PDA

View Full Version : da spqli s nego?



hristina-90
03-29-2005, 10:31
imam si priqtel ot dosta vreme.az sum na po4ti 15g i mn se obichame. no iskame da spim zaedno...vuprosut e v tova 4e men malko me e strah.znam, ,4e zvu4i tupo no me e strah da ne zabremeneq ili neshto da se oburka !smmqtate li 4e e normalno da go napravim i ..kakuv metod za predpazvane e nai podohdqsht za men....ne sum li mnogo malka za hap4eta??

LiNkiN4eTo
03-29-2005, 11:02
ami vij sega , tova se hodite ot mnogo vreme , tove 4e se obi4ate i tova 4e i dvamata iskate da pravite seks , spored men ozna4ava samo edno - NAPRAVETE GO :!: ako izpolzva6 prezervativi (hubavi) mislq 4e trudni4ko 6te zabremenee6 , ne trqbva da se pritesnqva6 ot tova , ako vsi4ko e nared , vsi4ko 6te e to4no :wink: normalno e da te e strah , vse pak tova 6te e purviq ti put , no ako naistina go jelaete , nqma pre4ki za vas :!: kaji mu 4e se strahuva6 i iska6 da e mnogo vnimatelen i toi 6te bude takav :!: vse pak nqma ni6tu stra6no , tova e suvsem normalno i estestveno :wink:
USPEH :D

Gadi
03-29-2005, 11:03
Ами гледай сега...казваш че си на почти 15...мисля че си малка още за това, а пък и после няма връщане назад, но все пак важното е да се чустваш готова! Иначе е нормално да се притесяваш, защо да звучи тъпо? Но след като ходите от доста време както казваш и се обичате няма защо да те е страх! :) Трябва да му имаш доверие и ако той е опитен не мисля, че би имало някакви проблеми! Задължително използвайте презерватив и няма да забременееш :!: :!: :!: Недей още от първия път с хапчета! Наистина обаче мисля че ти е рано...но ти си преценяваш де... :roll:

DYRACK
03-29-2005, 11:07
abe az misia che si gotova ima mnogo po malki momicheta deto go praviat i to kak go praviat samo :twisted: ma tova e druga tema
moiat savet e NACHUKAITE SI GO IAKO

e4o
03-29-2005, 13:50
egati vuprosa :twisted: vse pak ti si re6ava6, kvo ako ti kajeme da i ti vednaga uau 6te go napravq :?

Sunny_stz
03-29-2005, 14:01
Ami ako se 4uvstva6 gotova i ako misli6 4e toi e to4noto mom4e,napravi go!Normalno e da te e strah ot purviq put,no vsi4ki momi4eta sme taka.Ako o6te ne si gotova,iz4akaite!Toi ako te obi4a 6te te iz4aka!

LiL_Juliete
03-29-2005, 15:10
abe samo prezervativ ! nikvi drugi neshta !

SMURFcho
03-29-2005, 20:05
ot kvo moje da te e strah slagate guma i ste gotovi!!!

BABY_SEXY_GIRL
03-29-2005, 21:25
Най-добре го направете с презерватив и само когато и двамата го искате, не ние сме хората, които казват кога да спиш с него, нали? :) Ти си решаваш, щом се обичате не виждам проблем :? И не се тревожи толкова че ще сгафите, ако бъдете внимателни това няма да стане :wink:

etrusca
03-30-2005, 12:41
ако се чувстваш готова направи го :D

dudeto_sy
03-30-2005, 13:00
[list=]Ами моят съвет е следния. Според мен си все още малка. Разбира се ти сама ще си решиш това дали да го направиш или не, но според мен, за да ти хареса наистина трябвада станеш поне още малко по-голяма. Истината, е че не мога да приема момичета на 14, 15, 16 години вече да правят секс, най-вече заради това, че половите им органи не са съмвсем доразвити и усещането не би могло да бъде съвсем същото, както при 17 и нагоре.
Тук е и другия момент, който може би щ осъзнаеш когато станеш малко по-голяма, а именно, че щом имаш съмнения дали да го направиш ии не, занчи, но само според мен, та значи не си съмсем готова за това. Няма да ти навреди, ако поизчакаш още малко.
Колкото до това дали можеш да забременееш. Ами риска винаги е много голям независимо на колко години си. Хапчетата са може би едно от най-надеждните средства срещу забременяване, но ако прочетеш до какви странични ефекти водят ще са разобедиш и сама да не ги вземаш. От друга гледна точка презерватива си остава доста надеждно нещо, защото той предпазва и от болест. Което е не маловажно нещо.
И с това приключвам, дано да съм помогнала...

Honney
03-31-2005, 18:28
Така като гледам на теб не ти се иска много,или аз бъркам?
Ако чувстваш,че не си готова още - недей!
Не се оставяй да те накарат и после да съжаляваш.
Ако той наистина държи на теб,ще те разбере и ще изчака.
Ако не - не си струва да си с него. :wink:
Когато за теб дойде моментът,ще изчезне страхът.
Използвай свестни презервативи и няма да имаш проблем.
Много момичета се страхуват от първия път.
Повече от момчетата.
Защото момчетата не могат да забременеят. :wink:

TSecret
03-31-2005, 18:35
Ako iska6 da go napravi6 zna4i si napalno gotova i niama da ti puka ot ni6to..no kato gledam ti se spira6 i si mislia 4e o6t ene ti e vremeto,v predvid 4e malko nasila 6te stanat ne6tata....za6to ne iz4aka6 o6te malko dokato napalno se uveri6 4e go iska6?????a ina4e prezervativ4e 6te ti trqbva.... :wink:

Napu6en-Buhal
03-31-2005, 20:26
abe momi4enca na 12 godini pravqt keks s 7 mom4eta ednovremenno ti se 4udish dali da spish s priqtelq si...normalno e da te e strah ama... vse pak ako ne go napravish vinagi shte si ostanesh sus straha, taka 4e lqgai nqma kfo da mu mislish (stiga da ima prezervativ de)

Honney
04-01-2005, 13:58
Глупости.
Легни с него саом ако се чувстваш готова и ако наистина искаш,
а не за да угодиш на приятеля си.
Това е твое право!
Това какво правят 12-годишни курвички си е само тяхна работа.

korn___
04-02-2005, 05:21
ami 6to misli6 4e ve4e si gotova i 6tom i dvatama go iskate ....

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

CRaZy_IKT
04-02-2005, 13:02
Ne sme horata koito mojem da ti kajem...NAPRAVI GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !S prezervativ e nai-dobre....are sa

6 точка от правилника!
Moderated by BABY_SEXY_GIRL

ISSP
04-02-2005, 13:04
ако се чувстваш готова направи го :D
ми да ! ДиЖеите си го казват! и аз съм запален по детето което оби4амМ!ММ!М!ММ!М!М!ММ!

sExY-MaCE
04-03-2005, 19:59
отговор на въпроса дали да спиш с него или не можеш да дадеш единствено ТИ! Ние неможем да ти помогнем с вземането на това решение! Ако смяташ че си готова и наистина го искаш ... :) А по въпроса как да се предпазиш: презервативите са най-ефективния начин ! Те предпазват и от забременяване и от хващане на някоя болест! :) какво повече искаш?! :)

karamel4eto`m
04-05-2005, 21:54
imam si priqtel ot dosta vreme.az sum na po4ti 15g i mn se obichame. no iskame da spim zaedno...vuprosut e v tova 4e men malko me e strah.znam, ,4e zvu4i tupo no me e strah da ne zabremeneq ili neshto da se oburka !smmqtate li 4e e normalno da go napravim i ..kakuv metod za predpazvane e nai podohdqsht za men....ne sum li mnogo malka za hap4eta??

hehe strahovte sa ti normalni a i spokoino moje6 primerno da ziam6 protivoza4atu4ni purvite nqkolko puti i prezervativ posle da spre6 protivozat4atu4nite poneje v mnog ne sa mno polezni i taka nqma stra6no ako ste vniamtelni nqma kak a ii ako toi te obi4a 6te te is4aka kogato si gotova tova e mopje id a poprikazvate na temata lo6o nqma !

sladkish4e
04-05-2005, 22:35
ami vij sega , tova se hodite ot mnogo vreme , tove 4e se obi4ate i tova 4e i dvamata iskate da pravite seks , spored men ozna4ava samo edno - NAPRAVETE GO :!: ako izpolzva6 prezervativi (hubavi) mislq 4e trudni4ko 6te zabremenee6 , ne trqbva da se pritesnqva6 ot tova , ako vsi4ko e nared , vsi4ko 6te e to4no :wink: normalno e da te e strah , vse pak tova 6te e purviq ti put , no ako naistina go jelaete , nqma pre4ki za vas :!: kaji mu 4e se strahuva6 i iska6 da e mnogo vnimatelen i toi 6te bude takav :!: vse pak nqma ni6tu stra6no , tova e suvsem normalno i estestveno :wink:
USPEH :D

LiNkiN4eTo е напълно права и съм съгласна с нея!

bobbyggx
04-06-2005, 01:12
Във всички мнения има голяма доза истина, за да си 100% сигурна, че няма да забременееш вземи противозачатъчни и ползваи кондом (това за мен е 100% гарант, овсен ако не си голяма 'късметлийка'). И немога да разбера какви са тези работи готова съм, не съм готова, и как така ще съжалява, няма такава вероятност секса си е секс, както и да го гледаш това е 100% удоволствие.
Още нещо, незнам защо, но винаги съм бил против тези планирани работи от рода " довечера в 21 часа ще правим секс на канапето ", това нещо става спонтанно или попадаш в капан на някой мъж това е. Колкото до това дали си малка или не, човек е на толкова години на колкото се чувства така че ако питаш мен направи го, не мисля че ще съжаляваш, а напротив. Но знай, че има вероятност приятелят ти да те работи нещо, така че имай го в предвид, ние мъжете сме гадно племе и 'обичам те' си го нямаме за нищо така че внимавай. Както казаха никакво притеснение, при евентуален полов акт, отдайте се на страстта както се казва. :lol:

no problem
04-07-2005, 15:24
Късно се сети бейби. Аз като се сефтосах с една моя съученичка в кенефите на даскалото познай на колко години бях :P абе незнам беше някъде 3-4 клас. И нито я обичах нито знаех къде живее кво прави, и сама дойде при мене, извади ми оная работа и аз не съм и мислил да се откажа. :wink: А ти вече си ми на 15 и се чудиш дали да спиш с некъв който обичаш, харесваш ала бала... знаете се от сто години държите един на друг, да продължавам ли.
Значи слушай са. Гледаш да няма никой у вас каниш го, той отваря и веднага щом завориш вратата му се мяташ на врата, той оттам ще те поеме вярвай ми знае кво да прави. Плюс това ние мъжете много обичаме когато без да сме планирали нищо от небето ни пада готов секс (като в моя случай :oops: ). Това е моя съвет, вече ако наистина се притесняваш дали ще боли (а то ще!) и дали си готова и всякакви такива лигни тогава пробвай първия път с целуване натискане галене на половите органи :roll: и френска любов - абе направо се излижете здраво - НО!!!!!!! тука трябва да си абсолютно сигурна с търпението и желанието на мъжа ти да изпъли миията - ЗАЩОТО !!!! (много важно) много малко му трябва на мъжа да се откаже от лизането и да тръгне директно към прасковката ти :wink: , просто мъжа има две глави и в тия ситуации долната надделява :lol: .
Айде малко изопачих темата, и думите ми могат да звучат много дивашки но такава ни е природата на мъжете и като не можете без нас ще трябва да свиквате. :D
Желая ти късмет с първия път, дано останеш доволна и да го помниш цял живот като най-щастливия ти миг(първия път е много важен от психологическа гледна точка - въпроса е не кога а защо).
За въпроси и коментари sosai_masutatsu_oyama@abv.bg

DiEsEl_GiRl4eTo
04-07-2005, 16:24
Хмм искаш съвети от напълно непознати? И ще направиш каквото ти кажем ли? Интересно... :roll:

