PDA

View Full Version : Кумично-трагичен случай!!!



BaT_GirL
03-26-2005, 11:34
Здравейте на всички.Вчер ми се случи нещо хем кумично хем трагично.Както винаги отидох на даскало без домашна и дадоха ми да я препиша сядам аз отвън в градината.Пиша пиша и един метален тасос на Ю Ги О цапардоса сладоледа ми(добре че беше в кутийка и затворен).Та какво да видя дошло като гръм от ясно небе тва тасосче от машинката на един първокласник.И аз викам на детето-"Пази се от тука де"а то ми отговори"Ти ли ще ми кажеш ма,овцо"Гледам го гледам го мене чак смях ме напори.Първокласник така говори.И после като се замислих утре някои ще му тегли шамарите няма да съм аз ама все някои ще е.Пък после ми мина мисълта"Абе аз като малка не се отаварях така!"И какви изводи да си направим!?Че днешното младо поколение говори на "ма" и "овцо".Ами утре ще почнат и да псуват родителите си!А от къде взимат пример?От връсниците си разбира се.А те от кой?От бати и кака или от мама и тати?Наистина това може би не беше толкова кумично колкото трагично!

Eliiiiiiiiii sexsito
03-26-2005, 11:39
ami da i na men nai 4esto mi s eotvariat taka v daskalo,piclite s picli.Daje edin 2-3 klas,me nare4e ku4ka.Neznam nakade otivat ne6tata s tiah napravo.To az poniakoga ne psuvam tolkova kolkoto tiah.Poniakoga sa mnogo cininki,emi u4at se ot golemite i ot tv :roll:

BaT_GirL
03-26-2005, 11:47
Да,най-добрият самоучител е телевизорът.Ти си гледаш предаване като ББ и какво става идва брат/сестра ти и почват и те да гледат а като се учат от най-близкият пример като шимпанзетата започват да използват думи като "кучка","курва","кретен" и други от сорта.А преди половин година случайно ми попадна бележника на третокласник(тогава втори клас)със забележка"Псува учителката".Накъде вървят нещата не знам.Но определено държането на младото поколение не е това което се очаква.Но България си е България и друго освен да уплашим с речника си Европа не можем да направим.

AvLee
03-26-2005, 12:23
Ами така е с някои деца...какво да кажа.
Не е редно,обаче си имат родители,
аз ли да ги възпитавам :?:

Immortality_
03-26-2005, 12:30
hora...ne se 6a6kaite tolkova...se edno 4e baba mi lsu6am...mnogo malko pamet imame si4kite kat govorim za nastoya6teto...vinagi e imalo nyakoi v klasa koito da se izrazyava taka za da izlejda po ineresen.tva ne e skoro6no yavlenie samo det sega si davate smetka v kolko bokluci sme zatrupani...spoko i kakto kazva velikiya mislitel - HAKUNA MATATA i ne se korkai :lol: 8) :D :lol:

air_J
03-26-2005, 12:44
Ами първо една забележка - пише се кОмично! А това кой как говори - ами то не е явление от вчера и днес. От 1989 година насам все по-рано и по-рано децата учат псувни, няма как да е иначе - живеят в такъв свят! Откъде се учат ли? Родителите ви псуват ли пред вас? Роднините ви псуват ли пред вас? Околния свят псува ли пред вас? Вина имат и различните медии, но псувни се учат предимно от семейството според мен. :twisted:

monka
03-26-2005, 12:49
BaT_GirL,tova ni6to ne e :lol: imam edno bratov4ed4e na 8 ili 9 godini.
kak psuva tova dete....napravo ne e istina. i na vsi4koto otgore psuva maika si i baba si :shock: vednaj bqh v tqhnoto kafene i to pada. baba mu otiva da go digne i to i vika"Mahai se,ma putko" :shock:
mane,az sega ne sam psuvala maika si ili nqkoi ot blizkite mi(osven sestra mi),a kato sam bila na negovata vazrast hi4 ne sam si go pomislqla :lol:

03-26-2005, 14:12
Az kato malka ne mojeh i da si mechtaq da psuvam nashte. Nqmashe da posmeq. I sega ne e chesto qvlenie. Ot vreme na vreme ispuskam ` kuchka` kato mi sa skara no roditelite trqbva da se uvajavat i da ta vaspitavat.

suzanna
03-26-2005, 14:40
men oshte kato bqh na 3 me bqha nauchili edni cigani koito bqha susedi na baba na selo i mojete da si predstavete kak nqkakuv fustuk visok dve pedi e psuval na poraziq :lol: i tova vupreki shamarite na mama vikovete na baba i tn.no veche na 6-7 bqh dobro momichence..ee.ili ne tolkova no pak polojenieto beshe prilichno.no sega kato se setq kvo sum bilo i me hvashta edin sraam :lol:

03-26-2005, 15:00
kUmi4no i tragi4no e nqkoi da pi6e kUmi4no

BaT_GirL
03-26-2005, 16:39
Еми какво да ви кажа аз напоследък все повече ставам свидетел на такива случай но все пак да не забравяме че това е БЪЛГАРИЯ!

Immortality_
03-26-2005, 16:41
hahaha...i kato e v bulgaria kakvo ??? to prostotiyata e mejdunarodna...tuk dobre 4e ne znae6 kFi sa hlapetata...napravo nyakoi den 6te im viya smetkata na malkite talasam4eta :twisted: :lol:

edin guest
03-26-2005, 18:23
be az sam imala i po frapira6t slu4ai.Vednaj edno mom4ence si rita6e topkata i q iztyrva na ulicata.vikam mu vnimavai a to mi vika ei putko ti li 6a mi kaa6 ma maikati 6a eba u cigankata!i produlvi da me nari4a s galiovni imenca ot sorta na kurva ba6ta ti e pedal i t.n
vuob6te ne se u4udvai mnogo sa zle decata. :(

Cyberdyne_101
03-26-2005, 18:29
Глад, бой и сръбска музика :!: :twisted: Но най-вече бой за хлапаците :!:
Но, ако те са такива какви трябва да са родителите им :roll: Защото лошите черти не се придобиват само от телевизията :twisted:

ellii
03-26-2005, 19:33
I na mene mi se sluchvashe predi 4esto v predishnoto daskalo.. ujas "mladoto" pokolenie e ujasno,otvarqt se,mislqt se za veliki.. .prosto nqmam dumi ne znam tehnite deca kakvi shte sa... sigurno shte biqt i roditelite si masovo.. i vmesto zdr shte kazvat : ko staa ovco?! :twisted:

etrusca
03-26-2005, 19:39
има решение на проблема ;) просто не им даваме този пример

BABY_SEXY_GIRL
03-26-2005, 21:25
Otvsqkade mogat da go vzemat tozi primer...Prostotiqta hodi po horata! Ni6to ne mojem da napravim nie, prosto dnes tova e moderno :twisted:

Traffic
03-26-2005, 21:28
ми да му беше набила шамарите. :roll: ако некой първокласник ме напсува ше отнесе пердах, шото и без тва не обичам децата.

^I don't give a fuck^
03-26-2005, 21:38
хихи аз направо му скачам ако ми каже така http://smilies.sofrayt.com/1/8/superbiggrin.gif

aBeP4eTo
03-26-2005, 21:44
А мене едно хлапенце ме нареди много по-брутално!
Веднъж отивам към един приятел и на едно дарво качени банда лапетии и аз им викам "Еи да не паднете" и какво получавам в замяна "Ама оу ща *б* ма к*р*о!" та тези сладурковци нямаха 1ви клас http://smilies.sofrayt.com/1/r/biggrinclarifils.gif

BaT_GirL
03-27-2005, 18:02
А мене едно хлапенце ме нареди много по-брутално!
Веднъж отивам към един приятел и на едно дарво качени банда лапетии и аз им викам "Еи да не паднете" и какво получавам в замяна "Ама оу ща *б* ма к*р*о!" та тези сладурковци нямаха 1ви клас http://smilies.sofrayt.com/1/r/biggrinclarifils.gif
Брутални,брутални са а ние няма как спрем това.

foxy_f
03-27-2005, 18:05
taq tema stana sa6tata kato "kakvo mislite za parvoklasnicite" :roll:

ina4e na men ne mi se e slu4valo da me napsuva nqkoi parvoklasnik...no naistina mi zvu4i dosta 6okira6to 4e sa tolkova "znae6ti"

Bolid1
03-27-2005, 18:53
Hahaha kakto kaza guest-a kUmi4no e nqkoi da napishe kUmi4no ( e ti sama go kaza se pak sme v bg ) :lol:
a po temata, i na men mi se e slu4valo ama v nai loshiq slu4ai qdat boi, shtoto nqkvo lape da mi se pravi na otvoreno.... :twisted: 8)

e_l_i_z_a
03-28-2005, 18:01
az v4era spukah edno hlapence ot boi za tva ne6to...tolkova se qdosah....kvo si pozvolqvat ve !!!!!!!!!!!

BaT_GirL
03-28-2005, 18:38
az v4era spukah edno hlapence ot boi za tva ne6to...tolkova se qdosah....kvo si pozvolqvat ve !!!!!!!!!!!
И аз онова се чудих дали да го ударя.Но беше там с учителката и си викам ся и да й кажа тя ще му каже недей така и то после пак.Пък да го ударя...пред нея...

Тед:)
03-28-2005, 18:38
Жалко е...толкова е тъжно накъде отиваме...

Bolid1
03-28-2005, 20:27
Elee.. днеска имахме последните два часа свободни и слизаме с една приятелка на 1-я етаж да чакаме другите и някви 2-ри клас си бяха наредили чантите и на двете пейки... И аз им викам: Ай да си преместите чантите?! и едното (момиче) ми отговаря: Еми 'що да си ги местим, ко ти пречат на тебе? И аз му взех чантата и я преместих на другата пейка и то идва и кат ми се разкряска: Ти за ко ми зимаш чантата, тя си е мойта няма да я пипаш... много си тъпа... и аз естествено го излгедах и почнах да му говоря разни работи, и чакам ся то да ми каже нещо, и то мисли мисли и накрая измисли няква глупост и аз му казах "абе ей, я се виж, стигаш ми до ... и си тръгнало да ми са отваряш, земи си затвори устата малко, щото може да не съм аз ама ако на някой друг ей така почнеш да му говориш незнам къф бой ше ядеш... и онуй пак почна да ма псува и аз кат набрах и кат почнах, щях да го разплача... и то само заради тъпата му чанта... вече няма милост за тея лапета... :evil: :lol:

Resident_Evil_f
03-28-2005, 22:01
Emi,spored mene nqaa losho.da si psuvat ecata(stiga da ne psuvat men) :lol: :lol: :lol:

Blondy
03-28-2005, 22:07
Децата са гейтаци. Смърт за децата.

naty
03-29-2005, 12:34
hm kolko mi e poznato male !Dnes s edna syo4eni4ka sme na lavkata w daskaloto i se redim wiob6te ne se predrezdahme i izwednyz idwa nekwo momi4ence ot 2ri klas i se buta nqkwo pred mene i az i wikam da si hodi na opa6kata>Ama gospozata i doide i taq malikata vikia<taq me predrezda>I az vikam da be da i nali e s gospozata si i men izkaraha winowna i nai nakraq kat si otide u4itelkata twa se obri6ta zlobno kym men i mi wika<pre***h te a ?!> opazl me bog kwi sa teq lyzliwi i psuwa6ti lapeta be?!?!

Sulfur
03-29-2005, 21:50
@BaT_GirL
Не знам какво му е кУмичното ама два пъти да го напишеш с У това вече е трагично:)
Не му се смей на лапето ами се научи да пишеш............

03-30-2005, 15:25
Abe ne e samo TV vinovna , daje po4ti ne e .I az navremeto kato bqh malak (ne 4e sega sam nqkav batko) ama beh mnogo otka4en i psuvah s edni drugi moi priqteli vsi4ko nared , , ama vidi6 vednaj na edni kato im pisna i samo vikat "abe 6tom psuvate taka zna4i ne ste tolkova malki i aide edin perdah " i kogato psuvame dori i drugi i pak boi boi i da vidi6 sega te sa po golemi ama i si gu uvajavame i te naz i se 4udq kak sam se darjal tolkova glupavo no vse pak e normalno za takava malka vazrast posle kam 16-17 zapo4va da ti idva akala po malko i razbira6 4e tova e palna glupost kade si go pravil.Ama vapreki vsi4ko sega kato 4uq nqkoi hlapak da me psuva i da se pravi na vajen ,bez da se zamislqm si odnasq edno leko boi4e ta da vidi6 posle kak ne smee da ti otgovarq :)) taka e mnogo sa razpusnati trqbva malko da se postegnat

^I don't give a fuck^
03-30-2005, 15:28
Смърт за децата.

ахах ами и ти си бил дете ако не помниш :D
ква смърт :D

bulgarche
03-30-2005, 18:02
Ами аз отидоф с сф и едни дето не ги познавам, но знам че са от класа на една фр и че те ме замъкнаха на един купон. Малкия(брат му) на домакина знаеш само едно нещо, което да прави ДА УДРЯ В ТОПКИТЕ, ужасно еше, пак че на мене ми се случваше рядко. Малкия е на 6 години, ама как спувааа....не е истина просто. Адски групи спувни, ся не мога да се сетя, ама една фр след това ми вика че не може да повярва че това го е казала саштото онова лапе. Ама замислете се...ние преди в 3-4-5-6 клас имали ли сме мобилни тлефони и интернет? Сегашните келеши са по-отворени от нас и се занимават със съвсем различни неща и....НЯМАМ ДУМИ ПРОСТО

Medivh
03-31-2005, 10:59
Ами аз отидоф с сф и едни дето не ги познавам, но знам че са от класа на една фр и че те ме замъкнаха на един купон. Малкия(брат му) на домакина знаеш само едно нещо, което да прави ДА УДРЯ В ТОПКИТЕ, ужасно еше, пак че на мене ми се случваше рядко. Малкия е на 6 години, ама как спувааа....не е истина просто. Адски групи спувни, ся не мога да се сетя, ама една фр след това ми вика че не може да повярва че това го е казала саштото онова лапе. Ама замислете се...ние преди в 3-4-5-6 клас имали ли сме мобилни тлефони и интернет? Сегашните келеши са по-отворени от нас и се занимават със съвсем различни неща и....НЯМАМ ДУМИ ПРОСТО

В днешно време е така, но само с коментиране нищо няма да се оправи. Малките гледат от нас, по-големите. Нищо няма да се промени, ако си казваме "ние ли сме тези, които трябва да ге възпитават". Най малкото, което можем да направим е ние спрем да се държим така, пък да става каквото ще.

zElEnA^mAsLiNkA
03-31-2005, 11:10
Awe tfa naistina e gadn0 ama kf0 da se prai ! Nie sy6t0 d0prinasqme za tfa! Stavat mn0g0 0tv0reni i t0 da be6e sam0 psuvanet0! Piqt pu6at .... i t.n. :(