PDA

View Full Version : Скорост на сайта



AvLee
03-29-2005, 21:31
Незнам къде да я пусна тая тема :roll:
Та искам да ви питам бърз или бавен ви е тоя сайт :?:
Защото в последно време на мен ми е ужасно бавен и това ме изнервя.Попринцип нета ми е бърз(и други сайтове си ги зарежда без проблем)..обаче тука незнам по колко минути чакам за една страница!Ужас :evil: Защо може да е така и аз незнам :? :evil:

03-29-2005, 21:34
преди като бях със сребристия стил на борда
ми зареждаше супер бързо, ся вече и на мен ми
се бъгна и....гаднооооо :x

e4o
03-29-2005, 21:38
i na mene mi zaciklq :(

foxy_f
03-29-2005, 23:40
ne mene mi zarejda super barzo

BaT_GirL
03-30-2005, 07:14
Зависи и от това колко е натоварен нета или страницата.Моя нет е скорошен(нова фирма са)и ми доста бързичък.Принципно и сайта ми зарежда за броени секунди но се е случвало когато има много потребители разглеждащи го да ми зарежда и минути.

Bolid1
03-30-2005, 08:19
Poprincip mi se zarejda super byrzo, ama imashe momenti v koito 4akah... 4akah... i nakraq nishto ne se otvarqshe...
btw sym sys SubVereor... :roll: :wink:

miloto_girl_4e
03-30-2005, 10:36
na mene si mi zarejda normalno.. ne e burzo,ama ne e i bavno ;)
dovolna sam,ne se oplakvam :D

ProstoAz
03-30-2005, 13:43
На мене си ми се зарежда супер бързо и нямам никакви оплаквания...една страница най-много за 3-4сек.
Много рядко се случва да е малкоооо по-бавничко, но това си ми е от нета. :D

THE_GANGSTA_GIRL
03-30-2005, 15:26
Моят нет попринцип е бърз, но от известно време и на мен този сайт ми се зарежда много бавно, ама наистина много бавно. Страшно дразнещо е! Иначе с другите сайтове нямам проблеми!

^I don't give a fuck^
03-30-2005, 15:44
на мен си ми зарежда...хмм "нормално"
много рядко зацикля :)

monka
03-30-2005, 18:49
na men mi zarejda barzo :?
no,kogato e po-lo6o vremeto mi zarejda malko po-bavno. no kato cqlo mi zarejda byrzo,v sravnenie s predi :roll:

BABY_SEXY_GIRL
03-30-2005, 21:49
На мене си ми се зарежда супер бързо и нямам никакви оплаквания...една страница най-много за 3-4сек.
Много рядко се случва да е малкоооо по-бавничко, но това си ми е от нета. :D

Същото е и при мен :wink:

tedo_davis
04-01-2005, 07:44
WOW
pri mene pak si ba4ka super.

TSecret
04-01-2005, 11:36
i pri men zarejda normalno...az sam s barz net i taka mi e dobre do niakolko sec si zarejda...niamam oplakvaniq!

GeRyTo
04-01-2005, 14:29
Абе и на мен сравнително често ми се случва да ми се забавя връзката към сайта, докато има страници, които отварям за секунди този го отварям понякога за минути.. :roll:

DiEsEl_GiRl4eTo
04-01-2005, 14:41
AMi ponqkoga e strashno byrzo, ama ima sluchai, v koito chakam po 5 6 minuti ;(

alex
04-01-2005, 17:20
Zdraveite,

imam udovolstvieto da vi syobshtia che dnes zakupihme noviat si server. Saita ni sled 2 sedmici shte se otvaria svetkavichno poradi fakta che ot serverite v Anglia shte byde prehvyrlien na serveri v Bulgaria. Razbiram che e bavno, no do momenta niamahme goilam izbor. Shte usetite syvsem skoro promiatana i molia da ni izvinite za bavanta skorost za momenta.

^I don't give a fuck^
04-01-2005, 17:24
Zdraveite,

imam udovolstvieto da vi syobshtia che dnes zakupihme noviat si server. Saita ni sled 2 sedmici shte se otvaria svetkavichno poradi fakta che ot serverite v Anglia shte byde prehvyrlien na serveri v Bulgaria. Razbiram che e bavno, no do momenta niamahme goilam izbor. Shte usetite syvsem skoro promiatana i molia da ni izvinite za bavanta skorost za momenta.

суперрррр :D :D

AvLee
04-01-2005, 19:17
Zdraveite,

imam udovolstvieto da vi syobshtia che dnes zakupihme noviat si server. Saita ni sled 2 sedmici shte se otvaria svetkavichno poradi fakta che ot serverite v Anglia shte byde prehvyrlien na serveri v Bulgaria. Razbiram che e bavno, no do momenta niamahme goilam izbor. Shte usetite syvsem skoro promiatana i molia da ni izvinite za bavanta skorost za momenta.
Супер! :P http://smilies.sofrayt.com/1/y/kiss.gif

BABY_SEXY_GIRL
04-01-2005, 20:50
Zdraveite,

imam udovolstvieto da vi syobshtia che dnes zakupihme noviat si server. Saita ni sled 2 sedmici shte se otvaria svetkavichno poradi fakta che ot serverite v Anglia shte byde prehvyrlien na serveri v Bulgaria. Razbiram che e bavno, no do momenta niamahme goilam izbor. Shte usetite syvsem skoro promiatana i molia da ni izvinite za bavanta skorost za momenta.

Cool :D Нямам търпение да го видя как ще се зарежда още по-барзо от сега :lol: