PDA

View Full Version : Как да го забравя???



S_L_A_D_U_R_K_A
03-21-2005, 08:06
Здравейте, харесвах едно момче, което се подигра 3 пъти с мен и ме направи за смях пред всички! Излъга ме, че ме харесва и хлътнах сериозно по него! Сега изпитвам само омраза към него и съм изпълнена с една фикс идея-да му отмъстя! Кажете ми плс как да го забравя и да престана да се мисля как да му отмъщавам???

Legally_Blonde
03-21-2005, 08:31
Мила, забрави го първо! Е, верно ще ти е малко трудно но добре го познавам калъфа и съм сигурно ще успееш! Не трабва да се мъчиш да му отмъстиш, защото така започваш да мислиш все повече и повече за него! Аз ще ти помогна да го забравиш!!!Нали се ми приятелка.... :wink:

TSecret
03-21-2005, 08:43
i az mislia 4e niama njda da otma6tava6 vse - taka toi 6te si misli 4e ne moje6 bez nego za6toto postoqnno go zaka4a6-prosto ne trqbva da mu obra6ta6 nikvo vnimanie... :wink:

korn___
03-21-2005, 11:40
kogato as se qdosvam i nerviram za ne6to ili iskam da otmustq na nqkoi pravq lesnoto ako ne sum se qdosal mnogo ta da go pribiq vuprosniq 4ovek nezavisimo momi4e ili mom4e e to na momi4etata i edin 6amar sus si4ka sila i stiga da i otviq glavata :twisted: ta da ne se otklonqvam ot temata .... kato ne sum qdosan ojasno mnogo samo si kazvam "ne sum as 4oveka deto nakazva gospod e za taq rabota" :twisted: a ot li4en opit znam 4e gospod nakazva ojasno gadno i boli prosto neopisuemo :twisted: ispitval sum go vurhu sebe si tva nakazanie i za tva ve4e se stremq da sum angel4e taka da se kaje 4e posledniq put 2 sedmici bqh prosto kato murtav.....

drugo ne moga da ti predloja kato savet aide uspeh :wink:

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

Eliiiiiiiiii sexsito
03-21-2005, 12:04
abe ne misli za otma6tenie.i izob6to prestani d amisli6 za nego,nameri si niakvo zanimanie kvoto i da e,drugo razli4no to nego.I prosto si misli 4e toi nesa6testvuva i za prav pat doru 4uva6 imewto mu i go vijda6.Proiavi bezrazli4ie kam vsi4ko :)

Doktor4o
03-21-2005, 14:21
Nqkade 4etoh,4e edin ot nai-dobrite na4ini da zabravi6 opredelen 4ovek trqbva da misli6 kolkoto pove4e za nego i nakraq 6te ti vtrasne misalta,i 6te si go izbie6 ot glavata struva mi se nelogi4no no go vidqh nqkade i re6ih da spodelq!!!A moqt savet e da si nameri6 drug koito te zaslujava i obi4a istinski bez da se podigrava s teb,no parvo se uveri dali tozi 4ovek darji na teb!!!A ot otma6tenie nqma smisal za6to e nujno i ti da stava6 kato nego i da mu pravi6 mrasno,gospod si znae rabotata!!!!

grafinka
03-21-2005, 17:53
Отвърни на злото с добро...просто бъди безразлична...ДА НЕ ТИ ПУКА !

BaT_GirL
03-21-2005, 18:06
О мила,бях сигурна че ще пишеш.Чуй ме сега добре.Димитър се подигра ужасно.Не смятам че трябва да продължаваш да му вярваш и да му обрръщаш внимание.Знаеш добре че ние сме с тебе каквото и да става.Иначе мила мисля че ти имаше някакви чувства към него и не е така лесно да кажеш "КРАЙ".Знам че част от теб още смята че той е оня сладур в който се влюби но няма смисъл да се надяваш да стане нещо защото знаеш че няма да стане.Заеби Матански и това е!

