PDA

View Full Version : Na kakvo vi nau54iha oti6lite si ot foruma hora



Eliiiiiiiiii sexsito
03-21-2005, 11:51
Na kakvo vi nau4iha oti6lite si ot foruma hora,i bannatite sa6to.Na koi ka4estva,na kakvo vi nau4iha .Izob6to nau4iha li vi na ne6to?Darjahte li na tiah.S kakvo vi pomognaha za ne6to?Imahte li istinski priateli sred tiah :D

LiNkiN4eTo
03-21-2005, 12:07
na ni6tu :!: po skoro me nau4iha na ne6to , tezi koito v momenta sa vuv foruma :!:

Eliiiiiiiiii sexsito
03-21-2005, 12:12
Mene pak me nau4iha niakoi namnogo ne6ta[e ne mnogo polezni de,ama se pak]
Primerno Mom4ence me nau4i da davam stoinostni i iz4erpatelni otgovori,a Lunna svetlina na dobrite saveti koito vinagi dava6e na vseki i Satanas Daudher sa6to be6e edin prekrasen 4ovek :!: :arrow: no za6to gi niama :? :(

LiNkiN4eTo
03-21-2005, 12:58
mi nqma gi 6toto gi bannaha :!:

Eliiiiiiiiii sexsito
03-21-2005, 13:01
e da znam,ama se pak mi e malko ma4no za tiah :?

03-21-2005, 14:46
Ооо да,определено има хора,които ме научиха на много неща.fire_of_satan ме научи,че човек трябва да бъде такъв какъвто е,без да се интересува кой и какво ще си помисли за него.Съни ме научи,че човек трябва да се грижи за себе си и да оценява това което има,да не завижда на другите и да е лишен от предразсъдъци.LunnaSvetlina не ме е научила на нищо,защото не сме се засичали много във форума,преди тя да го напусне,но винаги ми е служела за пример с компетентните си и стойностни мнения.Murderdoll ме научи,че всеки човек трябва да си има свой собствен стил,който да не си притеснява да демонстрира.Momchence ме научи да се забавлявам и да се шегувам.Беше толкова забавен и весел.Липсва ми. :( Но както и да е миналото-минало.
ПП:Повечето от хората,които изброих по-горе сигурно нямат представа,че са ме научили на нещо,но въпреки това ме научиха на много.Отчасти подсъзнателно,отчасти не. :)

_Jessy_
03-21-2005, 15:15
A az ne razbrah vsy6nost za6to gi bannaha ?

A ina4e az nai-qsno si spomnqm LunnaSvetlina - tq opredeleno be6e adski kompetentna po nqkoi vyprosi i dava6e mnogo razumni syveti i mneniq... kara6e me da mislq trezvo i da razsyjdavam NAISTINA nad problemite !

Eliiiiiiiiii sexsito
03-21-2005, 15:22
nikoi ne moje da ti kaje :)
mai de :?

naty
03-21-2005, 15:24
naistina za6to gi bannaha????????????????????????

LiNkiN4eTo
03-21-2005, 16:09
bannaga si 6toto naru6avali pravilnika sistemno
no temata vse pak ne e za tova , ai stia sme komentirali :!:

amy lee
03-21-2005, 16:21
Ооо да,определено има хора,които ме научиха на много неща.fire_of_satan ме научи,че човек трябва да бъде такъв какъвто е,без да се интересува кой и какво ще си помисли за него.Съни ме научи,че човек трябва да се грижи за себе си и да оценява това което има,да не завижда на другите и да е лишен от предразсъдъци.LunnaSvetlina не ме е научила на нищо,защото не сме се засичали много във форума,преди тя да го напусне,но винаги ми е служела за пример с компетентните си и стойностни мнения.Murderdoll ме научи,че всеки човек трябва да си има свой собствен стил,който да не си притеснява да демонстрира.Momchence ме научи да се забавлявам и да се шегувам.Беше толкова забавен и весел.Липсва ми. :( Но както и да е миналото-минало.
ПП:Повечето от хората,които изброих по-горе сигурно нямат представа,че са ме научили на нещо,но въпреки това ме научиха на много.Отчасти подсъзнателно,отчасти не. :)
i az bih kazala tova :roll: ne vsi4ki, koito sa si oti6li sa me nau4ili na ne6to po-specialno, no e fakt, 4e vsi4ki sa doprinesli po malko za tova koeto sum v momenta

03-21-2005, 16:22
уто го баннаха защото си позволи да пусне
малко критика по адрес на цецко и модераторките
момченце пита защо са баннали уто и го баннаха
и него...аз напсувах сичко живо и ме баннаха
ама ся се върнах...макар и да не го искам но съм
супер безволево(хах) същество и съм яко пристрастена
към личните си съобщения и тъпите ви теми...
бтв на нищо не са ме научили...поне не на нещо
което да си спомням...
но за сметка на това пък ме кефеха много и
продължават да ме кефят
п.п. радвам се че съм научила някой на нещо:))

03-21-2005, 17:17
bannaga si 6toto naru6avali pravilnika sistemno
no temata vse pak ne e za tova , ai stia sme komentirali :!:

:lol: :lol: :lol:

LiNkiN4eTo
03-21-2005, 17:24
ot [B]aned nau4i6 4e Свободата не е за прости хора! Да си свободен означава сам да си налагаш ограничения! :wink:

03-21-2005, 17:39
ot [B]aned nau4i6 4e Свободата не е за прости хора! Да си свободен означава сам да си налагаш ограничения! :wink:
Ne li e taka :)

Eliiiiiiiiii sexsito
03-21-2005, 17:47
aneD]
ot [B]aned nau4i6 4e Свободата не е за прости хора! Да си свободен означава сам да си налагаш ограничения! :wink:
Ne li e taka :)
taka e

LiNkiN4eTo
03-21-2005, 17:54
aneD]
ot [B]aned nau4i6 4e Свободата не е за прости хора! Да си свободен означава сам да си налагаш ограничения! :wink:
Ne li e taka :)
taka si e podqvolite :wink:

incheto
03-21-2005, 18:41
az ne gi poznavam..taka 4e na ni6to ne sa me nau4ili.. po skoro se radvam na tezi koito sega sa tuk koito neizostavqt foruma i sa polezni na horata s problemi!

AvLee
03-21-2005, 19:36
Ами да научили са ме(преди де)...
Всъщност въпроса не е точно зададен..не са ме научили..просто ми харесваха..меннията,разсъж енията,помоща и там каквото и да е.
Аз съм си аз..не мисля,че е нужно да се уча от някой..просто за съвет или пример.. :roll:

Myrcheto
03-21-2005, 19:45
отдавна не бях влизала(мн малко) и сега от вас виждам,че липсват тия хора ... и всички са ми правили впечатление,може би,по-скоро с това,че пишат редовно,но нз ...
бе като цяло тва тук е за развлечение и удоволствие,според мен ен трябва да се приема толкова насериозно ...
а дали някой ме е научил на нещо ... предполагам,но личният опит с нищо не може да се замени ...тжа тук е просто обмяна на мнения и гледни точки

mira_
03-21-2005, 20:03
дам, показаха ми каква е вредата от спаменето, както и ме научиха, че човешката простотия е безкрайна и ходи по хората, а не по животнтите! :twisted:

`cannibal`girl
03-21-2005, 20:12
lele hora razrevahte me we ! za kfo govorite
za tez hora se edno 4e sa umreli?!? basii na kfo
moje da te nau4i 4ovek koito dori ne poznava6?!
spored men tazi tema nqma smisal .. :? peace \/

bulgarche
03-21-2005, 21:02
Е се има нещо полезно каквото съм научил тук, но ся не се сещам

nar
03-21-2005, 21:23
не мога да кажа че съм научила нещо ново от тях,но тря да кажа че всички изброени са били доста яръки личности.и форум беше по-интересен с тяхните мнения.много ме кефеше да чета отговори на момченцето,например...

so mazy!
03-21-2005, 21:27
уто го баннаха защото си позволи да пусне
малко критика по адрес на цецко и модераторките
момченце пита защо са баннали уто и го баннаха
и него...аз напсувах сичко живо и ме баннаха
ама ся се върнах...макар и да не го искам но съм
супер безволево(хах) същество и съм яко пристрастена
към личните си съобщения и тъпите ви теми...
бтв на нищо не са ме научили...поне не на нещо
което да си спомням...
но за сметка на това пък ме кефеха много и
продължават да ме кефят
п.п. радвам се че съм научила някой на нещо:))

ma tva e super tupo! kak moje da gi bannat, zashtoto sa izkazali mnenie ili sa pitali neshto!?! ujas! chusvtvam se kato po komunistichesko!! a te i dvamata bqha super gotini!
az protestiram!! gadost!

AvLee
03-21-2005, 21:48
so mazy! недей така,че и теб може да те сполети същото..хаха :lol:

Eliiiiiiiiii sexsito
05-06-2005, 12:19
Te se varnahaaaaa :D :!:
Lipsvahteee mi :( :wink:

Nekasa4a
05-06-2005, 14:02
Te se varnahaaaaa :D :!:
Lipsvahteee mi :( :wink:



Kvo da kaja za taza 1 ne vlizam za6toto si4ko se skapa 2 i da me banat ako iskam da vlizam pak 6te moje6 po za 1 h vajnoto e jelanieto 3 nqkoi vi e nau4il na ne6to izpolzvaite go ne si hodete kat kon s kapaci :!:

CRaZy_IKT
05-06-2005, 14:37
Ne sa me uchili na nishtO?!