PDA

View Full Version : Предложения за работа...?



04-03-2005, 23:19
много ама много искам да работяяя....
да не чувам неща от рода на "на магистралата"
тоя вариант го изключваме...да кажем че неща
от тоя род не ме влекат :lol: :lol: :lol:
тряя и някфа работа...която не пречи особено на
"ученето ми"(т.е. на времето през което съм в даскало)
...и съм на 15 годиниии...някфи идеи?

DiEsEl_GiRl4eTo
04-04-2005, 10:24
Оо и аз много искам да работя. Ама ако имах идеи нямаше да си стоя сега вкъщи. Имам аз некви планчета лятото по морето...хотели, ресторанти, ала бала...обаче нз...ако ти се бие път тука да работиш, можеш да пробваш, щото лятото особено търсят многооооо хора. Пък гадното е че на 15 години на никой не му се занимава с нас и... =( Бях чула също някъде из града имало некво, дето те наемат за неколко часа на ден да веселиш некви лапенца и ти дават добра пара. Хем може да си учиш, да си излизаш...Айде успех ни и на двете. Дано си намерим нещо.

MyCuHkA
04-04-2005, 10:41
За да работиш на 15 години ти трябва разрешително което се взима от Агенцията по труда... Ако нямаш това разрешително никой работодател няма да се наеме да те вземе на работа... защото ако го хванат че има момиче което работи за него без разрешително глобата е 1000 лева...
Аз миналата година ходих да ми дадат разрешително и те казаха че трябва да имам минимум 15 години... е сега вече ги имам и се надявам да си намеря сезонна работа...
За предложения за работа.. първо.. симаш местен вестник и гледаш обявите за работа... ако си харесаш някоя трябва да се обадиш на телефона или да отидеш на място... питаш дали ще те вземат на работа... даваш си там разрешителното или ако нямаш питаш дали ще те вземат без... и така... иначе по морето сезонна работа колкото искаш :wink: