PDA

View Full Version : За модерирането



AvLee
03-26-2005, 19:02
Имам един въпрос:
Защо мненията като не са по темата или не са цензурирани са намаляват и отдолу пише от еди кой си:?:
Какъв е смисъла на това..да видим,че има модератори...
защо просто не се изтриват :?:

miloto_girl_4e
03-26-2005, 19:37
mi i az ne znam ..
+ tova ako si tolkoz navitak da pro4ete6 kakvo pi6e e super lesno ...
az li4no si copy-ram,posle paste-vam napisaneto na NotePad-a i to si izliza s normalen 6rift..
taka4e ako ne iskate da se vijdat kakvo pi6e,po dobre napravo triite mneniata .. taka nqma smisal.. :roll:

foxy_f
03-26-2005, 19:53
az li4no si copy-ram,posle paste-vam napisaneto na NotePad-a i to si izliza s normalen 6rift..

ami i az taka pravq ponqkoga :oops:

saglasna sam 4e mneniqta koito ne sa po temata trqbva da badat iztrivani no ako vav nqkoe mnenie vse pak ima ne6to koeto e po temata ili pak po nqkakav na4in e polezno za tozi koito q e pusnal si e uda4no meniqta da badat moderirani

BaT_GirL
03-26-2005, 20:21
az li4no si copy-ram,posle paste-vam napisaneto na NotePad-a i to si izliza s normalen 6rift..

ami i az taka pravq ponqkoga :oops:

saglasna sam 4e mneniqta koito ne sa po temata trqbva da badat iztrivani no ako vav nqkoe mnenie vse pak ima ne6to koeto e po temata ili pak po nqkakav na4in e polezno za tozi koito q e pusnal si e uda4no meniqta da badat moderirani
дам и аз правя така редовно!

AvLee
03-26-2005, 20:24
Част от постовете ви беше излишна и едно мнение..не ви питам какво правите,то е близко до акъла а защо е така?И тука би трябвало други хора да отговорят!
Peace

ceco
03-26-2005, 20:39
ami tui kato do skoro se tvurdeshe che moderatorite ne vurshat nikakva rabota, sega s tova pokazvat che vurshat :) chat li ste :wink:

etrusca
03-26-2005, 21:19
ami tui kato do skoro se tvurdeshe che moderatorite ne vurshat nikakva rabota, sega s tova pokazvat che vurshat :) chat li ste :wink:
ето това оправдание е добо ;) мисля че модераторите са оправдани :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (е стига да не си правят състезания кои ще оправи повече теми :wink: )

aBeP4eTo
03-26-2005, 21:22
Като не модерираме що не модерираме
като модерираме що модерираме ?!
Еее решете накрая какво искате няма правим панаири за глупости!

Immortality_
03-27-2005, 22:19
:lol: hihihih.... horaka iskat Anarhiya :twisted: ..a pak moderatorite nali sa za tva- da moderirat...kvo se oplakvate?

Грахче
03-28-2005, 09:35
:lol: hihihih.... horaka iskat Anarhiya :twisted: ..a pak moderatorite nali sa za tva- da moderirat...kvo se oplakvate?

а трябва ли модерирането да е вид гавра?
хах.

Immortality_
03-28-2005, 14:05
ami to vinagi facta 4e ima nyakoi na po-visoko nivo ot teb e gavra...ama svikvaite ... takaV e jivota :lol: ima i lo6i batkovci :lol: :twisted: