PDA

View Full Version : ZA6TO NA MEN - PLS POMOGNETE



V-GROOVE
03-29-2005, 16:46
ZDR PRIQTELIY KOITO V MOMENTA 4ETE6 TOVA PISMO.
NZ DALI SAMO NA MEN SE SLY4VA TOZI PROBLEM V SEM. NO 6TE TI RAZKAJA , MOJE I TI DA IMA6 SA6TIQ PROBLEM.
S EDNO MOMI4E OPT MOETO Y4ILI6TE VE4E XODIM 4 MESECA.ZA NEQ I ZA MEN TOVA NI E NAI DALGATA VRAZKA.MNOGO DARJIM EDIN NA DRYG.AZ SMA NA 18 A TQ NA 16.OPREDELENO VIJDAM 4E MNOGO I VLIAQ I TQ SE POVE4E SE PREVARZVA KAM MEN.SKORO 6TE NAPRAVIM NE6TO KOETO NE E PRAVILA S NIKOI DRYG A SAM Q YSE6TAM 4E ISKA AZ DA SAM I PARVIQ!
OBI4AM Q NO PROBLEMA E TAM 4E RODITELITE MI Q NENAVIJDAT.S NEQ SME MINALI PREZ KAKVO LI NE ZA TEZI 4 MESECA -MNOGO SE OPITVAXA DA NI SKARAT NO NIE DARJAXME EDIN NA DRYG I DOSEGA E TAKA.NO RODITELITE MI PO TO4NO BABA I DQDO ZA6TOTO MAIKA I TATKO SA V 4YJBINA.I TAKA STARITE SA TVARDO RE6ENI 4E NQMA DA Q BADE S TOVA MOMI4E I SEKI DEN MI NADYVAT GLAVATA S FRAZI OT TIPA : TQ TAZ KVO SI MISLI TQ MNOGO MALKA TI DA NE MISLI6 4E DARJI NA TEB TOVA LAPE YTRE 6TE VLEZE6 V KAZARMA I 6TE PO4NE DA XODI S DRYGI.TQ SEGA TE IZPOLZVA I TI SI VAOBRAZQVA6 4E SAMO TQ 6TE E ILI KATO VLEZE6 SEGA STYDENT KADE KADE PO XYBAVI MOMI4ETA IMA OT NEQ I PO SERIOZNI.TQ SEGA AKALA I SAVSM DRYGADE.
RAZBIRA6 LI SEGA KOLKO MI E RTYDNO NA EDNA GOLQMA DILEMA SAM.KATO SE ZAMISLQ DA KATO ZAMINA VSI4KO MOJE DA SVAR6I - NE6TO KOETO NE ISKA MDA STAVA.MNOGO Q OBI4AMI MNOGO SME SI PRIKAZVALI S NEQ PO TAZI TEMA AKO MOM4ETO ZAMINE DALI MOMI4ETO 6TE DARJI NA MOM4ETO I DALI 6TE GO IZ4AKA.I TQ MISLI KAKO MEN 4E AKO AZ Q OBI4AM I DARJA NA NEQ I TQQ 6TE E TAKA.
NO MI E TRYDNO DA GO MISLQ PRI POLOJENIE 4E SEKI DEN MI NATQKVT SAMO GLYPOSTI ..
MOLQ TE POMOGNI MI... KAK DA POSTAPQ - GLAGODARQ TI :cry: :cry:

17f:)
03-29-2005, 17:15
eeeeii,4ovek,stegni se i druj na momi4eto si!!!!ako si siguren v 4uvstvata si,ne trqbva da ti puka koi kakvo ti govori....!!! radvai se za migovete,koito prekarvate zaedno,i nedei da misli6 kakvo moje da stane-ako...,ako..,ako....!! 'ako' vinagi ima,dori i da ne zaminava6 nikade,nikoi ne moje da ti garantira,4e .....nqma da ima ne6to ,koeto da razvali otno6eniqta vi,za tova JIVEI za MIGA!!!!! i mu se naslajdavai!!!:)
ako i vqrva6....,i ako ti si 4esten s neq,i iska6 tq da ti vqrva,togava pravi tova,koeto smetne6 za dobre,bez da se syobrazqva6 s 4ujdoto mnenie...!!!'pravilniq pyt,e pytq koito ti pokazva syrceto...' by Paulu Koelio,....!!!taka 4e,ti davai,bydi sebe si,bydi smel...iiiii se doverqvai pove4e na surceto si!!!!uspeh!!!

P.S. vsi4ko tova ti go kazah ot opit,imala sym podoben problem.....i naistina po-vyzrastnite sa pravi v mnogo situacii,i 4asti4no v moq slu4ai sy6to bqha pravi,no az ne syjalqvam 4e prekarah edni ot nai-hubavite migove v jivota si s tozi 4ovek,dori i ve4e da ne sme zaedno...!!!
good luck!!

03-29-2005, 17:23
az teb te poznavam bi li si kazal imeto za da se overa i togava 6e ti kaja

V-GROOVE
03-29-2005, 17:32
ZDR ! AMI KAZVAM SE NIKOLAI ...... - E SEGA SETI LI SE ILI SI ME PREPOZNAL :) SE PAK BLAGODARQ NA "17F" ZA SAVETA - IMAX NYJDA OT 4OVEK KOITO VE4E E PREMINAL PREZ TOVA :cry: NO PLA4A OT RADOST :)

03-29-2005, 17:53
mi ne ama i az sam preminala prez tva :( to4no kat teb dqdoto na gajeto mi toest biv6oto me mraze6e nenavijda6e me oba4e toi me misle6e za malka kurva za deto se dvija s vnuka mu taka 4e tvoite baba i dqdo sa malko po dobri i kvo da ti kaja povliqxa mu zle i taka stana za6toto az sam s 4 godini po malka ot nego i toi estetveno gi poslu6a palen glupak onijtoji i moq i negoviq jvot taka 4e nz kakvo da et posavetvam ne im se vrazvai za6toto posle moje mn da sajalqva6 .... nikoga ne slu6ai xorskite dumi dori i da sa ot nai blizkiq ti 4ovek slu6ai samo sebe si .... te moje sega da ti mislqt samo dobroto i da en osaznavat 4e posle ti 6e strada6 i dalgo vreme 6te se obvinqva6 . a za kazarmata kvo da ti kaja ako q obi4a6 i imai doverie

suzanna
03-29-2005, 19:10
vij shte ti kaja samo edno - slushai surceto si i shtom to ti kazva che obichash tova momiche drugite koito samo govorqt bez osnovaniq prosto gi ignorirai.vinagi e bilo taka - pulno e s hora koito ne znam tochno kakuv zor imat da razvalqt chujdite raboti no vse pak go pravqt:( taka che samo ot te zavisi dali shte promenish otnoshenieto si kum neq pod vliqnie na chujdite prikazki ili ne.a ako go napravish shte e golqma glupost.razbiram che ne moje da ne mislish za tova koeto postoqnno ti govorqt.samo shte ti kaja che ako te obicha naistina tq nqma da te zabravi.zvuchi izturkano no e fakt taka che ako si siguren che se obichate naistina prosto zabravqsh za vsichko.a za ponatatuka shte mi mislite posle.sega se radvaite na tova koeto imate.uspeh :!:

gazovia
03-29-2005, 19:18
Не се влияй от никой от нищо! Зарежи кво ти говорят.

foxy_f
03-29-2005, 19:46
ne gi slu6ai, 6tom q obi4a6 nedei da si razvalq6 vrazkata zaradi tehnite mrankanici.te qvno ne mogat da proumeqt kolko mnogo se obi4ate sas tvoeto momi4e.obiknoveno vav takav slu4ai bi sledvalo da se opita6 da im pokaje6 4e tq e dobro momi4e no na men mi se struva 4e tiq hora nqma da se promenqt taka 4e se pravi 4e si saglasen s tqh i vse pak pravi kakvoto nameri6 za dobre.hi4 da ne vi puka obi4aite si se napuk na tqh!!

Dharma
03-29-2005, 20:22
ve4e si na 18, edna dosta dobra vuzrast za da re6i6 sam koe momi4e e za teb, i koe-ne.... :idea:
bih te posuvetvala da govori6 s baba ti i dqdo ti i da im obqsni6 4e si razbral kakvo mislqt po vuprosa i nqma nujda da ti go povtarqt vseki den. a kolkoto do lubovta :wink: -ami nqma6 i ideq kak moje da se razviqt ne6tata natatuk, za tova prosto se naslajdavai na jivota, takuv, kakuvto e sega!

Sunny_stz
03-29-2005, 20:33
Vsi4ki ti go kazaha!Obi4aite se i da ne ti puka kvo ti govorqt starite!Kaji im 4e nqmat pravo da ti se burkat v li4niq jivot!Kaji im 4e obi4a6 priqtelkata si i nikoi nqma da ti popre4i da ste zaedno za da mluknat!A ot kazarmata moje6 da se otturve6,no tova ve4e ti si go re6ava6...

sladkish4eto_f_sofiq
04-04-2005, 06:44
:wink: :wink: ami spored men trqbva da pogovorish s tqh na tazi tema i pone malko da se opitsh da gi ubedish 4e tq ne e takava za kakvato q mislqt iztukni dobrite i ka4estva osven tova popitai gi :abe daqdo ti na 18 da ne bi da ne si bil vluben ili neshto ot sorta.no v nikakuv slu4ai ne se otkazavi ot momi4eto si ako tova shte pomogne dori gi zapoznai s neq moje puk da stane neshto hubavo uspeh

etrusca
04-04-2005, 20:34
НЕ ГИ СЛУШАИ КО СЕ ПОДДАВАШ! АКО СЕ ОБИЧАТЕ ЩЕ СТЕ ЗАЕДНО И НИКОИ НЕМОЖЕ ДА ПРОМЕНИ ТОВА :? ГОРЕ ГЛАвАТА БОРИ СЕ

wetti
04-05-2005, 09:42
--------------------------------------------------------------------------------

ve4e si na 18, edna dosta dobra vuzrast za da re6i6 sam koe momi4e e za teb, i koe-ne....
bih te posuvetvala da govori6 s baba ti i dqdo ti i da im obqsni6 4e si razbral kakvo mislqt po vuprosa i nqma nujda da ti go povtarqt vseki den. a kolkoto do lubovta -ami nqma6 i ideq kak moje da se razviqt ne6tata natatuk, za tova prosto se naslajdavai na jivota, takuv, kakuvto e sega!
_________________
i az mislq taka Dharma :)

amy lee
04-05-2005, 21:07
abe kvo ti puka, da si govorqt kvoto iskat, nali ti q obi4a6, kuv e problema :wink:

karamel4eto`m
04-07-2005, 01:02
of te star4ocite s ataka ko te ebe va6te sto po sto 6te q priemat durtite sa s nqkvo staro razbirane za si4ko te jiveqt o6te v 4ervenite godini na todor jivkov milite nqma da mogat da se nagodqt kum novoto vreme ponqkoga se 4udq kakvi 6te s ana6ite deca sled kato nie sme nqkvi super izduhanii i neizdurjani ma tva e druga tema 4e durtite trudno priemat mom4ieatata i sa s mno ii letvata za tqh e mno visoka ma li4no moq suvet kum teb e da ne ti puka ko kazvat durtite i 6tom se obi4ate iskate da go narpavite i iskate da ste zaedno ne pzovolqvai na star4ocite da ti preebut udovolstvieto i izob6to vsi4ko qko poneje tqhnoto vreme minava i isti4a gadno zvu4i a bude6teto e pred teb i kut se oburne6 nzazad posle i kut kaje6 za ko q ostavih moje6e sega o6te d as me zaedno da ne sujalqva6 prosto ne pozvolqvai na ni6to da te razdeli ot neq i izob6to da ne ti dreme na4ovkata ko prikat drugite babite i dqdovcite !!!!! tva e

____ROZI4KA____
04-07-2005, 21:22
samo 1 6a kaja - LUBOVTA E VSI4KO>Obi4ai si q vapreki va6te

the witch
04-14-2005, 09:52
lubovtta e po silna ot vsichco.zareji kvo ti govorqt.ne im obrushtai nikakvo vnimanie.budi silen.

mell-mell
05-14-2005, 19:40
аз нз какво толкова му мислиш.. сичко е ясно. единствения проблем е, че ти поставяш под въпрос действията си, а тва означава, че все пак не си сигурен в нея. а не трябва. след като е обичаш, значи не можеш и да си я представиш в ситуация, в която да те нарани... така е в любовта. аз за това не обичам да го казвам това "обичм те"... щото е сериозна работа тва и не трябва да се превръща в 2 думи без смисъл. ако си обичаш момичето (истински), тегли им майната на баба ти и дядо ти. ако пък те е страх да не се разочароваш и да не се окажат прави... вече нз. ти решаваш.

Djobno_Gadje_
09-25-2007, 14:53
http://teenove.dir.bg/_wm/library/item.php?did=134480&df=57315&dflid=3

Nicole_Richie
09-25-2007, 15:38
Не се влияй от никой от нищо! Зарежи кво ти говорят.

+1