PDA

View Full Version : Подложихме го на изпит



BaT_GirL
03-25-2005, 16:50
Може би ще ви се стори тъпо но поне прочетете това.И така всичко започна от там че аз си паднах по едно момче-Радо.Но най-добрият ми приятел(който е в класа му)не беше сигурен дали Радо наистина ме харесва или аз съм поредната прищявка в търсенето на гадже.Решихме да му кажеш че една моя приятелка го харесва и ако той приеме аз да се откажа-ако откаже кой знае може и да ме харесва.Е днес му казахме.Павлин(приятелят ми)говори с него а след това и аз.Попитах го дали иска да ходи с нея а той каза просто "не знам,тя е сладка малко висока но не я познава"и тогава просто разбрах че трябва да се откажа от него.И да се надявам знам че той ще каже "Да" и излъганата ще бъда аз.Проблема е че аз наистина го харесвам и си падам по негои до днес той ме свалящше а аз изведнъж мисля че е готов да тръгне с нея.Чувствам се ужасно използвана и най-вече излъгана.Ами ако каже да?Ми тогава как ще му кажа призная че всичко е било заради мене?

Devilsplaymate
03-25-2005, 17:08
Ami nz .. moje bi tova ne e bilo nai-dobroto re6enie na problema... am .. Paveto ne e li mogyl da go pita dali te haresva naistina ili de da znam ... moje da ne sym te razbrala dobre :oops: am.... moje li da te pitam ne6to ? Toq Pavlin ot kade e ?

BaT_GirL
03-25-2005, 17:10
Ми от Пловдив-Димитър Талев.

Myrcheto
03-25-2005, 18:30
amm spored men nqma smisyl da se otchaivashi da se chuvstvash izpolzvana ... i tva za izpita e typo ... prosto probvai dali shte trygnat neshtata s nego ... kaji mu istinata che go haresvash i tva e ...s vremeto shterazberesh dali dyrji na teb.. mislq che nishto nqma da izgubish

Ev1lG1rL_
03-25-2005, 19:10
Ami mom4eto prosto moje da neiska da pokazva 4ustvata si...Tova koeto ste napravili e malko tupi4ko,za6toto ako naistina go obi4a6 nqma da go podlaga6 na vsqkakvi izpit4eta i tn :)

foxy_f
03-25-2005, 19:20
ako go popita6 ne6to takova i toi znae 4e tq ti e priqtelka e pove4e ot qsno 4e nqma da kaje 4e e grozna ili ne6to takova za da ne se obidi6 za6toto darji6 na neq. vse pak e napravil malka zabelejka i spored men tova e edin vid po lesen na4in da kaje 4e ne e negov tip.pomisli si ti kakvo bi napravila na negovo mqsto... :roll: no ako vse pak si misli6 4e toi si pada jenkar i ne biva da mu se vqrva sledvai intuiciqta si i si go izbii ot glavata

BaT_GirL
03-25-2005, 19:54
Мерси за отговорите на всички.И сега да го изясня-аз не исках да правим каквото и да е било но мен никои не ме послуша и трябваше да се съглася.А пък иначе женкар не знам дали може да се каже.

Sunny_stz
03-25-2005, 20:49
V tova koeto pro4etoh mi se struva jenkar.Pogovori s nego,ako si struva.

ellii
03-25-2005, 20:54
E zashto..toi e kazal ne znam.... i 4e e sladka tova ne zna4i 4e shte tr1gne s neq... i az s1m kazvala taka za mn m.. no ne s1m tr1gvala s tqh .. poradi dr pri4ini..spored men tva e t1po da go l1jite taka... ne mislish li 4e bi bilo po-dobre da mu kajesh kakvo izpitvash k1m nego?!

Immortality_
03-26-2005, 00:21
ei hora...ne si uslojnyavaite taka jivota... napravo tryabva6e da go pitate dali teb haresva...ili ni6to da ne go pita6 i da po4ne6 da otgovarya6 na svalkite mu :twisted: ...ama stanaloto stalano...sega 4akai i se nadyavai...ili mu pokaji 4e ti si po-sladka ot tvoita priyatelka :wink:

korn___
03-26-2005, 04:15
аз изведнъж мисля че е готов да тръгне с нея.Чувствам се ужасно използвана и най-вече излъгана.Ами ако каже да?Ми тогава как ще му кажа призная че всичко е било заради мене?

vij sa ot tva da misli6 4e 6te trugne s neq do obedena ima OGROMNA RAZLIKAseko mom4e bi napravilo taka v tazi situaciq taka 4e nedei da si misli6 4e toi e tapak det ne te haresva !po mn glupava logika se vodi6 ama ni6to de jivota si e tvoi pravi go kakvoto smetne6 za dobre

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpghttp://korn-666.hit.bg/niki_smal.jpg

afrodizia4ka
07-21-2008, 10:32
hjhjhjh

pandelka
07-21-2008, 10:36
По-стара тема не можахте ли да намерите :?: