PDA

View Full Version : Green Day вадят дете от кома



BaT_GirL
03-27-2005, 21:07
Парчетата от "Американски идиот" събудили 9-годишно момче,изпаднало в кома,след като го прегазил камион.Майката на Кори Джордж от Южен Уелс мъ пуснала любимците си,въпреки че синът й не чувал.Музиката на Green Day съживила почти веднага болното дете а само след 4 дни Кори бил преместен от интензивното в детското отделение на клиниката.Били Джо,Майк и Ел изпратили специални поздрави на момчето когато трогнати научили целебното действие на албума си.
Истина или поредната измишлъотина?Какво ще кажете по върпроса :?:

Immortality_
03-27-2005, 22:15
ami i maika mi taka kazva za nyakoi par4eta det az slu6am...osobeno ako pusna ne6to na burzum ili na d
cradle of filth...ili pak slipknot kat i pusna:twisted: ...4e i murtvite sabujdat..ama green day... moooze

Maverick
03-27-2005, 23:49
ami normalno e da se sabudi mom4eto na taq muzika. Za ni6to ne stava :)) Neznam 6to mrazq green day :)
moje i da e taka no nai-veroqtno ne zaradi tova 4e mu e puskala pesni a posto 6toto mu e do6lo vremeto da se opravi deteto. grrr ami ako maikata be6e puskala britney spears neq li 6tqha da q "obvinqvat"

btw: 6to greenday po4naha da "spasqvat" deca 4ak kogato stanah izvestni?? hhmmm stranno

MeThTiCaL
03-28-2005, 00:05
Да ви кажа мисля че има капка истина в това. Аз например съм толкова зарибен по една групичка, че дори когато бях в болницата с мозъчно сътресение, счупен череп и вътрешни кръвоизливи преди и след операцията ги слушах постоянно, което говори че музиката е навсякаде без значение обстановката, въпроса е в това за един човек какво означава тя и как му действа. :!:

03-28-2005, 19:33
Moje! Ako e istina shte go chuq po novinite, se pak sum v Severen Wels! Linkin Park ne sa sajivili ot koma no sa pomognali na momiche koeto e trqbvalo da ima operaciq na mozaka. Trqbvalo da stoi budno i slushala Hubrid Theory 5 chasa dokato trqbvalo da pravqt operaciqta i hirurzite za malko da dignat race ot neq shtot slushala samo One Step Closer ot albuma za 5 chasa :D:D

BaT_GirL
03-28-2005, 20:29
Moje! Ako e istina shte go chuq po novinite, se pak sum v Severen Wels! Linkin Park ne sa sajivili ot koma no sa pomognali na momiche koeto e trqbvalo da ima operaciq na mozaka. Trqbvalo da stoi budno i slushala Hubrid Theory 5 chasa dokato trqbvalo da pravqt operaciqta i hirurzite za malko da dignat race ot neq shtot slushala samo One Step Closer ot albuma za 5 chasa :D:D
Хах браво на нея.Поне ги е отегчила с тая песен но на нея като и харесва това е важното!И според мен е истина таз новина.

BABY_SEXY_GIRL
03-28-2005, 22:12
Za6to puk da ne e istina :) Ima 4udesa na tozi svqt :P Mnogo svejo se 4uvstvam kato pro4eta ne6to takova :D

{}Slanchiceto{}
03-29-2005, 11:47
Ами защо да не е истина? :? Ако това дете е харесвало прекалено много тази група и ги е слушало нон-стоп всеки ден,те сам му станали нещо като наркоти,нещо,без което не може.Всеки има някакъв вид страст,която го вдъхновява и му дава сила за живот.За едни това е музиката,за други някой човек.Аз,например, без музика не мога.Не знам дали би ме сабудила от дълбока кома,но вярвам в чудеса и това е един вид чудо.
Чувала съм и други такива истории,но до сега не бях чувала името на конкретната група или изпълнител.До сега всичко,което съм чувала е било от сорта на това,че човек се събудил след като чул любимата си песен ( без да бъде наименувана ) .Което пък ме навежда на мисълта,че това просто може да бъе рекламен трик на тази група.Но не знам.
Малко се отплеснах :oops: Не знам конкретната история дали е истина,но вярвам в такива неща!

e4o
03-29-2005, 15:55
za6to puk da ne e istina :twisted: absolutno vuzmojno :wink:

amy lee
03-29-2005, 16:41
ami normalno e da se sabudi mom4eto na taq muzika. Za ni6to ne stava :)) Neznam 6to mrazq green day :)
moje i da e taka no nai-veroqtno ne zaradi tova 4e mu e puskala pesni a posto 6toto mu e do6lo vremeto da se opravi deteto. grrr ami ako maikata be6e puskala britney spears neq li 6tqha da q "obvinqvat"

btw: 6to greenday po4naha da "spasqvat" deca 4ak kogato stanah izvestni?? hhmmm strannoabe za ni6to ne stava...GLUPOSTIII!!! :lol:
PO TEMATAAAA: supeL :P braU na mom4etataaa(hm...mom4eta?! :lol: )

TheChilDofPaiN
03-29-2005, 16:56
ami i maika mi taka kazva za nyakoi par4eta det az slu6am...osobeno ako pusna ne6to na burzum ili na d
cradle of filth...ili pak slipknot kat i pusna:twisted: ...4e i murtvite sabujdat..ama green day... moooze
хахха...

мисля, че кредъл са в състояние да събудят и мъртвите

по темата: възможно е.. човек трябва да вярва в чудесата

hahavteen
03-29-2005, 17:24
Moje da ima ne6to viarno za6to puk ne?! 8)

korn___
04-02-2005, 09:27
gluposti .... znam 4e teq evreite sa gi istezavali s metallica :P mu hahahaha :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

Resident_Evil_f
04-02-2005, 16:32
GREEN DAY go mogat!!!Absolutno!Te sa sa THE BEST EVER! :D

sladkoto_mime_
04-04-2005, 21:56
Moje,na tozi svqt vsi4ko e vazmojno :P