PDA

View Full Version : Download



GOst
03-29-2005, 18:19
Abe hora, ne sam siguren. Ima li nekvav soft, patch ili ne6to takova deto da usilva skorosta na teglene (pone s malko) Ima li takava extra i link davate li, ako moje?

Traffic
03-29-2005, 18:21
Abe hora, ne sam siguren. Ima li nekvav soft, patch ili ne6to takova deto da usilva skorosta na teglene (pone s malko) Ima li takava extra i link davate li, ako moje?има за усилване, но точни имена на програми не мога да ти кажа. питай във форума на дата.бг. там знаят със сигурност. ;)

MoDo
03-29-2005, 18:45
Zdravei ... Vijdam che si tursish neshto ... Znachi bih ti preporuchal edna programa ,no ako si kum niakoi nelegalen ili dosta seriozen dostavchik (Vsmisul che imat zashtita ot povishavane na trafika ) ... Prosto nishto niama da ti pomogne
Tursi si " NetVampire " ... a i oshte neshto za programkata : Osven che zasilva vruskata ti ... :) ... Durpa ot vruzkata na tezi koito sa v tvoita mreja ,ako ima takiva !!!!

suzanna
03-29-2005, 19:30
Zdravei ... Vijdam che si tursish neshto ... Znachi bih ti preporuchal edna programa ,no ako si kum niakoi nelegalen ili dosta seriozen dostavchik (Vsmisul che imat zashtita ot povishavane na trafika ) ... Prosto nishto niama da ti pomogne
Tursi si " NetVampire " ... a i oshte neshto za programkata : Osven che zasilva vruskata ti ... :) ... Durpa ot vruzkata na tezi koito sa v tvoita mreja ,ako ima takiva !!!!


oo mersi oshte eisq shte si q potursq che aman ot taq niska skorost.pisna mi veche sega shte gi razbiq :lol:

Sulfur
03-29-2005, 21:54
Нема такова нещо като да ти дигнат скоростта без да си си платил. Нема такава програма, нема и такова животно. Щом в shape-ра е записано нещо нема измъкване.

etrusca
03-30-2005, 12:27
аз такова нещо нз дали има...но знам за getright -това е като теглиш да ти се сеива и дори и да се ресне компа или нещо такова това което си теглил да не се изтрива...много е удобно за филми и игри

03-30-2005, 12:38
Ами на мен лично с FlashGet ми тегли по-бързо отколкото с GetRight :wink:

foxy_f
03-30-2005, 22:28
Нема такова нещо като да ти дигнат скоростта без да си си платил. Нема такава програма, нема и такова животно. Щом в shape-ра е записано нещо нема измъкване.

vinagi moje6 da fal6ificira6 registraciqta sas crack code... :roll:

Medivh
03-31-2005, 10:07
Нема такова нещо като да ти дигнат скоростта без да си си платил. Нема такава програма, нема и такова животно. Щом в shape-ра е записано нещо нема измъкване.
Вярно е. Не можеш да си направиш нет-а по-бърз.
Но хората са измислили програмки които извличат макс-а от връзката ти.
За браузинг :
____________
Opera 7.5 or 8
Mozilla Firefox
За даунлоуд:
____________
Fresh Download
Flash Get

zElEnA^mAsLiNkA
03-31-2005, 10:39
Ei 10x za inf0rmaciqta i az 0t d0sta vreme se 4udq k0q pr0gramka da si izteglq :}