Eliiiiiiiiii sexsito
03-21-2005, 18:12
Nqkade 4etoh,4e edin ot nai-dobrite na4ini da zabravi6 opredelen 4ovek trqbva da misli6 kolkoto pove4e za nego i nakraq 6te ti vtrasne misalta,i 6te si go izbie6 ot glavata struva mi se nelogi4no no go vidqh nqkade i re6ih da spodelq!!!A moqt savet e da si nameri6 drug koito te zaslujava i obi4a istinski bez da se podigrava s teb,no parvo se uveri dali tozi 4ovek darji na teb!!!A ot otma6tenie nqma smisal za6to e nujno i ti da stava6 kato nego i da mu pravi6 mrasno,gospod si znae rabotata!!!!ooo ebasi tova mnenie naistina e viarno :D :wink:

ReQuiem_For_a_DreaM
03-21-2005, 18:20
Отвърни на злото с добро...просто бъди безразлична...ДА НЕ ТИ ПУКА !

Suglasna sum s tova mnenie.. A Za otmushtenie nqma smisul dori da mislish.. ako toi nqma nikakvi chuvstva kum tebe ne vqrvam da namerish nqkakuv nachin da mu otmustish!!!

LiL_Juliete
03-21-2005, 19:19
otmushtenieto e gadno neshto prosto se opitai da ne mislish za nego i ne stoi mnoo sama v kushti shtoto tova podtiska mnoo izlizai razvlichai se i po burzo shte go zabravish povqrvai mi !

BABY_SEXY_GIRL
03-21-2005, 20:15
Budi bezrazli4na, izhvarli vsi4ko koeto ima6 ot nego, izhvarli go ot uma si :roll: Ne misli za otma6tenie, taka 6te stane po-lo6o, prosto da ne ti puka, jivota prodaljava :wink: Btw sega mi hrumna ne6to - kato si hvane6 dr priqtel napravi taka 4e da vi vidi kolko 6te 6tastlivi zaedno, moje i da mu stane pone malko gadno :roll:

lady_miss
03-22-2005, 06:12
Мила, забрави го първо! Е, верно ще ти е малко трудно но добре го познавам калъфа и съм сигурно ще успееш! Не трабва да се мъчиш да му отмъстиш, защото така започваш да мислиш все повече и повече за него! Аз ще ти помогна да го забравиш!!!Нали се ми приятелка.... :wink:
hmmm...I as imah podoben problem...Za sega ne misli kak da mu otm1sti6,poiz4akai malko da otminat ne6tata i togava pomisli...4ao i Uspeh!

S_L_A_D_U_R_K_A
03-22-2005, 07:25
Лошото е, че аз навсякъде го виждам! Благодаря мн мисля,че ми помогнахте!!!

Immortality_
03-22-2005, 11:19
zdtasti :) 6tom se e podigral s teb- naistina e po-dobre da go zabravi6, 6te ti otneme vreme... i mnogo boli no svikni s misylta 4e toi ne zaslujava dori i da misli6 za nego i spokoino,...samo e vypros na vreme da se ottyrve6 ot misylta za nego i koi znae...moje i da se poyavi nyakoi edin hubav den , koito da te nakara savsem da go zabravi6 :D

Legally_Blonde
03-23-2005, 07:44
Споко мими!Дръж се!Още малко остана и няма повече дори и да си спомняш за някогашните си чувства!!! :o

incheto
03-23-2005, 17:25
Nameri si drugo gadje..zashtoot taka shte angajirash vnimanieto si s drugi ne6ta i nqma i da se seshtash za toq:)

malko_kalpazan4e
08-09-2008, 15:21
vij sa mn hora sa zlopametni i kato gledam i ti ne pada6 po dolu ot tqh. 6tom se e podigral s teb tva 6te se pomni dylgo vreme da ne kaja cql jivot ama gledai napred i hi4 da ne ti puka ;)