PDA

View Full Version : otnosno RNB-tata



jigga_my_nigga
04-03-2005, 18:26
a be momi4eta kakvo vi e mnenieto za RNB-tata(raparchetata s kurpi i shapki s pravi kozirki i tn...)

black_heart
04-03-2005, 19:00
miiii zavisi ot 4ovek,koito nosi drehite.Sladursko e,no be6e hit predi 1-2 godini,sega mina modata.Ina4e qko mi se struva.

Cyberdyne_101
04-03-2005, 19:09
Лелеееее тия само да не ми попаднат пред крака, че лошо им се пише :twisted:

LetiCherry
04-03-2005, 19:12
Ми да ти кажа днес се разхождах из НДК и видях една групичка около 8-9 момчета РНБита и направо ми досмеша! Изглеждаха адски смешно, аз се дразня на некви такива , правят се на клоуни! Е, всеки харесва различни неща!

miloto_girl_4e
04-03-2005, 19:55
Ми да ти кажа днес се разхождах из НДК и видях една групичка около 8-9 момчета РНБита и направо ми досмеша! Изглеждаха адски смешно, аз се дразня на некви такива , правят се на клоуни! Е, всеки харесва различни неща!


i az dneska kato bqh na NDK vidqh takava grupi4ka(moje da e bila su6tata :roll: ) ne se kefq na rapur4eta tip "Mi6o 6amara" mnogo me draznqt.. a i ne me kefi da hodi6 i izglejda6 kato 4uval... :roll:

Ri4i^
04-03-2005, 19:55
Олелееееееееее супер сладки са ми. Едно време се движех с такива. Даже и аз се обличах така, ама тва беше когато бях млада :P

LunaTriCk
04-03-2005, 20:16
Олелееееееееее супер сладки са ми. Едно време се движех с такива. Даже и аз се обличах така, ама тва беше когато бях млада :P

Именно. За да ходиш така трябва да си на най-много 12 години.

stereophonix
04-03-2005, 20:40
ne mi dopadat mnogo .. nikak daje..

04-03-2005, 20:49
leleliii tolko sa mi smeshniiii hodqt kato
osraniii s nekfi shapki i kurpi haahah i lanci
ahaha tiq se edno ne osyznavat li 4e sa
beli :lol: :lol: :lol: naprao mi e jal za horata

LetiCherry
04-03-2005, 20:50
Ми да ти кажа днес се разхождах из НДК и видях една групичка около 8-9 момчета РНБита и направо ми досмеша! Изглеждаха адски смешно, аз се дразня на некви такива , правят се на клоуни! Е, всеки харесва различни неща!


i az dneska kato bqh na NDK vidqh takava grupi4ka(moje da e bila su6tata :roll: ) ne se kefq na rapur4eta tip "Mi6o 6amara" mnogo me draznqt.. a i ne me kefi da hodi6 i izglejda6 kato 4uval... :roll:

Много точно го каза! :P Като чували и некви дребни обаче със самочувствие!

thugGirl^
04-03-2005, 21:00
mi ya takiva slu4ai si nosq torbi4ki za povry6tane. Vypreki 4e az mn obi4am rap - 2pac, coolio, dmx... no specialno za tezi typi nasrani 6amar4eta si nosq torbi4ki!!

d_size
04-03-2005, 22:22
ПОЗА

MeThTiCaL
04-03-2005, 22:28
Опа, уейт малко бе хора...защо секи като види некой смъкнат и веднага го свързва с Шамара миризлив парцал? Ако искате ше ви направя една галерийка със снимки някаде на някои от по-известните изпълнители и тези на Шамара и да направите прилики и разлики...сичко което носи тоя бастун Чорапа и ония глави ли са кви са е гепено от чернилките и смело мога да кажа че начина на обличане на R'n'B дупетата е 10 пъти по-як от тоя на тия смотани снайперистчета, които ми носят кецове Globe, DC, Etnies, некви скейтърски панталони и шапки и ми пунтират рапъри...Сори ама те са смешниците и ако трябва да съм честен не понасям нито Р'н'Б нито Снайпер, обаче в отношение на дрехи Р'н'Б са милион години пред сички други стилове на обличане в БГ. Замислете се, кое е смешното, че пунтират някой или че им стоят смешно? Аз ше ви кажа не е смешно тва че пунтират, не стоят и смешно ако знаеш как да ги нахлузиш...смешно е че пунтират ГЕНГСТА...турбо дупенца за тва вече съм съгласен!
Въпреки сичко не налагам тва мнение над ваще. Тва е мойта гледна точка шото ако не друго цял живот слушам черно и нося широки дрехи...милион пъти са ме наричали Шамарче и тогава все повече и повече съм разбирал колко много хора имат грешна представа за други хора...

Immortality_
04-03-2005, 22:34
za jalost pove4eto nosyat tezi drehi za6toto taka e moderno...kakto moje da se nameryat poziori i v metala- i v rapa e fra6kano..yaki sa dre6kite no poznavam rapari, koito izdavat maketi (tva se izdava predi nyakoe CD), koito na van6en vid nyamat ni6to s Raparite det se vijdat po ulicite- stila se nosi v kravta i ne na kojata !!! ae sas zdrave !

d_size
04-03-2005, 22:35
кои по-известни личности? тея на запад взеха да правят по-големи лайна от Шамара и компанийката му дори.рапа остана в миналото вече :) всичко друго е измислен "поп-рап" и rnb.е па то комерса като цяло си е зле ако за него говорим,а другият рап така наречен underground се слуша от истински фенове и заинтересовани от хип-хопа хора,но като слушаш само радио и гледаш телевизия едва ли ще чуеш стойностен истински рап.
old school и underground rocks

LunaTriCk
04-03-2005, 23:14
Кой каза, че пък Шамара е рапър ?? Всичко друго е, но не и рапър. А и "колекцийакта" му R&B Wear е 1:1 копирана от западната. Само дето има различна щампа. Пълно менте, точно като цялото R&B съсловие.

04-04-2005, 23:04
О хора, недейте така...музиката не се дели на комерс и ъндаграунд. Има толко много изпълнители, които са далече от комерса и в същото време са много далеч от ъндаграунд звученето. Типичен пример е музиката която пускам в мойто радио от подписа. Хората му викат Dirty South Rap звучене и бих казал че много хора не са чували изпълнители като Three 6 Mafia, Crime Mob, Memphis Bleek, Lil Wyte, Crunchy Black, DJ Paul and Juicy J, Koopsta Knicca...Те не са комерс или ъндаграунд. Малко хора знаят кво е як хип-хоп още повече, че много хора носят смъкнати дрехи само за каузата а не за това че слушат такава музика. Аз съм на 19 и нося такива дрехи и определено не съм съгласен че това са дрехи типични за 12 годишните. Необходимо е да се интересуваш от тая музика обаче, за да си наясно с повечето неща свързани с нея и от там идват и смешниците за които написах по-горе. Шамара Е рапър обаче само в пределите на българия, разбира се секи чул Master P спира слуша Шамара и тва е нормално. Секи има различна гледна точка по тоя въпрос, а самия въпрос е смешни ли са смъкнатите или просто са необразовани по тая тема?

MeThTiCaL
04-04-2005, 23:06
/\ /\ /\ /\ /\ /\ /\ /\ /\ /\ /\ /\ /\ /\ /\ /\ /\ /\ /\ /\ /\ /\ /\ /\ /\ /\ /\ /\ /\ /\ /\
Тва бех аз...

d_size
04-04-2005, 23:10
говорех за тоя комерс дето се върти постоянно по телевизията и радията нали знаеш примерно 50 cent и не знам си кви там...верно е имат хората тук там някоя яка песен но не може да се нарече истински мръсен рап.лошо няма в това да носиш такива дрехи само да не са от тея биташките.

MeThTiCaL
04-04-2005, 23:15
А това което пускат по телевизията отдавна не е това което трябва да бъде. Няма спор в това, лощото е че някои от истинските неща замират и малко хора се интересуват. Е както и да е де тва е друга тема на разговор. А дрешките ако са от ония биташките нормално да си облечен съкс на тях кройката им е толко зле че стоят по-смешно от изплетена от мене пола :lol: хаха Трудно се намират хубави дрехи в БГ ама пак се мяркат тука там де :)

d_size
04-04-2005, 23:42
абе както и да е.в темата ставаше дума за "RNB-тата" под такива трябва се разбират хора,които слушат RNB нали така ? но като кажеш RNB почти всеки си мисли,че става дума за оня пропаднал,позиорски лейбъл...

bad4e
04-05-2005, 06:05
a be momi4eta kakvo vi e mnenieto za RNB-tata(raparchetata s kurpi i shapki s pravi kozirki i tn...)

ае човек що като носи някой кърпа, шапка, развлечени дрехи, задължително трябва да е рнб?????!!!!!!!!!!

MeThTiCaL
04-05-2005, 07:18
ае човек що като носи някой кърпа, шапка, развлечени дрехи, задължително трябва да е рнб?????!!!!!!!!!![/quote]

Щото толко са образовани по тоя въпрос и показват компетентност, заради това...

Devilsplaymate
04-05-2005, 07:26
Еми според мен зависи малко и от човека , дали му отиват такива дрехи.Иначе по принцип много са ми много интересни и им се чудя на ъкъла , що трябва да ходят като другите...но в крайна сметка те си решват![/i]

DeaTHroW-ReC_F
04-05-2005, 09:17
Опа, уейт малко бе хора...защо секи като види некой смъкнат и веднага го свързва с Шамара миризлив парцал? Ако искате ше ви направя една галерийка със снимки някаде на някои от по-известните изпълнители и тези на Шамара и да направите прилики и разлики...сичко което носи тоя бастун Чорапа и ония глави ли са кви са е гепено от чернилките и смело мога да кажа че начина на обличане на R'n'B дупетата е 10 пъти по-як от тоя на тия смотани снайперистчета, които ми носят кецове Globe, DC, Etnies, некви скейтърски панталони и шапки и ми пунтират рапъри...Сори ама те са смешниците и ако трябва да съм честен не понасям нито Р'н'Б нито Снайпер, обаче в отношение на дрехи Р'н'Б са милион години пред сички други стилове на обличане в БГ. Замислете се, кое е смешното, че пунтират някой или че им стоят смешно? Аз ше ви кажа не е смешно тва че пунтират, не стоят и смешно ако знаеш как да ги нахлузиш...смешно е че пунтират ГЕНГСТА...турбо дупенца за тва вече съм съгласен!
Въпреки сичко не налагам тва мнение над ваще. Тва е мойта гледна точка шото ако не друго цял живот слушам черно и нося широки дрехи...милион пъти са ме наричали Шамарче и тогава все повече и повече съм разбирал колко много хора имат грешна представа за други хора...

Ех.....що ли ще се съглася.....Аз съм смъкната...ма се обличам с дрешки на сирка...глоубки...и така нататък..тва няа значение(по ме кефят такива хора..)
обаче за облеклото на ар енд би-тата си адски прав щото сичко е крадено...за тва не ме кефят....иначе да..може би имат добри модели ма просто на БЕЛИ НЕ ОТИВА :!: ....


пояснение..не съм нит от рнб нит снайпер..неутрална съм...
а по конкретно момчетата дет ги носят,поечето не ме кефят щото да видя бял с такоа облекло нешу не ме радва

LiNkiN4eTo
04-05-2005, 09:36
men mn me kefqt , zavisi ot samiq 4ovek de ...

zElEnA^mAsLiNkA
04-05-2005, 09:43
haha Ne g0v0rete za tiq 6t0t0 sa mn0g0 sme6ni ! Nit0 znaqt kak da se 0blizat nit0 slu6at ka4estvena muzika! Pr0st0 sa sme6ni ...

bad4e
04-05-2005, 13:39
ае човек що като носи някой кърпа, шапка, развлечени дрехи, задължително трябва да е рнб?????!!!!!!!!!!

Щото толко са образовани по тоя въпрос и показват компетентност, заради това...[/quote]

май по-добре си замълчат...бахти той изкара че по цял свят всички са рнб....

d_size
04-05-2005, 14:34
пак се стига доо ... "всеки си има вкус"

MeThTiCaL
04-05-2005, 15:36
пак се стига доо ... "всеки си има вкус"

Винаги до там ще се стига, защо обаче трябва секи кой разбира кой не разбира да говори как еди си кой бил смешен и кой бил паляк?

air_J
04-05-2005, 16:34
На RnB смешниците просто мога да им се изсмея и да ги пратя там, където им е мястото - при loser`s team! :twisted:

karamel4eto`m
04-05-2005, 19:46
a be momi4eta kakvo vi e mnenieto za RNB-tata(raparchetata s kurpi i shapki s pravi kozirki i tn...)

ni67to lo6o ne mislq pi4ove sa ma ima iskliu4eniq ot bulgarskite rnb-ta :P ina4e porpincip gotqni hora :)

incheto
04-06-2005, 16:37
emi men me draznqt!

BaT_GirL
04-06-2005, 16:50
Като се замисля тва преди бяха гъзетата на даскалото и всеки да се бута при тия с провисналите дънки.Е сега толкова ме изнервят може би защото всички с които се движа се обличат нормално...

BeAsT
05-14-2005, 21:17
слушам unda хип-хоп, нося широко. но не маркови неща, изчистени дънки, суитчъри т.е. без да се виждат марки

05-14-2005, 22:01
ЗЛЕ.

Jamalska
05-15-2005, 07:58
Лелеееее тия само да не ми попаднат пред крака, че лошо им се пише :twisted:
хах тука подкрепям..аз си падам по такива http://store1.data.bg/uplink/Hip%20Hop%20Fest%20Pics%20(21.06.2003)/Ndoe%202.JPG
R&B Sux

пипс
05-15-2005, 08:11
абе тея рапърчета са голям смях,не само в обличането ами и в поведението и как говорят-направо ужас.веднъж разговарях с едни и основните изрази които използваха във всяка фраза"шъ ти е*а мамата" "и 'ко ся шъ прайм" глей го тва коте ша го прасна" направо се късам от смях като ги видя някви 11-12 годишни надувки да се отварят на всички :twisted: http://smilies.sofrayt.com/1/3/dummhead.gif

^I don't give a fuck^
05-15-2005, 08:14
Тез са супер палячовци...http://smilies.sofrayt.com/1/950/fart.gif

lalqla
05-15-2005, 08:58
Смешни са ми.И сега ще кажа кои и защо.
Първо хора, които носят точно р&Б дрешки и слушат Устата и 50 сент и Шамара и се имат за рапъри са супер жалка гледка.За бога,аз слушам по-качествен хип-хоп, макар и ъндърграунд, макар и да не се интересувам толкова от този стил музика.
Честно казано повече ме кефят точно гореописаните с Globe и DC.
Но кой както иска да си ходи...и метълите не ме кефят толкова как се обличат, а пак да си слушам метъл...

Napu6en-Buhal
05-15-2005, 10:46
oK R&B-tAt biLI sMESHNi q Da Vi PItaM sAmo kOI HraSvaTe TOgaVA :
1. `raPurIte` kaTO DrS, sMOTaN Mc i T.N. kOItO NOsqT RiZKi VtoRa UpoTreBa, HodqT Po cqL dEn s NqkFI raNIcI i ShaPKi sLojeNI kaTo 75-GodISheN cLeN nA TKZS-to sLed 6-tAta GoLqMA rAkiA
2. KosMatITe I MIrIzLIvI MetALi zA koiTO eDiNsTveNiq CVqT e CherNiq i Po tEnIsKIte sI ImaT saMO NqkVi URodSki SuZdaNIq (koItO dOSta PriLIcHaT nA saMiTe MetaLI dE)
3. ChaLgarIte sUs BeLI GasHTicHKi, BeLI cHehLicKi i bqLa PriLePnaLa BLuzKa
aI seGa IZbIraIte kaTO R&B-TatA biLI sMEsHNi. tOcHNo PUk zA NacHiN nA OBLichaNE nAi maLKo MOjeTe da PLueTe R&B. zA MuzIKAta GovoReTE KvoTO IskaTe aMA zA ObLicHneTo PRoStO zaMULcheTe :roll:

Jamalska
05-15-2005, 10:49
kOI HraSvaTe TOgaVA :
1. `raPurIte` kaTO DrS, sMOTaN Mc i T.N. kOItO NOsqT RiZKi VtoRa UpoTreBa, HodqT Po cqL dEn s NqkFI raNIcI i ShaPKi sLojeNI kaTo 75-GodISheN cLeN nA TKZS-to sLed 6-tAta GoLqMA rAkiA

az tiq..
ama s tebe nqa sporq 6ot te uwajawam po dqwolite;)

Momchenceto
05-15-2005, 12:22
Аз им викам "насраните" може и както каза милата Раличка "чували" иначе имаше един лаф на бабата на един приятел дето бачкаше в R&B club и казваше "аре елате ми на гости у рембито" :lol: :lol: :lol: Смешни са....прават се големи бабаити а са шишарки до един....

lalqla
05-15-2005, 12:22
хм...музиката не влияе на стила ми на обличане...
Не съм нито от тия курвички с "белите прилепнали блузки", нито метълка с "уродливи създания по тениските", нито пазарувам от магазини с дрехи втора употреба(нито харесвам такива).Така че, Napu6en-Buhal, съвсем не се изчерпваш с изброените 3 типа...

naty
05-15-2005, 12:31
mn sa mi sme6ni....edin put kato widqhme edna takwa grupi4ka s edna frendka na takyf smqh ni izbi...

Napu6en-Buhal
05-15-2005, 12:43
lalqla GoVoRq zA tOvA kAKVI MOmChetA nE sA tI sMEShMNi NE zA ToVa nA kaKvo pRiLicHaSh Ti :roll: i MejdU dRugOto sUm sIgUrEn cHe 90% oT HorAta nA KOiTo IM e SmeSHeN NacHInA nA ObLicHane NA R&B sE ObLicHaT MNoGo PO sMeSHNo NO NqMA zNacHeNIe VajNOtO e dA sE sMeeM nA nqKOi nALi ... TupAci

Napu6en-Buhal
05-15-2005, 13:37
http://lisan.hit.bg/lis1g.JPG
http://lisan.hit.bg/lis2g.JPG
http://lisan.hit.bg/lis3g.JPG
http://lisan.hit.bg/lis6g.JPG
MnOu sMeSHNO A ? sMesHni sTe Vie ...

mira_
05-15-2005, 13:48
това ти ли си бре? :mrgreen:

incheto
05-15-2005, 13:52
draznqtt :x

BlinDBoY
05-15-2005, 13:56
Хахаха кой беше тоя Мишо Шамара ве оня дребчо 1.50 ли ,че аз мога да си го подхвърлям какво си поискам ве...иначе мразя стил R&B!!!С някви изсулени дънки смотани шапки теникии и някви смешни походки....ми те тея дрехи имам чувството ,че са им ги давали от гетото ве!!!

BeAsT
05-15-2005, 14:01
.ми те тея дрехи имам чувството ,че са им ги давали от гетото ве!!!


datz da point :twisted:

Napu6en-Buhal
05-15-2005, 14:12
aFe eBeTe Se fE... GLupaCi... VuRveTe v USA PriMerNo dA Im RaZpraVqTe cHe sA sMEsHNi a ? iLi Te Ne sAkATO R&B-to a ? neEeEee AmA NIkAK dAjE ! ObLicHaITe sE kaTo ChaLGarI PosLe eLaTe dA sE OPLaKvATe cHe cHaLgarIte biLi seLqNi... saMo da Vi PItaM NeShTo.. aKO naIsTInA bqHA sMeShNi ShiROKITe DreHi sHeShE Li dA ImA tOLkova FirMI zA ProIzvOdStVo TochNo NA TAkIVa I DreHi I TOLKoVa HoRA PO cqL sVqT koiTO dA Gi NosqT ? NqkfI sELtiCi TrIGnaLI dA MI raZPraVqT cHe BiLo sMeSHno... KaTO e SmeSHnO ObLIcHaITe HaRRisOn-a I bqGAITe dA mqTAta GiUBeCi... sMOtaNIqCi

BlinDBoY
05-15-2005, 14:29
aFe eBeTe Se fE... GLupaCi... VuRveTe v USA PriMerNo dA Im RaZpraVqTe cHe sA sMEsHNi a ? iLi Te Ne sAkATO R&B-to a ? neEeEee AmA NIkAK dAjE ! ObLicHaITe sE kaTo ChaLGarI PosLe eLaTe dA sE OPLaKvATe cHe cHaLgarIte biLi seLqNi... saMo da Vi PItaM NeShTo.. aKO naIsTInA bqHA sMeShNi ShiROKITe DreHi sHeShE Li dA ImA tOLkova FirMI zA ProIzvOdStVo TochNo NA TAkIVa I DreHi I TOLKoVa HoRA PO cqL sVqT koiTO dA Gi NosqT ? NqkfI sELtiCi TrIGnaLI dA MI raZPraVqT cHe BiLo sMeSHno... KaTO e SmeSHnO ObLIcHaITe HaRRisOn-a I bqGAITe dA mqTAta GiUBeCi... sMOtaNIqCiАко имаш някакви психични отклонения върви се прегледай!!!

Napu6en-Buhal
05-15-2005, 14:41
aFe eBeTe Se fE... GLupaCi... VuRveTe v USA PriMerNo dA Im RaZpraVqTe cHe sA sMEsHNi a ? iLi Te Ne sAkATO R&B-to a ? neEeEee AmA NIkAK dAjE ! ObLicHaITe sE kaTo ChaLGarI PosLe eLaTe dA sE OPLaKvATe cHe cHaLgarIte biLi seLqNi... saMo da Vi PItaM NeShTo.. aKO naIsTInA bqHA sMeShNi ShiROKITe DreHi sHeShE Li dA ImA tOLkova FirMI zA ProIzvOdStVo TochNo NA TAkIVa I DreHi I TOLKoVa HoRA PO cqL sVqT koiTO dA Gi NosqT ? NqkfI sELtiCi TrIGnaLI dA MI raZPraVqT cHe BiLo sMeSHno... KaTO e SmeSHnO ObLIcHaITe HaRRisOn-a I bqGAITe dA mqTAta GiUBeCi... sMOtaNIqCiАко имаш някакви психични отклонения върви се прегледай!!!
sHtO TrQq dA ImAm, pSihIcHni OtKLonenIq ? sHtOtO Ne SUm SuGLasEn s GruPA seLqNcHetA Li ?
http://www.hiphopville.com/shop/index.php?osCsid=ba558c7c8eab1e9e04f73f094782f742
http://wuweareurope.com/
http://www.thugfashion.net/
http://www.seanjohn.com/sj6/
http://www.rocawear.com/mainpage.html
http://www.vokal.com/
aI PreGLedAi PurVo TuKa PosLE VurVi Mi PRikaZvaI zA GetOto

Jamalska
05-15-2005, 15:19
Казах, че не искам да се карам с теб...няма и да го направя...НО ...хмм виж моделите...когато черен носи такива дрехи той си изглежда като рапе...Това все пак си е тяхната култура...Когато бял...говоря най-вече за нашенските...носи такова изглежда като фенче на Репа и Боб рекърдс-демек фен на крадена музика с безсмислен текст............
aight peace

Sk8Lady
05-15-2005, 15:42
Ami kakvo da vi kaja hora, takiva gi ima navsqkade, tova estestveno e prekrasno 4e izlejdat dobre, no spored e po vajno kato izlezat na scenata da ne izglejdat tapo za6toto takiva gi ima hilqdi koito se pravat na super raperi a kato gi vidi6 kak 4etat freestyle sme6no ti stava! Izvod: badi raper v du6ata, a ne v stila!

foxy_f
05-15-2005, 16:22
Като се замисля тва преди бяха гъзетата на даскалото и всеки да се бута при тия с провисналите дънки.Е сега толкова ме изнервят може би защото всички с които се движа се обличат нормално...

Interesno mi e kakvo to4no razbira6 pod normalno i za6to to4no? Da ne bi tova da sa ne6tata koito pove4eto hora haresvat i ne6tata koito sa moderni?

To4no taka be6e, no tova ne vi li kara da se zamislite 4e tezi hora koito vse o6te se obli4at taka go pravqt na puk na vsi4ki na koito ne im haresva toq stil, tova ne vinagi e tolkova lesno!? A za da go pravqt tova zna4i qvno zad tozi na4in na obli4ane koito tolkova ne vi haresva, stoqt nqkakvi ideali! Sega i az sam vijdala sme6ni 12-13 godi6ni RnBta i te naistina izglejdat nelepo ama molq ne gi namesvaite tqh vav tazi tema za6toto te ne mogat da se broqt vav 4isloto na istinskite RnBta - te sa prosto prekaleno malki i se obli4at taka samo za6toto si mislqt 4e taka 6te privlekat vnimanieto na momi4etata :lol:

A ne6to koeto mi stana mnogo interesno e kak pak ne se nameri nito edin 4ovek vav taq tema da kaje 4e e glupavo da se delqt horata po stila im na obli4ane vmesto po haraktera. Kogato narejda6 nqkoi zaradi stila mu na obli4ane vsa6tnost narejda6 samo sebe si za6toto na vsi4ki koito imat pone malko zdrav razum v glavata im stava qsno 4e edin ograni4en 4ovek go kazva tova.

lalqla
05-15-2005, 17:00
E...ako вие се сравнявате с американците трябва да сте много зле.Американците са една от най-тъпите нации на света.Толкова ограничени духовно и глупави.А и това, че "хора от цял свят" се обличат така не значи, че е готино.
Мода...

Napu6en-Buhal
05-15-2005, 17:25
Jamalska Po sUshTiq nacHiN mOGa dA kaJa cHE sAmO nA cHerNiTe iM PriLIcHa dA PusHAT TReVa, ILi dA sA NA RasTi :wink:
Sk8Lady TfA e teMA v KoQtO sE ObSuJdAt DreHiTe a Ne dUShAta, sPeSti sI TeZI NeSHtA zA cHAsA pO BuLgarSki (MejDU dRugOTo GLedAi taQ sEdMicA s BLaGo_MC i aKO nE sE PRuSneSh oT SmqH kAtO Go VidIh moJe dA MI GovORiSh zA DuSHAta)... i OsHTE NEShTo Ne ZaBraVqI cHe GovOriM zA FeNOVeTe, A Ne zA IzPULnITeLIte, a FreeTYlE-a e NeShTO zA MC-tAta Ne zA IzPULniTeLIte. iZvodA e : daLecHe sI oT IsTInAtA
lalqla NiKOI nE Se SraVnqVA s AmeRIkaNCiTe

Sk8er4o
05-15-2005, 19:07
a be momi4eta kakvo vi e mnenieto za RNB-tata(raparchetata s kurpi i shapki s pravi kozirki i tn...)
МАЛЕЕЕ, само ми ги дайте, кат' ги подпукам с дъската...има и свестни, но са 1 на 9639276434353. Един от тях е Napu6en Buhal :D

ZulAgrarin
05-16-2005, 21:21
1vo.Absolutno sum suglasen s Mr_Methical
2ro.Po-dobre si pravete izvodite za horata ne po na4ina na obli4ane,a po haraktera im,primer az slu6am si4ko i se obli4am pove4e kato feshan4e ama pa ne mi pre4i a sum priqtel i s hora,koito sa si naqsno s rapa i prosto ne sa nekvi glupaci da si praat izvodite ot drehite.
3to. Spodelqm mnenieto na Jamalska za kak stoqt na beli i 4erni tiq dre6ki,ne 4e se zaqjdam ama 6to nie da odim pri negrite da vidim kak se obli4at kato tva si e na 1 okean razstoqnie(demek sveta dooosta se meni :shock: ) a i tam tva si e modata tuka si ima druga moda(feshan moda) 6toto sme si na balkanite,ako tolko ne im iznasq na rapurite tuka tam da hodat,men li4no ne mi burkat v zdraveto de...Az 4uvstvam naprimer nai-malkoto 4algata po blizka do surceto si muzika sled kato i "kulturata" ni ima pove4e ob6to s neq otkolkoto s rapa(neznam toi da ima koreni v BG)
Ai \/ ot men...
Ina4e kazah si mnenieto,ne opredelqm horata po drehite im a po haraktera 6toto znam rapuri deto jiveqt u ebasi izmisleniq svqt na nekvo razdelenie ama si ima i mn pe4eni horica :wink:

Traffic
05-16-2005, 21:23
Лелеееее тия само да не ми попаднат пред крака, че лошо им се пише :twisted:ами аз като слушам рап, само дето не се обличам така, и мене ли мислиш да мачкаш? :roll: :?

San4o
05-16-2005, 22:14
ХеХеХе Много са ми смешни тия некви са се издокарали все едно са на ревю, смъкнати гащи тип "Кво ме гледаш - насрал съм се" и през тия шапки с надпис R&B гледат много лошо. Абе с две думи якооооо са ми смешни.

Cyberdyne_101
05-17-2005, 06:32
Не мога да разбера... нещо проблем ли има, А ? Не, бе, кажете ми ще разбера :!: Пиличам ли на неразбран ? :evil: Ше кажеш, че само аз съм ви казал нещо

МАЛЕЕЕ, само ми ги дайте, кат' ги подпукам с дъската...има и свестни, но са 1 на 9639276434353. Един от тях е Napu6en Buhal
Napu6en Buhal ти нещо искаше да ми кажеш, още чакам....

draznqtt :x

видях една групичка около 8-9 момчета РНБита и направо ми досмеша! Изглеждаха адски смешно, аз се дразня на некви такива , правят се на клоуни!

Именно. За да ходиш така трябва да си на най-много 12 години.

haha Ne g0v0rete za tiq 6t0t0 sa mn0g0 sme6ni ! Nit0 znaqt kak da se 0blizat nit0 slu6at ka4estvena muzika! Pr0st0 sa sme6ni ...

На RnB смешниците просто мога да им се изсмея и да ги пратя там, където им е мястото - при loser`s team! Twisted Evil

Cyberdyne_101 написа:
Лелеееее тия само да не ми попаднат пред крака, че лошо им се пише

хах тука подкрепям..

Аз им викам "насраните" може и както каза милата Раличка "чували" иначе имаше един лаф на бабата на един приятел дето бачкаше в R&B club и казваше "аре елате ми на гости у рембито" Смешни са....прават се големи бабаити а са шишарки до един....

И като едно малко заключение да добавя, че цялата тема се отнасяше за СТИЛА НА ОБЛИЧАНЕ ! Не ме дразни рапа(поне не много), дразни ме облеклото.
И ся тука сички ми хакате
някъв Peace :D, къв пийс, няма пийс(няма да се сдържа и ше псувам :D ) да еба маа му.

BlinDBoY
05-17-2005, 07:00
Ми едно време в гетата са им давали парцали без формени изулени...и от там се носят такива...парцали..и аз съм съгласен ,че на един негър му отива повече да се носи в такъв стил!!!

MMF
05-17-2005, 07:41
Niamam nishto protiv R'n'B Wear, am veche mu pootmina modata...inache kato izlezna i az mnogo mu se kefih, i az sym nosil takiva drehi i nikoi ne mi e kazval, che sym nasran ili neshto ot sorta....e, niama da sproia s razbirachite tuka, pyk i otdavna veche ne nosia R'n'B ,am se oshte si gi uvajavam....govoria samo za R'n'B wear, ne sym fen na BG rapa(izkl. niakoi izpylniteli ot edno vreme, no te ne sa ot R'n'B-to)...tva si e moito mnenie, kakto kazah - s nikoi niama da sporia, seki da si prikazva, kvoto mu e na dushata. :)

Napu6en-Buhal
05-17-2005, 08:49
Не мога да разбера... нещо проблем ли има, А ? Не, бе, кажете ми ще разбера :!: Пиличам ли на неразбран ? :evil: Ше кажеш, че само аз съм ви казал нещо

МАЛЕЕЕ, само ми ги дайте, кат' ги подпукам с дъската...има и свестни, но са 1 на 9639276434353. Един от тях е Napu6en Buhal
Napu6en Buhal ти нещо искаше да ми кажеш, още чакам....

draznqtt :x

видях една групичка около 8-9 момчета РНБита и направо ми досмеша! Изглеждаха адски смешно, аз се дразня на некви такива , правят се на клоуни!

Именно. За да ходиш така трябва да си на най-много 12 години.

haha Ne g0v0rete za tiq 6t0t0 sa mn0g0 sme6ni ! Nit0 znaqt kak da se 0blizat nit0 slu6at ka4estvena muzika! Pr0st0 sa sme6ni ...

На RnB смешниците просто мога да им се изсмея и да ги пратя там, където им е мястото - при loser`s team! Twisted Evil

Cyberdyne_101 написа:
Лелеееее тия само да не ми попаднат пред крака, че лошо им се пише

хах тука подкрепям..

Аз им викам "насраните" може и както каза милата Раличка "чували" иначе имаше един лаф на бабата на един приятел дето бачкаше в R&B club и казваше "аре елате ми на гости у рембито" Смешни са....прават се големи бабаити а са шишарки до един....

И като едно малко заключение да добавя, че цялата тема се отнасяше за СТИЛА НА ОБЛИЧАНЕ ! Не ме дразни рапа(поне не много), дразни ме облеклото.
И ся тука сички ми хакате
някъв Peace :D, къв пийс, няма пийс(няма да се сдържа и ше псувам :D ) да еба маа му.
Cyberdyne_101 PitAH tE TochNo 2 pUtI v IrC daLi I na JivO sI toLKovA BoeN i NitO 1 puT nE POLuchIH OTgoVoR... maI aZ sUM tOq dEtO ChaKa :roll: btW... PredPOcHitAm dA sUM `NasRan` OtKoLKOtO dA sUM NqkUV SDuhaN ZubUr kaTO tEb

foursquare
05-17-2005, 09:48
Значи ,нямам нищо против смъкнатите , но тези "Рнбта" цепят мрака както се казва.. те прекаляват със смъкването ;)неможе да си смъкнеш джинсите и да ти се вижда целия задник,с извинение ;)

И вече не е на мода ..според мен.. по би ми допаднал някой който пак е смъкнат но лекинко ;-) и без кърпи и с хубави кецове ,и да си личи ,че е чистоплътен, а не като тия .. хейтърчета ;-)

Cyberdyne_101
05-17-2005, 09:59
Napu6en-buhal,И аз точно два пъти ти казах: "Проблеми ли имаш ? Запази ги за себе си :D " Но проблемът беше, че нещо постоянно те кил-ваше и явно не си прочел :D А на мен просто ми писна да се повтарям. Освен това никога не съм те нарекъл "насран" (Човек аз никога не съм говорил с теб :lol:). Виждам сам си се самоопределил :wink: И още едно "освен това"... не знаеш дали съм зубър или не :wink: Може да имам интелигентен вид, но чак пък зубър. Ако си мислиш, че това е начинът да ме засегнеш...:lol:
И отново едно малко заключение.... Виждаш, ли ти сам правиш "големия" проблем :lol: Аз изказах мнение, но ти явно го взимаш прекалено присърце. И аз не мога да разбера защо :lol: Нито ти казвам, как да се обличаш нито какво да правиш. Носи си каквото искаш, прави каквото искаш.... това си е твоят живот.
Щом мненито ми толкова много те е засегнало, значи има някаква причина :lol: , която ни най-малко не ме интересува :D
И не, не съм толкова боен :D Само бой ви е в главата :lol: Айде стига си ме дъвкал. Нямаш ли си нещо по-интерсно за правене ? :D Аз ли съм най-големия ти проблем ?
П.П.Napu6en-buhal, сега отивам да зубрея и да стана още по-умен и като порастна да ти стана шеф :lol:

LiNkiN4eTo
05-17-2005, 12:55
ae tuka golqma voina ste napravili http://img182.echo.cx/img182/4495/duel3nx.gif http://img182.echo.cx/img182/6464/row9fk.gif 4ak me e strah da postvam http://img182.echo.cx/img182/7558/nnn8st.gif :lol: http://img168.echo.cx/img168/9200/val4wj.gif

obi4am emoticons :wink:
aaaa untoten za ada6a i ostanalite nqma da se razberem taka :D govorq za posto pod moq :wink:
naro4no ne pi6a nov , da ne floodq :D

untoten
05-17-2005, 13:17
хъх...rnb-банани с пижами. много ми става весело като видя някой 13 годишен gangsta, дето се е напъхал в някакви чували lol и се мисли за великия рапър...пардон рапон. като за капак и целият в пъпки и слуша Мишо и Сие. да не говорим, че през живота си не е чувал истински рап, а представите му за този така противен на мене жанр се простират до Нели, 50 стотинки, Чинги и т.н. смех!!

05-17-2005, 13:50
Napu6en-buhal,И аз точно два пъти ти казах: "Проблеми ли имаш ? Запази ги за себе си :D " Но проблемът беше, че нещо постоянно те кил-ваше и явно не си прочел :D А на мен просто ми писна да се повтарям. Освен това никога не съм те нарекъл "насран" (Човек аз никога не съм говорил с теб :lol:). Виждам сам си се самоопределил :wink: И още едно "освен това"... не знаеш дали съм зубър или не :wink: Може да имам интелигентен вид, но чак пък зубър. Ако си мислиш, че това е начинът да ме засегнеш...:lol:
И отново едно малко заключение.... Виждаш, ли ти сам правиш "големия" проблем :lol: Аз изказах мнение, но ти явно го взимаш прекалено присърце. И аз не мога да разбера защо :lol: Нито ти казвам, как да се обличаш нито какво да правиш. Носи си каквото искаш, прави каквото искаш.... това си е твоят живот.
Щом мненито ми толкова много те е засегнало, значи има някаква причина :lol: , която ни най-малко не ме интересува :D
И не, не съм толкова боен :D Само бой ви е в главата :lol: Айде стига си ме дъвкал. Нямаш ли си нещо по-интерсно за правене ? :D Аз ли съм най-големия ти проблем ?
П.П.Napu6en-buhal, сега отивам да зубрея и да стана още по-умен и като порастна да ти стана шеф :lol:
aMI MOjeShe dA mI Go KaJeSH KaTO bqH V iRc a ne SlEd kaTO sUM IZLqzUL nALi ? nE sUM sE zaSeGnaL s nIshTo oT GluPavITe TI raZSuJdeNiq, PRoStO v PurVotO sI MneNIe sE PraVeShe Na nqKakUv KuVtO nE Si i sUM sIGurEn cHE nA LIVe NqMA dA sI sUShTq OtVoRko zaATovA sE qdOsAh cHE nqKUv haRRy POTtEr sE PraI nA GaNGsTer. i ProDuLjaVAI dA sI MeChtaESh zA TfA dA Mi StanESh SHeF... TakIVa kTaO TeBe StaVAt ProdaVacHi nA ObUVkI
untoten aZ sUM nA 18 GodINI I sUsHtO sUM IZSuLeN Tfa cHe tI sE DvIJIsH tAM KudEtO Ima saMo 13 GodIShNI E dRuG VuProS... I PreDstaViTe Mi zA RaP Ne sA sAMO cHiNgy I 50 CeNt POVqRVai... MoGa dA tI KajA KvO sLusHAm nO Ti TRqBVA PReVOdaCh sHtOtO sUM sIGUreN cHe NisHTo nqmA dA tI gOvORqT. TakA cHE kAtO nE Si KoMPeTenTe zaMuLCHi, ChUhMe DostaTUcHNo TuPi MneNIq

Napu6en-Buhal
05-17-2005, 14:02
TfA OtGoRe bQh aZ aKO nqKoi nE Se SeSHta...

p.S. sEgA sE SeTiH zA NeSHto... aI VseKi NA KOiTO sA Mu SMeShNTi R&B-tAta dA sI sLaGA sNiMka POd MNeNIetO cHe dA ZnaM kAK dA sE ObLIcaHm oK ?

