PDA

View Full Version : Изповед....



BaT_GirL
03-28-2005, 17:55
Не зная какво да ти кажа, седя и мисля но така и думи нямам.
Прошка искам, но не мога да я имам зная.
Днес почувствах се ужасно и видях как спомена за мен изтри
Изтри го с последното писмо което пратих ти.
И поисках нещо да ти кажа
Но думите не успях да изрека
Сега на воля крещя и плача защо го направи защо случи се така?
Хората опитаха се да помогнат, раната в тебе да заздравят,
Да ми кажеш отново поне едно “здравей”, но никои не успя
И аз няма да успея,зная, макар че аз причиних ти го
Прости ми, моля те, не исках
чак сега разбирам колко те боли,
чак сега след като прерязах вената си…
Посветено на Радослав-27.03.05г.

TSecret
03-28-2005, 19:12
mnogo e qko i iskreno samo deto e tajno... :roll:

danger_girl
03-28-2005, 19:20
mng e hubavo makar i tajno :cry:

BaT_GirL
03-28-2005, 19:32
Е радвам се че ви харесва а за всички които се чудят.Всичко което казвам в него е истина дори за вените.

terkata
03-28-2005, 19:44
naistina e mn krasivo i v su6toto vreme i tujno :cry: :cry: :cry:
I TOVA ZA VENITE E VQRNO :?: :?: :?: :?:

BaT_GirL
03-28-2005, 20:28
naistina e mn krasivo i v su6toto vreme i tujno :cry: :cry: :cry:
I TOVA ZA VENITE E VQRNO :?: :?: :?: :?:
да вярно е.Не съм ги опрерязала напълно има 16 малки резки.Но си личи доста и малко боли от време на време.

BABY_SEXY_GIRL
03-28-2005, 20:46
naistina e mn krasivo i v su6toto vreme i tujno :cry: :cry: :cry:
I TOVA ZA VENITE E VQRNO :?: :?: :?: :?:
да вярно е.Не съм ги опрерязала напълно има 16 малки резки.Но си личи доста и малко боли от време на време.

Abe ti mnogo naseriozno priema6 ne6tata ot jivota, za6to ne misli6 predi da deistva6? Kakvo 6te postigne6 sas tova s venite - sajalenie, 6te si pridade6 vajnost, ili iska6 da te zabeleji :roll: Ne si zaslujava prosto!
Ina4e stihte4o si go biva, jalko 4e e tujno i vsi4ko tova ti se e slu4ilo :(

BaT_GirL
03-28-2005, 20:59
naistina e mn krasivo i v su6toto vreme i tujno :cry: :cry: :cry:
I TOVA ZA VENITE E VQRNO :?: :?: :?: :?:
да вярно е.Не съм ги опрерязала напълно има 16 малки резки.Но си личи доста и малко боли от време на време.

Abe ti mnogo naseriozno priema6 ne6tata ot jivota, za6to ne misli6 predi da deistva6? Kakvo 6te postigne6 sas tova s venite - sajalenie, 6te si pridade6 vajnost, ili iska6 da te zabeleji :roll: Ne si zaslujava prosto!
Ina4e stihte4o si go biva, jalko 4e e tujno i vsi4ko tova ti se e slu4ilo :(
нищо не целях просто ми се насъбраха много проблеми,семейни,приятелск и пък дори и в любовта.И не издържах на напрежението.

gazovia
03-28-2005, 21:16
Аве, ти нормална ли си!? Как ше си прерязваш вените!? леле колко мъка има на тоя свят...напрао не мога да повярвам, че може да праиш такива простотии...тва го правят само слабите хора. В живота ти предстоят много по-сериозни изпитания тва значи ли че ше се самоубиеш, ако не можеш да се справип с тях??? Не може да се влияеш така от такива работи. Направо се ядосах като прочетох 'сичко тва :evil: :twisted:

serialkiller
03-28-2005, 21:28
ц-ц-ц-ц-ц-ц абе много не мога да си го представя бе как може да има такива хора чак до там да се стига за некви глупости :?

Legally_Blonde
03-29-2005, 07:54
Мила,моля те забрави го!Той не е за тебе!Сега сигурно пак ще ме питаш за причина,но0 няма такава!Моля те аз те обичам и ти мисля доброто!Не прави същата грешка като мене!Обичам те и искам да си щастлива,а с него няма да си!Прости ми,че заставам с/у тебе,но не прави същата грешка като мене!Довери ми се! :!: Съжалявам за теб! :?

etrusca
03-29-2005, 17:57
леле че тъжно :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
иначе е супер яко :cry:

SnoW_GiRl_
03-29-2005, 18:05
mnogo e hybavo no i mnogo tajno!!!
znam na vsqkade ima maka mila no nedei da postapva6 taka-nqma smisal!sled nqkoe lo6o ne6to predstoi hybavo ! ne gybi nadejda!

svetla_88
03-29-2005, 19:30
da stix4eto e mn qko mn tajno izpalneno s taga po lubim 4ovek za napred prieai ne6tata spokoino ne si samo ti s problemite dai sea da ymirame 4e nqkakav glupak ve4e ne e s nas nqma takiva ne6ta ima dr po xubavi po seriozni i t.n.t.badi smela silna i ne se ot4aivai !!!!makar 4e i az ponqkoga mi e idelo da napravq nqkoq prostotiq sam se osaznavala jivota e gaden ...rqdko ima 6tastie vajnoto e da zapazim miga po dalgo ..

`AvRiL`LaViGnE`
03-29-2005, 19:49
Стихчето е добро.. има нужда от някои корекции, но е хубаво.
Обаче нещо супер много ме издразни :arrow: това за вените...
Виж сега нито се заяждам, нито те обиждам, но това е възможно най-тъпото нещо, което може да направиш, да си причиниш болка, заради някакъв си глупак, какво е виновно тялото ти, за дадена ситуация.
И другото, което е... хубаво, направила си го... но не мисля, че е за ХВАЛЕНЕ... ти на точно такова го обърна.

korn___
03-31-2005, 05:35
da mn e hubavo stih4eto ama tva s venite ... a po dobre nedei 4e..... samo edin 4ovek moje da kaje koga 6te si hodime ot toq svqt i tva e gospod taka 4e nedei se pipa s nojove i drugi predmeti stoi si cqlata :P a i na seki den si misli za takiva ne6ta vinagi mu kazvam "kat si trugnal/a kum ada pone zemi s tebe o6te 4-5 4oveka s teb da se varite v edin i su6t kazan" aide uspeh dano se prebori6 skoro s tugata v teb

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

Sweet_Play_F
08-11-2008, 21:03
Красиво,тъжно,изпълнено с чувства...ехх!

SabrinaAa
08-11-2008, 21:06
mnogo e qko i iskreno samo deto e tajno... :roll: :) :) :) :)

Amateur
08-11-2008, 21:07
Ууууникалноооооооо!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!