PDA

View Full Version : @.нищо не знам



Traffic
03-30-2005, 18:36
интересно ми е дали в софия има толко луди хора, че да стават по никое време в неделя сутринта и да го гледат? една сутрин в неделя се събудих с кокошките и от нямане какво да гледам, гледах тая идиотщина и щях да падна като чух водещата да чете някво писмо на зрител, който казваше, че ставал по тва време за да го гледа... :shock: :shock: та... вие гледате ли тая идиотщина в стил "боби турбото в детската градина"? :?: :?: :?: :? :shock:

^TeguTo^
03-30-2005, 18:49
Ami ne,edna sytrin sum go gledala i mislq che e mn tupo.I po-rano da beshe pak nqmashe da go gledam :wink:

miloto_girl_4e
03-30-2005, 18:51
mi ne,adski e tupo.. puk i to e napraveno za po malki deca,a ne za TEENS :wink:

GreenLadyM
03-30-2005, 18:58
mi tva nikoga ne sum stavala za da go gledam i ne moga da dam mnenie....no kakvoto i da beshe en bih stanala po noshtite v nedelq sutrin za da gledam TV...vse oshte sum sus vsi4kiq si!

foxy_f
03-30-2005, 19:01
vednaj go bqh gledala predi 1 ili 2 godini i ne be6e osobeno interesno.nikoga n ebih stanala za da go gledam tova

pinK_Baby
03-30-2005, 19:16
vsqko ne6to s vremeto si na6eto vreme ve4e mina a ina4e predavaneto e dosta maloumno da......

little_black_dress
03-30-2005, 19:16
Хах не.Първо е много глупаво и е предназначено за по-малки деца и второ - няма такава велика сила,която да ме накара да стана от леглото толкова рано през почивните дни. :lol:

Traffic
03-30-2005, 19:22
Хах не.Първо е много глупаво и е предназначено за по-малки деца и второ - няма такава велика сила,която да ме накара да стана от леглото толкова рано през почивните дни. :lol: хах, дори и момче ли не може да те накара? :P :P :lol:

03-30-2005, 19:28
хахах къде се чуло и видяло мърдърдол
да стане толкова рано...та аз спя до 2-3 следобяд
през почивните дни...като по-малка помня че
няколко пъти се опитвах да стана и да го гледам
щото ми беше интересно ама после като ми се
спи и цял ден гледам като зомби..тц :lol: :lol:

Traffic
03-30-2005, 19:29
хахах къде се чуло и видяло мърдърдол
да стане толкова рано...та аз спя до 2-3 следобяд
през почивните дни...като по-малка помня че
няколко пъти се опитвах да стана и да го гледам
щото ми беше интересно ама после като ми се
спи и цял ден гледам като зомби..тц :lol: :lol: хах, ми ти тогава треаше да се кръстиш мързелдол.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P

little_black_dress
03-30-2005, 19:44
Хах не.Първо е много глупаво и е предназначено за по-малки деца и второ - няма такава велика сила,която да ме накара да стана от леглото толкова рано през почивните дни. :lol: хах, дори и момче ли не може да те накара? :P :P :lol:
Е,за момче ще си помисля. :oops: :P

e4o
03-30-2005, 20:21
e tva vse pak si e predavane za de4ica, i as kato bqh malka stavah edi koga si kato znaeh 4e 6te ima nqkoe detsko ili detsko predavane :roll: , no mnogo qsno 4e za tva sq nqma da trugna da stavam puk akmo li kato sum se pribrala v 3-4 sutrinta i ve4e ne moga da gledam :)

Sunny_stz
03-31-2005, 07:08
Hahahah az ne gledam TV,puk tva da gledam haahahah!!!Kompa mu e maikata,film4etata i gotovo!!!

LunaTriCk
03-31-2005, 10:27
Ае, предаването е предназначено за деца до 10-11 годишна възраст. Какво сте тръгнали да го гледате не мога да разбера. Всяко предаване си има възрастова група, за която е предназначено(както е и във филмите). Вас никой не ви кара да го гледате. Рано е, защото децата рано стават. Не са като нас да стоят до 3-4 вечерта и после на сутринта в 12-1 да стават. За нас може да е тъпо и скучно, но за малките е интересно. Моля гледайте си предавания, които са ви на възраста.

AvLee
03-31-2005, 10:42
Ае, предаването е предназначено за деца до 10-11 годишна възраст. Какво сте тръгнали да го гледате не мога да разбера. Всяко предаване си има възрастова група, за която е предназначено(както е и във филмите). Вас никой не ви кара да го гледате. Рано е, защото децата рано стават. Не са като нас да стоят до 3-4 вечерта и после на сутринта в 12-1 да стават. За нас може да е тъпо и скучно, но за малките е интересно. Моля гледайте си предавания, които са ви на възраста.
Тъкмо това щях да кажа :D
Наистина къде сте седнали да обсъждате предавания за 3-4 клас :?

baby_one
03-31-2005, 11:40
dori neznam za koe predavane govorim pak kamoli da go gledam

TheChilDofPaiN
03-31-2005, 12:10
ххехе.. юзър с неизживяно детство


По смъртно не можеш да ме вдигнеш да стана преди 10 в неделя!

etrusca
03-31-2005, 12:51
тФа е огромна тъпотия :roll: аз го хванах и не издържах и 10 мин :lol: :lol:

Napst
03-31-2005, 17:57
mn e tupo
vednuj sum go zasi4al
i ne me kefi 4e vode6tata gleda nagore nqkakvo mn e tupo
100 puti po e dobre mrejata po purva

devil4e
03-31-2005, 18:02
интересно ми е дали в софия има толко луди хора, че да стават по никое време в неделя сутринта и да го гледат? една сутрин в неделя се събудих с кокошките и от нямане какво да гледам, гледах тая идиотщина и щях да падна като чух водещата да чете някво писмо на зрител, който казваше, че ставал по тва време за да го гледа... :shock: :shock: та... вие гледате ли тая идиотщина в стил "боби турбото в детската градина"? :?: :?: :?: :? :shock:
много ясно че НЕ тва ми е толкова противно че ако стана по тва време предпочитам да се разходя нявън по тва време :lol:

amy lee
03-31-2005, 19:37
axaxaxa, posmurtno ne moga da stana tolko rano :lol:
puk i twa e golqaaama tupotiq

Traffic
03-31-2005, 19:37
ххехе.. юзър с неизживяно детство


По смъртно не можеш да ме вдигнеш да стана преди 10 в неделя!ти първо се научи да четеш, преди да ме обиждаш, шибаняк такъв :!: :evil:

AvLee
03-31-2005, 20:10
ххехе.. юзър с неизживяно детство


По смъртно не можеш да ме вдигнеш да стана преди 10 в неделя!ти първо се научи да четеш, преди да ме обиждаш, шибаняк такъв :!: :evil:

Аз ли само видях,че освен Traffic никой друг не обижда :evil:

LunaTriCk
03-31-2005, 21:03
TheChilDofPaiN го засегна, а Traffic баш най-селски го напсува...
Това аз видях.

^I don't give a fuck^
03-31-2005, 22:38
никога не бих станала толкова рано да го гледам..и никога не съм го гледала де :D и представа си нямам за какво е предаването но ме дразни :D

DiEsEl_GiRl4eTo
04-01-2005, 13:28
Ufffff tva chudo az ne go gledam. Obache sestra mi stava rano i go gleda. Ujasno e! Mrazq miga, v koito zapochva. Nqma li da go sprat nai-posle?

^I don't give a fuck^
04-01-2005, 13:37
сори ама искам да попитам за какво е предаването ? :oops: :oops:

Traffic
04-01-2005, 14:26
TheChilDofPaiN го засегна, а Traffic баш най-селски го напсува...
Това аз видях.ше си го псувам колкото искам :!: за къв се мисли тоя?!!! като не ме познава няма право да говори за мене!!! :x

DiEsEl_GiRl4eTo
04-01-2005, 18:25
сори ама искам да попитам за какво е предаването ? :oops: :oops:
Аз ще ти разкажа. Ама после да не се оплачеш? Твоя воля беше. Таааа значи пращат се смси да се запишеш за участие(лапета некви) и те изтеглят, обаждат ти се и почваш да играеш. Изибираш си ден от седмицата (както е в даскало) и имаш някакви учебни предмети - природознание, роден край...някви е такива убити. Понякога учителката е болна или си напраил дивотия и те викат при директорката и така. Задават ти някакви въпроси все едно те изпитват по тоя предмет иии получаваш някви там точки и накрая всички, дето са били изтеглени печелят разни наградки...раница...тетрадки ...б къненкт...дрехи...бла бла такива некви...абеее скука е ... от време на време пускат некви уж майтапи, дето са си чиста гавра със зрителя

^I don't give a fuck^
04-01-2005, 20:43
сори ама искам да попитам за какво е предаването ? :oops: :oops:
Аз ще ти разкажа. Ама после да не се оплачеш? Твоя воля беше. Таааа значи пращат се смси да се запишеш за участие(лапета некви) и те изтеглят, обаждат ти се и почваш да играеш. Изибираш си ден от седмицата (както е в даскало) и имаш някакви учебни предмети - природознание, роден край...някви е такива убити. Понякога учителката е болна или си напраил дивотия и те викат при директорката и така. Задават ти някакви въпроси все едно те изпитват по тоя предмет иии получаваш някви там точки и накрая всички, дето са били изтеглени печелят разни наградки...раница...тетрадки ...б къненкт...дрехи...бла бла такива некви...абеее скука е ... от време на време пускат некви уж майтапи, дето са си чиста гавра със зрителя


* седи вперила поглед в екрана с отворена уста..мисли..мисли...или по скоро май само седи...но няма значение...чуди се на хорската глупост... * :shock: :shock:

Lil` Bow Wow
04-01-2005, 20:56
ААА тфа преди бе6е адското Телетъбис и след тфа @.знам,по тъпи рабути нимои да има.Тая НаНа ли е кфа е приказва кат карте6ница,аз нимоа я разбера кфо дърдори камо ли некфи 5-6 годи6ни...ае мноУ е зле тУй предаване :)

Traffic
04-01-2005, 21:13
сори ама искам да попитам за какво е предаването ? :oops: :oops:
Аз ще ти разкажа. Ама после да не се оплачеш? Твоя воля беше. Таааа значи пращат се смси да се запишеш за участие(лапета некви) и те изтеглят, обаждат ти се и почваш да играеш. Изибираш си ден от седмицата (както е в даскало) и имаш някакви учебни предмети - природознание, роден край...някви е такива убити. Понякога учителката е болна или си напраил дивотия и те викат при директорката и така. Задават ти някакви въпроси все едно те изпитват по тоя предмет иии получаваш някви там точки и накрая всички, дето са били изтеглени печелят разни наградки...раница...тетрадки ...б къненкт...дрехи...бла бла такива некви...абеее скука е ... от време на време пускат некви уж майтапи, дето са си чиста гавра със зрителя


* седи вперила поглед в екрана с отворена уста..мисли..мисли...или по скоро май само седи...но няма значение...чуди се на хорската глупост... * :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

korn___
04-02-2005, 06:27
ami malko e glupavo ama e pak malki deca kakvo da gi pravi6 ....
http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

Ev1lG1rL_
04-02-2005, 11:00
GrUxAxAXuXaxA po-tupo predavane ot tova ne sum vijdala... Ne 4e sum go gledala no ot tova koeto napisa DiEsEl_GiRl4eTo mi stana qsno 8) Radvam se 4e nqma ni6to na sveta koeto da me nakara v nedelq sutrinta da stana predi 13 h. :P

sladkoto_mime_
04-04-2005, 14:48
Adski tapo e , gledala sam go vednaj ... i zaradi tva predavane nqam namerenie da si prekasvam sanq sutrin ...

DiEsEl_GiRl4eTo
04-04-2005, 20:04
^I don't give a fuck^ ахахахаха шашнах ли те ве? Сега сигурно изглеждам като последната глупачка, дето знае за какво става дума в туй предаване...ама няма начин. Сестрата даже смски праща да участва...еее как да не знае после човек?

^I don't give a fuck^
04-04-2005, 20:38
^I don't give a fuck^ ахахахаха шашнах ли те ве? Сега сигурно изглеждам като последната глупачка, дето знае за какво става дума в туй предаване...ама няма начин. Сестрата даже смски праща да участва...еее как да не знае после човек?


ти не само ме шашна...ти просто...уби всичко в мен :shock: