PDA

View Full Version : Kurt Cobain



Satanas_daughter
04-02-2005, 12:16
poneje na 5 april niama da sum online da pusna takava tema,ia puskam sega i napomniam na fenovete na Cobain che na 5april se navurshvat 11godini ot kakto toi napusna toia komers(kakto toi kazva) narechen jivot.
RIP- Rock In Peace
shte e iako ako ostanalite horca koito se kefiat na nirvana,napishat neshtichko

Resident_Evil_f
04-02-2005, 15:34
Nirvana sa veliki!Samo ako beshe Curt jiv...Bi bilo strahotno.

Immortality_
04-02-2005, 17:11
vyarno e che Curt be6e velik. a otnosno za nirvana- koi znae- moje6e da sa porednata jertva na komersa :? taka pone si ostanaha na onya piadestal ot koito nikoi ne moje da gi butne...sega ve4e sa istoria, no produljavat da sa nai-dobrite, dori i da ne izdavat novi albumi... poklon pred takiva grupi kato tyah :wink:

monka
04-02-2005, 17:34
Curt naistina e velik!!!! da po4iva v mir 4oveka,prave6e strahotna muzika!!! nirvana e edna ot liubimite mi grupi i vinagi 6te si ostane takava :) ot baq vreme e martav 4oveka,ama pesnite mu hi4 ne sa zabraveni!!!
r.i.p.

PeAce
04-02-2005, 18:36
vyarno e che Curt be6e velik. a otnosno za nirvana- koi znae- moje6e da sa porednata jertva na komersa :? taka pone si ostanaha na onya piadestal ot koito nikoi ne moje da gi butne...sega ve4e sa istoria, no produljavat da sa nai-dobrite, dori i da ne izdavat novi albumi... poklon pred takiva grupi kato tyah :wink:

Съгласен съм.Напълно!
Nirvana са НАЙ-ВЕЛИКИТЕ!!!НАЙ-ВЕЛИКИТЕ!!!

Satanas_daughter
04-02-2005, 18:54
ave horica pishe se Kurt ne Curt

amy lee
04-02-2005, 21:05
Nirvana naistina sa veliki... 8) :twisted: jalko, 4e Kurt se samoubi :? sigurno o6te 6tqha da ni radFat s qki par4eta i albumi :D

Immortality_
04-02-2005, 23:19
:? sorry za spellinga ama ne mi se dava mnoo dobre :oops: :roll:

tedo_davis
04-03-2005, 07:58
R.I.P.
bez Kyrt ... Nirvana ve4e ne struvat ...
pozdravqvam vsi4ki fenove na Nirvana s edno par4e koeto vinagi shte ostane v syrcata ni (kakto i Kyrt) ... -->
NiRVaNa - SmeLLs LiKe TeeN SPiRiT LyRiCs.mp3 ... tova e pone edno ot par4etata s koeto shte zapomnq tazi legendarna i neostarqvashta grupi4ka... KyrT .. po4ivai v mir!

04-03-2005, 09:59
аз пък мисля, че не се е самоубил...
мисля че Courtney(незнам как се пише това
на Бг) е виновна за смъртта му...тва го четох
в един сайт...имаше си доказателства и
хора минали през детектора на лъжата са
разказвали как са видяли Кърт да влиза в
стаята и...след това е откаран в болница
заради свръхдоза приспивателни(а именно
тези приспивателни са били в стаята на Courtney)

абе...Кърт може да е умрял, но музиката му
все още е жива...и това ще е така докато има
хора които да му се кефят....
Да Гори в Ада и да му е кеф сега...

Satanas_daughter
04-03-2005, 12:29
аз пък мисля, че не се е самоубил...
мисля че Courtney(незнам как се пише това
на Бг) е виновна за смъртта му...тва го четох
в един сайт...имаше си доказателства и
хора минали през детектора на лъжата са
разказвали как са видяли Кърт да влиза в
стаята и...след това е откаран в болница
заради свръхдоза приспивателни(а именно
тези приспивателни са били в стаята на Courtney)

абе...Кърт може да е умрял, но музиката му
все още е жива...и това ще е така докато има
хора които да му се кефят....
Да Гори в Ада и да му е кеф сега...
mi niama da se uchudia Courtney e goliama kuchka!

Satanas_daughter
04-03-2005, 17:05
a eto i kakva glupost namerih za Kurt v stranicata na btv...

КЪРТ КОБЕЙН, МОДНА ИКОНА

http://www.btv.bg/uploads/fashion/pages/50.JPG
Кобейн бе за грънджа това, което Джони Ротън бе за пънка. Мазната му, изрусена коса, бледото му, слабо тяло и дрехите му от втора ръка му създават имидж на отхвърлен и потиснат младеж. Облеклото на гръндж групи като Нирвана, Пърл Джам и Алис ин Чейнс е евтино и небрежно: избелели джинси и рокерски тениски. Техният стил е замислен като анти-мода за поколението недоволни, известно като “Х”. Скоро се превръща в течение, познато като “хероинов шик”. То представлява гардероба на наркомана и е повлияно от Кърт Кобейн.
Кобейн се противопоставя на своето възпитание сред обикновени работници. Те ненавиждат хомосексуалистите. Затова Кобейн заема понякога рокли на цветя от гардероба на своята партньорка, Къртни Лав, и лакира ноктите си в червено. Къртни представя женския вариант на този стил. Тя вдъхновява Марк Джакъбс за неговата гръндж колекция през 1993: смесица от цветни десени, чорапи с бримки и военни ботуши.

Immortality_
04-03-2005, 19:45
wow...kolko prostotii mogat da se napi6at... sigurna sam 4e avtora na tozi "tekst"?, ako taka moje da se nare4e e zastaryal filosof...koito v poslednite si godini- nyama kakvo da pravi, a samo se 4udi kak da kritikuva razli4nite na4ini na jivot i da povtarya vse edni i sa6ti kli6eta- 4e pokolenieto X- palno s narkomani- s nyakolko dumi- nyama myasto na zemyata... yadosvam se kato 4eta takiva mnenia...ako hora kato Kurt Cobain (ve4e nyama da go burnak s Curt :wink: ) sa stignali do heroina i bog znae kakvo o6te- e bilo blagodarenie na toya svyat v koito jiveem, palen s NABEDENI poznava4i na 4ove6kata psihika i ob6estvo , koeto si zatvarya o4ite pred istinskite problemi. Jalko e 4e e umryal...ima6e mnogo pesni da napi6e, no kakvo da se pravi...pone se nadyavam da ne se sre6tam pove4e s takiva poznava4i...no za jalost vse 6te se nameri nyakoi,koito da pliue tova, koeto ne razbira. Kurt (narkomana s drehi ot vtora raka) e naprail mnogo pove4e ot koito i da e 4ovek sas sako na armani :wink: !!!

rosskata
04-04-2005, 05:43
Kurt Cobain:


This note should be pretty easy to understand. All the wording's from the Punk Rock 101... I haven't felt the excitement of listening to as well as creating music, along with reading and writing for too many years now... I've tried everything that's in my power to appreciate it, and I do, God, believe me, I do... I must be one of those narcissists who only appreciate things when they're along. I'm too sensitive. I need to be slightly numb in order to regain the enthusiasm I had as a child... There's good in all of us and I simply love people too much. So much that it makes me feel too fucking sad... I have it good, very good, and I'm grateful. But, since the age of seven, I've become hateful toward all humans in general... I'm too much of an erratic, moody baby! I don't have the passion anymore, and so remember: it's better to burn out than to fade away.
Peace, love, empathy, Kurt Cobainhttp://www.deadend.com/suicide_notes/last_words.html

korn___
04-04-2005, 05:46
ZA VELIKETE HORA NE TRQBVA DA SE GOVORI SPORED MEN AMI SAMO TRQBVA DA SE OVAJAVAT I PO4ITAT ZA NAPRAVENOTO

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

it's_not_me
04-05-2005, 22:08
ave horica pishe se Kurt ne Curt

Това прозвуча, като заяждане. Самият Кърт в началото е пишел името си със "си", едва след това въвежда "кей".


vyarno e che Curt BE6E velik. a Кърт не БЕШЕ велик, Кърт Е велик. И има огромна разлика в значенията.

Подкрепям Murderdoll^, голяма фенка съм на Къртни Лав, вдъхновява ме и за музиката и за всичко с изключение на дрогата, но смятам, че е замесена, наела е убиец, за да не си цапа ръцете. И все пак преди "самоубииството" Кърт е бил в особено настроение.
Лично аз харесвам повече по-ранните неща на Нирвана, по-пънкарските, но не бих казала, че са по-добри. За Нирвана не можа да се каже - тази песен е добра, тази не е. Вечна група, вечен фронтмен. Чудя се дори защо ли пиша, тези неща не могат да се описват с думи, те се усещат.

Колкото до простотиите, не се учудвайте, чух преди година-две от хора, които са били(бяха) фенове на грънджа, че Нирвана са цитирам:"хипари, дрогари, боклуци". Има ли смисъл да се коментира? Безумци. Не мога да си представя да има хора, които реaлно да смятат, че Нирвана са нищо особено и да не признават огромната им роля в развитието на музиката на 20ти век и въобще.
Съжалявам, че говорих повече за групата, отколкото за Кърт, но някак си нещата са свързани мога да си представя какво е значело това за Кърт, явно повече от живота му.

Rest in peace.

DiEsEl_GiRl4eTo
04-06-2005, 07:00
Съгласна съм. Кърт Е велик. Той е един от най най ама най-добрите. И Cortney е замесена в смъртта му, заради проклети пари, наследства иии то си е от ясно, по-ясно. Но въпреки това Нирвана си остават една от най-великите гръндж групи. А задето някой беше казал, че щели да се повлияят от комерса и т.н. не го вярвам или не искам да го вярвам, защото Кърт не веднъж се е противопставял на комерса и това да си фен на някоя група не значи да носиш нейна тениска и...много нещица още...Всичко ама всичко на Нирвана си заслужава да се чуе и да се слуша и слуша и слуша...Те винаги ще са в сърцата на феновете си.

DiEsEl_GiRl4eTo
04-06-2005, 07:10
Съгласна съм. Кърт Е велик. Той е един от най най ама най-добрите. И Cortney е замесена в смъртта му, заради проклети пари, наследства иии то си е от ясно, по-ясно. Но въпреки това Нирвана си остават една от най-великите гръндж групи. А задето някой беше казал, че щели да се повлияят от комерса и т.н. не го вярвам или не искам да го вярвам, защото Кърт не веднъж се е противопставял на комерса и това да си фен на някоя група не значи да носиш нейна тениска и...много нещица още...Всичко ама всичко на Нирвана си заслужава да се чуе и да се слуша и слуша и слуша...Те винаги ще са в сърцата на феновете си.