Cyberdyne_101
05-17-2005, 16:58
Стига е :D Хари Потър, не можа ли да измислиш нещо по-оригинално ? :shock: Ми, не, не можеш щото ми се виждаш прекалено(айде да не казвам тъп, че звучи грубо)глупав, за да мислиш. И не казвай, че аз съм тъп, щото нали съм Хари Потър. Пък той е умееен :R :D Кой ? Аз? ГАНГСТА ? Неее, аз не съм ГАНГСТА. Оставям, на теб тази работа :lol: :lol: :lol:

TakIVa kTaO TeBe StaVAt ProdaVacHi nA ObUVkI Цъ, цъ. Много "Женени с деца" си гледал и не отричай, защото явно оттам си си въобразил, че неудачниците стават продавачи на обувки и, че това е най-смотаната работа :D Много съм засегнат :lol:

p.S. sEgA sE SeTiH zA NeSHto... aI VseKi NA KOiTO sA Mu SMeShNTi R&B-tAta dA sI sLaGA sNiMka POd MNeNIetO cHe dA ZnaM kAK dA sE ObLIcaHm oK ? Никой не ти казва как да се обличаш. Просто мнозинството казахме, че R&B-та са смешни :lol: :lol:
Айде, аз отивам да ти забъркам една отвара за мозък :D
П.П. Замалко да забравя :D :arrow: какво, къде, за какво, на кого и как пиша си е моя работа :D Ако искам мога и да те убия с думи. Ти си стой там, където си и ми се ядосвай :lol: То и аз, се нервя като пишеш По ТоЗи лАпЕшКи и СмоТаН НаЧиН, ама не ти го казвам, нали ? :D

little_black_dress
05-17-2005, 17:36
Изобщо не ми допадат.Те така наречените R'N'B-та са някакви безмозъчни позьорчета,дето като сложат широките дънки и си обърнат назад шапките,се мислят едва ли не за свръхестествени същества.Парадират със стила музика,които слушат и се крият зад разни маски.Даже за повечето така наречени рапърчета не съм сигурна,дали наистина са фенове на рапа или го слушат,защото е модерно и,за да се правят на гъзарчета.Абе с една дума - дупета. 8)

Cyberdyne_101
05-17-2005, 17:43
little_black_dress не така :P Недей, че сега ще дойде ГАНГСТА-бухал и тогава да видиш какво става :lol: :lol: :lol:

little_black_dress
05-17-2005, 18:07
little_black_dress не така :P Недей, че сега ще дойде ГАНГСТА-бухал и тогава да видиш какво става :lol: :lol: :lol:
Хахах страх ме е,ще ме защитиш ли?! :lol: :lol:

Cyberdyne_101
05-17-2005, 18:26
Аххаха, може :P :lol: Нали съм Хари Потър :arrow: ше го нашибам до смърт с магьосническата си пръчка :lol: :lol:

Napu6en-Buhal
05-17-2005, 19:21
CyBerDyNe_101 IzVInqVAi VeRno SbUrkAh s HaRry-PoTteR-a tOI PoNe oT vRemE nA VreMe kAZvA NqKOi UmNi NeSHta pUK i tI Ne ZAsLUJaVAsh da Te SraVqnvAm s NeGo... sHtqL dA Me EBe uHAHAHaHaa ChAkAi BE KReNviRsh KudE Si TRuGnAl i tI dA sE PraISh NA MUj... ChEtI sI KnIjkITe TAm I nE GoVOri Za NeSHtA KOiTo sA tI NePOnqTNi... KuvTo Si mi BiqCh TakUV sI MI I EbAcH tO sI LicHI Po IZTRuPnA:LaTA tI FizIONiMiq :shock: I nIkoGa Ne SUm tI KaZVaL kFo dA PIsHESh iLI KAK dA PIShESh TUpAko... KAZAh TI dA PisHeSh VeRni NeSHtA a ne Da sE PraisH nA Muj. sTAvA VuPRoS zA PurViq Ti POsT KduEtO sI SHtqL dA NaRiTash R&B-tAta... q dA Te PItAm aZ : koLKo R&B-tA si BiL dOSeGA... V MeChtITE Si 8712894718294, nO nAjiVo ToChNo 0 naLI ? a Ne ZnaM oT KudE Go IzMisLi TfA cHe NAcHiNA mI nA PIsAnE bIl dEtSki... NE ZnaM sMeHNo lI TrqBVasHe dA bUde... kaTO sI GroZeN I SmOtaN Ne sE ObqsNqVai MnoGo, ViJdaM cHe Se MuchISh dA IzMIsLqSh INteReSni NeShtA... aMI... Ne ISkAM dA buDa GrUB aMa niShtO Ne Se PoLUchAvA TAkA cHe Ne Se MucHi cHe MI e jaL zA tEb :roll:

little_black_dress a Bi Li sLOJiLa pIC nA nqKVo MoMcHe kOEtO HaREsvAsH :?:

Cyberdyne_101
05-17-2005, 19:34
sHtqL dA Me EBe uHAHAHaHaa Леле, човек, в какви филми ме забъркваш :shock: Кой е казал такова нещо ? Ако става дума за това
ше го нашибам до смърт с магьосническата си пръчка Казах го в буквалния смисъл на думата, който далеч не означава, това което си мислиш :lol: И откъде ме знаеш какъв съм :D Може и да имам моменти на избухливост :lol: И ако съм набил 3904876349086 R&B-та голям гъзар ли щях да съм в очите ти ? :D Сега, аз моя вид няма да го коментирам. Колкото ми е дадено толкова имам. Ама виж на теб много ти е взето :D Добре, щом казваш пиша тъпотии и т.н, но съдейки по това, че продължаваш да ми отговаряш, разбирам как ми се връзваш и те дразня :D Това ми стига :D
П.П.Благодаря, но нямам нужда от твоето съжаление :D

Napu6en-Buhal
05-17-2005, 19:41
DumAta `ShiBAm` TuPaKo ImA I dRuG sMisUL KOiTo TrqbVAsHe dA sE seTQ cHE Ne zNAeSh... NqmaSHe dA si GuzaR v OChITE mI akO beSHe PreBiL 83274823974 R&B-tA, nO kogaTO KAzvASh cHE SHTe Gi PreBieSh, a Ne Si PraBIl NIkOI v OChiTe mI sI LOOsEr. pO IRc i VuV foRumA VSeKI moJe dA e GoLeiQ bIaCh AmA daLi sHTe GOVoriSH nA JivO tAka ? GosPOdMI BiL VZeL... eMI oKI VzeL mI e No aZ sI VZiMam seGA, a NA TEb tI e VzeL i VuPReI cHE sI OstAvaSh IzmIsLEn GLupAK ProDULjavASh dA sE PraVisH NA nqKaKUF... Ne Me DRaZNiSh, PIShA tIPRoStO sHtoTo UmIraM oT KeF KOgaTo KaZVam NA BaLucI kaTO TeB koLKo sA zLe... KeFi mE dA sLUshAM MaLouMnITe tI OPraVDaNIq, NIsHTo POVeChe

Cyberdyne_101
05-17-2005, 19:51
Думата шибам, умнико, е употребена в оригиналния си смисъл :D И точно това ти написах по-горе, но ти явно стопляш бавно :D Сегааа, че в първичния ти мозък само R&B и ебане... твоя работа. И никога не съм твърдял, че съм пребил някой :wink: Казах, само да не ми паднат на крака. Нали различаваш хипотетично от реално. Освен това, не знам дали ме имаш за толкова изперкал, че да набия някой заради стила на обличане. Просто думите бяха пресилени от моя страна. Но ти приемащ всичко буквално и не мислиш :lol: Що не питаш и Скейтърчо дали не е набил някой ? :D

МАЛЕЕЕ, само ми ги дайте, кат' ги подпукам с дъската..А, не чакай той те уважава....
Да, бе аз съм измислен. Разкрит съм :D
Ми то и аз ти пиша от кеф :D И мен ме кефи да ти ЧЕТА идиотиите :D
Айде стига за днес. Утре пак :D

Napu6en-Buhal
05-17-2005, 20:08
KoLKO lI hORa UpoTreBqvAT `sHibAm` KaTo EbA, i KoLkO LI v TvOq SmiSuL... :roll: PraVQ RAzLIkA meJDu HiPOTeTIchNo I ReaLNo dA.. VsiChKO KOetO KaZVaSH tI e HiPoTeTicHNo.. Za RitaNeTo, zA sHIbaNeTo... I PosLE MI KaJI cHE NE Si IzMisLEn. DuMIte MU BiLI PReSILeNI... mI GledAi dA Ne sE PreSiLvaSH DuG puT sHToTO IZGleJda SmeSHNo OTsTraNI (OsOBeNO KOGatO OTdOLu sE ViJdA TupaTatA tI FizIOoNOMIq nA chAikA IzgUbiLA moReTO)

Cyberdyne_101
05-18-2005, 07:12
Ама си тъп та тъп. Сега, че думата е изродена от такива ебачи като теб... :lol: Нека ти кажа нещо за финал :D Едва ли имаш толкова мозък, за да го преведеш, но все пак :arrow: Sticks and stones may break my bones, but words will never hurt me. Смятам да спра дотук, щото затъпявам още повече като ти чета мъдростта :D Пък и ме хвана страх от тебе. Ама ти и наживо ли си толкова страшен, бе ? :shock: :lol: Е, разбира се, че си. Ти си ГАНГСТА 8) Айде аз продължавам да търся морето :D
П.П. Само да питам, тва с чайката сам ли го измисли ? :shock: Сигурно да, щото е тъпо :lol: :lol: :lol:
Приятно ми беше да простеем заедно :D Скоро, ако има някоя интересна темичка, в която да сме на разл. мнение пак ше спорим :lol: :lol:

hateface
05-18-2005, 07:49
Глупци! Не знаете кое е добро за пролетариата! Партиите трябва да са единни за да смажем капиталистическите свине които налагат техните про-американски идеи в нашата култура!

Napu6en-Buhal
05-18-2005, 07:51
aZ nE sUm ViNoVeN cHE pOveCHe HorA IzpOLzvaT dUMAta `sHibAm` kaTO eBa, nItO suM ViNoVen cHe sI ToLkoVa Kuh. dA misLisH cHe sUm iskAL dA Te NARaNqVAm ? aZ Ti KaZvaM IsTInAtA, Tfa dALi Te bOLi oT neQ e DrUG VupRoS. nE zNaM KaK Go IzMIsLI TFa cHe SUM BiL GaNgSta... Ne BEsHe Li tI Toq dEtO sHteSHe dA RitA ? KoLKotO dO ChaIKaTa.. nE Sum Go IzMILiL aZ i eSteSTveNO cHE e TuPo, naLI vSe paK Go sRaVNqvAM s TeB ! POGLeDni sEbe sI, POGLedNi ME Men... MisLIsH LI cHE nqKOGA sHTe SMe NA eDno MNeNIe zA KAkVoTo I da bILo... aZ Ne MIsLq. sUjaLqvAM nO TupaCiTe KOitO MnoGO zNaqT aMa sAmo pO Net-A Ne sA MI PO vKusA... NitO HorAta koiTo sE MUcHaT DoKaTO PIshAt... a UseSHtaM cHE nA TeB tI e DoSta TRuDno. PRoDuLjaVAi vSE pAk POjeLaVam tI UsPEh, MoJe NqKOI dEN dA sE OPraVIsh (Da bE dA...)
POzdRaV s KinGsIzE - DvaTA sVqtA :
sAm sE eBAvASh i sHtOM tI kaJaT StAvASh PadAsh
i zA mEn nE PraVisH nIshTo dRuGO osVEn dA sE IzlaGAsH
pO-dOBrE sE sPrI, pO doBre Se SprI, aKO NqmA kFo Da kaJeSH naI doBRe MuLchI
KurA mE boLi, KurA mE boLI zA tEB PedAL i shtOm nqMA kFo dA KajESh sReDeN PRuSt v TvOI aNaL...

NishtO LichNO, PRoStO KaTO Go SlusHAh TvA i sE SeTiH zA tEb, Ne ZNam ShtO tAkA... :roll:

LiNkiN4eTo
05-18-2005, 10:25
aaa men puk RnB-tata me kefqt!
hip-hop-a e nai - zdravata muzika , koqto nqkoga sum slu6ala :!:
v tezi , koito q slu6at nqma absoliutno ni6tu sme6no!
moje6 da si slu6a6 4erno i da se obli4a6 spored muzikata , no moje6 da si slu6a6 i bez da se obli4a6 taka :!:
az naprimer stra6no mnogo se kefq na tazi muzino no ne se obli4am taka
za6to trqbva tezi , koito go pravqt da sa sme6ni :?:
ne moga da razbera koe ima e sme6noto , groznoto ili tupoto :!:
nqkoi da e kazal 4e metalite sa sme6ni :?:
NE mnogo qsno , 6toto vseki si ima pravo da si hodi oble4en taka kakto go kefi :!: da ne bi 4ernite kojeni drehi , celite s 6ipove i cirkadjiiskiq grim da sa po-qki :?:
kvo iskate da mi kajete , 4e 2PAC e sme6nik li :?: :?: :?:
ili moje bi ne samo 2PAC ami i Dr.Dre i vsi4ki ostanali sa sme6ni li :?:
xaxaxa ... ne znam oba4e nai-sme6nite sa tezi , koito tvurdqt tova :!:
ako nqkoi go misle6e za sme6no , 6te6e li v cql svqt da ima RnB-ta :!: :?:
ai poemaite fun togava :!:
http://img182.echo.cx/img182/8574/nellyto7kb.jpg
http://img182.echo.cx/img182/928/eminem1tq.jpg
http://img182.echo.cx/img182/8666/upinsmoketours28zl.jpg

sorry ako imam pravopisni gre6ki :D

Napu6en-Buhal
05-18-2005, 10:32
LiNkiN4eTo EvALa NqKOI dA KaJe NeShTO SvqSNo, OmrUZna MI oT eDnOOBraZNi MneNIq

05-18-2005, 11:50
Не Napu6en Buhal не бих постнала снимка на някое момче,което харесвам първо,защото в момента нямам време за това и,защото в момента не се сещам за някое момче,което истински харесвам и второ,защото не смятам,че съм длъжна да се оправдавам за мнението си.Като казах,че не хъресвам рапърчетата не съм визирала теб,защото не те познавам и второ,защото с нищо не си ми направил лошо впечатление. :wink:

little_black_dress
05-18-2005, 11:52
Не Napu6en Buhal не бих постнала снимка на някое момче,което харесвам първо,защото в момента нямам време за това и,защото в момента не се сещам за някое момче,което истински харесвам и второ,защото не смятам,че съм длъжна да се оправдавам за мнението си.Като казах,че не хъресвам рапърчетата не съм визирала теб,защото не те познавам и второ,защото с нищо не си ми направил лошо впечатление. :wink:
Това бях аз. :)

Napu6en-Buhal
05-18-2005, 13:52
little_black_dress aZ nE SUmSi i MisLIsL cHe GoVoriSH zA meN, PRoStO mI BeSHe INteReSNo kakVo HaReSvaSH, sLeD kaTO R&B-tATA sA Ti sMESHNi... EdIN Vid dA mE UBeDiSh cHe R&B-tATA NaiStiNA sA SMeSHNi, sHToTO zA MeN zA MnoGO PO sMesHNi MOMcHEtATA sUs JenSki DrEHi iLi MetaLITE sUs VecHNo cHerNi dReHii KubInKi.

untoten
05-18-2005, 14:10
http://img182.echo.cx/img182/8574/nellyto7kb.jpg


хубаво, аре да оставим модата (това си е въпрос на личен избор), но самото поведение на аренбитатъ ( :lol: ) е някакво глупаво. намъкнали се в конфекцията на шамара, в речника им преобладават около 200 думи и то свързани главно с ганджа, гъз, цици, коли, пари и пр. и вече се мислят за ъндрграунд рапъри от гетата в ню йорк. е, как става тая работа?!?! отделен е въпроса, че в бг няма и помен от гето. а и не виждаш ли колко са позьорски клиповете на рапоните? има само некви мацки, дето си шейкват дупетата, мятане на ланци и разни, дето излизат от ебаси колите. гледат само да си покажат ролекса, дето струва колкото сто заплати на майка ми...ужасно повърхностна работа. а тоя на снимката е толкова рапър, колкото и аз. и не слагай под общ знаменател тупак и нели. нямат нищо общо.

Napu6en-Buhal
05-18-2005, 14:34
ChAkAI ChaKAi.. R&B-tATa GoVOrqT zA GaNJa i SE MIsLqT zA UnDeRGroUnd... NeShtO sI sE ObuRkaL :roll: a KOlkOtO dO ClIpoVeTE .. Za kOI ClIpoVe GoVOriSh nA BuLgarSkiTe R&B-tA iLI nA aMerIKaNSkiTe ? GLedaL Li sI :
ByG ThyMerS - BliNG bLInG
byG ThYMeRS - Get YoUR RoLL oN
2 PaC - hoW dO yOU wANT ThaT
I OsHTe 187489174891784932179 MiLIONa CLipA V KOitO JenKi TrUSkaT zaDniCi i sA zaObiKoLeNI oT qKI KOLI, pRaI i t.N...

p.S. sHTe KAjeSh cHe TraVeStiTitE KoiTo sI sLojIL nA sNImkAtA pOD MNenIetO IzGLejdAt pO doBRe oT NeLly... :shock:

LiNkiN4eTo
05-18-2005, 14:46
untoten slu6al li si pesenta na Eminem - Mockingbird :?:
qvno ne si , 6tom govori6 za
има само некви мацки, дето си шейкват дупетата, мятане на ланци и разни, дето излизат от ебаси колите. гледат само да си покажат ролекса, дето струва колкото сто заплати на майка ми...ужасно повърхностна работа.
rapurite mogat da peqt ne samo za putki i pari , a i za ne6to mnogo pove4e kato semeistvoto , lubovta i priqtelite :!:
slu6al li si Chingy - One call away :?:
a btw ti govore6e izcqlo za BG rapa , koi podqvolite govore6e za tova :shock:
no 6tom iska6 ....
po-dobre si pusni Misho Shamara - Ne Iskam Da Vijdam Sulzi ili pak na Shamara - Bqhme deca ....
nujno li e da izrejdam o6te podobni pesni za da se obosnova :?:

untoten
05-18-2005, 14:59
ChAkAI ChaKAi.. R&B-tATa GoVOrqT zA GaNJa i SE MIsLqT zA UnDeRGroUnd... NeShtO sI sE ObuRkaL :roll: a KOlkOtO dO ClIpoVeTE .. Za kOI ClIpoVe GoVOriSh nA BuLgarSkiTe R&B-tA iLI nA aMerIKaNSkiTe ? GLedaL Li sI :
ByG ThyMerS - BliNG bLInG
byG ThYMeRS - Get YoUR RoLL oN
2 PaC - hoW dO yOU wANT ThaT
I OsHTe 187489174891784932179 MiLIONa CLipA V KOitO JenKi TrUSkaT zaDniCi i sA zaObiKoLeNI oT qKI KOLI, pRaI i t.N...

p.S. sHTe KAjeSh cHe TraVeStiTitE KoiTo sI sLojIL nA sNImkAtA pOD MNenIetO IzGLejdAt pO doBRe oT NeLly... :shock:

ми първо, държа да отбележа, че съм от женски род...
второ, коментирам хората от аватара и подписа ти, които са си чиста поза...само ги погледни. ако не виждаш що за "аренбита" са, то тогава не претендирай, че си некъв як рапър.
трето, няма да почна да обяснявам, че травеститите от подписа ми са по- добре изглеждащи от нели. като не ги харесваш- лапай и се потапяй (както пеят едни култови аренби гангстери, йо! 8) )
четвърто, върни се в първи клас и се научи да пишеш, ооо велики гангстерю.
П.П линкинче, убедих се от форума на ММ, че си ограничен пубер. така че не ми наливай акъл какво да слушам :wink:

LunaTriCk
05-18-2005, 15:45
Нека момичетата решат кой от двата "модела" е по-смешен, а ?
http://lisan.hit.bg/lis1g.JPG
vs
http://www.karmaloop.com/vendor/PEN/15SK0043BLUmd.jpg
______

http://lisan.hit.bg/lis6g.JPG
vs
http://www.karmaloop.com/vendor/FIF/6CO013MD.jpg
______

http://img182.echo.cx/img182/8574/nellyto7kb.jpg
vs
http://www.karmaloop.com/vendor/PUM/543104WHImd.jpg
______

http://lisan.hit.bg/lis2g.JPG
vs
http://www.karmaloop.com/vendor/PEN/Zoom/1BBK0001PINzoom1.jpg

LiNkiN4eTo
05-18-2005, 17:02
LunaTriCk 6to ne sloji snimki rapari vs metali a????

Napu6en-Buhal
05-18-2005, 17:38
ChAkAI ChaKAi.. R&B-tATa GoVOrqT zA GaNJa i SE MIsLqT zA UnDeRGroUnd... NeShtO sI sE ObuRkaL :roll: a KOlkOtO dO ClIpoVeTE .. Za kOI ClIpoVe GoVOriSh nA BuLgarSkiTe R&B-tA iLI nA aMerIKaNSkiTe ? GLedaL Li sI :
ByG ThyMerS - BliNG bLInG
byG ThYMeRS - Get YoUR RoLL oN
2 PaC - hoW dO yOU wANT ThaT
I OsHTe 187489174891784932179 MiLIONa CLipA V KOitO JenKi TrUSkaT zaDniCi i sA zaObiKoLeNI oT qKI KOLI, pRaI i t.N...

p.S. sHTe KAjeSh cHe TraVeStiTitE KoiTo sI sLojIL nA sNImkAtA pOD MNenIetO IzGLejdAt pO doBRe oT NeLly... :shock:

ми първо, държа да отбележа, че съм от женски род...
второ, коментирам хората от аватара и подписа ти, които са си чиста поза...само ги погледни. ако не виждаш що за "аренбита" са, то тогава не претендирай, че си некъв як рапър.
трето, няма да почна да обяснявам, че травеститите от подписа ми са по- добре изглеждащи от нели. като не ги харесваш- лапай и се потапяй (както пеят едни култови аренби гангстери, йо! 8) )
четвърто, върни се в първи клас и се научи да пишеш, ооо велики гангстерю.
П.П линкинче, убедих се от форума на ММ, че си ограничен пубер. така че не ми наливай акъл какво да слушам :wink:
1. sLAbO mE INteRESuvA oT koI rOd Si
2.ZaGlaVIe nA TemAtA sLucHAiNO dA e `POdPIsA i AvaTRa nA Napu6en-Buhal` ? TemAtA e zA R&B pO PRinCip Ne zA POdPIsA i AvAtrA mI
3.eMi eSteStVEno cHE nE MOjeSH dA me UbediSh... TruDno E da KajeSH nA cHernoTO bqLo. KaTO Ne tI HareSVAt R&B-tAta tI LaPaI i sE poTapqI
4. nE e vajNO kAK pISha, a kakvO pIsHa.. a TfA zA GanGsteRA oT kUDe gO IzmISLI i Ti Ne MOjeSH dA mI kAjeSh

p.S. LUnaTRiCk sAmO mI kaJI cHE GeiCheTAta koITo sI sLojIL zA SraVneNIe s `R&B-to` POvecHE tI haresVAt nA vUNsheN vID dA tI sE IzSmeQ TAka cHE dA Me cHuESH ChaK VuV vaRNa

Dorianchety
05-27-2005, 13:56
mi qki sa men li4no mn si me kefat :D super sa :D