PDA

View Full Version : TAtuirovki:)



_MiSs_KiSs
04-02-2005, 18:15
kajete neshto za tatuirovkite? opasni li sa za kojata?kude e nai interesno da si napravish? az iskam na krusta ..no neznam kakva da byde,ina4e ima koi da mi q napravi .nqkoi znae li nqkude iz neta da ima narisuvan tatuirovki ...nqkakuv sait ili neshto???

TSecret
04-02-2005, 18:20
ami az liatoto si pravq fal6ivi na krasta i mnogo im se kefa....edna priqtelka si napravi i kaza 4e stra6no mnogo boli-a tq nogo darji na bolka....naprao ne iskam da si predstavqm bolkata...

blizalka
04-02-2005, 18:21
Опасна ще е да си направиш татуировка в някво "съмнително" студио за татуси,където хигиената на инструментите за напраавта на татауровката е под сяква критика!Сестра ми има татус на лявата плешка и седи много готино :) На кръста според мен е много банално ..аз искам да си направя на глезена и като се постопли още сестра ми ще ме води да ми правят :D И така ..

GreenLadyM
04-02-2005, 18:26
Az ne bih si napravila istinska tatoo zashtoto znam 4e nqkoi den shte mi pisne...ina4e brad4eda e hudojnik i lqtoto mi risuva izkustveni na krusta..spored men tva e nai-gotinoto mqsto za tatoo na momi4e :D ...i nai-mnogo se kefq na tatoosi vuv vid na traibeli...mnogoooo sa qki! :D

Djursi
04-02-2005, 18:29
Awe kvi sa tiq maksimi : Mnogo boli ?
E tva trqq da vi go e kazal nqkoi koito ili e hodil vyv nqkoe dolnoprobno stodio ili ne si e pravil

aBeP4eTo
04-02-2005, 18:33
Аз имам 2 татуировки! Въобще не ме боля като ми ги правиха :P Единствената опасност е както каза Близкалка ако студиото е мизерно и.т.н можеш да хванеш рак на кожата, което е доста кофти... :? Аз обаче сега мисля да си правя 3та на ръката, но още се обмисля :shock: а и на кръста вече не е на мода и не е оргинално!!!

rosskata
04-02-2005, 20:06
Според мен си струва да се направи тату на място, на което кожата не се азтяга толкова(например глезен, плешка), защото иначе след някоя и друга годинка става на нищо. На кръста е мнооого изтъркано, а и ако вземеш да трупнеш 4-5кила ще стане на нищо :x Една позната си направи на корема... Сега е бременна и просто... :? Аз лично искам на глезена- една жабка, харесах си я като ходих да ми пробиват носа... но засега ще изчакам...

Ev1lG1rL_
04-02-2005, 20:33
Mmmm naistina na krusta e mnogo izturkano i ve4e po4ti vseki ima tam...Men mnogo me radva na glezena ili po rebrata :)

Devilsplaymate
04-02-2005, 21:45
Ami .. to i az iskam da si pravq tatuirovka ama kakto se znae na6te ne sa naviti ! Ami .. az razpitax bratov4edkata i kaza 4e q 'bolqlo' kato s epilator ... :)

^I don't give a fuck^
04-02-2005, 21:53
а някой да знае някакво сайтче за татуси ? :)

Immortality_
04-02-2005, 23:36
www.google.com :roll: ima hiiiiilyadi sie4eta i snim4iici

XaoC
04-03-2005, 03:12
Интересно поне за мен :P аз мисля да си правя от тези които са нетрайни.

*SCHWARZ*
04-03-2005, 07:54
аз съм за нетрайните....хах след време
и тези на бедрата и на глезените щот тък
като гледам всички ще имат такива....и ще е БАНАЛНО

barbie**
07-16-2005, 08:48
Абе хора! Какво значи - БАНАЛНО!!! като ти харесва и искаш, кво ти пука анално ли е, изтъркано ли е! Модерно е това, което ти харесва! :!:

devil4e
07-16-2005, 09:08
Така, доколкото съм осведомена татуировките са опасни за кожата. Става въпрос за мастило, а то може да доведе до рак на кожат. Другия гаден момент е когато ти я правят, защото ако не се спазва хигиената от този, който ти я прави, можеш да хванеш дори СПИН (чувала съм за такъв случай).
Иначе по повод кръста... Страшно е банално според мен. Ако правиш, направи си нещо, което няма да го има всяко второ момиче :!: Що не си направиш на плешката - никой няма, а и стои супер готино. Аз там смятам да си направя (ако си правя де :roll: )

DiEsEl_GiRl4eTo
07-16-2005, 11:03
На кръста наистина го има вече всяка втора. Но все пак трябва да е на място, на което на теб ти харесва. И както каза някой преди мен, което не се разтяга чак толкова. Като забременееш или напълнееш ... ще стане на нищо тая татуировка. Аз не бих си направила истинска, защото ще ми омръзне. Или ако си направя ще е на място, на което да не я гледам толкова често, за да не ми омръзне толкова бързо. Винаги ми е харесвало на ръката, но от вътрешната страна, само че малко повече мускули или килограми и... :x Инак също бих си направила на врата ниско (почти към рамото). Обаче пък там ме е страх, защото сънни артерии ала бала... И на китката бих си направила. Изобщо на места, на които другите нямат.

SixSense
07-16-2005, 11:45
искам татус на гърба.. или малко под врата..
и татус на езика е адско ма си представям болката

Elitooooo
07-16-2005, 11:59
Ami az vapreki tova haresvam na krasta ili na vrrata,no pove4e si padam po obici otkolkoto po tatuirovki.A ine4e edin frend razkazna4e kak nekav si e napravil na rakata ,to4no nakitkata edin skorpion,i kato e kazval zdrasti,seeno drugia go e zahaolav skorpion :P :D :D :wink:

monka
07-16-2005, 13:04
iskam da si napravq tattos ili na gyrba, ili na glezena.
mislq, 4e tam sedi mnogo po-gotino ot kolkoto nisko na krysta :? msilq si za nqkoi drakon..ili nqkoi kitaiski ieroglif...no nqma da si q pravq skoro.
haide nqkoi, koito ima tattos da pokaje snimka, pls :)