PDA

View Full Version : Parvata sre6ta!!!



Doktor4o
03-21-2005, 11:05
Vaprosat mi e prosto ot liubopitstvo!Kak se darjahte na parvata sre6ta i pritesnqvahte li se da kajete ne6to na drugiq izob6to pritesnqvahte li se ot ne6to ili nqmahte nikakvi zadrajki?Pulnocenno li prekarahte vremeto si zaedno?

korn___
03-21-2005, 11:46
ami zavisi si ot momi4eto ako znae6 4e e po spokoino takova se stremq da sum super spokoen ako e nqkvo po raspusnato v smisal "ko mi puka za toq smotan jivot" sum leko pritesnen naro4no a za zadrujkite te sa samo fizi4eski v smisal egati ne moje ei taka da i segne6 malko sa teq det davat :evil: :P ama to puk ako si4ki davahe lesno nqma6e da e interesno :lol: as v daskaloto mi u4a za ezika nq tqloto po 4 4asa na sedmica i dosta gledam seko momi4e kak se durji kak raigira na nqkoi ne6ta na vremeto na okolnata sreda as znam dosta vuprosi det samoto momi4e izdava ne6ta za neq bez da se ose6ta :D :P i gledam ob6to tqloto i kat znae 4ovek ezika na tqloto si4ko e mn po lesno a i na jenite im si li4i koga kakvo iskat :twisted: taka 4e karam go ve4e po4ti mehani4ko si4ko smetkam ot cqlata informaciq det sum sabral za dadenoto momi4e i posle ve4e na sledva6tata ni sre6ta ve4e si4ko e po oleknalo i po lesno :D 8)
http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

FiToKa
03-21-2005, 11:48
Ne znam za drugite, ama na men mi e pritesneno na parvata sre6ta. Nekvo takova se pritesnqvam da ne obarkam ne6tata, za6toto parvoto vpe4atlenie e mnogo vajno! Tova e!

Doktor4o
03-21-2005, 14:11
Ne znam za drugite, ama na men mi e pritesneno na parvata sre6ta. Nekvo takova se pritesnqvam da ne obarkam ne6tata, za6toto parvoto vpe4atlenie e mnogo vajno! Tova e! I az imam tozi problem dosta se pritesnqvam a ne trqbva da e taka!

grafinka
03-21-2005, 17:50
Можеш да погледнеш тук :arrow: http://www.teenproblem.net/index.php?mode=statii&id=890 :)
Аз лично ...се държа съвсем нормално - такава каквато съм си :)

BaT_GirL
03-21-2005, 18:11
Ми аз дори не помня кога съм ходила на среща :D .Аз просто си излизам с човека.А какво правя ли ми смея се пускам шеги говорим си най-открито.Ако искам нещо да стане между нас не смятам че е редно да крия неща за себе си от него.

LiL_Juliete
03-21-2005, 19:20
na purva sreshta pochti vsichki se pritesnqvat no to e normalno !

BABY_SEXY_GIRL
03-21-2005, 20:19
Pove4eto hora se pritesnqvat.... :roll: Az ne se pritesnqvam 6tom precenq 4e 4oveka e otvoren, to4en i mil...No ako se darji gadno i obijda6to edva li 6te mi e hubavo :roll: Predi se darjah s edin super priqtelski i kato mu pokazah tena si, koito hvanah lqtoto, kato si drupnah leko dunkite s ruka me izgleda vse edno sam luda, az se garja tolkova svobodno sas horata a te... :lol:

TSecret
03-21-2005, 20:28
...hih malko me pobivat trapki...no se opitvam dase darja kolkoto se moje po estestveno-za6toto trqbva a me haresa kvato sam a ne da se pravq na ne6to koeto ne sam ........... :roll:

S_L_A_D_U_R_K_A
03-22-2005, 07:41
Аз се притеснявам мн при първата среща, но след като се намери подходяща тема за разговор и мине малко време се отпусскам!

