PDA

View Full Version : kak da instaliram the sims?



duduu
04-04-2005, 19:37
zna4i...dneska si svalih "the sims-makin' magic" oba4e ne znam kak da q instaliram.2 diska sa i svra6vat na .bin osven tova svalih i nqkakvi cue.txt kam vseki disk.Pls mi kajete kakvo da pravq 6toto mnogo q iskam taq igra

Traffic
04-04-2005, 19:42
ми свали си демон туулс от някъде (Daemon Tools) и я пусни с него. :wink: :roll:

e4o
04-04-2005, 19:53
ми свали си демон туулс от някъде (Daemon Tools) и я пусни с него. :wink: :roll:
i as taka si q instalirah :)

Devilsplaymate
04-04-2005, 19:54
Леле колко съм се мъчила със такъф Симс...мисля че един мой познат чрез Daemon Tool си го пусна но не съм сигурна :?! Ай със здраве и успех !:)

duduu
04-04-2005, 20:12
bihte li mi obqsnili malko po-podrobno za tozi daemon tool 4e sam leko skarana s pc-to.Molq vi mi kajete kade to4no trqbva da otida i kakvo da napravq

Desert_tear
04-05-2005, 08:37
Za taq ti trqbva parvo da download-ne6 THE SIMS, a posle drugata. :wink:

A ina4e daemon e virtualno CD :roll:

BlinDBoY
04-05-2005, 10:13
Не е трудно инсталвал съм си игра на 4 диска :lol:

MuTaKa
04-05-2005, 22:40
Малко помощ и от мен 8)
Трябва да mount-неш дадения файл, като виртуален CD-Rom, тук на помощ идва Daemo Tools или Alcohol 120% ;)
Сега на кратко ще ти обясня как се процедира с Daemon Tools ;)
Инсталираш прграмата (предполагам, че няма да имаш затруднения), след инсталацията й долу в Traybar-a (или за да ти стане по-ясно, долу при часовника) на Windows-a се появява червена иконка. Натискаш веднъж върху нея с десния бутон на мишката и от появилото се меню избираш: Virtual CD/DVD-ROM :arrow: Set number of devices... :arrow: 1 drive (на него слагаш отметката, която по Default е зададена да стои върху Disable). По този начин създаваш вируалния драйв (в твоя случай само един, защото си избрал "1 drive"). Сега вече можеш да видиш появилото се устройво в Windows Explorer-a, което се намира в близост до CD Rom устройството ти (което по принцип си го има). Следващата стъпка е да кликнеш върху червената иконка отново, но този път с левия бутон на мишката и да избереш Device 0: [G:] No medima (това "[G:]" е името на появилото се вече устройство, при мен то се води, като "G", но при теб може да е друго, примерно "E" или "F"....това да не те учудва). От появилия се прозорец избираш директорията, в която се намира играта и даваш "Open" на файлчето (почни с 1 CD) ;)
Сега, като се замисля, можеше да се създадат 2 виртуални устройства, а не 1, но за да не ти усложнявам процедурата може да минеш и с 1 ;)
След, като го mount-неш влизаш във виртуалното устройство и копираш информацията някъде на харда (да предположим, че си маунтвал CD 1 - по пътя на логиката), като преди това създаваш папка с името на играта и в нея две други папки CD 1 и CD 2, пействаш в CD 1 всичко от виртуалния драйв. За да изтриеш информацията от виртуалния драйв пак кликваш с левия бутон на мишката върху познатата вече червена иконка и избираш Unmount all drives ;) По същият начин (по-горе споменат) правиш и 2 CD и си го пействаш във вече направената папка в която подпапката 2 CD го очаква :D
Надявам се да съм успял да помогна :) Успех! ;)

karamel4eto`m
04-05-2005, 22:50
ми свали си демон туулс от някъде (Daemon Tools) и я пусни с него. :wink: :roll:

mi da te bin formatite se otvarqt taka :)

sladkish4e
04-05-2005, 22:58
Ами намери някой приятел дет ги разбира тези игри и го накарай да ти я инсталира защото така е много трудно да ти се обясни!

duduu
04-06-2005, 08:50
hora,mersi mnogo za pomo6ta.i vse pak-otkade moga da si svalq daemon tools?

BaT_GirL
04-06-2005, 09:18
Инсталирането пък е най-простата част и не забравяй че за да го пуснеш трябва да имаш The sims(първа част)иначе не тръгва

MuTaKa
04-06-2005, 09:18
Link: Daemon Tools 3.47 (http://www.data.bg/f.php?fid=5910424) 8)