PDA

View Full Version : Нещо повече относно една зодийка.



uS
03-31-2005, 13:38
Значи незнам това истина ли е за зодиите и симпатията между две зодии,но гледам,че тука на самия саит има "Свалка според зодия" и се позамислих.

Някой може ли да каже повече информация относно Стрелците..Какво обичат,какво ги радва повече и вобще можете напрао линк да ми дадете за да проверя сам

10х дано сте ме разбрали..

gazovia
03-31-2005, 13:47
Ето ти линк http://horoscope.stz.bg/sagittarius.php
там долу в ляво ше видиш

yahoo
03-31-2005, 13:47
emi kvo da ti kaja... strelcite obichat da davat saveti i da sa izslushvani.. ponqkoga se zaqjdat bez prichina ama tova e druga tema.. :lol: osven tova sa mnogo dobri priqteli i vinagi iskat da pomognat , no i mnogo se sardqt.. :!:

BUTTERFLY{P}
03-31-2005, 14:06
ОБИЧАТ - искреността, честността, природата, животните, пътуването, авантюрите, справедливостта, мъдростта, великото, благородното и възвишеното, церемониите
МРАЗЯТ - неестественото, пресиленото, имитацията, монотонността, низкото и подлото, дребнавото, лошите маниери, подлизурство
Най-забележителната им черта е способността им да се съсредоточават. Обичат спорта и спортуването. У тях има една тенденция неоснователно да се сърдят и при най-малка забележка, направена на шега. Тяхната голяма енергия ги прави нетърпеливи
Проявяват голяма сръчност в домакинската работа. Те знаят, че бъдещето е много по-добро от всяко минало. Понякога могат да бъдат крайно отмъстителни. В гнева си знаят как да обидят. Хората от зодия Стрелец се стремят да превърнат на практика своите идеали. Те са чудесни по характер, когато им се даде свобода.
Личността на Стрелците се изразява в спокойно държане, още повече че знаят как да скрият в дъното на душата си грижи и безпокойства. При зла съдба личността им излъчва магнетизъм, който им позволява да вдъхнат вяра на партньора си. Понякога са безгрижни и не мислят за утрешния ден, като се впускат в опасни приключения. Качествата им почиват върху лочлността, искреността и здравия разум. Имат склонност да бъдат: оптимисти, приятелски настроени, аргументирани, сговорчиви. Сред интересите на Стрелците са: религията, философията, пътуването (особено в чужбина), правото, книгите, издателската дейност, даването на съвети. Имат вкус към риска и спорта
E tova az imam za streleca:)Malko e dalgi4ko, no ima kakvo da se pro4ete.Dano ti svar6i rabota:)

BABY_SEXY_GIRL
03-31-2005, 14:11
:arrow: http://www.mysticbg.com/Horoskopi_detail.asp?type=2&id=11
:arrow: http://rabota.clubastrology.net/
:arrow: http://horoskopi.hit.bg/sagittarius.html
:arrow: http://horoskopi.hit.bg/zodiac.html
:wink:

03-31-2005, 14:17
Az pak znam 4e strelcite nai si podhojdat sas skorpiona i ovena :)

danger_girl
04-01-2005, 18:04
Strelcite sa --> impulsivni, otkriti, drazki :!:

BaT_GirL
04-01-2005, 19:02
:arrow: http://www.astrohoroscope.info/love_woman09.htm
Тук ще откриеш информация каква ще е връзката ти с жена стрелец.Просто намери своята зодия

Зодиакален знак Стрелец: Огнен, подвижен
Управляваща планета: Юпитер
Символи: Кентавър
Цвят: Синьо, виолетово
Ден: Четвъртък
Минерали: Топаз, рубин, метал - калай
Щастливи числа: 7
Щастливи букви: Б, Д, Г
Съдбоносни години: От 3-та през 7 години /3, 10, 17…/
Съдба: Справедливост, чувственост
Девиз: “Аз виждам “

Слънцето в този знак е причина Стрелецът да е носител на новите пориви към приключения и самопознание, което се обяснява със стремежа му да върви неуморно и неспирно напред, с изгарящото го желание да проникне в неизвестното и невидимия свят.

Откривател и горещ защитник на истината, той е и поклонник на мъдростта на древните народи и на умовете на днешния ден.

