PDA

View Full Version : will be h@cked by [M.A.T.H.]Team



[M.A.T.H.]Team
03-31-2005, 14:30
ето поредния мизерен форум, за който се чудя дали да го оставя да изживее мизерното си животче или да го хакна. хахахахахаха, само една грешна думичка и форума ви отива по дяволите. и докато се чудя дали да го оставя, виждам един потребител Мърдърдол. интересното е, че съм виждал този потребител и в един друг форум. който и да е той, само мога да кажа, че е голям интригант. хахахахахаха, не знам какви ги мъдри, но му прочетох всичките лични съобщения и видях, че потребителят мърдърдол и потребителка милото гърлче замислят (цитирам) "скандал" срещу потребителка BABY_SEXY_GIRL. хахахахха, обичам интригите и може да оставя този форум, за сега. а ето, виждам и че потребител слънчице се е включил в замисления скандал. хехехехе, добри интриги въртите тук хора. надявате се, че ще отървете кожите от банн, защото "тук много хора харесват слънчице", но ако админа прочете тази тема, сигурно няма да отървете кожите. но аз мисля да го изпреваря - в най-скоро време този форум няма да го има. поредния ламерски сайт, който ще бъде хакнат от [M.A.T.H.]Team!!! само една погрешна стъпка срещу мен и тима ми и форумът заедно със сайта ще се изпарят.

03-31-2005, 14:36
Разбирачи ей... И какво разбирате под "грешна стъпка"?

Traffic
03-31-2005, 14:42
охоооо, какво виждат очите ми? поредната идиотщина измислена от дървения кол. но не очаквах, че и слънчицето, и милото ше са в кюпа. :evil: за дървения кол - разбирам, тя е тъпа и друго освен да говори зад гърба на хората и да крои планове, за друго не става. е, освен за диво чукане. :twisted: но за ралица... ей тва не очаквах. и от доста време чаках дървения кол да се осере някъде с нещо, за да я махна от моя форум, сега това и ще направя. а ако слънчице не ми прати лс и да ми каже вярно ли е или не - и тя ще си замине, заедно с дървения кол!!! :evil:

MeThTiCaL
03-31-2005, 14:43
К'во значи [M.A.T.H.]. Малко инфо ша мое ли? Ние сме глупци и ше си траем да не хакнете форумчето...

03-31-2005, 15:08
mnogo analni typi heityri

03-31-2005, 15:20
ахахах да да аз пък съм самолет и имам трактор
с изглед към морето :lol: :lol: :lol:

Cyberdyne_101
03-31-2005, 15:26
Кво стаа е глупаци от"mnogo analni typi heityri" Тийм :twisted: ЕлАте поече :twisted: Ше ви набием матрицата в дупарата :twisted: Ела пиле ела :twisted: 8) Майка ви наркоманска де*ба :twisted: Еййййй ше ва е*а по чорапи да`н съ лъзгате....And don't forget kids, the faster you download, the bigger your penis is :idea: :twisted: Довиждане :D

LiNkiN4eTo
03-31-2005, 15:35
tolkoz tupi ku4ki li ima v toq forum da vurtqt mizernite si intrigi :?: :evil: :x :?:

amy lee
03-31-2005, 15:53
AXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA! pak li vie fe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ei, istinskite hakeri ne preduprejdavat, 4e 6te haknat nqkoi forum i ne zapla6vat-te prosto go pravqt :lol:
@Traffic, ti vqrva6 li mu fe :lol: xaxaxxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa
davaite, produljavaite da me zabavlqvate s istoriikite si :lol:

miloto_girl_4e
03-31-2005, 16:13
tolkoz tupi ku4ki li ima v toq forum da vurtqt mizernite si intrigi :?: :evil: :x :?:


AXAXXax,mili4ka,samo da te svetna,4e tova NE e vqrno,moje da sam
vsqkakva druga,no ne i intrigantka :wink:
taka4e molq molq,neka ne se nari4ame "ku4ki" bez da ima povod.. ne mi e priqtno :D (a i Murderdoll^ i slun4ice su6to spored mene)
abe Radoooooooooo ahahaha ne me znae6 kakva sam intrigantka we :D :D :twisted:
mani,mani sapunenie seriali .. supa da duhat pred moite sujeti,deto sam zamislila s BABY_SEXY_GIRL
a btw,Reni,spokoino naistina nqma nikakvi intrigi kum tvoqta li4nost .. pone ot moq strana(sega ne se podmazvam,6toto si mod. ili ne6to ot tozi sort,ami prosto,za6toto obi4am da sam naqsno s horata :D )

Bolid1
03-31-2005, 16:17
Hahahaha.... Smqtai kvi ste typi... I toq forum li she se opitate da haknete... emi davaite.. ;)
A otnosno do intrigite... symnqvam se 4e Murderdoll she po4ne da pravi skandali zaradi bsg... abe qqq.. :lol: :lol:
P.S.: Smeshniiiiiiiiii! ;]]] :lol: :D

LiNkiN4eTo
03-31-2005, 16:24
tolkoz tupi ku4ki li ima v toq forum da vurtqt mizernite si intrigi :?: :evil: :x :?:


AXAXXax,mili4ka,samo da te svetna,4e tova NE e vqrno,moje da sam
vsqkakva druga,no ne i intrigantka :wink:
taka4e molq molq,neka ne se nari4ame "ku4ki" bez da ima povod.. ne mi e priqtno :D (a i Murderdoll^ i slun4ice su6to spored mene)
abe Radoooooooooo ahahaha ne me znae6 kakva sam intrigantka we :D :D :twisted:
mani,mani sapunenie seriali .. supa da duhat pred moite sujeti,deto sam zamislila s BABY_SEXY_GIRL
a btw,Reni,spokoino naistina nqma nikakvi intrigi kum tvoqta li4nost .. pone ot moq strana(sega ne se podmazvam,6toto si mod. ili ne6to ot tozi sort,ami prosto,za6toto obi4am da sam naqsno s horata :D )
ne govoreh specialno za teb , a po princip :D

gost
03-31-2005, 16:34
ne mislite li che daje vsichko tova koeto kaza vyprosniqt haker e vqrno ... koi shte si priznae... da tova e prosto forum.. mqsto kydeto vsichko e skrito i pokrito i nikoi neznae koi kakvo e kazal na istina... miloto girl-4e kaza che ne se podmazvala na Reni li beshe kfa beshe shtoty bila moderator... i predi da stane moderator syshto vsichkite i se maznixa ama nali... neznam zashto taka izvednyj sichkite stanaxa moderatori... mi daite sledvashtiq po stepen rank sled novak da e moderator... ne moje li da si ima samo edin koito da otgovarq za vsichki razdeli... kfo e tfa neshto... chovek s 1000 2000 mneniq i aide da stava moderator... moga da kaja che predishiqt forum.. kato nqmashe flood-yri i tem podobni beshe mnogo po dobre ot kolkoto sega i vsichki mnogo dobre znaqt tova... no po lesno e da zatvorish ochite ot kolkoto da kajesh istinata nali...

miloto_girl_4e
03-31-2005, 16:55
tolkoz tupi ku4ki li ima v toq forum da vurtqt mizernite si intrigi :?: :evil: :x :?:


AXAXXax,mili4ka,samo da te svetna,4e tova NE e vqrno,moje da sam
vsqkakva druga,no ne i intrigantka :wink:
taka4e molq molq,neka ne se nari4ame "ku4ki" bez da ima povod.. ne mi e priqtno :D (a i Murderdoll^ i slun4ice su6to spored mene)
abe Radoooooooooo ahahaha ne me znae6 kakva sam intrigantka we :D :D :twisted:
mani,mani sapunenie seriali .. supa da duhat pred moite sujeti,deto sam zamislila s BABY_SEXY_GIRL
a btw,Reni,spokoino naistina nqma nikakvi intrigi kum tvoqta li4nost .. pone ot moq strana(sega ne se podmazvam,6toto si mod. ili ne6to ot tozi sort,ami prosto,za6toto obi4am da sam naqsno s horata :D )
ne govoreh specialno za teb , a po princip :D

hehehe,ne znaeh,4e taka govori6 po principno :))
ok,ve4e nqma da mi pravi vpe4atlenie,nqkoe tvoe podobno izkazvane :wink:
ae peace :)

ceco
03-31-2005, 17:35
Приятел, ходи си избивай ламерските комплекси другаде, тук не си интересен, но всеки си има право на мнение.
Е, все пак успех в бъдещото ти начинание :)

Хора, внимавайте, защото скоро сайта няма да го има. Но какво да се прави, безсилни сме към такива ХАКЕРИ като този :lol:

foxy_f
03-31-2005, 17:43
Приятел, ходи си избивай ламерските комплекси другаде, тук не си интересен, но всеки си има право на мнение.
Е, все пак успех в бъдещото ти начинание :)

Хора, внимавайте, защото скоро сайта няма да го има. Но какво да се прави, безсилни сме към такива ХАКЕРИ като този :lol:

ahahahahahah tva mi haresa 8)

^I don't give a fuck^
03-31-2005, 17:59
пръц ,ориг,задав ! :!:
немога да те разбера на интересен ли се правиш ...на велик..?само ходиш насам натам и заплашваш форумите.какво това че хакна дата.бг за съвсем малко и се мислиш за велик ли ?тъп комплексар.земи се скрий някъде.и земи си измисли някакво по хубаво име на "отбора" че това като го видя и просто ме напушва такъв смях...Като си толкова добър защо не хакнеш дата.бг ?а? защото си смешник ! защото неможеш да се мериш с хората от дата.бг !
дата.бг РуЛз33 :D

etrusca
03-31-2005, 18:19
ХОРА ДА СЕ СТРАХУВАМЕ ЗАДРУЖНО :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: АМА ПОІЛЕКО ДА НЕ СЕ ПОДМОКРИТЕ ОТ СМЯХ :lol: :lol: :lol:

Traffic
03-31-2005, 18:51
AXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA! pak li vie fe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ei, istinskite hakeri ne preduprejdavat, 4e 6te haknat nqkoi forum i ne zapla6vat-te prosto go pravqt :lol:
@Traffic, ti vqrva6 li mu fe :lol: xaxaxxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa
davaite, produljavaite da me zabavlqvate s istoriikite si :lol: за хакването не му вервам, шото той нали заплашваше и моя форум, ама само със заплахите си остана. номера е когато некой хакер ти заплаши форума с хак, да не му показваш, че ти пука и че те е страх и той ше те остави на мира. :twisted: :twisted: а и да иска да влезе в олдмила, ше му е трудно, шото му баннах основния доставчик... :twisted: :twisted:

amy lee
03-31-2005, 19:04
AXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA! pak li vie fe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ei, istinskite hakeri ne preduprejdavat, 4e 6te haknat nqkoi forum i ne zapla6vat-te prosto go pravqt :lol:
@Traffic, ti vqrva6 li mu fe :lol: xaxaxxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa
davaite, produljavaite da me zabavlqvate s istoriikite si :lol: за хакването не му вервам, шото той нали заплашваше и моя форум, ама само със заплахите си остана. номера е когато некой хакер ти заплаши форума с хак, да не му показваш, че ти пука и че те е страх и той ше те остави на мира. :twisted: :twisted: а и да иска да влезе в олдмила, ше му е трудно, шото му баннах основния доставчик... :twisted: :twisted:ne, ne, ne me razbra! vqrva6 li mu na toq, 4e sa kroqli planove protiv BSG :lol:

Traffic
03-31-2005, 19:10
AXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA! pak li vie fe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ei, istinskite hakeri ne preduprejdavat, 4e 6te haknat nqkoi forum i ne zapla6vat-te prosto go pravqt :lol:
@Traffic, ti vqrva6 li mu fe :lol: xaxaxxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa
davaite, produljavaite da me zabavlqvate s istoriikite si :lol: за хакването не му вервам, шото той нали заплашваше и моя форум, ама само със заплахите си остана. номера е когато некой хакер ти заплаши форума с хак, да не му показваш, че ти пука и че те е страх и той ше те остави на мира. :twisted: :twisted: а и да иска да влезе в олдмила, ше му е трудно, шото му баннах основния доставчик... :twisted: :twisted:ne, ne, ne me razbra! vqrva6 li mu na toq, 4e sa kroqli planove protiv BSG :lol: ми за мърдърдол не се и съмнявам. само не мога да повярвам, че слънчице е в кюпа. а за ралица ше се въздържа от коментар. но в олдмилата, инна е, как да го кажа, леко е... банната. :twisted: :twisted: :twisted: ако ме ядоса пак, директно ше се превърне в гост.... :twisted: :twisted:

foxy_f
04-26-2005, 22:39
ahahah i kakvo stana? tolkoz go i hacknaha foruma :lol: :lol: :lol:

04-26-2005, 22:55
Авеее ебахте ни майката на форумаа, аз май те познавам математико http://www.tuning.bg/forum/files/cr4.jpg ти си нали :lol: аре бегай че си ми смешен, тука хората путки ебат а ти с с глупости се занимаваш, ма като ти е малка пишката мноо ясно че ще хакаш и охкаш като ти го набия във девствения анус 8) . Моля аплодисменти :lol: .

Niilo
04-27-2005, 07:04
Team]ето поредния мизерен форум, за който се чудя дали да го оставя да изживее мизерното си животче или да го хакна. хахахахахаха, само една грешна думичка и форума ви отива по дяволите. и докато се чудя дали да го оставя, виждам един потребител Мърдърдол. интересното е, че съм виждал този потребител и в един друг форум. който и да е той, само мога да кажа, че е голям интригант. хахахахахаха, не знам какви ги мъдри, но му прочетох всичките лични съобщения и видях, че потребителят мърдърдол и потребителка милото гърлче замислят (цитирам) "скандал" срещу потребителка BABY_SEXY_GIRL. хахахахха, обичам интригите и може да оставя този форум, за сега. а ето, виждам и че потребител слънчице се е включил в замисления скандал. хехехехе, добри интриги въртите тук хора. надявате се, че ще отървете кожите от банн, защото "тук много хора харесват слънчице", но ако админа прочете тази тема, сигурно няма да отървете кожите. но аз мисля да го изпреваря - в най-скоро време този форум няма да го има. поредния ламерски сайт, който ще бъде хакнат от [M.A.T.H.]Team!!! само една погрешна стъпка срещу мен и тима ми и форумът заедно със сайта ще се изпарят.

Ооо превелики хакери, експлойти за phpbb бол, и най-големия ламер може да хакне тази форумна система. По-добре си скрийте някъде комплексираните телца.

BaT_GirL
04-27-2005, 18:17
Takiva Hora se sre6tat na vsekimetar.Opitvat se da ni skarat.Pro4el Toi pro4el trankili.Nqma da razbie saita prosto6te ni ostavi nie sami dfa go razbiem s tapi laji i zaqjdaniq.Kakvo da vi kaja-Tova e Genii!

05-02-2005, 15:14
Ae toq Math o6te li e jiv e??? Bah! :evil: Ne be6e li toi 4oveka koito hakna polovinata forumi na abv ??? Tova mom4e be6e mai4e ot Pazardjik nqkyv mega supoliv izrud :) Edva li ima smelost i jelanie da ni sriva foruma :D A otnosno Myrdadoll - to si mu li4i 4e e typ kato gaida :D

Bolid1
05-02-2005, 16:57
A otnosno Myrdadoll - to si mu li4i 4e e typ kato gaida :D
Edna popravka... Murderdoll e momi4e... I aide ne se obijdaite! :lol:

morsmordre
05-03-2005, 06:25
Аре бе, никой ли, освен БеТ_ГърЛ не разбра, че ние сами си разрушаваме форума, т.е. ВИЕ!Тези, дето се карат, дори тая кофа тука да е права за "заговор"...Успокойте топката, не виждате ли, че вие се карате и отново връщате форума като преди няколко месеца, дето половината юзъри се оплакваха, че форума бил гаден.Тамън всички заедно успяхме да го възстановим, ами сега си се карате, все едно това е тема за спорове!!Решил някой да си направи бъзик...Е, ако не е бъзик, след малко ще ни затворят форума :roll: Стига сте се карали, ако някой прави заговор срещу някой друг, мн ясно, че другия ще подозира (Освен ако не е мн зле), то си личи от постовете... :!:

05-03-2005, 09:37
Аре бе, никой ли, освен БеТ_ГърЛ не разбра, че ние сами си разрушаваме форума, т.е. ВИЕ!Тези, дето се карат, дори тая кофа тука да е права за "заговор"...Успокойте топката, не виждате ли, че вие се карате и отново връщате форума като преди няколко месеца, дето половината юзъри се оплакваха, че форума бил гаден.Тамън всички заедно успяхме да го възстановим, ами сега си се карате, все едно това е тема за спорове!!Решил някой да си направи бъзик...Е, ако не е бъзик, след малко ще ни затворят форума :roll: Стига сте се карали, ако някой прави заговор срещу някой друг, мн ясно, че другия ще подозира (Освен ако не е мн зле), то си личи от постовете... :!:



Auuuuu foruma zagina.Kvo 6e pravim sega???az nqmam drug jivot, ako foruma go nqma 6e se samoubiq :evil: :evil: :evil: Ae ne znam kvo e - dali momi4e ili mom4e ama si ostava myrda.A ti gadna flooderke ne mi tyrsi kusuri za da si spe4eli6 o6te edno mnenie.

morsmordre
05-05-2005, 06:35
Аре бе, никой ли, освен БеТ_ГърЛ не разбра, че ние сами си разрушаваме форума, т.е. ВИЕ!Тези, дето се карат, дори тая кофа тука да е права за "заговор"...Успокойте топката, не виждате ли, че вие се карате и отново връщате форума като преди няколко месеца, дето половината юзъри се оплакваха, че форума бил гаден.Тамън всички заедно успяхме да го възстановим, ами сега си се карате, все едно това е тема за спорове!!Решил някой да си направи бъзик...Е, ако не е бъзик, след малко ще ни затворят форума :roll: Стига сте се карали, ако някой прави заговор срещу някой друг, мн ясно, че другия ще подозира (Освен ако не е мн зле), то си личи от постовете... :!:

Auuuuu foruma zagina.Kvo 6e pravim sega???az nqmam drug jivot, ako foruma go nqma 6e se samoubiq :evil: :evil: :evil: Ae ne znam kvo e - dali momi4e ili mom4e ama si ostava myrda.A ti gadna flooderke ne mi tyrsi kusuri za da si spe4eli6 o6te edno mnenie.

Хех, смешен, по какво позна, че НЕ съм момиче???И ако си се регнал във форума, защо не се покажеш нормално, а се криеш :!: :?:
И, да, на мен ми пука за форума :!: На теб може да ти е безразлично и то затва си гост :!: Лелееее, дразня се когато гостите са нагли :evil: :!:
Викаш, че трупам постове ли???Хехехехе, може би аз съм единият от малкото, които не трупат постове :!: Я погледни тея дето са се регнали април месец и ги виж, че всичките са Мега фенове :!: Ако ме наричаш мен флуудър.... :!: Моля, заповядай :!:

Momchenceto
05-05-2005, 10:06
Само да ви кажа че тея глупаци хакнаха 2 други форума в които влизах ама те бяха на фрее хостинг ..... тука е различно и не мисля че могат да направят нещо .... иначе наистина могат да хакват ;) Смешковци...

sherry
05-28-2005, 22:30
Като искат,нека хакват или се опитват.Аз мисля,че дори да го направят,ще успеем да го възстановим.А относно интригите-те са навсякаде между нас.Надявам се да блафира в това отношение.Адски много мразя когато някой крои интриги за някого....дано не е вярно,иначе би било много долно

mishooo
05-28-2005, 23:40
Team]ето поредния мизерен форум, за който се чудя дали да го оставя да изживее мизерното си животче или да го хакна. хахахахахаха, само една грешна думичка и форума ви отива по дяволите. и докато се чудя дали да го оставя, виждам един потребител Мърдърдол. интересното е, че съм виждал този потребител и в един друг форум. който и да е той, само мога да кажа, че е голям интригант. хахахахахаха, не знам какви ги мъдри, но му прочетох всичките лични съобщения и видях, че потребителят мърдърдол и потребителка милото гърлче замислят (цитирам) "скандал" срещу потребителка BABY_SEXY_GIRL. хахахахха, обичам интригите и може да оставя този форум, за сега. а ето, виждам и че потребител слънчице се е включил в замисления скандал. хехехехе, добри интриги въртите тук хора. надявате се, че ще отървете кожите от банн, защото "тук много хора харесват слънчице", но ако админа прочете тази тема, сигурно няма да отървете кожите. но аз мисля да го изпреваря - в най-скоро време този форум няма да го има. поредния ламерски сайт, който ще бъде хакнат от [M.A.T.H.]Team!!! само една погрешна стъпка срещу мен и тима ми и форумът заедно със сайта ще се изпарят.

Хмммм ... ми де да знам дали е гресхна думи4ката ама аз пук то4но кога нацелих се върна и некои "хакер" ще доиде тука :P
Е т ето я и гре6ната думи4ка - е ти го хакни пук после ще те жидим без комп :P - пожяржаи ми 4е мога поже4е от теб 100% ;)

e_l_i_z_a
05-29-2005, 08:12
AXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA! pak li vie fe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ei, istinskite hakeri ne preduprejdavat, 4e 6te haknat nqkoi forum i ne zapla6vat-te prosto go pravqt :lol:
@Traffic, ti vqrva6 li mu fe :lol: xaxaxxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa
davaite, produljavaite da me zabavlqvate s istoriikite si :lol:
:lol: neli,bravos taman 6tqh da kaja su6toto ama kakto vinagi me izprevarva6 :lol:

05-29-2005, 21:42
Ми че те го хакнаха отдавна, един ден гледам целия сайт станал в жълто и червено :shock: :? ужас. :lol:

ISSP
06-01-2005, 20:55
Team]ето поредния мизерен форум, за който се чудя дали да го оставя да изживее мизерното си животче или да го хакна. хахахахахаха, само една грешна думичка и форума ви отива по дяволите. и докато се чудя дали да го оставя, виждам един потребител Мърдърдол. интересното е, че съм виждал този потребител и в един друг форум. който и да е той, само мога да кажа, че е голям интригант. хахахахахаха, не знам какви ги мъдри, но му прочетох всичките лични съобщения и видях, че потребителят мърдърдол и потребителка милото гърлче замислят (цитирам) "скандал" срещу потребителка BABY_SEXY_GIRL. хахахахха, обичам интригите и може да оставя този форум, за сега. а ето, виждам и че потребител слънчице се е включил в замисления скандал. хехехехе, добри интриги въртите тук хора. надявате се, че ще отървете кожите от банн, защото "тук много хора харесват слънчице", но ако админа прочете тази тема, сигурно няма да отървете кожите. но аз мисля да го изпреваря - в най-скоро време този форум няма да го има. поредния ламерски сайт, който ще бъде хакнат от [M.A.T.H.]Team!!! само една погрешна стъпка срещу мен и тима ми и форумът заедно със сайта ще се изпарят.
Абе Хакера! Чудя ти се толкова ли няма какво да хакваш та си тругнал да хакваш точно този сайт.
има и каде каде по тъпи сайтове...искаш ли да ти кажа нещо! Познавам мноо по добри хакери от теб и твоя "клан"...Ходи се заври на майка си у г**а.Тъпак!

morsmordre
06-02-2005, 18:46
Team]ето поредния мизерен форум, за който се чудя дали да го оставя да изживее мизерното си животче или да го хакна. хахахахахаха, само една грешна думичка и форума ви отива по дяволите. и докато се чудя дали да го оставя, виждам един потребител Мърдърдол. интересното е, че съм виждал този потребител и в един друг форум. който и да е той, само мога да кажа, че е голям интригант. хахахахахаха, не знам какви ги мъдри, но му прочетох всичките лични съобщения и видях, че потребителят мърдърдол и потребителка милото гърлче замислят (цитирам) "скандал" срещу потребителка BABY_SEXY_GIRL. хахахахха, обичам интригите и може да оставя този форум, за сега. а ето, виждам и че потребител слънчице се е включил в замисления скандал. хехехехе, добри интриги въртите тук хора. надявате се, че ще отървете кожите от банн, защото "тук много хора харесват слънчице", но ако админа прочете тази тема, сигурно няма да отървете кожите. но аз мисля да го изпреваря - в най-скоро време този форум няма да го има. поредния ламерски сайт, който ще бъде хакнат от [M.A.T.H.]Team!!! само една погрешна стъпка срещу мен и тима ми и форумът заедно със сайта ще се изпарят.

Хмммм ... ми де да знам дали е гресхна думи4ката ама аз пук то4но кога нацелих се върна и некои "хакер" ще доиде тука :P
Е т ето я и гре6ната думи4ка - е ти го хакни пук после ще те жидим без комп :P - пожяржаи ми 4е мога поже4е от теб 100% ;)

Хехехехе, няма да е зле, ако се научиш да пишеш на кирилица с латински букви :lol: Определено ще ти се разбира повече, вервайте ми! :twisted:
И да светна незнаещите по един въпрос (бях забравил за това, така че сега ще си допълня пропуснатото) - хакер е този, който създава програми, с които помага на хората да използват добре своя компютър, а лошковците се наричат "кракери".Те разрушават постигнатото от хакерите и гледат само да сеят вражди и раздор като..АХЪМ...кланът..[M.A.T.H.]Team