PDA

View Full Version : Смяна на имената



morsmordre
03-24-2005, 12:35
Имам едно предложение.Предполагам, че много хора няма да искат, ноо все пак е предложение.Според мен няма да е лошо да могат да се сменят имената.Например, когато на някой не му харесва вече настоящето име, да си го промени по някакъв начин.Във форума на pcmania е направено такова нещо и, когато някой иска да си смени името, просто го прави.Доколкото знам, админите и модераторите ги известява едно съобщение (не от променилия името си), че някой си е променил ника, така че, ако този "някой" е имал предупреждение със стария си ник, няма да е проблем да бъде баннат при второ нарушение.Около два месеца, след като се регнах тук исках да си сменя името.е, не да го сменя, ами да променя просто някои работи и да добавя още една думичка.Но просто няма такава възможност.Мисля, че това ще е в плюс за форума :roll: Е, как мислите вие?

ProstoAz
03-24-2005, 12:43
Не ми харесва идеята...
Преди беше така и честно казано според мен е доста тъпо...Ако всички почнат да си сменят никовете ще стане някакво пълно объркване...Не виждам никаква основателна причина никовете отново да могат да се сменят? :roll:

П.С. Аз лично съм си сменяла ника 3 пъти, но от 1 година съм с този! :oops:

П.П.С. Ако толко искаш да си го смениш...регни се на ново! Няма друг начин. :wink:

AvLee
03-24-2005, 12:44
Ами иска ми се..ама щяло да стане объркване :? :roll:

Eliiiiiiiiii sexsito
03-24-2005, 12:48
ami 6t ee hubavo
no dali vsi4ki 6te go odobrat neznam.abe kolkoto pove4e ne6ta se opraviat,6te stane dobre
:arrow: az pak iskam da moje da se ka4va avatar i podpis ot komp.slojete samo edno Browse de :D

AvLee
03-24-2005, 12:52
ami 6t ee hubavo
no dali vsi4ki 6te go odobrat neznam.abe kolkoto pove4e ne6ta se opraviat,6te stane dobre
:arrow: az pak iskam da moje da se ka4va avatar i podpis ot komp.slojete samo edno Browse de :D
Е това ми е мечтата :P

^I don't give a fuck^
03-24-2005, 13:00
гадно е :?
ще стане някФо супер объркване.а ако толкова много искаш можеш да помолиш админите..но според мен не си струва :?

Immortality_
03-24-2005, 13:13
to sya ima tolkova mnogo useri i se barkam koi koi e...ostava i imenata da si smeniat :shock:

e4o
03-24-2005, 16:11
da be da posle da ne znae6 koi koi e :lol: :lol: :lol: , tupo 6te e vseki da mu e mislil kato se regva s kuv nickk 6te e :D :!:

miloto_girl_4e
03-24-2005, 18:38
abe ne me kefi mn mn tazi ideika ..
naistina ako vseki si smeni nicka 6te stane adsko oburkvane ... :roll:
po dobre vseki da si sedi s nicka si..
az moq nick si go polzvam ot 2 godini i adski mnogo me kefi .. i ne smqtam da si go smenqm,a ako tolkova iskate da si smenite nicka..
mi edinstvenoto re6enie e nova registraciika :wink:

monka
03-24-2005, 19:06
a,ne! kakto kazaha mnogo ot horata po-gore,6te nastane golqma obarkvane! glupavo se! :evil: ako stane taka,vse den vseki 6te e s nov nick i nqma da razbirame koi pi6e :roll:
p.s. 6te e naistina mnogo hubavo,ako ka4ite Browse!!! :wink:

suzanna
03-24-2005, 19:59
i az dosta sum si mislila po tozi vupros - za pliusovete i minusite shtoto chestno da si priznaq i az sum iskala da si smenq nicka.kato se reg v tozi forum bqh 7mi klas i e poveche ot qsno che dosta neshta shte sa se promenili za men nai malkoto ot koito e bilo tova da iskam drug nick.no vse pak ako vseki smeni nicka si tova forumche nqma da e sushtoto - moje da e malko tupo no za men vseki si i e otdelen obraz za koito bih zagubila predstavata si ako e s razlichno ime :wink: taka che naistina nqma smisul

SweeT^Puppy
03-24-2005, 20:04
da be da posle da ne znae6 koi koi e :lol: :lol: :lol: , tupo 6te e vseki da mu e mislil kato se regva s kuv nickk 6te e :D :!:

И аз така мисля... :roll:

BABY_SEXY_GIRL
03-24-2005, 20:42
Az sam protiv :!:
Tova ne e ot golqmo zna4enie, kato se regvate si pomislete hubavo s kakav nick iskate da ste, za6to da moje da se promenqt :? 6te stane golqma obarkvaciq, vseki 6te se obqsnqva v prodaljenie na 1 mesec koi e vsa6tnost :? Puk i tova e tolkova malovajno :lol: Ne sme tuk zaradi nicks, nali :wink: Predstavete si kak nqkoi hora 6te si smenqt nicka non-stop, i kakva e polzata ot tova - nikakva :!:
Pak kazvam - mislete hubavo s kakav nick se regvate :P

03-24-2005, 21:14
I az iskam mnogo raboti ama ne stava :!:

Грахче
03-25-2005, 06:32
абе големи глупости говорите.

щяло да стане объркване. дрън-дрън. а всеки като си регне по още един два ника, и като пише и с трите няма да стане хич объркване, нали?!

най-малкото няма да се юрне целия форум да си сменя никовете,я! и може да се ориентираме кой кой е и по подписа, и по аватара... :roll:

DeaTHroW-ReC_F
03-25-2005, 08:56
абе големи глупости говорите.

щяло да стане объркване. дрън-дрън. а всеки като си регне по още един два ника, и като пише и с трите няма да стане хич объркване, нали?!

най-малкото няма да се юрне целия форум да си сменя никовете,я! и може да се ориентираме кой кой е и по подписа, и по аватара... :roll:
да..и аз така мисля....
хората искат да си сменят никоввете,оставете им свобода....

JahMike
03-25-2005, 13:39
ami 6t ee hubavo
no dali vsi4ki 6te go odobrat neznam.abe kolkoto pove4e ne6ta se opraviat,6te stane dobre
:arrow: az pak iskam da moje da se ka4va avatar i podpis ot komp.slojete samo edno Browse de :D
Е това ми е мечтата :P
I na meneee... :wink:

ProstoAz
03-25-2005, 16:43
абе големи глупости говорите.
щяло да стане объркване. дрън-дрън. а всеки като си регне по още един два ника, и като пише и с трите няма да стане хич объркване, нали?!

Хех, това е въпросът...никой няма да се регне втори или трети път, само заради това, че не си харесва ника. :wink: Ще, не ще - ще се примири със ситуацията. :P А тези, които наистина вземат да се регнат отново ще са някои с по 3 мнения, регистрирани от 1 седмица, за които дали ще се регнат оново с нов ник или ще си пишат с първоначалния няма да има голяма разлика. :wink:


най-малкото няма да се юрне целия форум да си сменя никовете,я! и може да се ориентираме кой кой е и по подписа, и по аватара... :roll:

Ами ако си сменят и подписа или аватара? Или по-точно само аватара, защото не ми се вярва да разпознавате някой по подписа... :roll:

amy lee
03-25-2005, 16:59
Ами ако си сменят и подписа или аватара? Или по-точно само аватара, защото не ми се вярва да разпознавате някой по подписа... :roll: ami slagat si stariq nick v podpisa. ne e tolkova slojno

ProstoAz
03-25-2005, 17:02
Ами ако си сменят и подписа или аватара? Или по-точно само аватара, защото не ми се вярва да разпознавате някой по подписа... :roll: ami slagat si stariq nick v podpisa. ne e tolkova slojno

Някой въобще зачита ли се в подписите? Това имах предвид...
Както и да е...
Не мисля, че това ще бъде променено (за щастие!)...в повечето
форуми е така и то не случайно. :wink: Дори не мога да разбера защо преди смяната на никовете беше позволена... :roll:

air_J
03-25-2005, 17:12
Категорично съм против смяната на никовете! Откъде накъде ще се сменят никове? Като не ви харесва даден ник защо сте се регистрирали с него? Като ви е омръзнал - ще го духате! Никой насила не ви е карал да се регвате. Пишете си като гости и там може да сменяте ника си. Да сте предвидили, че ника може да ви писне и да сте си сложили някой, който няма да ви писне (ама то май такива филми няма). Гласувам с две ръце против смяната на никовете! :twisted:

BABY_SEXY_GIRL
03-25-2005, 20:27
Категорично съм против смяната на никовете! Откъде накъде ще се сменят никове? Като не ви харесва даден ник защо сте се регистрирали с него? Като ви е омръзнал - ще го духате! Никой насила не ви е карал да се регвате. Пишете си като гости и там може да сменяте ника си. Да сте предвидили, че ника може да ви писне и да сте си сложили някой, който няма да ви писне (ама то май такива филми няма). Гласувам с две ръце против смяната на никовете! :twisted:

A az podkrepqm tova mnenie s dve ruce :!:

03-25-2005, 21:36
Iskam da sam nick VIP :cry:

BaT_GirL
03-29-2005, 21:07
Ами иска ми се..ама щяло да стане объркване :? :roll:
и аз съм на това мнение.Иначе идейката си я бива...http://smilies.sofrayt.com/fdm/clap2.gif