PDA

View Full Version : евтин купон.



nar
03-27-2005, 22:29
не знам,прието ли при вас да храните гостите си,но ако да, може би ще бъда полезна на някой.значи,когато нямаме доста пари,а има рожден ден,примерно,правим "бирен купон".бирата се купува,ясно.но това не е много скъпо.а за хапване правим печени картофи.много лесно.картофите измиват много добре и режат по дължина на 2 половинки.не ги обелват! после ги слагат на тава просто така,без мазнина и пекат в фурна през половин час или малко повече,докато омекнат.ястие поднасят със сос-кисело мляко(или кисела сметана+майонеза)разбърква т с дребно нарезан чесън и някаква трева(копър,магданоз) и сол.това е.ако желаете,можете да направите и някаква салата,но не е задължително,и така всички са доволни обикновено.

Maverick
03-27-2005, 22:50
ne vqrvam 4e gostite mi 6te se zaradvat na pe4en kartof :roll:

Immortality_
03-27-2005, 22:51
po-dovolni 6te sa ako salata e s oneya gabki det nyakoi kaza 4e bili ludi ludi... a kartofkite da sa poraseni s malko mariika...hihih... no merak ako ima za kupon moje i samo na bira da se kara i nyama da ima protestira6ti :lol: 8) :twisted: vajnoto e fiestata da varvi pak moje i na gladen stomah, no 10x za infoto :D

pinK_Baby
03-28-2005, 08:14
po-dovolni 6te sa ako salata e s oneya gabki det nyakoi kaza 4e bili ludi ludi... a kartofkite da sa poraseni s malko mariika...hihih... no merak ako ima za kupon moje i samo na bira da se kara i nyama da ima protestira6ti :lol: 8) :twisted: vajnoto e fiestata da varvi pak moje i na gladen stomah, no 10x za infoto :D

ne sym mnogo syglasna za tova,4e moje da se pie na gladen stomah...ne e mnogo dobre :? :roll: ina4e kogato ima jelanie vinagi stava kupon :)

LiNkiN4eTo
03-28-2005, 13:02
abe ima li merak , parite sa lesna rabota , kupona vse 6te stane :wink:
http://www.eminemrulezzz.nl/drdre/pic/dre03.jpg

grafinka
03-28-2005, 15:09
М той купона може да стане и без магданоза , чесъна и картофите...на бъркоч :) Има ли готини хора ... другото ше се намери

Тед:)
03-28-2005, 17:27
М той купона може да стане и без магданоза , чесъна и картофите...на бъркоч :) Има ли готини хора ... другото ше се намери
Даааа :))))

BaT_GirL
03-28-2005, 17:43
М той купона може да стане и без магданоза , чесъна и картофите...на бъркоч :) Има ли готини хора ... другото ше се намери
Даааа :))))http://smilies.sofrayt.com/fdm/party.gif

bulgarche
03-30-2005, 17:04
ne vqrvam 4e gostite mi 6te se zaradvat na pe4en kartof :roll:

Ама 10-ина снина знаиш ли как се радват точно на така направени картофа? Това беше на 1 и 2 януаръ тази година. Пък и на 31 вечерта сащо правих такива и на всички мн им харесаха. Определено ще се радват ако има само пиене и картофи :)

etrusca
03-30-2005, 18:11
на мен ми звучи добре :roll: няколко такива чинии с картовки и една шопска салата
перфектно а и биричката...още по-добре

zElEnA^mAsLiNkA
03-31-2005, 10:34
Am t0q kup0n lek0 nqma da me nakefi! Ama kakt0 kazvate p0-qk0 e s qki h0ra! Ne trqbva da se qde mn0g0 vse pak! :} Ama pyrjenite kart0fi sa p0 qki