PDA

View Full Version : Kak POtiskate bolkata?



Myrcheto
04-03-2005, 18:39
Kak potiskate bolkata(psihicheska,dushevna),kak sybirate sili i reshavate da prodyljite?Kak preborvate tygata ?

^I don't give a fuck^
04-03-2005, 18:47
ех...сега съм точно в един такъв момент.. :?Просто си казвам няма смисъл да седя в нас да се самосъжелявам,да плача или някакви такива...че трябва да се боря със всички трудности и че живота е хубав :)

GeRyTo
04-03-2005, 19:11
Ами подтискам болката в себе си и давам напред, излизам с приятелки/приятели и не мисля за това, гледам колкото може по малко време да съм сама, а когато всичко ми дойде много, за да го подтискам просто откривам най подходящия човек и си казвам всичко.
И разбира се си похапвам сладко, то е научно доказано, че сладкото ни вади от всякакви депресии :D :D

Cyberdyne_101
04-03-2005, 19:21
Алкохол + метъл = успокоен Сайбър :lol: 8)

kellybundy
04-03-2005, 19:30
fizi4eska - s hap4eta ili ako ne pomagat ponqkoga sum si hapala rukata do kruv - moje da me mislite za luda no mi pomaga
du6evna - mi razli4no
muzika priqteli/oito ve4e se sumnqvam 4e su6testvuvat/ filmi i takia ne6ta
sa v momenta sum v ujasno nasotroenie i tova koeto pravq e da se opitamd a premahna izto4nika mu bilo to i tvurde neuspe6no :cry:

rosskata
04-03-2005, 19:38
:? Със самовнушение- иначе не мога... Просто си налагам да забравя за това, което ме мъчи... Алкохола също е решение, или поне добро моментно решение. Помага ми и като си поплача на рамото на приател.

black_heart
04-03-2005, 20:07
Vlizam pod du6a i sedq tam dokato savsem ne se nabra4kam ot vodata,sedq sqka6 iskam da otmiq cqlata pomiq,gadost,zloba i omrazq,sedq,ne pla4a-rqdko mi se slu4va,mislq 4e tova bi em napravilo slaba,no ei taka si kisna.Pone na men mi pomaga,a i e sravnitelno bezopasno(ne e narkotik,ne e alkohol). :roll:

black_heart
04-03-2005, 20:17
a i qko nabi4bam linkin park rammstein ili ne6to ot sorta

ellii
04-03-2005, 20:54
Trudno... opitvam se da ne mislq za tova opitvam se da izlizam s priqteli,no v pove4eto slu4ai izlizam da se razhodq sama i mislq,mislq i nakraq nishto ne izmislqm..ponqkoga ako neshtata ne zavisqt ot nas prosto nqma kak da gi promenim.. uspokoqvam se 4e moje i da e po-zle,4e trqbva da s1m blagodarna 4e imam semeistvo,priqteli ne s1m gladna ili jadna..imam pokriv na glavata si i taka..
Bashta mi kazva:da sme jivi i zdravi p1k drugoto 6te si go napazarim..
i az mislq taka..

foxy_f
04-03-2005, 20:58
Vlizam pod du6a i sedq tam dokato savsem ne se nabra4kam ot vodata,sedq sqka6 iskam da otmiq cqlata pomiq,gadost,zloba i omrazq,sedq,ne pla4a-rqdko mi se slu4va,mislq 4e tova bi em napravilo slaba,no ei taka si kisna.Pone na men mi pomaga,a i e sravnitelno bezopasno(ne e narkotik,ne e alkohol). :roll:

i az sam to4no taka!!! vzemam edin leden du6 i zabravqm za vsi4ko.metala sa6to e re6enie da si izkara6 qda ili pak ako otida da opti4am navan - i tova mi pomaga

TSecret
04-03-2005, 21:24
shopping terapiq ili mnogo muzika! - ne 4 ei dvete ne gi pravq vseki den no kogato sam ot4aqna sa v golemi dozi! 8)

Immortality_
04-03-2005, 21:27
s alkohol, ne6to za pu6ene.... muzikata do dupka ili s o6te bolka- piercingi, tattoo, ili prosto se reja... gorya se s cigari...naistina pomaga da zabravi6 !

04-03-2005, 21:50
като си причинявам по-голяма физическа
болка...

Medivh
04-03-2005, 22:54
Физическа: Не мисля за нея и не я усещам. Странно е, но действа.А и не мисля как да не мисля за нея =).

Психическа: Компютърни игри.Много.
или
Смехотерапия :D (не питайте)

MeThTiCaL
04-03-2005, 23:14
Като съм сам, музиката на макс, така че саседа да почне да звани на вратата и докато звани аз да се сещам как ако му отворя ше ми каже че му треперят сички чаши в апартамента.
Другия варянт е да си намеря някой френд на който имам доверие пред който мога да изпадна в една словодиария и така да се укротя. Като цяло обаче трудно се случва да се стига до момента за словодиарията...предпочита да срутя блока с некой мощен рапец с яко басец. :twisted: :twisted: :twisted:

DeaTHroW-ReC_F
04-04-2005, 10:13
ааа физическаа.......кат почвам да си пея и подскачам и така м минава..


психическа амииии различно-музика......но никога приятели...:рРр не ми помагат,те са по отчаяни от мене...аахаха
Пиша проза или поезия..така ми минава..заклещвам се в банята и не мърдам..а напоследъка намерих друг начин..Отивам самичка към езерото ни.....и сядам на някоя пейка и рисувам сградите там..(има две църкви..) помага ми;)..ама без уокмена не мърдам никъде

DiEsEl_GiRl4eTo
04-04-2005, 10:40
Физическата болка кучета я яли!
Пъкк психическата болка ... или си го изкарвам на майка ми и ми минава или тегля една майна на всичко и всички и ми става леко на душата. Също слушам музика, забивам се някъде сама и така уж се успокоявам за момента...ама като изнервя някой до краен предел почвам да се радвам и забравям съвсем.

naty
04-04-2005, 11:25
mi naduwam muzikata do dupka i po4wam da peq!ili po4wam da mislq kolko po-zle bi moglo da byde

the_kiss_1
04-04-2005, 11:34
Болката и всичко друго поттискам с музика,това е нещото без което не мога и ми помага.
Ена наистина хубава песен и вложените в нея чувства могат да не накарат да забравиш всичко.
(като говоря за музика изключвам турбо чалгата)

^I don't give a fuck^
04-04-2005, 11:51
ааа физическаа.......кат почвам да си пея и подскачам и така м минава..

при мен минава с подскачане и псуване http://smilies.sofrayt.com/1/8/superbiggrin.gif

N_I_K_I________
04-04-2005, 11:56
AMI TOVA E MNOGO GADEN MOMENT :cry:
AMI V POVE4ETO SLY4AI VSI4KO GO SABIRAM V SEBE SI I IDVA MOMENT V KOITO KATO SI PYSNA NQKOQ QKA BALADA I PO4VAM DA PLA4A -[MOJE BI SAM EDINSVENIE KOITO SI PRIZNAVA 4E PLA4E]- I TAKA MI MINAVA NO 4ESTO SPODELQM S PRQTELKATA SI ZA6TOTO PONQKOGA RODITELITE MI NE MI POMAGT A TQ GO PRAVI :?

Eliiiiiiiiii sexsito
04-04-2005, 13:02
Nali za tva e;sa
:arrow: muzikata
:arrow: pieneto
:arrow: priateite
:arrow: 4ovek koito mrazi6 da si go izlee6 varrhu nego
:arrow: ...

Ev1lG1rL_
04-04-2005, 13:54
Amii zavisi...ponqkoga prosto se opitvam da ne mislq za tova 4e sum depresirana i da se razseivam po vuzmojno nai-razli4ni na4ini :) Ili si vzimam promi6leni koli4estva sladoled i se tup4a kato prasence :)

TheChilDofPaiN
04-04-2005, 14:05
Това е най- голямата грешка, която някой прави!


Болката не трябва да бъде събирана.. Трябва да гледаме да се
Освобождаваме от ня, защото
Може да доведе до психични проблеми..


Най- често използвам музика или
билярд

AvLee
04-04-2005, 16:09
като си причинявам по-голяма физическа
болка...
Да бе верно :lol:
Като имаш "психически проблеми" и си причиниш физически и вече забравяш за първите.

Immortality_
04-04-2005, 17:12
fizi4eskata bolka pomaga...,.bnyamate predstava kolko !!! spored vas togava za6to ima tolkova rituali iz indiya- deto se dup4at...v iujna amerika se prikovavat na karst... si4ko tova pre4istva saznanieto... i to i se pravi ot vekove! :wink:

foxy_f
04-04-2005, 17:43
като си причинявам по-голяма физическа
болка...
Да бе верно :lol:
Като имаш "психически проблеми" и си причиниш физически и вече забравяш за първите.

ami az li4no poznavam dosta hora za koito tova deistva

04-04-2005, 18:58
abe nai 4essto vs6tnost vinagi ili si udrqm glavata v stenata ili se biq sebe si... pri4inqvam si nqkva fizi4eka bolka i ne 4e pomaga mnogo ama de d znam uspokoqva me... :shock: ako sam sama kre6ta hvatlqm predmeti i otdale4 izglejdam mn ot4aiva6t slu4ai ... si4ko me drazni...po dobre da ne si mi nablizo v takav moment 6toto imam navik da si go izkrvam na si4ki okolo men ....posle reva kato malko bebe bez pri4ina i kato me zabolqt o4ite i glavata i se uspokoqvam nai nakraq i se tap4a s ne6to pred TV-to samosajalqvam se i mislq kak da i otmastq :evil: ...vaob6te mn kofti process ... si4ko mi e krivo... blaze im na tiq deto sedat pred rekata i si risuvat spokoino...

Devilsplaymate
04-04-2005, 19:34
Ами определено със добри приятели се утешавам!

HaPpY_GiRl
04-04-2005, 20:22
Ами физическата-с хапчета или спинкам,като се надявам като стана да ми е минало.А душевната-1.Хващам възглавницата и я мятам насам натам,а после си пускам Don`t worry,be happy и други такива весели песнички и гледам да не обръщам голямо внимание на проблема :roll:

sladkoto_mime_
04-04-2005, 20:51
ami nai-4esto vlizam tuk vav foruma i 4et aproblemite na drugite i po nqkoi pat v deistvitelnost ne useshtam bolkata,otkasvam se ot neq,a v drugi slu4ei kakto beshe dnes :cry: izlizam s nqkoq mnogo blizka priqtelka nqkade po magazinite i qko pazaruvane ,a prez tva vreme si izlivam bolkata :cry: Kofti ama pomaga...