PDA

View Full Version : Typite Diskoteki v Plovdiv



tedo_davis
03-20-2005, 09:37
Hmm Zdraveite.Iskam da vi se pohvalq.V4era imah imen den - i reshih s edna kompaniika da idem na diskoteka.OK otidohme... no na izlizane ... nqkade okolo 20 4oveka nabaraha Men i oshte 1 pi4 ot kompaniqta ... i se "Nahranihme" s shutove i t.n. Sq ... malko ne 4uvam ... nemoga da sedq na edno mqsto - kofti... blq blq ... E koito e iskal ot vas da me ponatupa za hilqdite mi grehski vyv foruma (Flooderstvo ; Wallpaperi i t.n.) ... moga da mu kaja 4e Onq dolu v Ada Go e 4ul ... i mu e izpalnil jelanieto:)Hey ... Stiskaite mi palci da se poopravq :cry: :cry: :cry:

Cyberdyne_101
03-20-2005, 09:47
Ееее гадно. Поне ще запомниш именния ден :lol: Споко ще се оправиш 8)
Само, чеее.... имаш страшна компаниям честно :!: Баси вие двамата сте го отнесли, а останалите са запалили джапанките :evil: Аз ако съм ше ги пребия :twisted: :lol: Скорошно оправяне :D

tedo_davis
03-20-2005, 09:51
Ееее гадно. Поне ще запомниш именния ден :lol: Споко ще се оправиш 8)
Само, чеее.... имаш страшна компаниям честно :!: Баси вие двамата сте го отнесли, а останалите са запалили джапанките :evil: Аз ако съм ше ги пребия :twisted: :lol: Скорошно оправяне :Dbtw ... otnesahme go Az i Gajeto na bratov4edka mi.Tezi koito sa iznesoha bqha Bratov4edkata,Gajeto i Bratov4eda (toq 4ove4ec mu kazahme da iz4ezne s tqh za da gi pazi ) ina4e ako gi bqha dokosnali trqbvashe da podiveq :twisted:.BTw ... izkyl4ih si prysta na dqsnata raka shtoto udarih edin ot pi4ovetete ... :)Ama kak boli - ne e istina.

Cyberdyne_101
03-20-2005, 09:57
Затова по семейному не се ходи на диско. И следващия път бъдете повечко хора 8) Абе големи сте побойници в Майнатаун :lol: :lol: И за какво ви биха :?:

tedo_davis
03-20-2005, 09:59
Затова по семейному не се ходи на диско. И следващия път бъдете повечко хора 8)
hah ... to shtqhme da sabirame hora ama az sam drop i nemoga dase digna dori ot stola.K'vo mi puka za toq boi ... puka mi za tova 4e mi se provliha planovete za tazi sybota :cry: :cry: :cry: :cry:

03-20-2005, 10:05
милия човек...яко са те натупали
:cry:
споХ скоро ще се оправиш :wink:
откакъв зор ще те бият? :?

tedo_davis
03-20-2005, 10:07
милия човек...яко са те натупали
:cry:
споХ скоро ще се оправиш :wink:
откакъв зор ще те бият? :?
zna4i v diskotekata imalo oshte 1 pi4 s moita bluza... sybrali se te da go biqt onzi .... no posle se otkazali ... i kakvo ? kato vidqli 4e sme 5 4oveka na kryst ... reshili da mi postupat kapandurata. :cry:

asq_f_pld
03-20-2005, 10:10
v koq diskteka se slu4ilo tova?

tedo_davis
03-20-2005, 10:11
v koq diskteka se slu4ilo tova?
v "LZ" ... snoshti ... s kompaniqta trygnahme kym "Trompeta" i si4ko stana na zavoi4eto :?

grafinka
03-20-2005, 10:46
Гадна работа... но както е казано - ВСЯКО ЗЛО ЗА ДОБРО !

e4o
03-20-2005, 11:14
bati gadnoto, dano naistina se opravi6 po-burzi4ko :wink:

tedo_davis
03-20-2005, 11:16
bati gadnoto, dano naistina se opravi6 po-burzi4ko :wink:
hah nadqvam se da e po-byrzo no ne mi se vqrva.

^I don't give a fuck^
03-20-2005, 11:21
О ! горкия...оправяй се по бъризко :P

Bolid1
03-20-2005, 11:31
Mn loshu :roll: I vse pak, opravqi se po-byrzo :wink:
Vashte ko kazaha po vyprosa :D

techCandy
03-20-2005, 12:49
кофти тръпка....честит имен ден на патерици
и за кво все пак отнесохте тя бой, едва ли е било без причина...?

tedo_davis
03-20-2005, 14:26
кофти тръпка....честит имен ден на патерици
и за кво все пак отнесохте тя бой, едва ли е било без причина...?
emi vij po-nagore kakvo sam pisal.Problema beshe 4e tam mrazqt horata ot Belashtica (tva e edno selo kym pld)... a imalo edin pi4 s to4no moqta bluza ... koito e ot Belashtica ... Koftiii!!!

Mn loshu :roll: I vse pak, opravqi se po-byrzo :wink:
Vashte ko kazaha po vyprosa :D
nashte nishto ne kazaha.Kato se pribrah prebit ... bashta mi dori mi se razvika 4e ne sym znael kade da hodq ... neznam si kakvo - dori ne me popita kak sym ... vika mi "Opravqi se".Kajete mi kak posle da ne mrazish toq skapan jivot,v koito sobstvenite ti roditeli ne ti obryshtat vnimanie.

amy lee
03-20-2005, 14:36
eeee, kofti :( opravqi se po burzo :wink:
btw ima6 si 4udesen ba6ta... :roll:

Cyberdyne_101
03-20-2005, 14:46
nashte nishto ne kazaha.Kato se pribrah prebit ... bashta mi dori mi se razvika 4e ne sym znael kade da hodq ... neznam si kakvo - dori ne me popita kak sym ... vika mi "Opravqi se".Kajete mi kak posle da ne mrazish toq skapan jivot,v koito sobstvenite ti roditeli ne ti obryshtat vnimanie.
Стига си мрънкал :!: Я се стегни :!: Бъди мъж :!: 8) :D

tedo_davis
03-20-2005, 14:48
nashte nishto ne kazaha.Kato se pribrah prebit ... bashta mi dori mi se razvika 4e ne sym znael kade da hodq ... neznam si kakvo - dori ne me popita kak sym ... vika mi "Opravqi se".Kajete mi kak posle da ne mrazish toq skapan jivot,v koito sobstvenite ti roditeli ne ti obryshtat vnimanie.
Стига си мрънкал :!: Я се стегни :!: Бъди мъж :!: 8) :D
shi sa opraim .. tuka vyv foruma shte mi Help-nat :) POne shte vkarate malko motivaciq :)

air_J
03-20-2005, 15:39
Аз не разбрах вие какво точно искате да направи баща му? Какво точно е трябвало да му каже според вас? :roll:

tedo_davis
03-20-2005, 15:42
Аз не разбрах вие какво точно искате да направи баща му? Какво точно е трябвало да му каже според вас? :roll:
Da ti kaja toq 4ove4ec pone trqbvashe da mi sy4uvstva myni4ko ... no vmesto tova toi mi se razkrqka :) Kolko milo ot negova strana.Pone da me beshe popital dali imam nujda ot neshto - toi NE ... Hyrka na legloto ... kato me vidq mi se razkreshtq i t'va beshe.4udesno semeistvo si imam.

MaD_CaT*
03-20-2005, 16:34
Аз не разбрах вие какво точно искате да направи баща му? Какво точно е трябвало да му каже според вас? :roll:
Ми...каквото се очаква от един родител да направи.....да прояви съчувствие...да скочи от леглото...да попита сина си :как е ,кое го боли...да го отеши...да го разпита кои са били тея...да се поинтересува малко...за случката...мога и още да изброявам...но ми се струва ,че и толкова стигат...Тедо,наистина многу кофти се е получило на именният ти тен...напълно ти съчувствам...и ти пожелавам да се оправиш по-бързо! :wink: А подкрепа от форума и от мене лично...винаги би получил :wink: Айде...и си почивай!

air_J
03-20-2005, 17:38
Аз не разбрах вие какво точно искате да направи баща му? Какво точно е трябвало да му каже според вас? :roll:
Ми...каквото се очаква от един родител да направи.....да прояви съчувствие...да скочи от леглото...да попита сина си :как е ,кое го боли...да го отеши...да го разпита кои са били тея...да се поинтересува малко...за случката...мога и още да изброявам...но ми се струва ,че и толкова стигат...Тедо,наистина многу кофти се е получило на именният ти тен...напълно ти съчувствам...и ти пожелавам да се оправиш по-бързо! :wink: А подкрепа от форума и от мене лично...винаги би получил :wink: Айде...и си почивай!
Еми различни бащи има! Баща му си е казал - "станалото-станало"! Вярно можел е да прояви малко повече съчувстие,но....

tedo_davis
03-20-2005, 17:44
Еми различни бащи има! Баща му си е казал - "станалото-станало"! Вярно можел е да прояви малко повече съчувстие,но....
toi po-to4no kaza "Znaesh li kolko me interesuva tova?E otivai pri maikati.Opravqi se sam."

MaD_CaT*
03-20-2005, 17:56
Еми различни бащи има! Баща му си е казал - "станалото-станало"! Вярно можел е да прояви малко повече съчувстие,но....
toi po-to4no kaza "Znaesh li kolko me interesuva tova?E otivai pri maikati.Opravqi se sam."
lol :shock: тцтцт...манеее....нз кво да ти кажа...ама тва не е нормално :( ...Е,и ти си го разбрал,де ...ми майка ти кво каза ?

tedo_davis
03-20-2005, 17:57
Еми различни бащи има! Баща му си е казал - "станалото-станало"! Вярно можел е да прояви малко повече съчувстие,но....
toi po-to4no kaza "Znaesh li kolko me interesuva tova?E otivai pri maikati.Opravqi se sam."
lol :shock: тцтцт...манеее....нз кво да ти кажа...ама тва не е нормално :( ...Е,и ти си го разбрал,де ...ми майка ти кво каза ?
izrysi mi obratnoto - da sam se opravql sam ... ili da otivam pri bashta mi .Tiq 2-mata sa uJASNI!

monka
03-20-2005, 18:52
tctc,spoko Tedo 6te se opravi6 :wink: ti si ku4e marka :lol:
6te se opravi6 skoro,nqma da se pla6i6:]

monka
03-20-2005, 18:53
tctc,spoko Tedo 6te se opravi6 :wink: ti si ku4e marka :lol:
6te se opravi6 skoro,nqma da se pla6i6:]

BABY_SEXY_GIRL
03-20-2005, 20:34
Ei, v tiq diskoteki samo poboi6ta stavat, biqt se ei taka - da stava boi :evil: No ti ne se trevoji, 6te se pravi6 i 6te si kakto predi, a za tqh - VSI4KO SE VRA6TA :!: :wink:

03-20-2005, 21:09
кофти :!:

lady_bird
03-21-2005, 15:28
nqma smisal da ti kazvam otnovo kolko e kofti tova ,koeto ti se e slu4ilo,za6toto znae6 kakvo mislq po vuprosa.moga samo da ti kaja onezi 2 dumi4ki,koito i ti mi kaza!

lady_bird
03-21-2005, 15:40
Затова по семейному не се ходи на диско. И следващия път бъдете повечко хора 8)
hah ... to shtqhme da sabirame hora ama az sam drop i nemoga dase digna dori ot stola.K'vo mi puka za toq boi ... puka mi za tova 4e mi se provliha planovete za tazi sybota :cry: :cry: :cry: :cry:tazi subota ne e edinstvenata subota!i osven tova poznavm edno momi4e,koeto bi te 4akalo dori 15 suboti!

TSecret
03-22-2005, 10:09
kvok moje da se o4akva v LZ...tam e addd ....ti ne znae6e li 4e ot ki4uka sa nai ludi4kite hora?:))i 4e v taq diskoteka stavat nai mnogoto poboi6ta.... :roll:

tedo_davis
03-22-2005, 10:15
kvok moje da se o4akva v LZ...tam e addd ....ti ne znae6e li 4e ot ki4uka sa nai ludi4kite hora?:))i 4e v taq diskoteka stavat nai mnogoto poboi6ta.... :roll:
BTw ti ot Plovdiv li si 4e znaesh tolkvoa mn. neshtica? !

hey Hey ... Hora stiskaite palci v 4etvyrtak kato ida na Lekar ... da mi kajat 4e sam dobre :oops:

TSecret
03-22-2005, 10:43
da ot plovdiv sam daje sam ti ada6ka :wink:

air_J
03-22-2005, 11:51
da ot plovdiv sam daje sam ti ada6ka :wink:
Да не си от Кючук Париж? :twisted:

tedo_davis
03-22-2005, 13:27
da ot plovdiv sam daje sam ti ada6ka :wink:Ot ... Pld ... Ada6ka...
Sled malko sigurno shte kajesh 4e si i ot moq blok (sheguvam se )Uff hora pobyrkvam se :~( Off otivam da izsmu4a 1 "Neo-Angin" i se vry6tam :cry:

BaT_GirL
03-23-2005, 06:21
Ееее гадно. Поне ще запомниш именния ден :lol: Споко ще се оправиш 8)
Само, чеее.... имаш страшна компаниям честно :!: Баси вие двамата сте го отнесли, а останалите са запалили джапанките :evil: Аз ако съм ше ги пребия :twisted: :lol: Скорошно оправяне :D

TSecret
03-23-2005, 15:11
air_J ne sam ot ki4uka...ot centara sam! :wink:

She-Devil
03-23-2005, 17:02
Mmm...kakvo da kaja? Che i az se otvratix ot diskotekite....grrrr! A btw veche te opravix....nqma na kyde!!!! :roll:
Ay da ne se izdavam koq sim ?!!!.....:))) Shte go prejiveem tfa koeto stana v Lz, jiveem za da vidim bydeshteto, a ne da umirame v minaloto!!!!
Celufki na nay-sladkoto narkoman4e - Tedi !!!! :roll:

air_J
03-23-2005, 20:10
air_J ne sam ot ki4uka...ot centara sam! :wink:
А къде се намира гордостта на Пловдив - Столипиново? Също се интересувам и къде се намират Шекер махала и квартал Дружба, не за друго, ами защото за добро или лошо с това Пловдив е най-известен, а да и с Кючука също! :twisted:

TSecret
03-23-2005, 21:43
xix..ako moga da ti obqsdna pak hubavo..... :wink:

air_J
03-23-2005, 22:55
xix..ako moga da ti obqsdna pak hubavo..... :wink:
Споко, няма нужда аз просто реших да се направя на учен и да кажа колко квартали на Пловдив знам. В общи линии знам тези, а също така и Изгрев. Смятам, че не е никак малко. :wink:

tedo_davis
03-24-2005, 05:20
xix..ako moga da ti obqsdna pak hubavo..... :wink:
Споко, няма нужда аз просто реших да се направя на учен и да кажа колко квартали на Пловдив знам. В общи линии знам тези, а също така и Изгрев. Смятам, че не е никак малко. :wink:
imash da u4ish oshte.
Kyrshqka ... Komatevskiq vyzel ... Skobeleva maika ... centyra(ei tva nqma kak da ne go znaesh) ... ima i oshte makar da sym ot pld ne se seshtam sq ... BTw HORA STISKAITE PALCI ZA DNES ):(

wetti
04-01-2005, 20:50
Uh..mani mani az dobre sym zapoznata s tiq raboti.I az sym ot Pld i mnoo kofti kat te ponatupat.Got e 4e az o6te ne sym se patila ma edin pyt vidqh kak nqkvi kurveta biha 2 momi4eta...ma bqh samo s edna priqtelka i ne ni se vklu4va6e v boq :)

c00l^GiRl
04-02-2005, 18:17
Pak li LZ we..tctc...V taq diskoteka kolkoto puti ida se moite fr sa biqt s nqkoi :) Vernu v taq diskoteka samo boishta i nishto drugo...emi kvo da sa prai-selqniq :)

Satanas_daughter
04-02-2005, 20:18
hey ia da ne govorish gluposti za diskotekite v plovdiv,mnogo sa si iaki,stiga da poznavash pravilnite hora,ne che se fukam ama si e taka,triabva da imash niakoi tvoi chovek ot diskotekata ne zavisimo v koia si bil...tochno puk v lz gi poznavah vsichkite bodigardove i vinagi ni se razminava na kosum,ama lz po princip si e skapana diskoteka

tedo_davis
04-03-2005, 08:35
Sam ...
I kakvo shte stane kato poznavam bodigardovete?Btw edin moi fr. s koito bqh v LZ ... gi poznava. ... ama kakvo da napraqt te kato me nabaraha na 100-200 metra izvyn LZ?Mnogo qsno 4e v diskotekata nishto nqma da stane - ama takyv mi bil kysmeta.

Satanas_daughter
04-03-2005, 13:44
Sam ...
I kakvo shte stane kato poznavam bodigardovete?Btw edin moi fr. s koito bqh v LZ ... gi poznava. ... ama kakvo da napraqt te kato me nabaraha na 100-200 metra izvyn LZ?Mnogo qsno 4e v diskotekata nishto nqma da stane - ama takyv mi bil kysmeta.
mi togava nedei da obviniavash diskotekata shtom e bilo dalechko ot neia togava niama da e tupite plovdivski diskoteki,a tupite mi izpulnenia sled plovdivska diskoteka...ti choveche ne mojesh li da se biesh,che gi ostaviash taka

tedo_davis
04-04-2005, 05:12
blq blq blq...
proli4ava si 4e ne 4etesh vsi4ko ... zna4i ... az sym na po4ti 17 god ... biq se dobre .... no da mi sko4at 20 4oveka ot koito pove4eto bqha po-visoki ot men .. i doooosta po MUSKOLESTI ... nqkoi ot tqh da izvadqt Box-ove ... Za boga k'vo bih napravil!?!?!? 4e to pove4eto bqha na po 18 godini :) e Verno sq sym si dobre ... ama .. Sam 4eti pone malko - nishto ne si razbrala mai. 20 vs 1 ... ne ti li se struva malko Banalno ... da ne sym Bruse Lee ?!?

____ROZI4KA____
04-06-2005, 20:14
4esno da vi kaja tfa si e Plovdivska mafiq.Ako hoi6 s malka neizvestna kompaniika i mnoo se razdava6-mnoo qsno 4e 6a si iqde6 6amarite,ama ako si s po-izvestni hora ili prosto ne se prai6 na otvoren moe i da ne te biqt.Awe koito mnogo sebie ne moe pone vednaj da ne sa go ponabili i nego.Ot li4en opit go znam

She-Devil
04-08-2005, 19:04
Ay stiga s tiq komentari, daite da gledame kym Bydeshteto!!!!:0

air_J
04-08-2005, 19:31
blq blq blq...
proli4ava si 4e ne 4etesh vsi4ko ... zna4i ... az sym na po4ti 17 god ... biq se dobre .... no da mi sko4at 20 4oveka ot koito pove4eto bqha po-visoki ot men .. i doooosta po MUSKOLESTI ... nqkoi ot tqh da izvadqt Box-ove ... Za boga k'vo bih napravil!?!?!? 4e to pove4eto bqha na po 18 godini :) e Verno sq sym si dobre ... ama .. Sam 4eti pone malko - nishto ne si razbrala mai. 20 vs 1 ... ne ti li se struva malko Banalno ... da ne sym Bruse Lee ?!?
Абе ти се изкара едва ли не, че си толкова респектиращ, че не може да те набият по-малко от 20 човека, а да не говорим ако ги няма боксовете. Събуди се, или излез от филма в който си! Хората и 5-6 да са били пак са щяли да те смажат, а боксове определено не са им трябвали. 8)

tedo_davis
04-08-2005, 19:43
hah ma6ino az vyv filmi ne jiveq ... te da sa 3-ma pak shte me stupat -vij me k'va sym hyrba :)

FlowerinesS
04-08-2005, 20:28
hey ia da ne govorish gluposti za diskotekite v plovdiv,mnogo sa si iaki,stiga da poznavash pravilnite hora,ne che se fukam ama si e taka,triabva da imash niakoi tvoi chovek ot diskotekata ne zavisimo v koia si bil...tochno puk v lz gi poznavah vsichkite bodigardove i vinagi ni se razminava na kosum,ama lz po princip si e skapana diskoteka
да , LZ е супер тъпа дискотека..ти как реши там да ходиш имен ден да си празнуваш в нея..а като изброяваше кварталите забрави Тракия или поне така помна... :wink:

tedo_davis
04-09-2005, 07:40
hey ia da ne govorish gluposti za diskotekite v plovdiv,mnogo sa si iaki,stiga da poznavash pravilnite hora,ne che se fukam ama si e taka,triabva da imash niakoi tvoi chovek ot diskotekata ne zavisimo v koia si bil...tochno puk v lz gi poznavah vsichkite bodigardove i vinagi ni se razminava na kosum,ama lz po princip si e skapana diskoteka
да , LZ е супер тъпа дискотека..ти как реши там да ходиш имен ден да си празнуваш в нея..а като изброяваше кварталите забрави Тракия или поне така помна... :wink:
btw az sym si ot Trakiq ... no tuk nqma diskoteki :) ujas ... imashe edna - ama tam e po-zle i ot LZ -ta ... zatvoriha q ... sq e nqkav bilqrden klub.ina4e v Trakiq nema koi da me bara - poznavam gi horata... awe k'vo mi puka - sq nali sam dobre :)