PDA

View Full Version : А какво вие излъгахте днес?



Djursi
04-01-2005, 17:50
Та върза ли ви се някой?
Аз и майка ми излъгахме баща ми, че съм бременна :)
Излъгах брат ми и се върна от единия край на града до другия да ми вземе телефона уш от едно кафе :)
Излъгах трите ми приятелки, че съм скарана с една от тях :)
Излъгах баба ми, че майка ми е в болница и се разревах по телефона, че не знам какво да правя:)

Всички са хванаха :)

Баща ми най-много :)

Ev1lG1rL_
04-01-2005, 18:54
Xixixi ti malko si prekalila :) Gorkite horica moje nqkoi put i do infarkt da gi dokara6 mai xaxax :) Ina4e po temata az nikoi ne uspqx da izluja prosto nqmam ideii :(

Djursi
04-01-2005, 18:57
Xixixi ti malko si prekalila :) Gorkite horica moje nqkoi put i do infarkt da gi dokara6 mai xaxax :) Ina4e po temata az nikoi ne uspqx da izluja prosto nqmam ideii :(

Еее нее :)
те добре, че ме познават и знаят, че може всичко да се очаква от мен и способностите са ми без граница, иначе ако е някой друг ... и както умея да блъфирам ... ще го вкарам в лудница :)

girlpower
04-01-2005, 18:58
Аз лъгах мене неможаха :arrow: АМа е хубаво да те излъжат :arrow:

naty
04-01-2005, 19:28
mi pyrwo izlygah edni friendki i im wikam are hodim na kino i te <dobre> i se ugoworihme i nqkwi kym 4 mi zwanat i mie pitat kyde saM I AZ IM WIKAM <HAHA AMA VIE WYRZAHTE LI SE > I TE BEHA NAPRAO BESNI I KAT GI WIDQ ..NWE MI SE MISLI

MaD_CaT*
04-01-2005, 19:32
Излъгах 4-5 момичета...че са ми подарили игуана...ама наще щели само1-2 дена да я държат...и че в момента са в процес на обработка...игуаната да остане... пращам им смси да им се изфукам...и всички само ми честитят :lol: А брата- звъня от тел-а си във вкъщи,,,и вдигам уж...и викам-ало,кой търсите,от софия? Един момент..и давам брата-и някъв учуден...и така се смяхмееее :lol: :lol: :lol:

Dobrina
04-01-2005, 21:09
Аз излъгах гаджето ми че трябва да се прибирам в 8, като бяхме излязли в 7 :)) И до към 7:30 той се беше хванал, но после го зарадвах че не съм до 8 часа :))

dope_boy
04-02-2005, 05:16
izlagah gadjeto mi 4e skasvame tq se razreva 4e cql den bqh s neq da q ospokoqvam 4e se maitapq

etrusca
04-02-2005, 09:21
аз никои не съм лъгала
а мен ме излъга само 1 човек -ceco :evil: за саита че вече няма да го има :evil: :evil: