PDA

View Full Version : Когато баща ти е на ВИЕ с женските подаръци!



Impulse
03-23-2005, 19:20
Тази тема май е обсъждана безброй много пъти, но наистина имам нужда от съвет!
Майка ми има утре рожден ден, баща ми искал да й подари нещо, ама естествено каза, че е зает и ни знае какво да купи та ми заръча аз да съм купеа подарък!
Основният ми проблем е, че с майка ми имаме коренно различни вкусове за всичко! Идеята за парфюм съм я отхвърлила! Блъскам си главата и се чудя какво може да се подари на 38 годишна жена!
Ако на някого му хрумне някаква идейка да казва.

П.С. Да е някъде до 50-60 лв.

naty
03-23-2005, 19:23
nqkwo kolie moze ili se zamisli dali si ima nuzda ot ne6to.......

Ev1lG1rL_
03-23-2005, 19:30
Ami zavisi ot vkusa i v smisul nai-logi4no e da vzeme6 ne6to koeto na teb ne ti xaresva no neq 6te zaradva mnogo...Moje nqkakva grivni4ka ili ne6to takova i zaduljitelno cvetence :)

Pepsi^
03-23-2005, 20:03
Ami ne6to kato suvenir...vaza, ukrashenie..

rosskata
03-23-2005, 21:03
:roll: Ами ти познаваш най-добре майка си... Аз на моята (понеже и моя баща хич го няма с подаръците) ПОследния път и купих голямо цвете в саксия и много, много дъвчащи бонбони... Просто тя се кефи на такива неща. Помисли си какво обича майка ти ,100% ще се сетиш...

nar
03-23-2005, 22:15
може би твойта майка има някакво хоби? например,ако бродерува можеш да и подариш скъп гоблен-комплект.ако обича да отглежда цветя-хубава книга за цветя съответно.и.т.н.още идейки-ново телефонче,малък и лек чадър на "самсонайт",хубава порцеланова чаша,копринена нощница,ако носи злато-красиво изработено синджирче.ако се интересува от театър-билети на някакъв модерен спектакъл.просто не знам колко пари можете да похарчите,иначе мога да предлагам до бесконечност.