PDA

View Full Version : Предложете ми някоя готина европейска изпълнителка:(



Precakana
03-31-2005, 18:48
Здравейте,имам голям проблем и се сетих да потбрся помощт тук;)Така ето го и проблема:с гимназията ще организираме концерт на 9 май и аз си избрах страхотна песничка -Vision of Love na Mariah Carey и до тук жсичко е добре.Обаче гениалната идея на концерта била Пролет в Европа(пролет в Европа-ние сме гимназия,не детска градина :evil: ) Та тази гениална идея ограничава участниците само в европейски изпълнители и песнички.И съответно аз останах с пръстче в устичката 13 дни преди прослушването(защото точно днес разбрах за европейските изпълнители)Според мен идеята е много тъпа-да се ограничаваме само в Европа защотп всичко хубаво е в Америка:(и Каквото ми дойде на ум е USA :( ) Така че ако имате предложения много ви моля помогнете ми:( Търся някоя по-известна европейска изпълнителка -fashion :wink: да пее хитова музика,да е готина и да е с така долу-горе достъпен за изпълнение глас.Ако някой има предложение ще съм му адски благодарка(това едва ли ще го сгрее много ама рачитам на свестните обитатели на форума) :wink:

HELP MEEEE :cry:

techCandy
03-31-2005, 19:56
ами аз ти предлагам Дайдо....дано да я харесваш
а ето ти и линк за доказателство от къде е
http://www.bahcecikdevekusu.com/dido/bio.htm
иначе мога да ти кажа и три стойностни изпълнителки от Холандия, но не знам дали изобщо някога си ги чувала....пеят на английски споко
Elise (automatic, speak with me), Anouk (girl, lost), Do на която в момента не се сещам песен, знам няколко но просто.....

tgey
03-31-2005, 20:03
az ti predlagam onaq pesen:

sluchaino sreshtnah te aaaaAAAaAaAAaAAAaZ vyv bara,
... syrceto mi zabi UuUuuuUuuuuskoreno ...
ti si tozi koito ..... ne znam si kfo :)
Mn e fashion .. kato q pusnete i vsichki shte izbqgat :P

precakana
03-31-2005, 20:10
axaxax mi dobre zvu4i-vsi4ki shte izbqgat i nqma da mislq za pesen:)аз сериозно съм закъсала оба4е:(

mira_
03-31-2005, 20:46
ами защо не изпееш нещо на Ана Виси? "mangava Tut" е страхотна
или на Руслана-Wild dances
също има и хубави сръбски песни, ама те май бият към стила "чалга" или попфолк, как се викаше там...

успех

suzanna
03-31-2005, 21:06
i az sum s dve ruce za Dido.tova mi e liubimata izpulnitelka.ima strashen glad i mnogo hubavi pesni i kato melodiiki i kato textove.naistina mnogo e uvajavam moje da si izberesh - ima i po burzi i po bavni pesnichki ti si reshavash kakvo da peesh no mislq che dori samo na neq da se spresh pak shte uluchish nqkoq hubava pesnichka zashtoto neinite sa mnogoo:)