PDA

View Full Version : Що правите така, бе, мексиканци?!



Buono_Il_Brutto_IlCattivo
03-31-2005, 11:22
Бах маа му! Абе вие к'ви сте ве? Що всеки път кат' затапя някои вие ми триете мнението? Не допуската по-хитри от вас? Или държите нивото на интелигентноста на типовете тука по-критичната 0???

e4o
03-31-2005, 11:51
of mi nz za kakvo govori6, no qvno sa precenili 4e sa ti mahnali mneniqta, i na men mi se e slu4valo da mi triqt, no kvo mi puka, vse pak ne re6avam as :lol:

03-31-2005, 12:38
98%ot mneniata ti sa s neseriozen xarakter i absolutno po nikakav nachin nepomagat na avtora na dadenata tema!Chesto pati obijdash ostanalite potrebiteli!

P.S. Za poveche informacia se obarni kam Admina

BABY_SEXY_GIRL
03-31-2005, 12:50
II.Задължения на потребителите
2.Да уважават мнението на останалите потребители и на модераторите.
Обиждащи и нецензурни мнения ще бъдат премахвани

Заради тази точка от правилника!
Ти смяташ ли че е редно да обиждаш който и да е било тук? Толкова ли държиш на това?!
И все пак ние за никакви не се мислим, имаме си задължения, които спазваме независимо какво мислим!

П.С. Моля те, хвърли едно око на правилника, линка към него е в подписа ми. Често го нарушаваш и няма да е лошо да знаеш задълженията си :roll:

Eliiiiiiiiii sexsito
03-31-2005, 13:46
Бах маа му! Абе вие к'ви сте ве? Що всеки път кат' затапя някои вие ми триете мнението? Не допуската по-хитри от вас? Или държите нивото на интелигентноста на типовете тука по-критичната 0???1.vapros :arrow: Nie sme hora-a ti?2-vapros- :arrow: emi sigurno ne gi zatapva6 kakto trebva.3 vapros :arrow: Naprotev poniakoga dopuskame.A nad 0 e :twisted:

Otgovorih ti na si4kite vaprosi,sa mirna li.Dovolen li si :!: :?: :!: :twisted:

03-31-2005, 14:22
еми пич така е тука;)затапиш някой и мнението
ти изчезва...мойте мнения не съм ги следила досега
и няма и да го напрая но знам че мноо здраво се
трият мнения които не изнасят на модераторите :roll:

03-31-2005, 14:38
Murderdoll^
Pognedni mu v profila i shte vidish za kakvo stava vapros!!!

THE_GANGSTA_GIRL
03-31-2005, 15:05
Хвърлих едно око на профила ти и направо се разбих от смях. Ебати странните мнения! Направо са уникат! :lol:

Bolid1
03-31-2005, 17:21
Emi tvoite mneniq prosto sa smeshni... radvam se 4e ve4e gi triqt... :D

Immortality_
03-31-2005, 21:44
waaaaaa...pi4- TI SI MOYAT IDOL WE MEXIKANEC :lol: :lol: :lol: :lol: se taka prduljavai :twisted:

BaT_GirL
04-01-2005, 06:26
Всяко трето мнение му е модерирано,та това направо е смешно.А това беше негово мнение което мажеше отвсякъде -"Хммм, ако хардкор са 2 думи, аз съм Азис"Леле хора,Ели миличка ето отговора дали е човек.По-скоро е г-н Азис.http://smilies.sofrayt.com/fdm/hear-no-evil.gif

devil4e
04-01-2005, 08:41
е вие как нападнахте модераторите!!! защо на мен нито едно мнение и нито 1 тема не ми е изтрита? много интересно. модераторите не чистят форума от глупости щото няма кво да правят а защото има супер глупави теми!

BaT_GirL
04-01-2005, 11:42
е вие как нападнахте модераторите!!! защо на мен нито едно мнение и нито 1 тема не ми е изтрита? много интересно. модераторите не чистят форума от глупости щото няма кво да правят а защото има супер глупави теми!
Това си е истина за глупавите теми...