PDA

View Full Version : mnogo mi e interesno..



cvetence
04-04-2005, 15:46
Хора , я разкажете къде сте , кво правите там , от колко години сте там , как минава деня ви , излизате ли , кво праите вечертааа...еми изобщо да разкажете как минава ежедневието ви..МНОГО МИ Е ИНТЕРЕСНО!НЕ СЕ БАВАТЕ-ПИШЕТЕ!

CVETENCE
04-04-2005, 15:46
AIDE , AIDEEE RAZKAZVAITEEEEEEEEEEEE

Eliiiiiiiiii sexsito
04-04-2005, 16:11
AIDE , AIDEEE RAZKAZVAITEEEEEEEEEEEE
Ia ne mi vikaiiii :!: :twisted: hahah bazik
emi az v momenta se namiram v Sofia,v BG i sled malko otivam da gledam tv,taka 4e aide i drugite da pi6at :!: :!: :D

ellii
04-04-2005, 17:37
Mi az s1m v np sega...do sega bqh na kafe sled malko pak shte izlizam na razhodka..i taka mi minava denq..v haimanosvane obshto vzeto..!

miloto_girl_4e
04-04-2005, 17:51
mislq,4e v temata se iska da pi6at hora,koito sa izvan Bulgaria v drugi durjavi...a ne kakvo pravite v momenta :!:

foxy_f
04-04-2005, 18:19
Хора , я разкажете къде сте , кво правите там , от колко години сте там , как минава деня ви , излизате ли , кво праите вечертааа...еми изобщо да разкажете как минава ежедневието ви..МНОГО МИ Е ИНТЕРЕСНО!НЕ СЕ БАВАТЕ-ПИШЕТЕ!

ami az sam vav UK i tuka sam vav gimnaziq o6te, sled godina i polovina 6te hodq v kolej da u4a ne6to sas biznes ili pravo.a pak za denq mi...ami stavam vav 7am zakusvam, motaq se iz ka6ti posle pe6a4kata do daskaloto.i tam trqbva da sme vav 8:40am za da ni vidi klasnata koi e tam i koi ne e.v 9 ni e parviq 4ase.vsi4ki 4asove sa dalgi po 60 minuti.sled tova imame o6te edin i mejdu4asie 20 min.posle o6te 2 4asa i 40 min za da obqdvame.sled tova pak 10min za da ni vidi klasnata koi e tam i koi e ofeikal za6toto ne sa mu izdarjali nervite zaradi skukata.i sled tova o6te edin 4as i vav 3:10pm ni puskat da si hodim vav ka6ti.sled u4ili6te ima razni klubove organizirat tam po....sport, drama, muzika, izobrazitelno i t.n. sled daskalo az izlizam po centara s priqtelki a pak ako e petak se pribiram vka6ti za da si po4ina malko i posle na disko :D a pak daskaloto kato cqlo e po lesno no doma6nite ne sa po malko...samo deto nqmame razkazvatelni..koeto vsa6tnost ne e malko :!:

cvetence
04-04-2005, 18:53
ihaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
4e kvo u4itee??smisul predmeti?i nqmate razkazvatelni..super ...mnogo se radvam za teb :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

cvetence
04-04-2005, 18:54
ihaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
4e kvo u4itee??smisul predmeti?i nqmate razkazvatelni..super ...mnogo se radvam za teb :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: i koi klas si tam?i kvo u4i6...mn mi e interesno , ne se sardete , a razkazvaite tam ne6to..

foxy_f
04-04-2005, 19:25
Hm..ami imame angliiki(kombinaran sas literatura), nemski,frenski,media,informatika,biznes,science(ko mbinirano biologiq,fizika i himiq), biznes,drama,matematika,fizi4esko,religiq....ami tiq sa mai :roll:
az sam 10ti klas tuka, vav BG bih bila 9ti

CVETENCE
04-04-2005, 19:58
hmm..ne e zle..daje hi4 ne e zle..
puk kak moje da u4ite religiq..osvobojdavat li te , ako si naprimer budist?

techCandy
04-04-2005, 22:09
aз пък съм в Холандия :) аре и аз да ти кажа малко да се радваш
начи тука съм ооооот, мммм 10 месеца....и все уча само езика.....
малко е кофти защото съм в един клас със абсолютни селяни от Азия и Африка и мноол ме е яд че ме принизяват на тяхното ниво....но после се надявам да се измъкна от тва даскало и да мина в нормално.....а иначе деня ми протича горе долу по следния начин: ставам между 7 и 8 в завсимост в колко съм си легнала, измивам си зъбките правя си кафе и паля фаса :lol: правя каквото правя и в 9 без 20 си хващам автобуса, от 9 почваме, закъснявам....в зависимост кой ден има значение с кои даскали съм, но всички ме заплашват че ще ми пишат жълт картон (пти 3 жълти е червен и хвърчиш), но никога не ми пишат...един учебен час е час и половина, с 30 мин пауза и една обедна голяма от 45 минути, свършвам даскало между 4.30- 5.00 и на там пак зависи кой ден е колко пари имам и колко настроение. По интересното в случая е какво правим в даскало. Например за следващата седмица имам презентация за работата която искам да работя и трябвя да презентира пред класа и жури, т.е. да разказвам, освен това всеки четвъртък имам чат лес, което ще рече че ни дават тема и един час в чата говориш с някой от твоя клас относно тва, освен тва в час си правим игри....весело е в повечето случай...

cvetence
04-05-2005, 08:23
ouuu...mn vreme u4ite bre!smisul ot9 do 16.30 - 17.00h ... kvo u4ite?e ,pone sred teq ot azia i avrika ne se 4uvstva6 izolirana , smisul ako be6e v klas ,v koito sa samo NL- ci moje da te tretirat kato ...nz kato kvo , ama e malko gadno , ako te gledat kato 4ovek ot po-dolen sloi na ob6testvoto...a to si zavisi ot stranata de..o6te nqkoi da razkazva???

04-05-2005, 21:15
Az sum v USA, veche pochti 4 godini. V gimnazia sum- 11 klas. Sutrin stavam v 6:15, zakusvam, prigotviam se i v 7:10 trugvam na uchilishte(obiknovenno bashta mi me vodi, no kogato se nalaga hvashtam school busa). V 7:40 pochva purvia chas- produljavat 53 min(ujas). Mejduchasiata sa po 8 min(moito u-shte e ogromno,mojebi ima okolo 2500 deca). Sled 3-tia chas imame obedna pochivka, koiato e okolo 50 min. Tuk v America nie(uchenicite) triabva da se mestim ot staia v staia. Niamame si klas, kakto v BG da rechem klas ot 28 deca. Tuk vuv vseki chas si s razlichni deca(ot vsiakude, ima mnogo cherni, julti,abe vsiakakvi). U-shteto(6-tia chas) svurshva v 2:22pm, a 7-mia 3:20pm. Sled u-shte se pribiram v kushti, pochivam si, i pochvam da ucha shtoto 11 klas e nai-trudnata godina tuk v USA- mnogo domashni... Poniakoga izlizame s priyateli navun- po magazinite... Tuk v USA triabva da si nad 18 za da otidesh v club. Na 21 god. veche stavash nezavisim. I taka v USA go niama tozi buren teenajurski jivot kakto v BG. Ne mojesh da vidish hora da vurviat po ulicite(samo v centura). Razstoianiata sa ogromno i triabva da polzvash kola. Shofiorska knijka tuk se vzima na 16 god.
Abe izobshto mnogo e razlichno ot BG, no pu se svikva.

FlowerinesS
04-05-2005, 21:41
цветенцето бях аз..па реших да се регна..:)

FlowerinesS
04-05-2005, 21:49
само дето много рано стаате имаче е хубавко така..а някои да има дето например да е на свободна програма?! смисъл ..например за седмица трябва да си вземеш 7 часа математика и 7 часа информатика например..и там нали другите предмети заедно с бройката за седмица ..и ти сам да решиш кога кво ти се кара???! обаче за седмица трябва да си изпълниш бройката де..аз тва много го искаммм :roll: :roll: :wink: :wink: :wink: а вие с родителите ли сте си там?>?

04-05-2005, 22:41
propusnah da spomena che tuk v USA sami si izbirame predmetite, zaduljitelnite sa matematika 3 god., english-4 god., fizichesko 1 god., sciene(himia,biologia)-2 god , foreign language (nemski, ispanski, latinski, frenski)- 3 god. social studies(istoria, v momenta ucha US history, a predi European)- 3 god, art and design (vkluchva orkestur)-1 god, health (uchish za pushenteto, sexa, pieneto)-polovin godina(1 semester) i speech polovin godina. Vzel li si vsichki tezi predmeti po kolkoto godini triabva si gotov da zavurshvash gimnazia. Ostanalite predmeti uchenika sam si gi izbirash. Vseki den imame edna i sushta programa.
Az naprimer v momenta vzimam: nemski, istoria, matematika, himia, english, composition (pisheme eseta).
Tova haresvam na US u-stata che moje sam da si napravish programata, eto skoro triabvashe da si pravim programata za drugata god.