LiL_Juliete
04-07-2005, 18:22
edinstveniqt metod koito ti preporuchvam e prezervativ ! nito hapcheta nito nishto ne biva da vzimash ne e hubavo a i si malka da

baby_one
04-07-2005, 19:47
ako se 4uvstvash gotova da go napravish go napravi nqma nishto losho shtom go obi4ash i si sigurno 4e i toi te obi4a i neiska da spi samo s tebe go napravi

tvardia_mitko
04-08-2005, 01:16
AZ LI4NO 6TE TE POSAVETVAM DA SI PRAVI6 KEFA I DA NE SE TREVOJI6 PONEJE SE JIVEE SAMO VEDNAJ

final_fantasy_fan
04-08-2005, 06:48
nz za koi put go kazvam-Ako se 4uvstva6 gotova-napravi go!Tova e ne6to,koeto samo ti moje6 da re6i6 dali iska6 ili ne.Az vinagi sum smqtal,4e na 14,15 za sexs ti e rano,no naposleduk vsi4ki go pravqt rano,taka 4e...no ako iska6 moje6 da iz4aka6 malko.Za da se predpazva6,izpolzvai preazrvativ rugo nz kvo da ti kaja.

sladkoto_mime_
04-08-2005, 07:46
Така като гледам на теб не ти се иска много,или аз бъркам?
Ако чувстваш,че не си готова още - недей!
Не се оставяй да те накарат и после да съжаляваш.
Ако той наистина държи на теб,ще те разбере и ще изчака.
Ако не - не си струва да си с него. :wink:
Когато за теб дойде моментът,ще изчезне страхът.
Използвай свестни презервативи и няма да имаш проблем.
Много момичета се страхуват от първия път.
Повече от момчетата.
Защото момчетата не могат да забременеят. :wink:
taka, Honney e napalno prava

Kezman
10-28-2007, 20:10
Ако наистина го чувстваш толкова много близък и сте заедно от доста време!

Golfadjiq
10-28-2007, 22:11
Във всички мнения има голяма доза истина, за да си 100% сигурна, че няма да забременееш вземи противозачатъчни и ползваи кондом (това за мен е 100% гарант, овсен ако не си голяма 'късметлийка'). И немога да разбера какви са тези работи готова съм, не съм готова, и как така ще съжалява, няма такава вероятност секса си е секс, както и да го гледаш това е 100% удоволствие.
Още нещо, незнам защо, но винаги съм бил против тези планирани работи от рода " довечера в 21 часа ще правим секс на канапето ", това нещо става спонтанно или попадаш в капан на някой мъж това е. Колкото до това дали си малка или не, човек е на толкова години на колкото се чувства така че ако питаш мен направи го, не мисля че ще съжаляваш, а напротив. Но знай, че има вероятност приятелят ти да те работи нещо, така че имай го в предвид, ние мъжете сме гадно племе и 'обичам те' си го нямаме за нищо така че внимавай. Както казаха никакво притеснение, при евентуален полов акт, отдайте се на страстта както се казва. :lol:
+1

linka92
10-28-2007, 23:12
Ако наистина го чувстваш толкова много близък и сте заедно от доста време!

Oт къде я изрови тази тема.Девойката вече го е направила и е забравила,все пак темата е от 2005 година.Вече не е на "почти 15" ами на 17.Хора гледайте кога са пуснати темите,за да не се получават такива "недоразумения" ;-)

qjte dreben penis
10-29-2007, 00:18
imam si priqtel ot dosta vreme.az sum na po4ti 15g i mn se obichame. no iskame da spim zaedno...vuprosut e v tova 4e men malko me e strah.znam, ,4e zvu4i tupo no me e strah da ne zabremeneq ili neshto da se oburka !smmqtate li 4e e normalno da go napravim i ..kakuv metod za predpazvane e nai podohdqsht za men....ne sum li mnogo malka za hap4eta??
как деа си на почти 15 а си 90-ти набор
тцъ!

иначе ще забременееш и то от мравка!
P.s. пу дейба, темата била изровена :D

swords1010
10-29-2007, 00:28
Стара тема!