Immortality_
03-22-2005, 12:00
hahahaha...golyam maitap i kakav sram... :oops: az na pyrvata mi sre6ta sas sega6noto mi gadje samo si oplitah ezika i gledah da zyapam vse na strani, za6toto mi be6e mnogo neudobno... no posle kato se pootpusnah malko- minuti predi da si trygna se spunah i padnah... :lol: si4ko jivo me vidya a toi baya se posmya no nyama stra6no- sega samo me bazika i vsi4ko si varvi pove4e ot dobre :) :D

LU4KATA_M
04-12-2005, 15:15
na parva sre6ta vinagi trqbva da si spokoen i da gleda6 momi4eto v o4ite kogato ti govori.mnogo trqbva da si spokoen.tq te pita vsi4ko za tebe sled tova ti q pitay no nikoga ne q celuvay sled parva sre6ta nikoga

sumerwind
05-18-2009, 07:39
Първата среща... Доста вълнуващо и в зависимост от човека до определена степен напрегнато..На първата среща с моето момче имаше доза притеснение от страна на двамата,но и двамата се стремяхме да го преодолеем.Беше много вълнуващо.След като се отпуснахме и двамата вече го избихме на майтапи :-D ..А за целувката на първа среща-тя не е решаваща за връзката според мен,може и да я има на първата среща още и все пак да се имате с човека дълга връзка :)... Общо взето на първата среща не трябва да се спичаш,защото момичето или момчето ще се откаже за следваща среща тъй като ще е затруднено комуникирането ви и той или тя ще предпочете някой или някоя друга

cinderella_gugutka
05-18-2009, 08:20
абе 1-та среща си е кофти поне при мен са били такива :D
само с 1 мом4е си беше идеална но след известно време се разделихме.явно не ни е било писано да сме заедно... :o

milan4eto
05-18-2009, 08:25
Аз пък винаги се притеснявам преди самата среща,относно как ще се развият нещата,дали даденото момче ще остане с добро впечатление за мен...Но след това съм адски спокойна и уверена.Старая се да бъда такава каквато съм ;)

BeeRy
05-18-2009, 08:36
Аз пък винаги се притеснявам преди самата среща,относно как ще се развият нещата,дали даденото момче ще остане с добро впечатление за мен...Но след това съм адски спокойна и уверена.Старая се да бъда такава каквато съм ;)

+ 8-)

lipsvashh_mi
05-18-2009, 08:37
на първата ми сруща с момче изобщо,бях супер притеснена и нещата не минаха по план..но с времето и другите излизания нещата се промениха и вече не се притеснявам изобщо когато излизам с някой.Страха да не се изложиш и притеснението в случая със срещите е най-лошия подход,защото се спичаш и не можеш да се забавляваш и да си направиш готиното,което е главното всъщност :)

vesito13
05-18-2009, 08:41
Егати по-стара тема не можех те ли да намерите :? Попринцип на първа среща се притеснявам , но и като момчето се притеснява и на мен ми се налага да говоря и общо взето не ми личи , че се притеснявам :-D

Hilary_
05-18-2009, 09:09
Ами държа се естествено...няма смисъл от маски защото така или иначе всичко се разбира за по-нататък... само проблема при мен е, че ако съм с човек, който харесвам на среща съм като домат, говоря объркано ии сърцето ми ще изкочи въввсеки един момент... :D :D
P.S. Пиши на кирилица.. 8)

.. DeViL mAy CrY ..
05-18-2009, 18:53
Vaprosat mi e prosto ot liubopitstvo!Kak se darjahte na parvata sre6ta i pritesnqvahte li se da kajete ne6to na drugiq izob6to pritesnqvahte li se ot ne6to ili nqmahte nikakvi zadrajki?Pulnocenno li prekarahte vremeto si zaedno?

ами доста се птитеснявах,едвам се ккачих в колата му :D него не го беше срам ама аз направооо :D прекарахме си нвеероятнооо

Jumbie483
05-18-2009, 19:15
Не знам защо, но аз не се притеснявам..
Никога не съм се притеснявала от срещи, запознанства и т.н. :-o

forgott3nname
05-18-2009, 19:22
Аз на първа среща с който и да било съм адски отпусната и откачена , просто се правя на клоун и наблюдавам реакциите . Ако не ме изкефи човека , горко му.. почвам да ги дрънкам едни.. до такава степен му показвам, че не ме кефи .. а ако ми допадне ставам по- сериозна , но все така си запазвам настроението и започваме да си говорим приятелски и да се опознаваме :) Абе като цяло опитвам се да се държа добре с хората и да ги уважавам и като изляза с някой да си прекарам колкото се може по- забавно с него и да си имам приятен спомен от срещата . Въобще не се замислям за гафове, няма напрежение и така нататък , въпреки че гафове си се случват , но го избивам на майтап :D А ако както споменах човека наистина ме изнерви яката .. краййй ! :shock:

BigFakeSmile
05-18-2009, 20:35
ами зависи...ако не ми пука мн за момчето говора всевъзможните си простотии...
ама ако ми е направил някво велико впечатление (ненормално рядко се случва) тогава ми е малко притеснено....мисля си само колко е хубавичък :D