29
Kak o6te ne ti e bil 6uta tva mom4e.Ne hodil nikude a ti ne go puska6 i v nqkvo si priqtelsko semeistvo i te prenebregval kato hodil 1 puti sedmi4no i ne vlizal v 4ata hahahahhahahaah.Pregledai se...6te me izvinqva6 no priqtelq ti e mnoo zadrusten za da ne izliza nikude ili prosto mnogo te obi4a i iska da e samo s teb.Ako e ot vtoriq tip zaslujava6 da te ostavi toi ama dori i ti da go ostavi6 neka te vidq togava kato si nameri6 nqkoi drug dali 6te moje6 da go spre6 da izliza i na diskoteki i na kuponi i ti da ostava6 nazaden plan i ako se opita6 da go spre6 na 2 den da ti bii 6uta.hahahaha...az ako zabranqvah na moq priqtel da izliza kudeto sui iska dosega nqma6e da izkarame 5 meseca.Unikalen slu4ai si da znae6. :D

svetla_88
03-19-2005, 11:26
iz4akai i ako preceni6 4e ne moje6 taka pogovori s nego i togava kasaite no spored men ne go pravi !nedei!! :wink:

Mis_Lover
03-19-2005, 11:27
а ве милички много съм сидобре аз .Мразя това семейство защото там са се събрали семейство от 3 курви( майката Катя идвете дъщери средната курва станислава и наи-малката курва женя) и един дядка и те ме мразят и винаги ме оплюват!А приятелят ми не ме защитава пред тях ,каквото ида кажат за мен той никога не ме защитава и станислава харесва приятеля ми настиска му се и иска да "ходели" харесвала го незнам си кво и за тва ме мразя искали да изгорятснимката ми в печката а той нищо не им казал последния път като отиде те започнали да ме убиждат и той нищо не им е казал !Това е проблема а и не само аз и майка му е против това той да ходи в тях и те не са приятелско семейство...бащата гоизползва за да му поправя компа а Катя го занимава и идва в офиса му само за да изпраща писма и смси на любовника си от интернет, цялото семейсво си мисли че приятеля ми е тяхна собственост и когато и да щрякнат с пръст той трябва да е на тяхно разположение и само като имат нужда от него тогава му се обаждат и го търсят .А мен ме мразят и искат отновода го саберат със бившата му приятелка защото на тях тя им е любимка ееее... :evil:

Eliiiiiiiiii sexsito
03-19-2005, 11:55
Po dobre ne go zariazvai,vapreki 4e hodi pri tiah,sigurno tam si ima nekva rabota.Vij dokade 6te stigne tova.Ti govori la li si s engo za tova?Verno taka e mnogo gadno,no nali pone se vijdate,a za 4ata da ne ti puka mnogo.Aide obi4aite se ,ne si izneveriavaitei zanapred,i dano toi sam se useti po niakoe vreme za tvasemeistvo.ASma verno moje da sa mu mnogo blizki,taka 4 ene go karai da izbira mejdu teb i tiah :)

Dobrina
03-19-2005, 12:26
Абе момиче, той нали не ти отказва срещи заради тях? Нали не те е зарязал, въпреки техните одумвания и интриги? Тогава какъв ти е проблема? Боиш се, че той не те обича достатъчно? И да спре да ходи у тях, това няма да се промени. Ако уважаваш приятелите му, ако му даваш свобода, той ще те харесва повече, ще гледа на теб като на зрял човек. Той нали не ти забранява да се виждаш със съученици и приятели? Имай му повече доверие, щом като казваш че се обичате.

LetiCherry
03-19-2005, 12:28
Az v tazi istoriq ne razbrah to4no kakuv ti e probelma?! Vse pak hodite 7 meseca, tupo e skusate zaradi ne6ot takova! A ne razbrah ti otkude si sgyrna 4 ene ti izneverqva i ne hodi po diskoteki, o6te pove4e 4e mai lubovta vi proti4a samo v 4ata, bez mnogo mnogo realni sre6ti, a toi raboti i v ofis! Na kolko godini si i toi na kolko e ?

foxy_f
03-19-2005, 16:18
nedei da kasa6 s nego - spored men ne e toi vinovniq vav slu4aq a ti za6toto ne mu dava6 nikakva svoboda.ne moje6 da iska6 ot nego da sas teb postoqnno a ako po nqkakva slu4ainost ne e da se sardi6.trqbva da razbere6 4e tezi hora sa mu priqteli i spored men ako sa 4ak tolkova blizki e daje malko da se vijdat 1j sedmi4no.ne moje6 da iska6 ot nego da spre da se vijda s tqh samo za6toto na teb ne ti haresvat - tova e dosta egoisti4no ot tvoq strana.ti moje bi si sviknala da prenebregva6 priqtelite si ...no toi ne e :roll: savsem drug vapros e oba4e dali vinagi kogato ti kazva 4e otiva pri tqh naistina go pravi a ne ti izneverqva

LiL_Juliete
03-19-2005, 17:58
tova che semeistvoto te drazni e edno nali obichash priqtelq si kak togava shte go zarejesh zaradi nqkvi muhliovci tam ! kato iska da hodi puk i sreshta v chata ..... izvinqvai ama v chata e edno i suvsem drugo kato se vidite ! normalno e da predpochita da se vidite ili ako nqma da se vijdate da ne chatite a da e s blizkite si priqteli prosto go priemi ! nemoje da zaebava vischko i vseki zaradi teb pone az taka mislq ! ima i priqteli na koito durji taka che .... po ravno

korn___
03-19-2005, 18:56
ama 4e deitski problemi ????

10 точка от правилника!
Moderated by BABY_SEXY_GIRL

I\/0
03-19-2005, 22:43
otgovora e NE !
lelelele kak mojeeee gorkoto mom4e , taka se e izlugalo da si fane takava kato tebe , az bih se samoubil, detska ti rabota - ne vlizal v 4ata , ebasi tragediqta , mnoo ti sa4uvstvam :lol: Mi zemi pomisli 4e vse pak oniq hora sa mu priqteli i mu e priqtno da gi vijda nqkoi i drug put !

Sunny_stz
03-20-2005, 08:22
Ami.....tva si e gadno,pogovorete!!!Moje bi trqbva da prenebregne malko tezi hora i da hodi po-rqdko,puk tezi kurvi tam da gi otrqzva i da im kaje 4e obi4a teb i da ne go zanimavat,edna duma nadqvam se da im stane qsno!!!!

KAka_Bu
03-20-2005, 11:00
Мила по-скоро вземи се самоубий вместо да се 4уди6 дали да го реже6 или не.Защото вси4ко което каза зву4и адски детско но все пак си на 15 както каза така 4е не се у4удвам.7 месеца заедно и задето ходел в някакво си семейство искала да го реже6 хахаха.Момчето винаги е било с тебе когато е възможно а когато ходел там не влизал в 4ата ти нормална ли си въобще. :roll: И независимо 4е са ти противни и са курви което ме съмнява защото са деца на 8 и 13 години той се познава с тях от 6 години и са семейство а ти иска6 да го реже6.Детска история.Не заслужава6 такова мом4е,но какво да се прави деца...деца.Вземи си някой който не само 4е като не е с теб 6те е някъде с някоя друга и на дискотеки и купони ами и 6те ти изневерява и тогава 6те видим какво 6те прави6.Голяма си егоистка спрямо приятеля си и то за някакво семейство където ходи веднъж седмично и по никакъв на4ин не е оправдано това 4е иска6 да го зареже6 защото нито една от това което каза не е при4ина а оправдания.Помисли си пак за да не съжалява6 след това.Желая ти успех и вси4ко най-хубаво.

12 точка от правилника!
Moderated by BABY_SEXY_GIRL

S_L_A_D_U_R_K_A
03-20-2005, 11:46
Здравей, миличка! Мисля, че трябва да отидеш при него и да му поставиш ултиматум или теб или семейството! Ако ти отговори семейството го зарязваш! Аз така виждам нещата! Успех!

LioLio
03-20-2005, 12:27
Spored men e vajno da razbere6 za6to toi durji tolkova na tezi hoa, vlez mu v polojenieto i pomni 4e vseki durji mnogo na ne6to i ne smiatam 4e ti ili koito i da bilo ima pravoto da mu go otneme. Tova ne zna4i 4e te mami ili 4e ne te obi4a a prosto 4e i te sa mnogo vajni za nego. :) Razberi go, pogovorete, kaji mu 4e go obi4a6 i go celuni i vsi4ko 6te se opravi :wink: Viarvai mi ! :) :wink:

Ann_Ji
03-20-2005, 15:01
Ami da ti kaja mnogo si glupava i sled tova da ti kaja 4e si stra6na egoistka i ne moga da razbera kvo iska6 i kuv problem vijda6.Trqbva da si nqkva super zadrustena za da ne puska6 priqtelq ti da hodi v tova semeistvo i da mu postavq6 takuv ultimatum.Nezavisimo 4e bili kurvi i na teb ne ti haresvat 6tom priqtelq ti poddurja vruzka s tez hora ot 6 godini i hodi zna4i mu haresva a ti si nqkakva zadrustenq4ka koqto iska6 da otneme6 ne6to koeto priqtelq ti haresva I da go kara6 da izbira6 mejdu tebe i tqh.Dano da izbere tqh i ti da ostane6 bez nego 4e togava ela se oplakvai tuka kak si si namerila drug koito hodil nasam natam i na tebe ne ti obru6ta vnimanie.Malko sa mom4etata koito ne hoikat i sa samo s momi4eto si i s nqkakvi priqteli.Ne budi glupava i razsujdavai po zrqlo.Ostavi namira priqtelq si i 6te vidi6 4e pove4e 6te te obi4a i kakto nqkoi kaza 6te se 4uvstva s po zrqlo momi4e do sebe si a ne s nqkakva gadna egoistka koqto se mu4i da otneme ne6to na koeto toi durji.

dj Javor 'crazy-idiot'
03-21-2005, 16:30
не

malko_kalpazan4e
08-09-2008, 15:29
tiiiii ne si dobre! kak 6a go zarqzva6 be nali vika6 4e te obi4a 4e i ti go obi4a6, 4e ne ti izneverqval. kak 6a go zareje6 zaradi nqkvo si semeistvo. prosto pogoverete kaji mu 4e iska6 pove4e vreme da ste zaedno i taka. nqma nujda da go zarqzva6

evi_vd
08-09-2008, 15:31
tiiiii ne si dobre! kak 6a go zarqzva6 be nali vika6 4e te obi4a 4e i ti go obi4a6, 4e ne ti izneverqval. kak 6a go zareje6 zaradi nqkvo si semeistvo. prosto pogoverete kaji mu 4e iska6 pove4e vreme da ste zaedno i taka. nqma nujda da go zarqzva6
абе човек от къде изкопа тая тема от 3 години :shock: :shock: :shock:
тая го е зарязала 100 пъти до сега сигурно :lol: :lol:

mi_mi
08-09-2008, 19:22
I samo zashto ne vliza v chata mislish da go ostavish. Ti ne si dobre. Obichate se i tova e nad vsichko. Ne estestveno :-)

Love0nlyMyself
08-09-2008, 19:48
о боже то поне да не беше ЧАТ ... тва е глупаво остави човека да се занимава и с други неща освен с теб се пак малко въздух нема да му е излишен аз на твое място не бих го скъсала заради капризите си .. :?

BlindedAngel
08-09-2008, 19:55
Ае ти си ебахти обсебващата...Не влизал в чата а-у да си пишете въъъъъъъъъх ко ши прайми...Хвани сеа си поорежи малко ръцете с неговата буква и са успокой 8-)

Amateur
08-09-2008, 19:57
Еми поговорете си!Кажи му че искаш повече внимание трябва да те разбере!

ilsi_
08-09-2008, 20:31
Напълно те разбирам .. и честно казано съм сигурна,че щях да реагирам по същия начин ! В една подобна ситуация съм на твоята , така че мога да си претставя какво ти е на теб ! Съжалявам много наистина .. Изчакай още няколко седмици .. говори с него .. и в крайна сметка ако продължи сичко по същия начин .. по добре сложи край на мъчението си ! :? Аз поне така мисля да направя в моя случай ! :(

evi_vd
08-10-2008, 09:56
abe hora kyw e smisyla da dawate syweti kat taq tema e ot predi 3 godini ???????????????? :lol: :lol: :lol:

MaRcHeLiTkAa
08-10-2008, 17:33
...въпроса от негова страна е " да зарежа дългогодишните си приятелите или да седа да чата с гаджето дет му е скучно и се чуди ко да прай" :x как тей ще го зарязващ за подобно глупост?!опитай се да пренебрегнеш умразата си към тях и си намери занимание докат той е с тях.

PeopleAlwaysLeave
08-10-2008, 17:34
Темата е от 2005-а.. :lol:

Ice
08-10-2008, 20:18
:lol: Ти не си добре :lol: :lol: :lol:

k0kster
08-10-2008, 20:39
Еми поговори с пича за това и се изяснете..

SabrinaAa
08-10-2008, 21:02
emii prosto sedni i govori s nego ne go zarqzvai vednaga..moje naistina tezi hora da sa mu priqteli kakto i ti ima6 svoi priqteli..i vse pak se surdi6 za tova che ne vliza v chata golqma rabota vajnoto e navun da ste zaedno .. 8) :) :) :)

Junona
08-10-2008, 23:16
омф :-o :?