FlowerinesS
04-06-2005, 08:38
еми тва е много хубаво!много се радвам за теб.ти къде учиш?а тва с програмата е супер хубавко!и аз искам така .. :) ако тва стане 2007 в БГ ще уча в БГ , ако не стане смятам са изнасям ... :D :D :D

karamel4eto`m
04-06-2005, 14:11
moje li i hora koito sa bili tam ma sa se vurnali ili smao koito sa tam ! se pak 6e raskaja aa ko ne moje 6e kajete 6e go svalq mi az bqh edna godina navunka raobith na dve mesta ednoto be6e kato barman ia na drugot v edna diskoteka bqh kato dj-ei be6e mnog adno imah pzoanti i priqteli izlziah qko be6e ma si4ko tuka mi lispva6e adski mno i ostavih si4ko koeto bqh psotignal tam i se vurnah tuka ne izdurjah ne e za mene taq raota tam ! bqh v USA

Dorianchety
05-26-2005, 21:46
mi az sam ot edno malko grad4e :D teteven i tuk mi e qko samo kupon4eta ee tfa e LIFE IS LIFE :!:

Evalain
05-29-2005, 17:07
Bila sum v kanada 4 godini. Sega jiveia v sofia ;) nishto ne ste izpusnali i niama da izpusnete..no tam uvi mnogo neshta samo ti minavat pokrai ushite i nakraia vsichko koeto si prejivial tam vse edno si izpusnal vsichkite si godini life tyk.Gurbeta ne struva, jalko za moite roditeli i sichki kat tiah det oshte sa tam i ne sa go razbrali, tiahna si rabota

MasKed_BeasT_F
07-02-2005, 17:55
az kato sam v turciq po cql den si stoq vkashti.Tq maika prez den raboti,kato ne e na rabota ilizame s neq nqkade,obikalqme.Ama to s mama ne e interesno.Kato sam vkashti vzimam filmi,knigi a u.Pak lqtoto e po qko tam.Hodim na more,s ludata mi brat4edka i e po qko :wink:

floppygreen
07-08-2005, 21:36
mina4i zavisi kvi hora 6e si namerish tam kudeto si.az sa sum v canada.tuka ima super mnogo bulgari koito se subirat i si pravat kupona takuv kuvto si e v bg.poznavam i drugi koito sa ot razli4ni strani v evropa pove4eto ot pol6a i si pravat su6to qko kupon4e a poznavam i hora tip americn4eta deto si sedat v ku6ti s nqkoi priqtel i tupeqt.az o6te neznam ot koi tip sum 4estno kazano :roll:

mis_marry_jane_13
08-01-2005, 14:40
ami az jiveq v grad sofia na 13 gosini sum i ot 13 godini jiveq v sofia
po cql den se 4udq kvo da pravq a ve4er hodq na diskoteka tova prez celiq den

bo}|{eCTBeHa
08-03-2005, 21:57
Kakto razbraxte jiveq v Ujna Africa.Tuk sum ot skoro,no 6te ostana za postoqnno.O6te ne xodq na u4ili6te,stavam spored-zavisi koga sum si legnala.Zakusvam,xodq na pazar,u4a(ponqkoga),razxojdam se.Zada izlqza nqkude po-dale4e trqbva da imam kola ili motor,za6toto nai-blizkiq biznes centur e na 7km ot vku6ti,vsi4ko drugo sa ku6ti.Kni6ka za kola se zima na 18,a za motor ili skuter na 16.Ne izlizam 4esto,kakto v Bulgariq vsqka ve4e po diskoteki i barova,no ne se oplakvam.U4ili6tnite 4asove po4vat v 7:30am i svur6va okolo 14:00.Kakto kaza "gosta",koito jivee v USA i tuk predmetite sled 9 klas si gi izbira6 sam,11klas enai-trudniq.tuk ocenkite ne sa ot 2-6,a sa na procenti!Ako zavur6i6 dobre 11klas napravo vliza6 v universiteta.

ako iskate o6te podrobnosti i informaciq ili prosto da pogovorite s nqkoi,na men su6to 6te mi bude mnogo priqtno:chopar4e_69@abv.bg