PDA

View Full Version : znaete li kakvo stava s [url]www.data.bg[/url]



sladkish4eto_f_sofiq
03-22-2005, 17:04
abe hora znaete li kakvo stava s tozi sait www.data.bg ne moga da go otvorq vie mojete li znaete li nqkakvo reshenie pishete molq vi bese nai qkata tursa4ka
blagodarq predvaritelno

final_fantasy_fan
03-22-2005, 17:20
na men mi se otvarq.i vsi4ko si e nared.moje bi e ne6to ot kopiutara ti znam li :?

Pepsi^
03-22-2005, 17:51
Ami i na men si mi go otvarq ama edna priqtelka sashto ot nqkolko dena se oplakva, che ne i se otvarq...ama neznam kade e problema

e_l_i_z_a
03-22-2005, 18:37
emi sigurno servera im e pretovaren znam li

UnPredictable`Girl
03-22-2005, 18:38
И при мене от няколко дена не се отваря.Единствено вчера за няколко часа успях да вляза и после пак...не може. :(
Ама така ше е...фрий сърварите умират :( :cry:

suzanna
03-22-2005, 19:18
i na men veche dosta chesto vze da ne mi go otvarq i ne znam kakvo shte pravq tui kato tova beshe edinstvenoto mqsto otkudeto tegleh prilichno :!: :roll:

air_J
03-22-2005, 19:25
Абе дата.бг си се отваря, теб може да са те орязали от достъп до сайта, както по едно време бяха орязали моя интернет доставчик и следователно и аз нямах дата.бг. Но драмата е, че сега имам датата, а нямам фенбг.ком! Някой може ли да ми даде работещ линк към търсачката на фенбг? :roll:

03-22-2005, 20:11
ne6to nemoga da vlezna.... nai malko ot 15 dena.......

foxy_f
03-22-2005, 20:14
na vsi4ki deto ne vi se otvarq :arrow: vijte dali ne ste sas sa6tiq dostav4ik ili pak da ne e ne6to ot browsera ... :roll:

MeThTiCaL
03-23-2005, 17:43
Аз имам известни новини по тоя въпрос. Дата БГ вървят ръка за ръка с един интернет доставчик на име HomeLAN. Та въпросната и-нет фирма имаше проблеми с потребителите след влизането на една друга голяма и-нет фирма BaliBG която започна да привлича повече абонати. В един момент дата.бг работеше само за потребителите на HomeLAN. Това се дължи на факта че от дата.бг искат секи интернет доставчик да заплаща за да им опишат мрежите. fenbg.com пък е ръка за ръка с BaliBG и хората които имат достъп до дата.бг го пампуркат от към фенбг и едни такива вързочи стават. Сега обаче мисля че нещата са като хората при мен дата.бг се оправи имайки в предвид че съм потребител на БалиБГ, мисля че и другите доставчици нямат проблеми с датата, пък и вече сичко се изнася на торенти търсачките замират и така. Т'ва е общо взето. :)
Поздрави и честит ми втори пост! :lol:

air_J
03-23-2005, 19:28
Е аз защо имам дата.бг, а нямам фенбг.ком? За мен ще е доста по-добра оферта да беше обратното. :cry:

BABY_SEXY_GIRL
03-24-2005, 19:48
Kakvo da stava, ba4ka si sait4eto i tarsa4kata :lol: Qvno problema e vav interenet dostav4ika ti :roll:

03-24-2005, 20:02
stava my na bg

e4o
03-25-2005, 13:53
as puk si vlizam ot ras :)

Eliiiiiiiiii sexsito
03-25-2005, 14:04
i na men ne mi stava.kvo se polu4ava tuka,neznam.ni6to ne razbrha :? ni6to ne iska da mi se svali 6tom e svarzano s ku-ku akademiata :(

AvLee
03-25-2005, 17:15
До днес на обяд можех..ама сега като натисна "търси" и ми излиза една празна страница :? :evil: :roll:

Traffic
03-25-2005, 17:37
Абе дата.бг си се отваря, теб може да са те орязали от достъп до сайта, както по едно време бяха орязали моя интернет доставчик и следователно и аз нямах дата.бг. Но драмата е, че сега имам датата, а нямам фенбг.ком! Някой може ли да ми даде работещ линк към търсачката на фенбг? :roll:
http://search.fenbg.com/php/search/index.php
пробвай и в тоя сайт, има доста работи в него: www.find-bg.com

air_J
03-25-2005, 18:01
Абе дата.бг си се отваря, теб може да са те орязали от достъп до сайта, както по едно време бяха орязали моя интернет доставчик и следователно и аз нямах дата.бг. Но драмата е, че сега имам датата, а нямам фенбг.ком! Някой може ли да ми даде работещ линк към търсачката на фенбг? :roll:
http://search.fenbg.com/php/search/index.php
пробвай и в тоя сайт, има доста работи в него: www.find-bg.com
Спокойно - смениха ми IPто и сега проблеми с тези сайтове нямам. :twisted: