PDA

View Full Version : Айде късметлий има начин за теглене от дата



MeThTiCaL
04-03-2005, 23:46
Хора...иска ли ви се да сваляте от дата.бг мп3-ки и филми а а а а а а а?
Еххх усещам как горите от нетърпение нещо да ви зарадва :D
Искате ли аз да ви зарадвам? Да? Не?
Се си мисля че сички казват Да или се лъжа? Нееее не се лъжа вие всички искате...
Ми добре айде от мен да мине ще ви кажа :lol:
http://www.data.bg/not_found.html отваряте това чудо и започвате да си търсите каквото ви е кеф и каквото ви душа поиска. Разрешавам ви да ми кажете благодаря :twisted: :lol: Шегичка сичко е в кръга на квадрата. Сайта бачка давайте лийчвайте! :)

Immortality_
04-03-2005, 23:47
hihihihi...i az go otvorih ma nemam dostup .... aaaaaaaaa :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :lol: are...radvaite se

Traffic
04-04-2005, 02:01
Хора...иска ли ви се да сваляте от дата.бг мп3-ки и филми а а а а а а а?
Еххх усещам как горите от нетърпение нещо да ви зарадва :D
Искате ли аз да ви зарадвам? Да? Не?
Се си мисля че сички казват Да или се лъжа? Нееее не се лъжа вие всички искате...
Ми добре айде от мен да мине ще ви кажа :lol:
http://www.data.bg/not_found.html отваряте това чудо и започвате да си търсите каквото ви е кеф и каквото ви душа поиска. Разрешавам ви да ми кажете благодаря :twisted: :lol: Шегичка сичко е в кръга на квадрата. Сайта бачка давайте лийчвайте! :)тва добре, ама като тръгнеш да теглиш и глей кво излиза:
http://info.datacom.bg/rado84/databg.jpg

04-04-2005, 02:06
Бих казал. че просто се опитваш да свалиш файл, който се намира в някой стор, който не действа...и на мен ми се случи това даже тогава ползвах обикновена търсачка.

tedo_davis
04-04-2005, 05:06
aide nashte ale ale ale ... ale ale ale ...
na sadqta po glavata ei ... ei ! ei tvae da si hitar 4ovek ... ama po dobre da iztriem skoro taq tema 4e oniq ot NSBOP ako q nabarat shte razberat za toq na4in i - hop ... nie sha go sduhame ... btw na men si mi gi tegli super strashno giga mega mnogo QKO!

Bolid1
04-04-2005, 06:17
Във връзка с разпоредбите на НСБОП от 24 Март,
Дейта.БГ ограничава временно търсачката да открива само файлове
под 100МБ и се ограничава търсенето на музикални файлове.
От каталозите на Дейта.БГ са премахнати линковете за достъп.

Men taka ili ina4e data-ta ne me topli osobeno, shtoto az poprincip ne moga da teglq ot tam.. I da q sprat i da ne q sprat... se taq :D

BaT_GirL
04-04-2005, 07:26
Ама че си ни умничък...

vra4ka
04-04-2005, 08:09
hehe miloto be6e pravo
kvoto i da stava balgarite se 6e mu namerqt cakata :lol:

final_fantasy_fan
04-04-2005, 09:00
tva e uper qko.Znaeh si 4e 6te se nameri nqkakuv na4in.Bravo MeThTiCal!

^I don't give a fuck^
04-04-2005, 10:01
Браво,браво ама нищо не става.. :?

girlpower
04-04-2005, 10:05
Браво,браво ама нищо не става.. :? eii tebe ot sno6ti te 4akam da mi prati6 LS :arrow: haide begai kum li4ni suob6teniq :wink:


I na mene ne mi se polu4ava v datata :?

Eliiiiiiiiii sexsito
04-04-2005, 10:08
Ама че си ни умничък...Napalno.da ama ne6to mai lipsva,ne moje da se svalia :!: nai vajnoto
hahahahahaha :D :D :D :twisted:

Cyberdyne_101
04-04-2005, 10:19
Сваля.... :lol: сваля стари гащи :lol: 8) Единствените, които могат да свалят от Дата-та, са тези, на които тя им е фтп 8) :roll: Или нещо такова :lol:

^I don't give a fuck^
04-04-2005, 11:11
хм реших тук да наблъскам това . Сега се опитват и торентите да махнат :?



София. На 18 април представители на доставчиците на хостинг услуги ще проведат среща вносителите на авторски права, на която ще се обсъди вариант за локализиране на информацията, върху която няма платен лиценз, за да бъде премахната от Интернет пространството. Това каза в предаването “До обед” на БНР Росен Коларов, съуправител на “Data.bg”. На вносителите на авторски права ще бъдат предоставени технически средства, с помощта на които ще се проверява съдържанието на сървърите. Когато се установи наличието на файл, за който няма платени авторски права, фирмите ще подават сигнал към НСБОП, откъдето на свой ред ще бъде информиран съответния доставчик на хостинг услугата, за да бъде изтрит въпросният файл, обясни Росен Коларов. Запитан, кога ще бъде решен въпросът с т.нар. торент файлове, чрез които продължава да съществува възможността за нелегалното разпространение на филми и музика, Росен Коларов отговори, че когато бъде намерено решение на този въпрос в световен мащаб, ще бъде намерено и в България. “Проблемът наболя много, тъй като на пазара се появиха множество малки фирми, които пръснаха т.нар. локални сървъри, които обаче нямат статут на “фрий зони”. Там нещата се качват неконтролируемо, вследствие на което тази дейност с нелегалното разпространение на файлове с неуредени права в Интернет пространството се увеличи и затова се стигна до тази ситуация”, заяви Росен Коларов.

DiEsEl_GiRl4eTo
04-04-2005, 11:58
Макар че от дата си тегля по принцип, при мен не става нищо!

AvLee
04-04-2005, 12:19
Ставааа!!Ама не се знае до кога!Аз попринцип мога да тегля от дата,но да не говорим със каква скорост.А сега е по-бързо :D
Незнам що вие не можете!
Traffic тегли примерно със ФлашГет..щото ако натиснеш save target us ..не може![/url]

etrusca
04-04-2005, 18:39
евала хора колко повтярям! датата си баца както и още 10000 саита от които можем да теглим
:twisted:

BABY_SEXY_GIRL
04-04-2005, 21:12
Lele, super, ti si moeto spasenie, super siiiiii {}{}{}

etrusca
04-04-2005, 21:16
http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=346850&highlight=fun
:lol: :lol: :twisted: :twisted:

TSecret
04-04-2005, 22:53
6to se otnasq do avantata....naprao sme nomer 1.....biah se ot4aqla ot polojenieto no sega razbiram kvo e da si balgarin!!!!!!!10x~

SimpleGirl
04-11-2005, 19:53
Не че за мен има значениеде. Доставчика така или иначе още отдавна ми беше спрял достъпа до дата-та... С ДС++ си намирам всичко, което ми трябва - наистина всичко. Малко не е далавера, че свалям максимум с 30КБ/s но нищо 8)

zElEnA^mAsLiNkA
04-13-2005, 09:00
Mi i na men ne mi se p0lu4ava ni6tu ... Daje stranicata ne e namerena :(

MeThTiCaL
04-13-2005, 10:02
Mi i na men ne mi se p0lu4ava ni6tu ... Daje stranicata ne e namerena :(

Те отдавна го прецакаха...

e4o
04-13-2005, 10:36
Хора...иска ли ви се да сваляте от дата.бг мп3-ки и филми а а а а а а а?
Еххх усещам как горите от нетърпение нещо да ви зарадва :D
Искате ли аз да ви зарадвам? Да? Не?
Се си мисля че сички казват Да или се лъжа? Нееее не се лъжа вие всички искате...
Ми добре айде от мен да мине ще ви кажа :lol:
http://www.data.bg/not_found.html отваряте това чудо и започвате да си търсите каквото ви е кеф и каквото ви душа поиска. Разрешавам ви да ми кажете благодаря :twisted: :lol: Шегичка сичко е в кръга на квадрата. Сайта бачка давайте лийчвайте! :)тва добре, ама като тръгнеш да теглиш и глей кво излиза:
http://info.datacom.bg/rado84/databg.jpg
na mene ne mi izliza vuob6te takava 6turotiq :twisted: :lol:

uncommon_nippy
04-24-2005, 21:43
na men mi namira samo tekstove na pesni i klipove, no i te mi vyrshat rabota :D blagodarq :D

Ev1lG1rL_
04-25-2005, 13:46
Vaob6te neiska da mi go otvori :(

FlowerinesS
04-25-2005, 19:47
na men mi namira samo tekstove na pesni i klipove, no i te mi vyrshat rabota :D blagodarq :D
И на мен така ! :D :D :D
Колко забавно :twisted:
Излизат ми сички файлове с различни разширения , но не и с МП3 :twisted: :twisted: :twisted:
Наистина забавно... :?
същото ми излиза и директно от Дейтата като си ида на търсачикчката..същото..и нито една мп3 .. :? :shock: :?
Кво ша праа такааа... :( На умничките сред вас разчитам ...
ако намерите друг начин ..мн ще съм ви благодарна :wink:

MeThTiCaL
04-25-2005, 19:51
Явно пак ще трябва да го кажа....

Преееееееееееееебааааааха го!!!

sladkoto_mime_
04-25-2005, 20:05
na men mi namira samo tekstove na pesni i klipove, no i te mi vyrshat rabota :D blagodarq :D
И на мен така ! :D :D :D
Колко забавно :twisted:
Излизат ми сички файлове с различни разширения , но не и с МП3 :twisted: :twisted: :twisted:
Наистина забавно... :?
същото ми излиза и директно от Дейтата като си ида на търсачикчката..същото..и нито една мп3 .. :? :shock: :?
Кво ша праа такааа... :( На умничките сред вас разчитам ...
ако намерите друг начин ..мн ще съм ви благодарна :wink:
i pri men e taka

uncommon_nippy
04-25-2005, 22:35
е, хора, май ще трябва да прежалим датата заради европейския съюз!

one_touch
04-26-2005, 12:08
pyrvo 6te se opitam da si izteglq ne6to i posle 6te ti blagodarq

MeThTiCaL
04-26-2005, 12:34
pyrvo 6te se opitam da si izteglq ne6to i posle 6te ti blagodarq

Явно ще се потретя, прецакаха търсачката вече не мога да разбера що не четете предишните мнения. Ако може некой модератор направо да заключи темата добре ще е ....

haker :)
04-30-2005, 17:34
Tui tui ... tolkova li ne mojete malko da improvizirate bez obiknovennata tursa4ka be .... mnogo ste zle :lol:
Otivate vuv foruma na data.bg i posle vuv tursa4kata na foruma!
http://forum.data.bg/search.php?sid=3d769ae4c4d6d1e67de3bfb148f5e0d4
Sled tova pi6ete imeto na filma deto iskate da namerite, markirate da tursi za vsi4ki vuvedeni dumi vuv foruma "Vruzki - filmi (movie links)" i voala :lol:
Su6toto pravite i sus mp3-kite samo4e foruma tozi put e Vruzki(audio links) ili iskame(audio request)

Traffic
05-07-2005, 20:27
за който иска да сваля от техно линка мп3ки ДА КЛИКА ТУКА (http://www.oldmila.com/forum/viewtopic.php?p=44915#44915)