PDA

View Full Version : Сълзите



raffy
04-05-2005, 08:43
знам,че не са хубаво нещо, но ги има. и искам да ви питам нещо - кога плачете - когато сте сами или когато има някой при вас, който да си успокои? а когато преживеете нещо гадно, от което ви се плаче страшно много веднага ли се разплаквате независимо къде сте и с кого или предпочитате по-късно, когато сте сами, на спокойствие да излеете мъката си?
аз лично съм забелязала,че напоследък предпочитам да плача сама. може би защото плача по причини неизсвестни и на мен и би ми било трудно да обясня на някого защо.

Eliiiiiiiiii sexsito
04-05-2005, 08:47
Emi az po princip sam mnogo 4ustvitelna.Obi4am dapla4a sama ,na muzika.A i ot izvestno vreme naiitna nz 6to pla4a,e taka,za da mi olekne ,ma i a zneznam ot kvo :? :)

final_fantasy_fan
04-05-2005, 08:59
4estno kazano ne pla4a mnogo 4esto,no v mnogo slu4ai mi se iska prosto da spra i da se razreva.No ve4e sviknah da se opravqm,kogato imam problem da se radvam da priqtelite si i zatova ne pla4a 4esto :D

zElEnA^mAsLiNkA
04-05-2005, 09:20
Ami p0 princip pla4a sam0 k0gat0 sym sama 6t0t0 ne trqbva da p0kazvam 4e sym slaba! N0 k0gat0 ne m0ga da se sdyrja i mi e mn0g0 my4n0 ... pla4a i pred h0ra! Predi dva dena gledah 0tn0v0 Zapazi P0sledniq Tanc i se razplakah 2 pyti 6t0t0 me kefi t0q film i ima smisyl v neg0! .... Pla4a i na filmi haha Titanik zaslujava 0skar za isplakani sylzi :P P0-hubav0 e da pla4em k0gat0 ni se pla4e 6t0t0 ak0 si sdyrjame sylzite i izbivame na nervi .... i stafa gadn0 tyi 4e ne gi 6tadete sylzite i sqdaite da revete :}

naty
04-05-2005, 09:26
az mn rqdko pla4a..prosto i da sym razstroena malko sylzite mne mi idwat :D Trq nqkoi super mn da me qdosa za da pla4a(mn rqdko se slu4wa)Mi ako 6e pla4a 6e go praa sama i uredbata6e e do dupka

Desert_tear
04-05-2005, 09:33
Ami da, pla4a redovno i za vsi4ko. Ne sam plakala pred priqtelki, nqma i da go napravq. O4ite mi se palnqt sas salzi, ama ne gi puskam :) Sama pla4a. A kogato mi e kofti vinagi pla4a :P

Cyberdyne_101
04-05-2005, 09:44
Никога не плача 8) Просто никога не ми пука за нищо и за никой 8) За какво ми е да плача 8)

{}Slanchiceto{}
04-05-2005, 09:46
Преди не можех да плача.Рядко потичаха сълзи от очите ми.А когато се случеше беше от физическа болка.Единственото нещо,което можеше да ме разплаче и то за много малко време.
Но пораснах и оглупях.Започнах да рева за щяло и нещяло.Случи се нещо и аз почна да роня сълзи.За всичко ми ства гадно,за всичко рева.Но избягвам да плача пред други хора,за да не показвам,че съм слаба.Трябва нещо сериозно да ме е разтърсило,за да се разплча пред някой друг,било то дори и майка ми.
Най-често плача,когато съм самичка вкъщи и няма никой при мен.няма кой след време да ми напомни,че съм изпитала слабост...

pinK_Baby
04-05-2005, 10:07
плача,когато се чувствам наранена...последно плаках заради приятеля си :roll:
плача,когато се чувствам самотна...
рядко плача на филм плача,когато чувствам че губя някой...
плакала съм и от яд...
най-често не ми пука къде съм когато плача...най-много съжалявам ако заплача в училище..не искам всички да виждат че съм слаба :cry:
иначе обичам като плача да има някой около мен,за да може да ме разсее и успокои...какво да се прави нежна душичка съм имам нужда от подкрепа :wink: :roll:

DeaTHroW-ReC_F
04-05-2005, 10:07
Не плача....(звучи егоистично нали...) Но всъщност достатъчно съм ревала,писна ми..Сега ми се случва супер рядко..Не помня откога не съм плакала....Вчера една сълза ми се стече от очите...ма няма смисъл да казвам защо..Защото ме заболя(не физическа болка де..) И така..Обикновено плача сама(ако изобщо плача...)Забутфам се в кенефа или някъде другаде пускам си Фуджийс или Тупак ... И пиша проза..или поезия..и така;)

miloto_girl_4e
04-05-2005, 10:08
kato bqh malka se pritesnqvah da pla4a pred nqkogo,kakvoto i da stava6e sedqh jelqzna i ne otronqh nito edna sulza :!:
no sega ve4e ne sam malka i pla4a,togava,kogato imam nujda :!:
za mene nqma zna4enie dali sam sama ili okolo mene ima nqkogo..
vse mi e edno.. ne se sramuvam...
kogato bqh na koncerta na Slavi Trifonov na 01.04 i Boris Soltariiski izpulni pesenta na Emil Dimitrov " Moq strana,moq Bulgaria" sam pred znameto na Bulgaria i cqlata publika be6e na kraka se razplakah,bqh s edna blizka friend-ka i nai dobria mi priatel .. ama ne mi puka6e.. imah nujda da popla4a.. :roll:

BaT_GirL
04-05-2005, 10:12
Плача,когато ми е тъжничко
Плача,когато ми се плаче и съм наранена
Плача почти винаги сама но се е случвало да плача и пред приятелите си
Плача или веднага или след време(зависи от ситуацията)
Плача на филми или когато скъсам с гаджето си
Плача когато си спомня миналото и ми стане мъчно

TSecret
04-05-2005, 10:19
kogato mi e gadno za ne6to pla4a sama v staqta si i si puskam niakva muzika...taka se uspokoqvam...ina4e sam plakala i pred nai dobrata mi priqtelka 6toto stana ne6to neobi4aino ne mojah da sdarja salzite si...plakala sam ot radost - mn 4esto go pravq....plakah pred moi priqtel kogato se razdelihme za 1 sedmica...i toi plaka sa6to togava be6e ne6to neupisuemo i ne mi puka6e ot ni6to i nikoi i niam ada go zabravq....naistina be6e valnuva6to!

Devilsplaymate
04-05-2005, 10:28
Значи ... обикновенно плача когато ми е сдухано и тъжно....плача на рамото на най-добър/а приятел/ка !

Myrcheto
04-05-2005, 10:37
placha mnogo...dosta chuvstvitelna sym za jalost ..Lesno se raztroivam obache placha i ot qd ...kato se iznervq na neshto i ne moga da go promenq i ... be ne znam nai-chesto kato brat mi me vbesi ei taka ot qd iskam da blyskam i tryshkam :)

AvLee
04-05-2005, 11:14
Плача,но когато съм сама!
И аз като miloto_girl-4e,като бях малка не можех да плача пред други хора..а дори и в детската градина не съм плакала...единствено ако нещо силно се ударя.
Сега пак пред други не мога да плача..е пред наште...но после си отивам в стаята.
Когато ми е някво тъжно не обичам някой да ми се мярка пред погледа.
То ако се замисля и пред приятели не съм плакала..а не,последния път като ходихме на кино..ама то в залата беше тъмно...така че не се брои :)

*SCHWARZ*
04-05-2005, 12:15
Защо според някои от вас е слабост да плачеш??
Да плачеш означава да се вълнуваш ,да имаш сетива
да се подчиняваш само и единствено на себе си...

`slunceto`
04-05-2005, 12:26
:P ami az moje bi nikoga ne pla4a zaradi mom4e a kogato se skaram s maika mii ba6ta mi.......i togava mi stava mn krivo i vsi4ko po4va.....i pla4a li pla4a..........
s edna duma : ne pla4a mnogo ama kato ima golqm draznitel i zapo4vam da pla4a za vsi4ko koeto sam potiskala

GalYol
04-05-2005, 13:02
Аз плача по много различни поводи, когато ми е тъжно, когато изпадна в истерия, когато съм депресирана(тога постоянно цивря), когато си щастлива, когато гледам тъжен филм, когато чета тъжна книга...абе голяма съм ревла. :oops:
Мноо ме е яд, че като ми стане нещо кофти и ми се доплаче веднага започвам да роня крокодилски сълзи, а много като се разплача пред други хора, защото им развалям и на тях настроението.

karamel4eto`m
04-05-2005, 20:50
hhmm v tozi forum mnogo otkkroveniq narpaihh :))) mi porpincip kut mistane mno kofti kut si predstavq ne6to mno lo6o za napred svurzano s liubimite mi hora tva e edinstvenata pri4ina zaradi koqto mi se e nalagalo da pla4a ili mi se e plakalooo nalagalo zvu4i se ednoe trqbvalo ne e taka !!

BABY_SEXY_GIRL
04-05-2005, 21:48
Напоследък и аз плача все съмичка, не искам да се унижавам пред никого, макар че и това става като нямам сили да се сдържа. Понякога имам чувство, че целия свят ми е обърнал гръб, натрупва ми се много мъка и не издържам да не се разплача...много съм чувствителна :roll: Когато плача ми се иска да има някой до мен да ме утеши, да ме гушне и не ме пусне докато не стана споко :) Винаги мога да си намеря причина да се разплача, понеже искам много, но имам малко и постигам малко, а за загубите тъгувам...Абе объркано написах всичко, едва ли някой би разбрал :?

incheto
04-06-2005, 17:35
az placha mnog 4esto neznam zashto..prosti sam si takava i kogato mi se plache placha bez zna4enie pred koi:(

DiEsEl_GiRl4eTo
04-07-2005, 07:17
Аз много отдавна съм решила...ако толкова ми се плаче, плача, обаче не пред други хора. А иначе плаках на Нова година и тогава си обещах да не плача повече, но ето че не си спазих обещанието.

GeRyTo
04-07-2005, 07:56
Аз по принцип съм супер емоционален човек и рядко успявам да си сдържа сълзите, та дори и пред други хора. Разбира се най често си плачкам като съм сама или с някой приятелка и с повод и без повод мога да си изплача сълзите :) Най вече като съм изнервена или психически натоварена плача, или ако някой ме разстрои, както се случва от време на време, но всъщност като се замисля в последно време не съм ронила сълзи, което ме радва.

Dharma
04-07-2005, 10:31
olele ami ako trugna da pla4a nqmam spira4ka, tai 4e e po-dobre da ima nqkoi na blizo, koito da me uspokoi :wink: e, gledam da ne pla4a pred mnogo hora, 4e si4ki idvat i pitat po nai-tupiq na4in"ama kakvo ti e? :shock: "

SancheZzZz
04-07-2005, 15:22
oo az sam super chuvstvotelen chovek i nai-malkoto moje da me razplache, dori umrqlo ptiche na ulicata.ami plakala sam kade li ne-pred priqteli, na disko i nai-chesto v nas kogato sam sama i osobeno sega kogato sam v nqkfa super kofti depresiq.vinagi nashte kat ilzqzat si puskam Evanescence-you i si reva na volq ama koftito e che kogato reva predi da si legna na sutrinta ochite mi sa ujasno podpuhnali :roll: :cry:

sladkish4e
04-07-2005, 15:32
Еми плача,когато ми се плаче!Плача обикновено за момчета или проблеми други!Обичам да си пускам някоя балада и да плачкам сама!Много съм емоционална и се разплаквам даже на някои романтичен филм!Мисля че е хубаво човек да пуска по някоя сълза когато е тъжен,защото поне мен ме успокояват!

aBeP4eTo
04-07-2005, 22:11
Не искам да съм такава ревла :cry: Аз само при някое по-тъжно филмче плача като съдрана за най-малкото нещо даже ми се насълзяват очичките :(
Плачкам си редовно ..., когато ми е тъжно, когато съм в депресия или ме е обзела някаква меланхолия... :(

sladkoto_mime_
04-07-2005, 22:17
kofti , oba4e pla4a i za nai-malkite neshta , vinagi pla4a kogato sam sama,mai4e pred drugite iskamda se pokaja , kato po-silno,no vsashtnost az sam mn chuvstvitelna :roll: kakto kazah ve4e pla4a za nai-malkite neshta dori kogato se skarame s priqtelq mi po irc pak go priemam na vatre,no mai nai-mnogo pla4a za spomenite si , ve4er kato zapo4na da si spomnqm razni hubavi neshta i naistina mn mi e ma4no za tqh i nz zashto pla4a ... idva mi vse edno4e ot vatre,ama i mnogo chesto pla4a e taka bez i az da znam zashto... :cry:

little_black_dress
04-10-2005, 19:04
Ами аз най-често плача,защото нещо или някой ме е наранил.Напоследък се случва доста често.Но никога не плача пред никой,винаги се затварям в банята и чак тогава ми потичат сълзите.От известно време насам плача,защото все се връщам в миналото и спомените,мисля си как стояха нещата преди и как стоят сега и ми става ужасно зле. :(

amy lee
04-10-2005, 21:40
mi obiknovenno pla4a ako sum naranena. togava butam i 4upq pred vsi4ki, posle otivam v nqkoq toaletna(6toto obiknovenno tva se slu4va v daskalo), kudeto ne hodi nikoi i reva. :roll:

Immortality_
04-10-2005, 21:42
za men nyama zna4enie kade, koga i kak...ako mi se reve si reva bez da se pritesnyavam..no 4esto 4esto gledam drugite da ne razbirat kvo stava s men... pravya se na tvarda :roll:

Satanas_daughter
04-10-2005, 23:38
az placha mnogo chesto,kogato sum v depresia,kogato mi e tujo na niakoi,kogato niakoi e daleche ot men,kogato niakoi kazva che iska da se samoubie,kogato az go iskam,kogato sum radosta,kogato se skaram s niakoi,kogato mnogo silno obicham niakoi i kogato niakoi ne me razbira

Baccara
04-11-2005, 14:01
За последно плаках.....хм.....май не се сещам...Знам, че плаках за нещо, но беше отдавна и не си спомням...или не искам да си спомням...

LunaTriCk
04-11-2005, 14:24
Като малък много плачех. За почти нищо можех да се разрева. Сега последния път, като плаках беше на филма Зеления път. Някъде около преди година-две...

PristrasteniaJoe
04-24-2005, 19:51
Mara na si4ki v temata.Pi6e vi MOM4E (to4no taka, bez "i").Zna4i prakti4eski e nevuzmojno da sedna da gledam Titanic i da ne se raz4ustvam.Aide 4ao i ne me zatapvaite mnogo brutalno.

Bimper-ska
04-24-2005, 20:03
Az mnogo reva, oba4e vse kato sum sama. Obiknoveno kato sum v depresiq. Ina4e ot filmi mnogo ne reva. Na One million dollar babe revah kat sudrana oba4e.