Изпълнен е с невероятен оптимизъм и вяра, че светът е красив и човечеството ще заживее в щастие и хармония. И никой не може да го убеди в противното. През каквито и трудности да преминава, през каквито и бариери да се прехвърля, той само се зарежда с нов оптимизъм и с нови сили, за да започне отново, като това обогатява вижданията му за света и живота.

Непрекъснато гради мечти и се стреми да ги осъществява с огромно въодушевление. Всичко в живота го кара да замира от възторг. Обича да пътува. Приспособява се към всякакви условия на живот. Винаги има грандиозни планове, които осъществява с неизчерпаемата си енергия. Не обича подчинението, но не е склонен и към неконтролируемо безразсъдство. Понякога подхожда към света наивно и очаква дружелюбното му отношение. Приема хората, такива, каквито са, и няма навика да анализира действията им, като ги и идеализира. Често това му отношение е източник на страдания, защото е прекалено лековерен.

Със Стрелеца се общува приятно, не само заради неговата добронамереност и отстъпчивост, но и заради убеждението му, че хората трябва да живеят свободно и да не им се пречи, когато искат да се учат. Той умее да ги предразполага към себе си и се стреми към разбирателство, но не рядко е нараняван именно от тези, които обича. Стрелецът е банкерът на зодиака. Трябва обаче да се научи да борави предпазливо с парите, защото щедростта му често е причина за проблеми.

Непостоянната му природа му създава проблеми и в любовта. Готов е обаче на трайна и пълноценна връзка, ако избраният партньор споделя чувствата му. В сексуално отношение е податлив на въздействие. Възприема секса като източник на наслада, като закрила за двамата партньори, но и като заплаха, че може да се обвърже и затова понякога се опитва да избяга. Трябва да се научи да се освобождава от спомените, които го натоварват и му пречат да живее пълноценно. Едва когато го постигне, пред него ще се открият нови светове и той ще осъзнае своето поведение.

Стрелецът проявява много силен интерес към образованието и ако има възможност може да обучава и другите. Стреми се да е оптимист, избягва отрицателните чувства и мрачните настроения. Тази нагласа му е полезна само ако се опира на реалността.

Има и друг тип представители на зодията. Те поставят на първо място своите желания и потребности; груби и разпилени, живеят пълноценно, само ако се впускат в опасни начинания. Не зачитат справедливостта и отговорностите. Те са себични и безогледни, но за щастие стрелите им почти никога не улучват желаната цел. Трябва да развият съвестта си и чувството си за отговорност, иначе рискуват да останат половинчати идеалисти, лишени от уважение към самите себе си.

В здравословно отношение Стрелецът трябва да се пази от емоционални сривове и душевна дисхармония, като е добре да внимава за черния си дроб, нервната система и половите органи, които крепят жизнения му тонус.

В професионален план се справя навсякъде, но от него би излязъл идеален актьор, държавник или лечител.

korn___
04-02-2005, 04:25
ami strelcite se razbirat dobre s skorpion4eta nai dobrite mi priqteli te sa bliznaci i sa strelci no neznam moje bi samo nqkvo suvpadenie nai dobrata mi priqtelka e strelec pak :lol: neznam mai e verno 4e skorpion4etata se razbirat dobre sus strelcite

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

silveto_sisi
06-30-2008, 05:12
Значи незнам това истина ли е за зодиите и симпатията между две зодии,но гледам,че тука на самия саит има "Свалка според зодия" и се позамислих.

Някой може ли да каже повече информация относно Стрелците..Какво обичат,какво ги радва повече и вобще можете напрао линк да ми дадете за да проверя сам

10х дано сте ме разбрали..

Za strelec momiche ili momche?

inSane_baby
06-30-2008, 12:45
Здрасти, мързи ме да чета извадките от сайтовете, но тъй като съм стрелец ще си позволя да ти отговоря.


Значии започвам с какво мразя. Мразя някой да да се пр на особено интересен като вмъква значнието на думи които незнае какво значат. мразя някой да лъже особено ако е по някакъв нищожен повод, например да ме лъже, че отива до тоалетната а да отива да яде... Мразя прекомерната романтика, но мразя и студеното отношение. Мразя промяната в отношенията на хората, днеска се обичат, утре се мразят. Мразя изневярата и никога не бих простила подобно нещо. Мразя някой да налага собственото си мнение докрай, нямам нищо против да поспоря, но мразя, когато спора завършва с "Ти не разбираш". Мразя периодичните неща, еднотипността и липсата на разнообразие.

Обичам: Да ме глезят, неуспоримо! Обичам малките неща, радвам се на съвсем обикновеното. Обичам животните, всички, хуманноста е на лице, определено, става ми кофти като гледам човешките драми и дори когато гледам тъжен филм, макар и не винаги да го показвам.

Понасям: ревността... Дори го намирам за сладко. Гледам първо външния вид и чак тогава опознавам човека, но никого не бих игнорирала заради външния вид. Всичко е до впечатление, а не до това дали ще говоря с някого. Не ми пука от мнението на хората, привързвам се лесно и се разделям трудно, но след няколко дни това отминава. В любовта съм непостоянна и несериозна. (Както и в др неща) Днес ме има, утре ме няма, други ден пак се връщам... За срещи почти винаги закъснявам. Обичам шумните компании, но предпочитам уединение с малка група близки приятели. Обичам природата и мога да седя сред нея адски много време, просто за да размишлявам. Мразя клюките.

MonSitY
07-01-2008, 06:30
хаххаха нямаш ли гоогле
стрелците сме опасни.забравяме отвеяни сме несериозно полузаспали във всяко отношение :D големи купонджии
виж бтв алена там с хорскопите и астрохороскопе.инфо трябва да излезе ;)

Hrupanka
07-10-2008, 11:25
Mdaa.. i az sym momiche strelec. :-D Sega 6te ti kaja kakvo mrazq i obi4am..
Mrazq: priqtelite predateli, zlobarite, da se karam s fr, da mi se syrdqt, da mi se podigravat, kogato nqkoi e v lo6o nastroenie da si go izkarva vyrhu mene bez da nosq vina :-x , kogato edin den s opredeln tvoi priqtel mnogo se obi4ate i taka natatyk i stane ne6to drebno i na drugiq den edva li ne 6te ti izbode o4ite..
Obicham: priqtelite si, jivotnite, sporta, muzikata, 4ovek moje da me napravi 6tastliva ot mnogo malko ne6to
Obicham o6te da pomagam na priqtelite si pri nujda, gotova sym vsi4ko da napravq za tqh! :-) Obicham , kogato se 4ustvam obi4ana i podkrepqna! Tova sa nai-osnovnite ne6ta :-D

N0_feAR
07-10-2008, 17:41
брях мн стрелци са насабрахме. Та тей де мн от нещата тук са верни (поне за мен)

mimsiii
07-10-2008, 19:12
зДравЕеЕйтее :grin: Аз съм зодия Стрелец .... иии аз поне ... се разбирам с Лъв , Козирог , Овен ..... Скорпион не толкова :-) :-) :-)

x3m4et0_f
07-10-2008, 20:47
хей и аз съм стрелец.Прочетох от тук от там някой неща от по горните постове и доста неща са верни за мен :grin:

хЛаДнА_нЕжНо{с}т
07-10-2008, 21:20
Аз сън истински Стрелец ахах винаги Право в целта..
:) .. та като цяло стрелците сме .. оптимистични,спонтанни и много готини хора ... сега :D
Аз лично се разбирам перфектно с Лъвове и имам огроооомна слабост към Овни..,ако става въпрос за момчета 8)

Iv4eTy
07-10-2008, 21:48
Ами доста неща са написани по-горе, доста са верни.. Аз съм Стрелец и ще ти кажа че най-важното е честността и искреността, по-добре гадната истина в очите, отколкото тъпи ласкателства и после зад гърба - каквото има в очите. Не обичам да ми се казва какво да правя и да ми се правят на интересни.
Най-важно е отношението на другите към мен - както се отнасят с мен и аз така с тях..

mimsiii
07-12-2008, 08:38
Аз сън истински Стрелец ахах винаги Право в целта..
:) .. та като цяло стрелците сме .. оптимистични,спонтанни и много готини хора ... сега :D
Аз лично се разбирам перфектно с Лъвове и имам огроооомна слабост към Овни..,ако става въпрос за момчета 8)


+1 :-P