PDA

View Full Version : mom4eta,kak iskate momi4etata



pitanka :)
03-21-2005, 17:18
kak nai-vi kefi edno momi4e da e oble4eno?koga e sexy?i koi jestove vi kefqt ili manieri :wink: ?mn mi e interesno a predpolagam i na drugite su6to

e_l_i_z_a
03-21-2005, 18:25
80% 6te kajat :"da e s kusa pola,6iroko dekolte" :lol:

LetiCherry
03-21-2005, 18:41
80% 6te kajat :"da e s kusa pola,6iroko dekolte" :lol:

Da, de ama to zavisi i celta s koqta se obli4a6. Ako iska6 da privle4er6 vnimanieto na nqkoi, slaga6 kusat pola i si gotova. No vse pak ne oblekloto e nai-vajnoto!! (E, pone za men). A za povedenieto - vseki ima svoe, nqma to4na recepta, prosto budi estestvena (dotsa kli6irano zvy4i, no e taka). E, ne e zle da ovladee6 nqkolko triki kak da sublazni6 mom4etata, no tova ne se nay4a, to ti idva otvutre :wink:

LiL_Juliete
03-21-2005, 18:53
emi normalno e da predpochitat kusi poli i shiroki dekolteta :) ama ako vidqt nqkoq debela kaka taka oblechena .... :) ne mislq ! spored zavisi ot momicheto

v1v@
03-21-2005, 18:57
:D am da e lil prava si! ama vij az predpo4itam kusite poli pod kusi razbiram 1 pedq i nai mn pedq i polovina i kusite bluzki ne zaradi majete a 6toto mene taka me kefi! ne mislq 4e kato sum s pantalon ili dunki po malko gi privli4am a i toq koito traq da me haresa me haresva taka 4e....... ne me ebe za dr

03-21-2005, 19:06
80% 6te kajat :"da e s kusa pola,6iroko dekolte" :lol:

Da, de ama to zavisi i celta s koqta se obli4a6. Ako iska6 da privle4er6 vnimanieto na nqkoi, slaga6 kusat pola i si gotova. No vse pak ne oblekloto e nai-vajnoto!! (E, pone za men). A za povedenieto - vseki ima svoe, nqma to4na recepta, prosto budi estestvena (dotsa kli6irano zvy4i, no e taka). E, ne e zle da ovladee6 nqkolko triki kak da sublazni6 mom4etata, no tova ne se nay4a, to ti idva otvutre :wink:

Da tva e super vqrno za povedenieto na men v purviq moment moje da mi haresa nqkoe momi4e no ako psuva i govori kato karucar nezavisimo kolko e krasiva nqma da iskam da si q hvana za gadje posmurtno...
A i drehite ne pravqt 4oveka za6toto nqkoq 90kilogramova cuculana nahluzi kusa pola 6te se smeq ...6te mi privle4e vnimanieto kato atrakciq:)

03-21-2005, 19:07
Obi4am jeni s kraka tanki na gazovete si da nosqt danki i sutieni bez podplanki za da nqma nikakvi spanki!!!

shall_we_dance
03-22-2005, 05:39
Obi4am jeni s kraka tanki na gazovete si da nosqt danki i sutieni bez podplanki za da nqma nikakvi spanki!!!
ХеХе това ми хареса! 8)

e_l_i_z_a
03-22-2005, 08:17
80% 6te kajat :"da e s kusa pola,6iroko dekolte" :lol:

Da, de ama to zavisi i celta s koqta se obli4a6. Ako iska6 da privle4er6 vnimanieto na nqkoi, slaga6 kusat pola i si gotova. No vse pak ne oblekloto e nai-vajnoto!! (E, pone za men). A za povedenieto - vseki ima svoe, nqma to4na recepta, prosto budi estestvena (dotsa kli6irano zvy4i, no e taka). E, ne e zle da ovladee6 nqkolko triki kak da sublazni6 mom4etata, no tova ne se nay4a, to ti idva otvutre :wink:

Da tva e super vqrno za povedenieto na men v purviq moment moje da mi haresa nqkoe momi4e no ako psuva i govori kato karucar nezavisimo kolko e krasiva nqma da iskam da si q hvana za gadje posmurtno...
A i drehite ne pravqt 4oveka za6toto nqkoq 90kilogramova cuculana nahluzi kusa pola 6te se smeq ...6te mi privle4e vnimanieto kato atrakciq:)
abe hora ne rzbr-te li 4e se bazikam? :lol: :lol: :lol: :lol:
mn qsno 4e ako e nekuf slon.... :shock: :shock: :shock:
xaxaxa Peace :P

korn___
03-22-2005, 14:57
mene mnogo me radva kat vidq jena ili momi4e det e s 4eren pantalon i sako v misal v delovi drehi kat vidq takova ne6to i napravo......aaaaa kolabiram.... :lol: taq po istoriq ot moito daskaloto e taka oble4ena i kat q vidq .... maliiii ohhhhhhh kotio abe mani be ... ina4e mn mi haresva i otdelno primerno s pola no ne e zaduljitelno de moje i s dunki no ne opiti nqkvi da i se vijda klitora napravo.....tva e ve4e prekaleno taq po el tehnika e s takiva smao kat se oburne i napravo i se vijdat stramnite ustni iiiiii.... bez komentar :P nqma da kazvam ni6to s edna otpusnata fanelka ili ne6to podobno ne e zaduljitelno da se vijdat gardite abe imam stranene vkus ina4e kat vidq momi4e s ga6terizon i fanelka na korn ogrore i s kosa na plitki 4erna napravo ela me spri da se zapoznaeme :lol: :twisted: :wink: :P

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

CTaH4y
03-22-2005, 15:17
men lichno me kefi momicheto da e s nqkakvo tunko pantalonche po tqloto (bez znachenie cveta) i s nqkakva bluzka, bez sutien, da i izpukvat zurnata.... napravo...... mamata si jazka :) puk i s kusi poli sushto stavat :)

azrod
03-22-2005, 15:25
e men puk ma kefi hi4 da ne e oble4ena ama ne stava :oops:

puk i ne moje da vzaimstva jestove i povedenie ako sama ne se durji po tozi na4inv :twisted:

dido_en
03-22-2005, 17:22
Мразя когато момиче използва определени жестове за да привлече внимание. Личи си че е изкуствено. Иначе за облеклото - странно но ми харесват момичета с по широчки панталони. Не да ходи няква изсухлена но все пак да не е по дупето й точно...Много ми харесва.

LiNkiN4eTo
03-23-2005, 11:44
az mn mrazq kato vidq nqkoe momi4e s tolkova vpit pantalon 4ak da i se otbelqzvat sramnite ustni :x mn e grozno :x mn mrazq :x

03-23-2005, 19:12
мен лично ме кефи когато е по-спортно облечено, с анцуг и т.н (е не няква изродка, просто дрехите нищо не променят ако е няква ужасна)
п.п лично на мене много ми влияе гласа. случвало ми се е да отбягвам момичета само защото имат съров, басов глас или защото се лигавят (хихихихи тип)

mmaxx
03-23-2005, 21:05
Когато е гола си е най-добре :lol: :lol: :lol:

texus
03-24-2005, 17:47
da byde sebe si i da ublicha tva kadeto i utiva nai mnogo toto (ako e nqkoq slonica s kysa polichka ..... :shock: :x :shock: :shock: :shock: )

Furious Angel
03-24-2005, 20:53
Всеки има право да носи къси поли (друг е въпроса колко потресаващо би изглеждал..)
Таа, представете си, може едно момиче да не му допада
никак мисълта полупрозрачна блузка без сутиен. Бляк.
Иначе аз ще се изкажа като безпристрастно момиче - супер много
мразя да виждам изрусени куклички от пети до уши в розово,
на високи токчета, с пола една педя и деколте до пъпа.
Пропуснах ли бюста до сливиците?
Повръща ми се като видя нещо такова. Посмъртно няма да тръгна така.
Супер курвенско.
Иначе ако искаш да впечатляваш някого, бъди себе си.
Нека бъдеш харесвана заради това, което си.

koki
03-24-2005, 20:56
ami az ne gledam samo vun6tnosta
vajno e da ne se darji6 detinski i da ima6 ne6to v glavata
a ne kato nyakoia kurva samo da pu6i6 i da se dupi6 na vseki!
povyarvai mi

greshnicata_
03-25-2005, 18:54
znaete li kakvo shte vi kaja az nosq kasi poli i moga da se pohvalq 4e mnogo mi otivat kolkoto i naduto da zvu4i sahsto vseki si ima pravo na stil na obli4ane kak primerno da si slojadalga pola do kolqnoto ili glezenite(samo zashtoto da ne bili kajeli 4e sam kurva ili razgolena)kato ne mi otiva i izglejdam smeshno vava takiva poli zashtoto sam slaba i mi stoqt kato 4uval sashto smqtam4 e bysta mi e strahoten i mi stoqt bluzi s golemi dekolteta(e az ne slagam takiva)prosto zashtoto s esaobrzqvam dolu gore i s drehite mi za daskalo.No smqtam 4e ako momi4e hodi s kasa pola i po kasa bluzka s dekolte nezna4i 4e e kurva nemoje da precenqvash za 4oveka po na4ina mu na obli4ane pozznavam tolkova momi4eta koito se obli4at taka i im stoi strahotno te sa mnogo dobri i dori sa malko zatvoreni,vsimisal ne se svalqt tolkova s mom4etata i dori oshte ne sa pravili seks e kajete kak momje primerno kato vidish nqkoe taka oble4eno momi4e da si pravish izvodi za nego 4ee kurva kato ne si q opoznal .!!Nemoje da si pravish izvodi za 4veka samo po drehite mu.A i pove4eto horakomentirat momi4etata koito se obli4at po sesksi zashtoto zavijdat 4e te nqmat kuraja da se oblekat taka ili primerno nqmat hubavo tqlo i ne im stoqt takiva drehi.


vseki ima pravo na svoi ozbora i kak da se obli4a pak i ako shte da tragne gol i nikoi nqma pravo da mu kazva kakav e 4e e zadrsstenqk ili kurva zashtoto po drehite ne biva da sadim za horata neka pravo da gi opoznaem

vaniLL
10-29-2007, 11:30
apfffffffff az sym ot onq tipaj na4e obojavam rozovo , "izruseni kuklichki s bulkichki " i s kysite polichki i s tokchetata i s dekolktata i da kaja , ako mi bqha oshte po-golemi cicte , oshte po-golemi dekolteta shtqh da sloja :P i hich ne mi dreme koi za kakva me opredelq :P pyk ka me haresva moq (think) mmm shte go pitam :-P

ProstoAz
10-29-2007, 12:03
Темата е стара!