PDA

View Full Version : Zeleno



Eliiiiiiiiii sexsito
03-23-2005, 16:29
Oh toia gaden cviat,mrazia go.Sajeliavam 4e puskam taia tema,ama prosot mi emnogo gadno,ot vsi4ki drehi i drugi raboti koito imam,az edinstveno imam edin prasten sas malki zeleni kama4eta.Mrazia go toia cviat.A za6to e tolkova moderen,to pak 6te stane kato rozovoto sigurno :?

03-23-2005, 16:49
еми така е...като се водиш по модата
като повечето овци...
аз мразя розово, питаш ли ме кво ми беше
тая зима навсякъде да гледам някфи абсолютно
еднакви прасета :x сега явно идват на "мода"
жабите...интересно ще ми е когато дойдат
калинките;)

LetiCherry
03-23-2005, 16:56
Mi i men mnogo me drazni zelenoto (e, dryg e vuprosut 4e ne se kefq i na 4ervenoto)! Ama az nqmam namerenie da si kupuvam zeleni drehi...Mnogo mi dreme za priymicite na modata!

amy lee
03-23-2005, 16:56
tva za kalinkite be6e dobro :lol:
mi kato ne ti haresva ne nosi zeleno :wink: naprimer kato doide na moda nqkoi cvqt i sled nai mnogo sedmica go namrazvam, 6toto go gledam navsqkude. to naistina tva zeleno e produljenie ot rozovoto egati. ujas(to i az mrazq rozovoto...grrr... :evil: ). a mnogo mrazq kato s lady_bird minem pokrai nqkoi magazin za drehi i mi zaqvi kak nqkoq dreha v zeleno e super izdivqvam :evil:
egati 6to vsi4ki trqbva da sa ednakvi, kvoto e na moda i hop, vsi4ki sa s nego :evil: ebati rautata, 6to vsi4ki se vodqt po akula na ostanalite. naprimer nqkoq frucla vijda, 4e vsi4ki sa v zeleno i 6te se oble4e i tq taka. ama ako vsi4ki trugnat da ska4at ot nqkoi most i tq sigurno 6te sko4i da ne ostane po nazad :evil:
taq modata s cvetovete SUX

Eliiiiiiiiii sexsito
03-23-2005, 16:56
da,ama se pak ne moje da si niama6 nekva bluzka po modata.se pak
az pak kato be6e rozovoto na moda izob6to ne nosih ni6to rozovo.6toot si4ki biaha ednakvi :? ujass :shock:

Nekasa4a
03-23-2005, 17:02
Cool 4ata tuka i se hilq :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: e kat e po moda da ne e 100 kila i da e 100 nqma da se diga basi kat ne te kefi nqkoi cvqt ne go nosi tolkoz li e slojno :!:




P.S. da,ama se pak ne moje da si niama6 nekva bluzka po modata.se pak

:D :D :D :D :D Koi ti go kaza tva ako nqma6 ko 6te te izklu4at ot 4alga kluba li nqma da ta pusnat na disko li ko 6a stane ako nqma6 ne6to po modata :!: Of aman ot jeni :twisted: :!:

Eliiiiiiiiii sexsito
03-23-2005, 17:07
Cool 4ata tuka i se hilq :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: e kat e po moda da ne e 100 kila i da e 100 nqma da se diga basi kat ne te kefi nqkoi cvqt ne go nosi tolkoz li e slojno :!:




P.S. da,ama se pak ne moje da si niama6 nekva bluzka po modata.se pak

:D :D :D :D :D Koi ti go kaza tva ako nqma6 ko 6te te izklu4at ot 4alga kluba li nqma da ta pusnat na disko li ko 6a stane ako nqma6 ne6to po modata :!: Of aman ot jeni :twisted: :!:
ei ne namesvai tuk 4algita mi.abe neznam dali ne6to da ne si kajat vij taia nema ni6to zeleno,abe az sam si sladka.A koga li 6te doide golata moda :!: :?: :!: :twisted:

Nekasa4a
03-23-2005, 17:12
Obarnah go na 4at no se pak :!:

Mi kato kajat kvo ti da ne se vodi6 ot horskoto mnenie kefi6 si se i tva e ako obra6ta6 tolkova vnimanie na nqkoi koito ti kazva kak da jivee6 6te zagubi6 individoalnosta si :!:

Ako iska6 da kai6 ne6to IRC /q Nekasa4a^ da sa razberem s teb vednaj za vinagi :!:

Eliiiiiiiiii sexsito
03-23-2005, 17:15
Izob6to ne se voda ot horskoto mnenie.za6oto na nikoi drug mai ne mu puka taia tapa moda :!:

Nekasa4a
03-23-2005, 17:19
Izob6to ne se voda ot horskoto mnenie.za6oto na nikoi drug mai ne mu puka taia tapa moda :!:



Poslednoto mi mnenie po taz tema tai kato ne6tq da kaje6 kakvoto ima6 v IRC :!: Na4i mi togaz kav ti e problema nqma da nosi6 zeleno i tva e :twisted: :!:

grafinka
03-23-2005, 17:50
Ха модаа...Предпочитам да имам собствен стил...Ели и аз не го обичам кой знае колко...просто защото не ми ходи на мене. Иначе имам една приятелка дето обожава зелено и й викат "жабката" .

TSecret
03-23-2005, 18:03
ami verno e 4e e super tapo vsi4ko da sa v edin cviat...do kato be6e 4erno i bialo posle doide pepel ot rozi...sia 6te sa vsi4ki v jabe6ko zeleno i rezeda.....ujasno no fakt...za tva nosi6 kvoto iska6 i tva si e !

Eliiiiiiiiii sexsito
03-23-2005, 18:22
Ха модаа...Предпочитам да имам собствен стил...Ели и аз не го обичам кой знае колко...просто защото не ми ходи на мене. Иначе имам една приятелка дето обожава зелено и й викат "жабката" .verno,kakto kaza Murrdrol prasenca,jabki,abe nai dobre da sme si rali4ni,nali :D i mnogo 6arenki nekvi

Myrcheto
03-23-2005, 18:22
еми лично аз също не обичам воденето по модата...може би,защото в повечето случаи това,което е модерно на мен ми е доста противно...
аз харесвам зеления цвят ... честно казано нямам зелени дрехи само един пуловер,който е доста блед и бие на резеда...нямам отношение към цвета...също като светло синиото,червеното и розовото ...и той и ще си замине...
обличаите се както вие харесвате,не както диктува модата ...

etrusca
03-23-2005, 18:33
зависи каквъ зелен .... има няколко които ме дразнят ,но от цялата зелена гама има и хубави http://i2.photobucket.com/albums/y33/MeoLL/pics/smil3dbd4dbc14f3f.gif

monka
03-23-2005, 18:34
of,sega tova zeleno li e na moda?! ne obi4am da s eobli4am taka,kakto e moderno.
mnogo se draznq,kogato si izbiram drehi s maika mi i tq mi kaje"O,ama tova ve4e ne e moderno..." :x obi4am da nosq tova,koeto na men mi haresva i mi e udibno. a ne tova,koeto e moderno! ne mi haresva da si kupq nqkoi pantalon i sled malko gledam po ulicata varvqt o6te 10 momi4eta sas sa6tia :x

Eliiiiiiiiii sexsito
03-23-2005, 18:35
of,sega tova zeleno li e na moda?! ne obi4am da s eobli4am taka,kakto e moderno.
mnogo se draznq,kogato si izbiram drehi s maika mi i tq mi kaje"O,ama tova ve4e ne e moderno..." :x obi4am da nosq tova,koeto na men mi haresva i mi e udibno. a ne tova,koeto e moderno! ne mi haresva da si kupq nqkoi pantalon i sled malko gledam po ulicata varvqt o6te 10 momi4eta sas sa6tia :x
pove4e ot saglasna

GreenLadyM
03-23-2005, 19:01
:lol:taq tema mai e samo za men!Az puk mn se kefq na 4e izlezna na moda....zashtoto sega ne mi se nalaga da tursq sus sedmici neshto v zeleno,a dosta ot drehite sa mi takiva...:-)Spored men tozi cvqt e prekrasen!

naty
03-23-2005, 19:11
az hareswam zelenoto no nqmam drehi w nego :!: A do modata-men ne me e obhwanalo stadnoto 4uwstwo-ne6to e na moda i aide wsi4ki s nego

Bolid1
03-23-2005, 19:18
Ami... Zelenoto ne e losh cvqt ama ne bih se oblqkla v zeleno osven ako nqkoq dreshka super mnogo mi dopada...
A ina4e Murderdoll deto kaza za kalinkite... Az haresvam 4ervenoto(daje neska si zeh 4erven potnik) ama ako po4ne 4ervena moda nqma da obleka takova... :roll: :wink:

suzanna
03-23-2005, 19:24
huh..kvo da se pravi - moda :roll: nenavijdam rozovoto sushto i specialno onova qrko zeleno koeto izliza sushto ne mi se nravi no inache hubavoto zeleno koeto slava bogu oshte ne e popadnalo na pricel ot fashion-a mnogo si go haresvam.oblechenite v svetlo zeleno momichenca mama naricha papagali :lol: chudq se za lqtoto modata kakva shte e.edva li shte ima podobrenie obache - kakto e trugnalo :roll:

black_heart
03-23-2005, 19:32
mi men li4no tva tamno zeleno qko me kefi,mnogo e qko
a za rozovite praseta sam saglasna-sq i 4ervenoto idva.......lele

rosskata
03-23-2005, 20:08
:? Никога не съм се обличала кой знае колко по модата и не държа особено на нея... Обаче на вас какъв ви е проблема? Тука само някой да каже, че се облича по модата и всички скачат отгоре му и го анатемосват и го наричат "плагиат" и "човек без стил". Явно въобще никой не е наясно какво разнообразие ни предлага модата... Аз обичам всякакви ярки цветове,мразя убитите, земните и сивите тонове, както и бежавото. Зеленото, оранжевото и розовото са много яки цветове, адски много дрехи имам в такъв цвят (и повечето не са от скоро) и ако щете ме наричайте розово прасе или човек без стилhttp://smilies.sofrayt.com/1/b0/tomato.gif.

Имам зелени очиhttp://smilies.sofrayt.com/1/4/confused.gif, лятото и на мен ми викажа"Жабата"- освен че нося предимно зелено, имам обеци-жаби.
А за всички модерни хора- кефитhttp://smilies.sofrayt.com/1/9/biggthum.gifе, бъдете себе си! Да бъдеш себе си не означава задължително да се набиваш на очи.

Betty^Barclay
03-23-2005, 20:54
Na men zelenoto mi e lubimiq cvqt!!super mnogo si me kefi i si imam zeleni dreshki ne sa mn no si gi haresvam.A vie si gledaite sobstveniq si stil na oblichane i vseki da se oblicha kakto mu haresva!Po magazinite 90% ot "modernite" zeleni neshta naistina sa pulni gadosti ama ima i mn mn qki neshta stiga da imash vkus.Mai mn se razdrunkah stiga tolkova:Pbye

`cannibal`girl
03-23-2005, 20:59
nito go mrazq nito go obicham.. nqmam
drehi v zeleno osven edin sui4ar ( ama toi e gotin)
:lol:

`koteto2`
03-23-2005, 21:57
Na men pyk mi haresva zelenoto i imam mnogo drehi v toqzi cvqt...az do minaliq den ne znaeh daje 4e e na moda :)

nar
03-23-2005, 22:00
зелен цвят много ми отива-имам блатно зелени очи.затова имам доста дрехи в точно този цвят, отдавно ги купих.много ме дразнеше,когато преди 2 години всички са започнали да носят "моят" цвят.сега излиза от модата.мисля че казвате за друг оттенък на зелено, такъв ярък,няма да го нося,защото не ми отива.а въобще,всички летните колекции сега са в розово(пак!),ярко-жълто и тюркуазово.тюркуазов цвят е най-любимия,нося го всегда,и какво,тря да се откажа ли?!

BuKuTy
03-24-2005, 09:13
:shock: Странно :!:
Попринцип харесвам зеленото ... но не когато всички са облечени с зелено, и розовото харесвах, ама го намразих покрай тази зима :x
Това, че е модерно зелено или розово или оранжево или квото и да е там не значи, че всички трябва да се обличат еднакво ... найстина е супер смешно
:idea: Странното е, че всички казват че не харесват тези моди с цветовете и не се обличат така и въпреки това като излезеш навън .... навсякъде някакви зелени мацки :!: :?: :!:

Грахче
03-24-2005, 13:16
абе аз не мога да разбера... защо като излезе някой си цвят на мода, всички се обличат само и само в него? сякаш преди са нямали други дрехи? аз харесвам зеленото... и ще си го нося пък :-) хубавото е,че излизат все повече и повече блузки различни нюанси на даден цвят и така не са всички еднакви :-)

^I don't give a fuck^
03-24-2005, 13:21
зависи си от зеленото.. :?
попринцип и аз не го харесвам кой знае колко..особено сега "модерното"-едно такова жабешко :? :?

Eliiiiiiiiii sexsito
03-24-2005, 13:22
абе аз не мога да разбера... защо като излезе някой си цвят на мода, всички се обличат само и само в него? сякаш преди са нямали други дрехи? аз харесвам зеленото... и ще си го нося пък :-) хубавото е,че излизат все повече и повече блузки различни нюанси на даден цвят и така не са всички еднакви :-)
da

etrusca
03-24-2005, 14:38
като става въпрос за зелиени дрехи аз мога да кажа само едно НA МЕН ПЪК МНОГО МИ ХАРЕСВАТ http://i2.photobucket.com/albums/y33/MeoLL/pics/smil3dbd4dbc14f3f.gifhttp://i2.photobucket.com/albums/y33/MeoLL/pics/smil3dbd4dbc14f3f.gifhttp://i2.photobucket.com/albums/y33/MeoLL/pics/smil3dbd4dbc14f3f.gifhttp://i2.photobucket.com/albums/y33/MeoLL/pics/smil3dbd4dbc14f3f.gifhttp://i2.photobucket.com/albums/y33/MeoLL/pics/smil3dbd4dbc14f3f.gifhttp://i2.photobucket.com/albums/y33/MeoLL/pics/smil3dbd4dbc14f3f.gif

Тед:)
03-24-2005, 18:58
еми така е...като се водиш по модата
като повечето овци...
аз мразя розово, питаш ли ме кво ми беше
тая зима навсякъде да гледам някфи абсолютно
еднакви прасета :x сега явно идват на "мода"
жабите...интересно ще ми е когато дойдат
калинките;)
xaxaxax :)

e_l_i_z_a
03-24-2005, 19:03
super.sq 6te bazikam liglite na klasa 4e sa jabiii muhahahahaha