PDA

View Full Version : avatar



asito_pld
03-20-2005, 16:44
nz za6to no nemoga da si sloja kakvto i da e avatar s kakuvto i da e razmer!!!daje nemoga da si sloja i kartinka v podpisa mi!!!PLS,HELP!
PP sorry ako ima takava tema,no az nemoga da razre6a problema si!

JahMike
03-20-2005, 17:12
Mrun,i az imam podoben problem...Tyka ima 95684537846 temi za ogromni avatari,a az edva si slojix e taq mijityrka...Mene ne mi dava da sloja ne6to po golqmo ot okolo 75kb ta kamo li 100...ili ne6to po-golqmo... :evil: I naistina tfa da se pi6e site-a e leko tapo...Kaf e problema da si sloji6 avatar napravo ot kompa...6ot ponqkoga site-ovete se precakvat...i si4ko otiva na m****** si...Molq nqkoi ot adminite ili nz koi da naprai ne6to po vaprosa... :roll: :?

tedo_davis
03-20-2005, 17:14
nz za6to no nemoga da si sloja kakvto i da e avatar s kakuvto i da e razmer!!!daje nemoga da si sloja i kartinka v podpisa mi!!!PLS,HELP!
PP sorry ako ima takava tema,no az nemoga da razre6a problema si!
au ti si ot pld ? emi vij ... trqbva nqkoi da ti pokaje ... trudno e za obqsneniq.

air_J
03-20-2005, 17:47
Mrun,i az imam podoben problem...Tyka ima 95684537846 temi za ogromni avatari,a az edva si slojix e taq mijityrka...Mene ne mi dava da sloja ne6to po golqmo ot okolo 75kb ta kamo li 100...ili ne6to po-golqmo... :evil: I naistina tfa da se pi6e site-a e leko tapo...Kaf e problema da si sloji6 avatar napravo ot kompa...6ot ponqkoga site-ovete se precakvat...i si4ko otiva na m****** si...Molq nqkoi ot adminite ili nz koi da naprai ne6to po vaprosa... :roll: :?
Ами ако при всички новорегистрирали се е така - просто перфектно! Това значи, че вече огромните аватари са забранени, което си е чудесна новина! :twisted:

asito_pld
03-20-2005, 19:38
Mrun,i az imam podoben problem...Tyka ima 95684537846 temi za ogromni avatari,a az edva si slojix e taq mijityrka...Mene ne mi dava da sloja ne6to po golqmo ot okolo 75kb ta kamo li 100...ili ne6to po-golqmo... :evil: I naistina tfa da se pi6e site-a e leko tapo...Kaf e problema da si sloji6 avatar napravo ot kompa...6ot ponqkoga site-ovete se precakvat...i si4ko otiva na m****** si...Molq nqkoi ot adminite ili nz koi da naprai ne6to po vaprosa... :roll: :?
Ами ако при всички новорегистрирали се е така - просто перфектно! Това значи, че вече огромните аватари са забранени, което си е чудесна новина! :twisted:

НО аз не мога да сложа дори и аватар с размер 3КВ!!!

JahMike
03-21-2005, 12:58
Mrun,i az imam podoben problem...Tyka ima 95684537846 temi za ogromni avatari,a az edva si slojix e taq mijityrka...Mene ne mi dava da sloja ne6to po golqmo ot okolo 75kb ta kamo li 100...ili ne6to po-golqmo... :evil: I naistina tfa da se pi6e site-a e leko tapo...Kaf e problema da si sloji6 avatar napravo ot kompa...6ot ponqkoga site-ovete se precakvat...i si4ko otiva na m****** si...Molq nqkoi ot adminite ili nz koi da naprai ne6to po vaprosa... :roll: :?
Ами ако при всички новорегистрирали се е така - просто перфектно! Това значи, че вече огромните аватари са забранени, което си е чудесна новина! :twisted:
Novoregistrirani?!Q se pozagledai... :evil: ...Moje da ne sam ot nai-redovnite am tfa ne mi e problem ot v4era...Puk i ne smqtam da si slagam wallpaper za avatar,tai 4e spoko... :evil:

BaT_GirL
03-21-2005, 19:38
Обърни се към Цецо за аватара а в подписа картинка се слага по следният начил.Пишеш [img*]адреса на картинката[/img*](разбира се без * които съм написала)За аватара виж дали правилно копираш url-a и то го поставяш на "динамичен аватар".Успех

Temptation
04-05-2005, 18:24
A otkyde po-to4no se vzima toq URL,predpolagam 4e vyprosa mi e super typ,ama po-dobre da pitam nali :oops:

ProstoAz
04-05-2005, 18:31
A otkyde po-to4no se vzima toq URL,predpolagam 4e vyprosa mi e super typ,ama po-dobre da pitam nali :oops:

Натискаш десния бутон на мишката върху картинката и отиваш на Properties и ти излиза там едно...и там си пише URL: http://sjsjsasaksaksakaskas (примерно) :wink:

foxy_f
04-05-2005, 18:32
A otkyde po-to4no se vzima toq URL,predpolagam 4e vyprosa mi e super typ,ama po-dobre da pitam nali :oops:

kogato si haresa6 nqkoq kartinka clickni varhu neq sas desen buton i clickni varhu properties.6te ti se otvori edno malko prozor4e vav koeto 6te pi6e nqkade Address ili URL.kopirat i pasteva6 tozi URL tam kadeto se slaga avatara i bi trqbvalo da stane.

Temptation
04-06-2005, 16:57
Mnogo vi blagodarq za nasokite,ej sq 6te vidim dali 6te stane i 6te 4erpq posle:)

SimpleGirl
04-08-2005, 13:25
Съвсем нова съм тук и все още не мога да се ориентирам много добре. Имам само една забележка към форума за сега. Смятам, че трябва големината на подписа и най вече на аватара да се ограничи. Има някой потребители, които са сложили огромни изображения за аватари, а и без това при мен форума цикли малко. За сигнатурите също мернах 1-2 прекалено големи. :)

Breakaway``
06-05-2005, 10:50
Няма как да се ограничи размера на картинката в профила, могат да се ограничат символите, но това няма да помогне. Същоот е и за аватарите, дадени като директен линк. Трябва просто да се изтрият от администраторите :roll: