PDA

View Full Version : Странно положение



btd
03-21-2005, 16:31
Първо ще ви запозная със ситуацията:
Има едно момиче, които много ми харесва, но рядко има смелостта само да дойде при мен. И за това винаги аз ходя при нея, но рядко все пак. Преди няколко дена какво, що стана, изпратих я до тях. По пътя само тя приказва и то време на време си оплиташе езика...може би от притеснение или какво не знам. Всъщност тя ми предложи да я изпратя. На ме ми беше много приятно...
Днес реших да се кача за млко с нея в рейса, защото имахме часове, та пътувахме заедно само три-четири спирки. Поговрихме си малко и естествено тя пак се ичерви. отново я питам дали иска да дойде с мен на кино, а тя ми отвърна да ида с някой друг. Запитах я дали аз нещо съм причината, дали съм и неприятен, а тя каза не. Тогава я питах дали в петък или събота е свободна. За петък се била уговорила. Тогава и казах "В събота в пет и половина! Не искам обаче да ми се извиняваш" с леко шегувите интонация..:) Тя ми каза познати думи: "Ами добре, но нищо не мога да ти обещая."
Всеки път това ми казва. Не сме излизали до сега заедно. От няколко месеца се понзаваме и все нищо. Не ходи с никого. Просто не знам какво иска: внимание ли, харесва ли ме....умсихва ми се, зчервява се като се заприказваме, гледа ме едно такова странно влюбено...пък после не го показва като и кажа да излезнем.

grafinka
03-21-2005, 16:54
Може би се страхува от нещо и това я възпира... Възможно е преди някое момче да я е наранило и да не иска повече връзки. Просто се дръж колкото се може по - мило и искренно с нея , покажи и че си сериозен и държиш на нея.Обръщай й внимание....карай я да се чуства единствена.(ако наистина искаш между вас да се получи)
Незнам защо ти октазва да излезете , а едновременно с това те гледа влюбено.Сигурен ли си че е така или ти си представяш , че те гледа странно и си оплита думите когато е с теб ... А не е по принцип така ?

korn___
03-21-2005, 17:17
pove4e ot qsno e si4ko napravo deitsvai malko po malko de da imah tvoq kusmet s takava lesna rabota dano se polu4i si4ko mejdu vas i da ima golqmata bolest ... lubovta :twisted: i v kraq na krai6atata samo da nqma bolka !

aide uspeh

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

btd
03-21-2005, 17:30
Ами всъщност ми се струва, че прекалявам с милото държане. Дори цвете й подарих на 8 март...:). Виждал съм я как гледа и другите хора. Да, усмихва се, но я няма тази свенливост и срамежливост. Пък и много хора от класа ми са казвали, че ме гледа някакси странно и то непрекъснато. Последно време май я досрамява да си излезне от стаята.

LioLio
03-21-2005, 17:33
Niama stra6no priatel HLUTNALA E DO U6I v teb!!! Tova moga da ti go kaja ot expertnoto mi jensko mnenie - tia si pada po teb! Samo moje bi i triabva malko vreme nz :roll: Uporstvai , svaliai ia - na neia 6te i haresa i sled izvestno vreme utihvai, ne i obru6tai mnogo vnimanie i ia ostavi tia da se vzeme v ruce i da napravi niakoia druga kra4ka kum teb i posle ti pak po4ni da ia svalia6 iavno i tn! Tova e stara taktika koiato deistva bezotkazno - i pri mom4etata i pri momi4etata!!! Ta nali horata za tova kazvat 4e lubovta e kato tangoto - pravi6 stupka napred posle edna nazad i partniorut ti pravi edna napred i taka dokato ne stane golemia BOOM!!!
E az malko se pouvliakoh no ina4e - Uspeh! :wink:

Eliiiiiiiiii sexsito
03-21-2005, 18:21
Ami,iasno e 4e te haresva,no ili i dai vreme.I az sam bila taka,se sam otkazvala,no izgl.4e si ima pri4ina ili problem4e,taka 4e govorete si pove4e,niakoi pat moje i tia sama da te pokani da hodite niakade :)

LetiCherry
03-21-2005, 18:51
I az mislq, 4e te haresva :P Prosto moje bi e pritesnitelna...Spored mne , napravo deistvai...Za6to ne q celune6 ( e, ako ima podhodq6t moment) ili dokato q izpra6ta6 a tq sladko si preplita ezika ot pritesnenie ti prosto q spri i iznenadva6to q celuni... Ne vqrvam da se drupne! :P Haide YSPEH!!!

LiL_Juliete
03-21-2005, 19:18
iskai i nqkva sreshta i i kaji che ako otkaje shte i se razsurdish i kato izlezete kaji i pitai tova unova am budi direkten i vij k`fo shte se poluchi!

03-21-2005, 19:31
spokoino qvno te haresva oba4e q e sram. i az sym bila kato neq vseki pyt kato me pitashe priqtelq mi koga shet izlezem az vse mu kazvah"neznam"ili vse si namirah nqkakvi opravdaniq

03-21-2005, 20:08
Ами дано да е така....

S_L_A_D_U_R_K_A
03-22-2005, 08:45
Ми...мисля, че момичето те харесва, но просто е доста срамежливо,спокойно скоро ще се отпусне, но може би има друга пречка! Говори с нея за това и по-често ходи при нея!!!

danger_girl
03-22-2005, 11:16
100% te haresva...no tova 4e e sramejliva mai i pre4i da si pokaje istinskite 4uvstva kam teb..napravi parvata kra4ka...nespirai da i pokazva6 4e se interesuva6 ot neq...celuni q


USPEH!

Immortality_
03-22-2005, 11:21
ami 6tom e iz4ervyava i te gleda taka- yasna e rabotata, no ne i davai zor... i 100% 4e nakraya 6te se usmeli :)

03-22-2005, 15:08
Уфф...днес пак нула внимание от нея. Като мина усмихвам й се, махам й да да дойде при мен, те се рпави на ударена. Спрях я по едно време, казвам и да спре да я видя кво прави и на среща ми: "трябва да се преобличам..." В рейса..не, отново нито дума. Честно казано вече взе да ми писва. Ту така, ту онака. Започва да ми се върти едно мисъл в глвата...май ще е по-добре да и напраскам утре всичко, кото мисля за нея и изпътвам към нея...

bah maamy
03-22-2005, 16:20
ami brato pri men e sushtata rabota. moje bi se pritesnqwa kakwo shte si pomislqt drugite za neq. Nai dobre oshte utre otidi pri neq, drapni q nastrani i i kaji wsichko. aide uspeh :lol:

spt
03-23-2005, 10:49
Уфф, и аз съм така. Момичето дето съм си харесал ми пуска едни такива изкусителни и любовни погледи, а в същото време парадира с приятеля си, колко време били ходили и не знам си кво още....Заебавам я.

ISSP
03-23-2005, 15:30
are po kysi za da move da gi 4eta!!!!

9 и 10 точки от правилника!
Moderated by BABY_SEXY_GIRL

S_L_A_D_U_R_K_A
03-23-2005, 16:24
Говори с нея и я питай какво толкова я възпира!!! Успех успех успех!!!

Magic_Girl
03-22-2008, 17:39
Momi4eto e sramejlivo.Predrazpoloji q kum razgovor bez da se sramyva. :)

zaraaa
03-22-2008, 19:31
Tq si pada po teb,no v sashtoto vreme se pravi na nedostapna :P Pokaji i,che naistina q xaresvash,molq te samo ne kazvai,che veche e zapochnalo da ti pisva,kakto v po-goren ot teb komentar :) Prodaljavai da opitvash,zashtoto tq te xaresva i nai-nakraq shte se predade....tq e kato mene pravi se na mnogo nedostapna no v sashtoto vreme e xlatnala zdravo po tebe :-D :-D

soulja_girl4e
03-22-2008, 20:15
Niama stra6no priatel HLUTNALA E DO U6I v teb!!! Tova moga da ti go kaja ot expertnoto mi jensko mnenie - tia si pada po teb! Samo moje bi i triabva malko vreme nz :roll: Uporstvai , svaliai ia - na neia 6te i haresa i sled izvestno vreme utihvai, ne i obru6tai mnogo vnimanie i ia ostavi tia da se vzeme v ruce i da napravi niakoia druga kra4ka kum teb i posle ti pak po4ni da ia svalia6 iavno i tn! Tova e stara taktika koiato deistva bezotkazno - i pri mom4etata i pri momi4etata!!! Ta nali horata za tova kazvat 4e lubovta e kato tangoto - pravi6 stupka napred posle edna nazad i partniorut ti pravi edna napred i taka dokato ne stane golemia BOOM!!!
E az malko se pouvliakoh no ina4e - Uspeh! :wink:
+1

Rofl4e
03-22-2008, 20:35
Pritesnqva se i e sramejliva... :] sa6tata rayta s edna fr .. kaniq q toq kadeto haresva tq na akfe i se si izmislq nqkfi opravdaniq i kato q pitam za6to za6to tq mi kazva prosto me e sram :grin:

Anabel
03-23-2008, 09:24
Ами може пък момичето да е по-срамежливо и да си мисли,че нищо няма да стане.Може би наистина те харесва,но някакси се срамува да ти го покаже.

angellove
03-23-2008, 10:57
Ооо, тия филми хич не са ми по вкуса. Такива подобни номера ми е правило едно момче и много му се нервех... Тааа ако питаш мен дории само на шега подпитай я какво мисли за теб, защо не иска да излезете, а-у... Такива неща. :)

mickelangelo
03-23-2008, 13:56
миии кажи и кво чувстваш към нея .. мисля че си е променила държанието защото е решила нещо сама за себе си...

vamp
03-23-2008, 13:58
Първо ще ви запозная със ситуацията:
Има едно момиче, които много ми харесва, но рядко има смелостта само да дойде при мен. И за това винаги аз ходя при нея, но рядко все пак. Преди няколко дена какво, що стана, изпратих я до тях. По пътя само тя приказва и то време на време си оплиташе езика...може би от притеснение или какво не знам. Всъщност тя ми предложи да я изпратя. На ме ми беше много приятно...
Днес реших да се кача за млко с нея в рейса, защото имахме часове, та пътувахме заедно само три-четири спирки. Поговрихме си малко и естествено тя пак се ичерви. отново я питам дали иска да дойде с мен на кино, а тя ми отвърна да ида с някой друг. Запитах я дали аз нещо съм причината, дали съм и неприятен, а тя каза не. Тогава я питах дали в петък или събота е свободна. За петък се била уговорила. Тогава и казах "В събота в пет и половина! Не искам обаче да ми се извиняваш" с леко шегувите интонация..:) Тя ми каза познати думи: "Ами добре, но нищо не мога да ти обещая."
Всеки път това ми казва. Не сме излизали до сега заедно. От няколко месеца се понзаваме и все нищо. Не ходи с никого. Просто не знам какво иска: внимание ли, харесва ли ме....умсихва ми се, зчервява се като се заприказваме, гледа ме едно такова странно влюбено...пък после не го показва като и кажа да излезнем.

Не знае какво иска,срамежлива е,недорасла е!Бягай далеч от такива,излизал съм с 2 такива,влюбих се и в 2-те и страдах много!Не прави и ти такава грешка!