PDA

View Full Version : Най-милото нещо...



Myrcheto
03-23-2005, 15:24
Кое е най-милото нещо,което някой е правил за вас,което ви е трогнало или просто направило щастлив :)

ellii
03-23-2005, 15:32
Poslednoto neshto koeto me trogna ...priqtelq mi mi puskashe postoqnno signali i mu zv1nnah..govorihme i sled tova zatvorih.. sled 2-3 min. toi mi se obajda i kaza:Znaesh li kakvo zabravih da ti kaja ? i AZ : kakvo ? pri koeto toi:obicham te ! :P
Tova beshe neshtoto koeto me trogna,znam 4e ne e vajno znam 4e ne e koi znai kakvo,no e hubavo da go 4uish :D :wink:

Lil`Joint
03-23-2005, 15:36
от приятел :arrow: каза ми,че съм и най-добрата приятелка...при тези думи ми стана така топло на душицата,че... :roll:
Друга приятелка написа стихче за мен.Е все пак доста го е плагиатствала :lol: Взела е от песни на Устата и на разни там други хаха.Най-мн ме изкефи-->"Теди,ти си моето сладурче,облечено в костюмче" :P
...уж мисля,че няма истински приятели а пък...все си противореча :roll:
:arrow: просто ми казаха обичам те...може би това е най-важната дума за мен.Да знаеш,че някои те обича дори и само като приятел ти дава сили и живот да продължаваш и знаеш,че има за какво да се бориш :)
Мн е жалко това...че рядко ми го казват 8)

Sunny_stz
03-23-2005, 16:27
Ami pravili sa mnogo mili ne6ta za men.Naprimer da mi kajat ,,obi4am te'' ili drugi mili dumi4ki:)))))Edna celuvka,pregrudka,usmivka tova za mene sa ne6ta koito me pravqt 6tastliva!Su6to i priqtelski suvet,usluga.........:)))Tova me pravi adski 6tastliva!

LetiCherry
03-23-2005, 16:53
Ami poslednoto milo ne6to , koeto nqkoi napravi za men, be6e ot gadjeto mi :P Zna4i na 13 fevruari se bqh vidqla prez denq s gadjeto mi i posle se pribrah i ve4erta kum 9 i 30 mi zvunni gsm - gadjeto mi " az sum pred vas. Slez za malko do doly". Bqh 6a6nata, mislq si az kakvo li e stanalo...Slizam po doma6ni drehi, s mokra kosa toku 6to izlqzla ot banqta, toi mi podarqva ogromen buket ot rozi, celuva me i mi kazva 4e me obi4a :P Kaza, 4e ne iska da mi kaje ytre obi4am te (14 fevruari) za6toto ne mu trqbvalo povod da mi pokaje lubovta si,a ytre sum 6tqla da buda edna ot mnogoto, a dnes sum edna ot malkoto i dobavi : "A ti z amen si edinstvena"...Be6e adskiii milo :P

Nekasa4a
03-23-2005, 16:57
hmmmm tva e ne6to za koeto nikoga ne sam se zamislql no se pak nz..... q da pomislq :? :? :? :? :? :? :? bah q o6te malko :? :? :? :? emi nz ili nikoi ne e prai ne6to koeto da sam zapomnil(da mi e ostavilo otpe4atak)ili sam tap i ne se se6tam e 2roti e :twisted:

grafinka
03-23-2005, 17:19
Ми последното .. хм повечето неща за мен ги е направила братовчедка ми (използвам още един път да й кажа колко много я обичам). Едно от последните неща беше да скочи да плува в открито море , за да ми донесе камъче от един остров в Бяло море ... а тя ни най-малко не може да плува...Много ме зарадва :) :)

Тед:)
03-23-2005, 18:14
:arrow: Тортата,която Грахче ми донесе на рождения ден в даскало (и за която бях пуснала вече една тема)
:arrow: На същия този рожден ден Грахче и всичките ми приятели ми бяха направили парти изненада..просто отворих вратата и те изкрещяха:ИЗНЕНАДА!!! ...Беше толкова сладко :)

TSecret
03-23-2005, 18:18
"NE moga da jiveq bez teb i ako te zagubq 6te umra" - ei taq replika me trogna!

monka
03-23-2005, 18:26
amiiiii poslednoto ne6to,koeto me trogna mnogo be6e onzi den.
malkoto mi bratov4ed4e(e to e na 20 de) be6e vka6ti i na edno mnogo typo mom4e kaza,4e ako me zanimava s ne6to 6te potro4i kokalite. naistina me trogna :) mnogo si go obi4am bratov4ed4eto :P

Allicia
03-23-2005, 18:37
Една моя бивша съученичка,която се премести да учи в Стара Загора, ми каза, че е говорила на някакво момиче за мен.Обаче то не се сетило и тя започнала да ме описва:"Едно мъничко, сладичко и много добричко същество".Тези думи наистина страшно много ме трогнаха и ме накараха да страдам още повече, когато се премести.Страшно много си я обичкам!

suzanna
03-23-2005, 19:08
ami az ne bih mogla da posocha konkretno neshto obache kato cqlo tova e otnoshenieto na blizkite mi hora koeto proqvqvat vseki edin den.trudno e da se opishe to prosto se chuvstva.mnogo milo mi se struva nqkoi da mi kaje che sum mu lipsvala.ili pone edno blagodarq mnogo za nqkoq drebna usluga i taka :wink:

GreenLadyM
03-23-2005, 19:13
oo mislq 4e opredeleno ima mnogooooooo neshta koito sa me pravili shtastliva i sa me trogvali...Purvoto koeto mi idva na um!
:arrow: kogato bivsheto mi gadje ne beshe v Sf kogato pravihme 1 mesec i se obadil na nai-dobrata mu priqtelka da mi donese roza ot negovo ime!
:arrow: kogato nai-dobriq mi priqtel beshe do men kogato naistina imah nujda ot 4ovek do sebe si
:arrow: kogato edin mn skup 4ovek se vurna ot Zagreb bez izobshto da mi kaje...prosto me iznenada ujasno mnogo...togava naistina pla4eh ot shastie...
izobshto 1000000000 sa hubavite mi iznenadi

naty
03-23-2005, 19:20
mi to4no sega ne se se6tam ne6to mn milo no w4era kogato bqh mn razo4arowana i oteg4ena edna priqtelka mi predlozi da se porazhodim i pomotaem nqkyde zaedno wypreki 4e trqbwa6e da se pribira 6to 6tqla da ima nekakyw urok ama go otmenila sas edin sms. po "spe6nost"

black_heart
03-23-2005, 19:24
:arrow: kogato 4ovek za kogoto ne sam podozirala,be6e do men v nai tejkiq mig v jivota mi.ne znam za6to be6e do men,ne znam za6to go napravi,dali be6e samo poza,no tova naistina me trogna......

dodo
03-23-2005, 19:34
Za posledniat mi rojden den moite priateli biaha organizirali kupon v moia 4est v doma na edna ot priatelkite mi,to4no na rojdenniat mi den ve4erta sme s gadjeto mi na kafe,i ve4e si tragvame kogato tia mi kazva 4e triabva da minem prez edna neina poznata da zemem edna tetradka i vodi me tia,ama namen patia mi e poznat pitam az,oba4e tia me obejdava 4e otivame pri tazi poznata i az ko da pravia,hodia si krotko,vlizame nie i vsi4ki v kupom izvikakha 4estit rojden den,dori i toita mi biaha vzeli,be6e neveroiatna iznanada i stra6no milo ot tiahna strana,a i primamkata i be6e naistina obeditelna :D

DeaTHroW-ReC_F
03-23-2005, 19:40
Za posledniat mi rojden den moite priateli biaha organizirali kupon v moia 4est v doma na edna ot priatelkite mi,to4no na rojdenniat mi den ve4erta sme s gadjeto mi na kafe,i ve4e si tragvame kogato tia mi kazva 4e triabva da minem prez edna neina poznata da zemem edna tetradka i vodi me tia,ama namen patia mi e poznat pitam az,oba4e tia me obejdava 4e otivame pri tazi poznata i az ko da pravia,hodia si krotko,vlizame nie i vsi4ki v kupom izvikakha 4estit rojden den,dori i toita mi biaha vzeli,be6e neveroiatna iznanada i stra6no milo ot tiahna strana,a i primamkata i be6e naistina obeditelna :D

ааах от кога не те бях засичала:)) добре дошъл отново:))


а на мен..мен ме трогва сяка добра дума...:) сяко едно обичам те,дори като приятел..на 14 февруари..един съученик ми прати валентинка"албена обичам те като приятел нищо повече"..е тва ми вдъхва живот някак си...за тва го държа в портмонето ми..
другото секи един момент с бойфриенда ми е ценен..и си го обичам..и винаги се чувствам някак си мило..;щ

manq4kata{P}
03-23-2005, 20:10
Кое е най-милото нещо,което някой е правил за вас,което ви е трогнало или просто направило щастлив :)

mila,pozdravqvam te za temata.naistina mn hubava temi4ka :!: :)

aam ina4e kato se zamislq malko edna dobra duma,jest sprqmo men biha me zaradvali.za sajalenie tvaarde rqdko gi polu4avam,vapreki 4e se staraq da pomagam na drugite i v kraina smetka ne polu4avam po4ti ni6to,da ne kaja izob6to.a sa6to taka se se6tam i za ne6to konkretno:edna ve4er s biv6iq mi priqtel prez lqtoto bqhme pred nas.vale6e dajd i se bqhme skrili,za da ne ni navali.togava toi me celuna mnooogo nejno,pogledna me i mi kaza :"OBI4AM TE :!: "be6e toooooolkova hubavo :) zvu4e6e naistina mnoogo iskreno i nikoga nqma da go zabravq :( :cry:

Suddenly
03-23-2005, 20:36
Мисла мисля, нещо немоа да измислиа :shock:
майче нищо не измислям...
Нещо чак толкоз мило, че да го запомня
еми не се сещам честно казано.
Усмифката е мило нещо и ме радва, особенно ако е от човек които обичам и държа на него, някои приятелче... :roll:
Дано милите неща предстоят, очаквам ги.

`cannibal`girl
03-23-2005, 21:04
hmmmm tva e ne6to za koeto nikoga ne sam se zamislql no se pak nz..... q da pomislq :? :? :? :? :? :? :? bah q o6te malko :? :? :? :? emi nz ili nikoi ne e prai ne6to koeto da sam zapomnil(da mi e ostavilo otpe4atak)ili sam tap i ne se se6tam e 2roti e :twisted:
i az taka.. :oops: :?

Грахче
03-24-2005, 12:17
една видео картичка, която един от най-специалните и скъпи хора в живота ми, ми беше направил за рождения ден http://free.hit.bg/ladyofthelake/emoticons/friends.gif малей като си помисля как ревнах, беше толкова мило и сладко и смешнооо иииии адски хубаво http://collapse.data.bg/Kamahlitude%20Smilies/Aliased%20Emoticons/blue_exclaim.gif http://free.hit.bg/ladyofthelake/emoticons/throb.gif

и Тедка ми купи една изпросена от мен чаша и ми я скри в шкафа иhttp://free.hit.bg/ladyofthelake/emoticons/friends.gif картичката към нея и изобщо всички картички, които съм получава от нея, от сестра ми и от други скъпи приятели са ми страшно богатство http://free.hit.bg/ladyofthelake/emoticons/carl_loveletter.gif http://free.hit.bg/ladyofthelake/emoticons/throb.gif

AvLee
03-24-2005, 12:26
hmmmm tva e ne6to za koeto nikoga ne sam se zamislql no se pak nz..... q da pomislq :? :? :? :? :? :? :? bah q o6te malko :? :? :? :? emi nz ili nikoi ne e prai ne6to koeto da sam zapomnil(da mi e ostavilo otpe4atak)ili sam tap i ne se se6tam e 2roti e :twisted:
i az taka.. :oops: :?
Hah..abe sigurno ima..ama i az ne pomnq :mrgreen: