PDA

View Full Version : Вашите родители и отношението им към връзките ви?



BaT_GirL
04-03-2005, 17:24
Може темата да не е за тук но не знаех къде другаде да я пусна.Та да ви попитам какво е отношението на родителите ви към връзките ви.Познават ли гаджетата ви.А какво е отношението им към секса между вас и вашия приятел/ка?Съветвали ли са ви да стоите далеко от дадено момче/момиче защото ще ви нарани?А излизали ли са прави?

^I don't give a fuck^
04-03-2005, 18:01
Мне..попринцип не ги запознавам с гаджетата ми..случва се да им кажа кое ми е гаджето но рядко.. са ми говорили "аа тоя еди кво си" :wink:

Immortality_
04-03-2005, 18:47
ohhh...me hi4 ne me kefi momenta - kogato gi predstavya6 :shock: naprao nyakaF aT... a maika mi be6e mnogo blagopriyatno nastrona kam biv6iya mi...no ne go pozava6e...i kato go ostavih po4na da se otnasya s men kato s nyakoya ku4ka :? misle6e 4e sam si igrala s mom4eto, 4e sam go zacepila 6tot taka mi e hrumnalo a pak toi be6e bokluk!... ta ot togava hi4 ne govorya s na6te za mom4eta- mnogo mi se barkat

LetiCherry
04-03-2005, 18:58
По принцип знаят с кой ходя, но не ги запазнавам! А иначе ми дават съвети горе-долу кой е свестен кой не...А взаимоотношенията ми с гаджето ми не ги обсъждам с родителите ми.

miloto_girl_4e
04-03-2005, 19:00
mi ne kazvam na na6te s kogo hodq,ama te se dose6tat kato zapo4na da izlizam s nqkoq mom4e doooosta 4esto :wink:
ne obsujdam vruzkata si s na6te ... ne6to .. de da znam,ne sam sviknala :wink:
minaloto si gadje go predstavih na na6te,ama ne kato gadje,a kato friend prosto.. :roll:

black_heart
04-03-2005, 19:03
Mi izbqgvam da gi osvedomqvam,makar ponqkoga da sa me zasi4ali po grada...A otno6eniqta si gi obsajdam s maika,no tova e IZVANREDNO RQDKO,Samo kogato gadjeto me e vbesilo.

sladkish4eto_f_sofiq
04-03-2005, 19:13
az smqtam 4e roditelite trqbva da znaqt za vruzkite pone po serioznite ot tqh pone moite roditeli sa mnogo razbrani i liberalni i vinagi moga da govorq s tqh otnosno sexa ami kakvo da vi kaja otnositelna rabota s mama sme si govorili no s tatko mi e malko po trudno no vse pak mnogo zavisi kakvi sa roditelite i kakvo e otnoshenieto im kum tezi neshta.pone taka si mislq

BABY_SEXY_GIRL
04-03-2005, 20:05
Моите знаят, знаят и че сме спали, то за сериозна връзка като нашата няма как да не сме, баща ми не ме е питал дори - то си е близко до акъла... :roll: Не са ме саветвали да съм настраня от някого, аз мога най-добре да преценя тези неща и те знаят това, просто взимам почти винаги правилното решение :wink: Нямам проблеми никакви с родителите и гаджето, разбират се :)

04-03-2005, 20:08
Моите знаят, знаят и че сме спали, то за сериозна връзка като нашата няма как да не сме, баща ми не ме е питал дори - то си е близко до акъла... :roll: Не са ме саветвали да съм настраня от някого, аз мога най-добре да преценя тези неща и те знаят това, просто взимам почти винаги правилното решение :wink: Нямам проблеми никакви с родителите и гаджето, разбират се :) :lol: :lol: :lol:

etrusca
04-03-2005, 20:41
попринцип казват че си е моя работа с кои съм
рядко знаят с кои съм(освен ако не се изпусна)

sExY-MaCE
04-03-2005, 21:09
Родителите ми не ми се месят в нещата с гаджетата ... Не ги представям... изобщо родителите са едно гаджетата друго! двете са съвсем отделни неща и гледам да не се сливат много много! Не обичам да обсъждам любовните си преживявания с родителите си! :twisted:

LunaTriCk
04-03-2005, 21:30
Наще изобщо не са заинтересовани в това отношение. Хич даже не се и оплаквам :D

foxy_f
04-04-2005, 02:32
Родителите ми не ми се месят в нещата с гаджетата ... Не ги представям... изобщо родителите са едно гаджетата друго! двете са съвсем отделни неща и гледам да не се сливат много много! Не обичам да обсъждам любовните си преживявания с родителите си! :twisted:

i az sam taka :D

BaT_GirL
04-04-2005, 07:04
Сега и аз да кажа за себе си.Ми нашите ме питат дали имам аз почти винаги казвам "Не" дори да е "Да".Тъй че верно родители са ми ама ако трябва да ги запознавам с всички...Леле объркавация!

04-04-2005, 22:17
Наще изобщо не са заинтересовани в това отношение. Хич даже не се и оплаквам :D
ihihi sy6tata rauta:)

karamel4eto`m
04-07-2005, 00:20
na6te sa napulno naqsnoo s vruzkata ni poznavat se s jenata daje maika ponqkoga mi vika ako q ostavi6 i neq 6ti s4upq glavata vika mi vie prosto ste edin za drug bqha do6li an ve4erq edinput pri naz i tq me po4na sled kut si zamianvat udobrqvat q napulno i mno i se kefqt !!!! 4e da znaqt gii !

____ROZI4KA____
04-07-2005, 19:57
Ta az v momenta imam seriozna vrazka s edno mnoo qko mom4e,na6ite go poznavat i tqhnite me poznavat,daje tiq dni go zapoznah s BABA mi(Bat_Girl znae)

aBeP4eTo
04-07-2005, 21:49
Наще изобщо не са заинтересовани в това отношение. Хич даже не се и оплаквам :D

Същата работа :roll:
Казвам им ама..на тях не им пука особено...даже хич не им пука :P

desinkata
10-11-2007, 21:32
taka zna4i az sum na po4ti 17 moqt priqtel e na 25 i pravim sex maikami znae za tova i ne kazvam 4e prie za sexa spokoino no ve4e svikna .. ina4e i maikami i ba6ta mi priemat mom4eto dosta dobre daje onzi den hodihme na kitaiski vsi4ki ::: ::: ::: :D

CuteBaby
10-11-2007, 23:21
Ами наще го познават и го одобряват,техните също ме познават.Обаче наще не ни се месят в отношенията,нито знаят к'во правим-това си е наша работа,поне аз така мисля,макар че мисля че майка ми се е досетила за секса,а техните май знаят :roll:

krem4et0
10-12-2007, 06:39
3 години ходим с приятеля ми...............нормално е да го познават, но не и прекалено. на здравей, здрасти са, на общи приказки за работа, образование...........но не идва да седи у дома, да спи тук, да вечерят заедно. баща ми е доста дръпнат и.........не знам. Искам такива отношения, но скоро няма да стане.

lLady_MooN_RaiN
10-12-2007, 08:33
Запознавала съм ги само със сегашния ми приятел, защото с дугите не си заслужаваше, а и те не бяха сериозни. Отношенията между приятеля ми и родителите ми са много, много добри. Приятеля ми идва често на гости, за обяд, вечеря. Аз ходя у тях. Родителите ми познават неговите...

zagada4no_sladka
10-14-2007, 16:49
na6te kazvat 4e sum malka za gadjeta :lol: :lol: :lol: :lol:

zhana
10-18-2007, 19:18
bih iskala da spodelq problema si s vsi4ki...poneje v moq slu4ai vsi4ki sa na razli4no mnenie i mi e trudno da re6a kakvo da pravq...zatova i molq za pomo6t :(hodeh s mom4e 7 meseca i ne kazah na roditelite mi za6toto na moeto mom4e ne mu se nosi dobra slava po grada ni i ako v na4aloto im bqh kazala nqma6e da mi dadat da sam s nego!lagah gi prez cqloto vreme 4e hodq s drugo mom4e(i 4ak sega razbiram kakva gre6ka sam napravila)!predi nqkade 2 sedmici te razbraha s kogo deistvitelno hodq i u nas stanaha golemi skandali!kakto i da e vsi4ko mina i az obe6tah pove4e da ne laja!prez tezi 2 sedmici ne me puskat da izlqza, ne mi davat da govorq po telefona...ad!iskat da me razdelqt s nego a az stra6no mnogo go obi4am i sam privarzana kam nego!pi6a mu sms-i ot neta!vijdame se ako naprimer na6ite sa na rabota i razbira se tova sa pak laji ot moq strana za6toto obe6tah pove4e da ne se vijdam s nego!a ne moga!ne znam kakvo da pravq, roditelite mi sa kategori4no protiv tazi vrazka, priqtelqt mi e super naranen, a az se sasipvam!HELP PLS

Shane92
10-18-2007, 19:54
bih iskala da spodelq problema si s vsi4ki...poneje v moq slu4ai vsi4ki sa na razli4no mnenie i mi e trudno da re6a kakvo da pravq...zatova i molq za pomo6t :(hodeh s mom4e 7 meseca i ne kazah na roditelite mi za6toto na moeto mom4e ne mu se nosi dobra slava po grada ni i ako v na4aloto im bqh kazala nqma6e da mi dadat da sam s nego!lagah gi prez cqloto vreme 4e hodq s drugo mom4e(i 4ak sega razbiram kakva gre6ka sam napravila)!predi nqkade 2 sedmici te razbraha s kogo deistvitelno hodq i u nas stanaha golemi skandali!kakto i da e vsi4ko mina i az obe6tah pove4e da ne laja!prez tezi 2 sedmici ne me puskat da izlqza, ne mi davat da govorq po telefona...ad!iskat da me razdelqt s nego a az stra6no mnogo go obi4am i sam privarzana kam nego!pi6a mu sms-i ot neta!vijdame se ako naprimer na6ite sa na rabota i razbira se tova sa pak laji ot moq strana za6toto obe6tah pove4e da ne se vijdam s nego!a ne moga!ne znam kakvo da pravq, roditelite mi sa kategori4no protiv tazi vrazka, priqtelqt mi e super naranen, a az se sasipvam!HELP PLS

Първо - в доста кофти ситуация си се вкарала...Не е трябвало да лъжеш родителите си. Поне не толкова дълго. Трябвало е да седнете и да поговорите , да им кажеш че го обичаш , че искаш да си с него ииии...ако те са готини родители а не някакви диктатори щяха да те разберат. От мене да знаеш - колкото повече лъжеш , толкова повече затъваш и накрая като разберат истината - става мазало. Съветвам те ако наистина искаш да си с това момче да седнеш и да проведеш този разговор с родителите си. Може и само с единия - с майка ти примерно. Обикновено майките разбират от тинейджърска любов защото и те са минали през нея...пък и са жени :) А после ако баща ти започне нещо да се кара , майка ти ще те защити :wink: По-добре бъди откровена с тях...защото ако продължаваш да се виждаш тайно с момчето и представи си че ваще те хванат...ще стане още по-голям скандал. Нямаш какво толкова да губиш - поговорете :wink:

А иначе по темата - моите родители не ми се бъркат във връзките. Смятат че съм достатъчно голяма за да решавам сама какво да правя. Тате от време на време ме пита нещо. Иначе с мама съм много близка , споделям и всичко иии тя няма нищо против. Ако и момчето няма нищо против ги запознавам и така си решавам проблема с прибирането късно вечер :lol: Но попринцип никога не са имали нещо против някое мое гадже. Особено мама. Винаги ме е разбирала и аз й споделям всичко относно любовта :wink: Ако някоя фр не ме разбере , мама със сигурност ще ме разбере. Тя ми е като най-добрата приятелка. Има неща които не мога да споделя на никой а имам нужда да ги споделя и ги казвам на мама :wink: А иначе аз още не съм правила секс с някое гадже и не сме водили много разговори за секса на мойта възраст. Но до колкото сме обсъждали мнението им е че сама трябва да си реша...и да поема отговорност за постъпките си :wink: Абе наще са печени :roll:

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
10-18-2007, 22:12
kym segashniq mi priqtel imat mn dobri chuvstfa i nikoga ne sa mi kazvali che shte me narani no ne sa udobrqvali nito edin ot predishnite mi priqteli

SuNsEt
10-19-2007, 08:04
Ами зна4и...аз съм на 14... 8-[ ...и когато кажа на мама,4е си имам гадже,тя винаги казва,4е съм много малка :smt011 ...Винаги,когато я питам,може ли да изляза с едно мом4е,което ме харесва и тя,винаги казва,4е съм много малка и трябва да мисля само за у4ене ](*,) ...За това,ве4е не и казвам,когато си имам гадже,защото знам какво ще ми каже... :smt013 :smt019 ...Веднъж лятната ваканция излязох с едно мом4е,но казах,4е излизам с брад4едка ми :lol: ...2 пъти го направих :smt005 ...Бе хубаво беше :-D ...После 4ак накрая на лятната ваканция(минало се е ве4е много време :-D ) и казах,4е съм излизала с мом4е и тя нищо не ми каза...каза,4е ве4е било нормално... :wink: ...Само дето не мога да я разбера...един път казва,4е е нормално,друг,4е още съм малка... :smt011 ](*,) ...Тва е общо зето :-D

TellMeYourName
10-19-2007, 08:19
Нямат почти никакво отношение ! А пък и какво ги засяга :)

Jaffs
10-19-2007, 08:38
Родителите ми в това отношение са приказка. Винаги са се разбирали с момчетата, с които съм и са ги одобрявали (или поне са се престрували, че ги одобряват :lol: ). Баща ми с повечето се е разбирал супер добре, пият си заедно... мачове, карти... :-D Със сегашния дори мисля, че се разбират най-добре от всичките до сега. Родителите ми го одобряват, разбират се. Идват ни на гости, обяд, вечери... За разлика от мен и майка му :lol:

FiRe_LaDy
10-19-2007, 09:15
Родителите ми никоа са нямали нищо против да бъда с някое момче.Само са искали да го знаят и да им разкажа малко за него,за да видят колко могат да му гласуват доверие и на него,като ме пускат да излизаме.Иначе само веднъж са ми казвали да стоя настрана от момче.И то беше,защото виждаха,че той само ме наранява,а аз страдах много.Дори решиха,че ще се махаме от града,за да не съм близо до него.И бяха прави,да!

HePeAJIeH
10-19-2007, 16:36
Просто не казвам на наще че имам приятелка! :roll:

rauchen
10-21-2007, 08:59
не им пука :roll:

blaaaa
10-21-2007, 12:33
Ами по принцип предпочитам да не ги запознавам ама то майка ми познава момчето с което съм сега,а пък баща ми не е в БГ и няма как да ги запозная,но знае,че имам приятел(макар че не знам от къде е разбрал :-s) Иначе преди да разбере аз винаги му казвах,че нямам :lol:

ЕPu
10-21-2007, 15:58
не говоря на тази тема с тях...

просто понякога им казвам, че имам приятел, нищо повече :wink:

Sasha2k8
10-21-2007, 17:46
Амииии наще познават приятеля ми и го харесват наистина много! Обикновено съветите им са да се държа добре с него и да внимавам да не го нараня по някакъв начин, защото аз обикновено не се съобразявам много много и си приказвам...... НО, важното е, че го харесват....Не съм сигурна дали знаят че правим секс, ноооопредполагам, че се досещат :smt005

?love_haTe!
10-21-2007, 19:21
Ново гадже-ни чул,ни видял :lol:

Не говоря с тях на тази тема,но понякога мога да им кажа,покажа...но рядко се случва.

^Sam90^
10-21-2007, 21:38
Наще не се занимават с личния ми живот.

Symphony of Destruction
10-22-2007, 06:27
Нищо не им говоря за личния си живот - аз на тях не им се бъркам! И думица не им казах, когато ми сервираха, че ще имам сестра, така че не виждам що да им говоря за сърдечните си грижи. Ми те са адски зле моите - майка ми само се прави на заинтересована и ако я запозная с някой приятел, сто на сто ще ме зареже човека. Баща ми пък по десет пъти на ден повтаря "никви гаджета до 25 годишна възраст"....нещо му има на тоя човек :-s

aP0kAlIpSiS
10-22-2007, 23:57
Майка ми винаги знае с кой съм. Просто тя е като тайните служби. Казвам и дадено име и до седмица знам всиките му провинения.Такава и е професията-да знае. :roll:
Иначе запознавам момчето с наще,само ако е нещо сериозно. Пък и сме малък град,знаем се всички и те си ги познават отдавна. :mrgreen:
Бащата не го занимавам с такива работи,че е мноого ревнив нещо. Но като пита-казвам му... :o (случва се рядко)

xXxScreamxXx
10-23-2007, 06:33
Ем мен маика ми ме скъска от бъзици :smt005 ина4е до запознаване рядко се стига :wink:

NanDo
10-23-2007, 13:13
когато ме питат им казвам защото градът ни е малък и така или иначе ще разберат.... после само ме базикат хаха

sladku_bebzi
10-23-2007, 13:32
Връзките ми не са сериозни и не виждам смисъл да ги запознавам!

bobo_kaulitz
12-18-2008, 14:30
не ги интересува много

it_ends_tonight_
12-18-2008, 15:42
От 3 връзки дето съм имала, наще знаят само за едната и я одобряваха. Пускаха ме навсякъде с него. :)

Jaffs
12-19-2008, 08:10
И баща ми и приятелката му се интересуват от личния ми живот, но само до там докъдето аз ги пусна. По отношение на секса не ми се месят. Разбрали сме се, че след като аз не ровя в тяхната дупка и те няма да го правят в моята.
Забранявали са ми да излизам с едно момче преди дооооста години, не бяха прави и аз не ги послушах, но бързо ми стана скучен. Явно след като вече можех да го имам не беше толкова интересен, колкото си мислех.

SINDEL
12-19-2008, 11:24
Много се дразнеха на бившия ми, понеже беше година и малко по-малък от мен. Не го одобряваха изобщо.
Сегашния ми мъж много го харесват жените в семейството, дори с баба ми го запознах и жената така му се зарадва :) Ку4ето оба4е не може да го понася, а баща ми и той го харесва, но все пак е бая дръпнат :D