PDA

View Full Version : Akademiqta na Slavi Trifonov :)



wetti
04-05-2005, 08:56
Kakvo mislite za:

1)Lora Vladova-
2)Svetlozar Hristov-
3)Liobena Ninova-
4)Vladimir Dimov-
5)Nadq Kazakova-

Voob6te gledahte li Akademiqta ? Haresa li vi? radvate li se 4e spe4eli Svetlozar? 6te gledate li predavaneto na Lora,Vlado,Lubena i Nadq ?Koq vi e lubimata pesen i na koi ot vsi4kite izpylniteli?

Eliiiiiiiiii sexsito
04-05-2005, 09:04
:arrow: Lubimite mi pesni na Lora sa Moi badi i San
:arrow: ne go haresvam,vapreki 4e e pobeditel
:arrow: :roll:
:arrow: eee tva be6e moia favorit,lubimata minegova pesen e Pazi se ot tamnoto s Aleks
:arrow: Jaden idvai,a i tia samata si e pe4ena,mnogo mi dopada

E kak niama d aia gledam :D ne se raddvah mnogo za svetlio,nito za nego,nito za torrbalan :roll: :?
Razbira se 4e 6te go gledam.Lubiamta mi pesen e na Vlado i Aleksandra Raeva-Pazi se ot tamnoto :!:

^SunY_GiRl^
04-05-2005, 09:17
първо да добавя че и Светльо ще учавства в шоуто :)

1)супер мацка номер 5 хаха :D любимите и песни са ми ... всичките :D
2)той е як пич ,но Лора е по-яка :) песен-First date&enjoy the party :)
3)любена е яка но се показа каква е всъщност накрая и за това не беше оценена .. песен -Искам да пея
4)як е но не много :P песен-I don't wanna be alone & Пази се от тъмното
5)овца :P

естестванно че ще гледам :) как ше пропусна :wink:

miloto_girl_4e
04-05-2005, 09:35
gledah akademiata,mnogo i se kefeh i daje i na koncerta bqh :D


1)Lora Vladova- golqma sladurana s mnogo qk harakter.. super macka e :wink:
2)Svetlozar Hristov- au az bqh za tozi sladur.. adski mnogo me kefi.. a i ima6e strahotni pesni.. abe vsi4ko mu be6e COOL prosto :D
3)Liobena Ninova- tazi prosto.. NE q ponasqh .. ne me radva :roll:
4)Vladimir Dimov- au pesenta mu "Evropeec" e prosto..RAZBIVA6TA :D
5)Nadq Kazakova- s tezi o4i .. samo nekFa tujna izglejda.. abe stava momi4eto... :P

final_fantasy_fan
04-05-2005, 09:38
1 :arrow: mnogo me kefi.Tq be6e nai-gotinata
2 :arrow: i toi e gotin,ama ne mi e luibimec
3 :arrow: ima gotin glas,ama ne moja da se predstavi dobre
4 :arrow: kefi me pove4e ot svetlio i ima gotin glas
5 :arrow: samo neq ne q haresvam-nito neq,nito pesnite i

Gledah academiqta estesveno-nito vednuj ne sum q propusnal!Vsi4ki pesni mi haresaha,kakto kazah samo nadq ne mi dopadna.6te gledame novoto predavane i dano se spravqt dobre da gi gledame po-4esto

LiNkiN4eTo
04-05-2005, 09:50
Lora :arrow: sladka , moi stil , otkrehnata , zabavna :lol:
Svetlio :arrow: pi4 , kefi , s kusa kosa e po - sladak :D
Liubena :arrow: krasiva , umna , ima dobri pesni :wink:
Vlado :arrow: simpatqga , izglejda dobri4uk , ima hubav glas :P
Nadq :arrow: skromna , sramejliva , mn hubava , su6to qki pesni :)

Lil` Bow Wow
04-05-2005, 11:44
Lora Vladova-Най-готината !!!
Svetlozar Hristov-Също мн кефи и е напълно заслужен победител :)
Liobena Ninova-Мн ма дразни и е супер ску4на
Vladimir Dimov-Хубаи песни има6е :)
Nadq Kazakova-Тая нимоа я ди6ам просто,пей ужасно и е по-спекана и ску4на даже от лЮбена :):):)

Академията мн ясно че я гледах обаче ся тва предаване май нема го глеам мн редовно 6тот зеха ми омръзват вече :)

Da'Evil_666
04-05-2005, 12:29
Абе това с академията беше хубава идея само да не беше открадната от "Академия за звезди" която щяха да пускат по Нова ТВ. Трифoнов видя че рейтингът му пада доста рязко по време на "Big Brother" и реши да си го върне на всяка цена, дори и с кражба на чуждо ноу-хау. А положителните страни на тази академия са доста най-много че се видя колко талантливи млади изпълнители има в BG. :mrgreen:

http://www.gcards.ru/funpix/8/image-0.html

GreenLadyM
04-05-2005, 12:29
1/Lora-pravi showo ama mi se vijda malko prosti4ka
2/Svetilo-Strashen e!Mnogo se radvam 4e spe4eli!Opredeleno go zaslujavash!
3/Lubena-beshe mi bezli4na prez cqloto vreme
4/Vlado-Golqm pi4!Mn kefi!
5/Nadq-na interviuto pri slavi mi se vida mnogo mili4ka i dobri4ka!

little_black_dress
04-05-2005, 15:44
:arrow: Лора Владова - симпатяга,има чувство за хумор,затова ми допада,любимата ми нейна песен е "Сън" - :)
:arrow: Светлозар Христов - сладък е,има хубави песни,особено "Бяс" - :P
:arrow: Любена Нинова - ами малко обикновена ми се струва,не ми допада - :?
:arrow: Владимир Димов - голям сладур с много хубав глас,а любимата ми негова песен е "Слънчева жена" - :D
:arrow: Надя Казакова - тя е моята фаворитка,много е красива и добричка,изобщо исках тя да спечели - :wink:

ПП: Разбира се,че гледах Академията,при това с голям интерес,даже исках и на концерта да ида,но бях в провинцията и не се получи.
А шоуто на Надя,Светлозар,Любена,Влад мир и Лора ще го гледам първият път и ако ми хареса - ставам редовна. :wink:

Emsssss
04-05-2005, 15:53
:arrow: Lora- Mn. gotin 4ovek.Mn e estestvena.Harevam vsi4kite i pesni osobeno Edna jena
:arrow: Svetlio - Golqm pi4.Enjoy the party e nai hubavata mu.
:arrow: Luibena-stava mackata samo da ne se kudri
:arrow: Vlado- E tova e myjyt.
:arrow: Nadq - mn se pritesnqva

ina4e razbira se 4e 6te go gledam nezavisimi 4e mi se gleda6e i star academy na 11 ama predpo4ita tova:)

Traffic
04-05-2005, 16:25
2)Svetlozar Hristov
кефи ме торбалан кючека му. :wink:

incheto
04-05-2005, 16:55
Kakvo mislite za:

1)Lora Vladova-
2)Svetlozar Hristov-
3)Liobena Ninova-
4)Vladimir Dimov-
5)Nadq Kazakova-

Voob6te gledahte li Akademiqta ? Haresa li vi? radvate li se 4e spe4eli Svetlozar? 6te gledate li predavaneto na Lora,Vlado,Lubena i Nadq ?Koq vi e lubimata pesen i na koi ot vsi4kite izpylniteli?

1)Svetozar Hristov :arrow: Gotin!?!
2)Liubena Ninova :arrow: Sladichka!?!
3)Lora Vladova :arrow: Nai-gotinata?!?
4)Vladimir Dimov :arrow: Sladur nqkav?!
5)Nadq Kazakova :arrow: Nai-gotiniq glas?!

Az q glqdah da!!!I adski mnogo me izkefi vsi4kite pesni bqha mnogo gotini ....dano i shouto koeto sha pravqt sega da takova gotino:)Nai me kefat pesnite na svetozar i lora:)no na nadq sashto narodnata i s godji me kefi a na liubena me kefi kiss me:)

Medivh
04-05-2005, 18:54
Всичките бяха СУПЕР!!!
Ама от НоваТВ яко изплагиятстваха. К'во мислите по въпроса ?

souri_f
04-05-2005, 19:23
Kak nova tv 6te e izplagiatstvala? Star academy o6te otdavna e davano v Ispania ,Francia i kude ne znam o6te,no sus sigurnost ne e plagiatstvo ot academiqta Na Slavi

ZaRa_Is_ThE_BesT
04-07-2005, 20:21
1) mnogo veselo i jivo momi4e,mnogo me kefi
2) mnogo sme6ki rasi i toi me kefi:))
3) Amiii hubavo momi4e, ama az ne sam i privarjeni4ka
4) Ami az ne mislq 4e e tolkoz qk kolktoo si4ki vikat, kvo tolkoz qko ima u nego? govorq za viziqta, nz ne gi razbira,:)
5) taq mejdu drugoto mi e ada6ka, ama super mnogo me drazni!hubavo momi4e bila,SAMORODNO ZLATO bilo,awe dgd na taq we (s izvinenie)

kapi6
04-08-2005, 08:25
Svetlio-NOMER 1

SimpleGirl
04-08-2005, 13:42
Ами сега не ми се казва за всеки по отделно, само да кажа, че фаворит си ми е Светльо и се радвам, че спечели. И като пвоедение и като песни той ми допадна най-много.

Hilary Duff
04-08-2005, 15:20
1)Lora Vladova-Супер мацка! Бях за нея... Любимитае ми нийни песни са Сън и Мой Бъди
2)Svetlozar Hristov-Готин е, харесват ми Бяс и Избегала мома
3)Liobena Ninova-Има хубав глас, но няма излъчване
4)Vladimir Dimov-Има добър глас, но много копира Стинг
5)Nadq Kazakova-пее добре, но на някой песни издиша

Гледах Академията и ми хареса! Радвам се за Светльо, въпреки, че бях за Лора. Ще гледам предаването със сигурност. Любимата ми песен е Сън на Лора Владова.

lover4e
04-09-2005, 08:20
Лора - Моята фаворитка.. :lol: Според мен тя трябваше да спечели. Мила, забавна, готина... Много ме кефи това момиче. Супер сладурана!! А и има много готин глас :P
Светьо - Ще годе бива. Не съм му фенка, но става. Не смятам, че именно той трябваше да печели. Пък и едно пеене му удря... :?
Любена - Тая е баси пачата :evil: Много ми е противна.. Чудя се защо ли Слави не я изгони още на конкурса :?
Владо - Той е суупер готин. Пее страхотно.. има невероятен глас :wink: Жалко, че не спечели нито един от изпитите.. залужаваше го!! Потруди си се задраво момчето :wink:
Надя - Сладуранка.. Обаче това, че е много притеснителна не и беше от полза :roll: Пее страхотно народни песни и за съжеление не можа да се справи много добре в другите жанрове, понеже няма нужната подготовка

Много от песните ми харесаха .. Всички са с много голям талант. Дано да успеят..

04-09-2005, 09:25
SVETLIOOOOOOOOOOOOO NA PARVO MQSTOOOOOOO SAMO TOI DRUGITI SA GOLEMI FUKLIOVCI PAK SVE|TLIO IMAE CUVSTVO ZA HUMOR
I LORA MU DOPADAE NO NEAK MNOGO SAMO SVETLIOOOOOOOOOOOO :lol: :wink: :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D

Allicia
04-10-2005, 15:14
Не знам, но аз супер много харесва НАдя Казакова. Просто има някакво излъчване, което...не знам просто как да го обясня. Иначе много се радвам, че Светльо спечели, но наистина фаворитката ми беше Надя. Тя е учила в моя град, но едва ли някой ден ще я видя тук. Може би вече няма да се върне тука. Пък и какво да прави тука в това малко градче, като сега има възможност да се развива:) Дано да преуспее в живота!!!:)

kalin4itsa
04-10-2005, 16:50
1) Lora mnogo me dazne6e.a i s kakvi drehi q obli4aha....no comment, a i e prosta.
2)SVETLIO ROX!toi mi be6e favorit.mnogo e zabaven mnogo me kefi:).
3)Lubena- mnogo mi e jal zadeto po4ti vinagi be6e posledna...no kakvo da se pravi....qvno horata obi4at pa4avri kato lora pove4e ot umnite hora.
4)Vlado-i toi mnogo me drazne6e.i osobeno kak se hili.
5)Hadq- Tq zaslujava6e da spe4eli i izpita s interviqwto.mnogo dobra narodna pevica:).i mnogo me kefi deto ot nikakva stana tolkova izvestna.

:).

pipi_f
04-10-2005, 20:48
1)Владо е много готин.Много се радвам ,че спечели :D .Харесват ми всички негови песни до една!!!
2)Владо е готиничък има хубави песни.Любимата ми негова е с Алекс "Пази се от тъмното" и "Dont wanna be alone"
3)Ами за Лора незнам какво да кажа..Не ми харесва особено..Иначе от песните и може да се каже ,че ми харесват "Чужди ветрове" и "Една жена".. :)
4)Ами Надя е миличка и има ангелски глас , но само за народни песни..Нямаше как да спечели такъв конкурс,защото в другите стилове.. :roll:
5)Любена ми е много тъпа някак..Безлична такава неприятна.. :?

Bimper-ska
04-11-2005, 23:42
Nai-mnogo me kefi Nadq. Mnogo gotsko govori, napravo tolkova inteligentno 4uvstvo za humor rqdko se sre6ta. A Vlado nai ne mi haresva. Svetlio si e super, to4no toi be6e 4oveka, koito da spe4eli. Liubena ima6e samo edna gotska pesen-taq v duet s Neli Petkova. A Lora q ostavqm bez komentar...

korn___
04-15-2005, 13:22
TVA BE6E EDNA GOLQMA GLUPOST ZA MNOGO PARI !

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

svetla_88
04-16-2005, 08:41
6oyto ne me kefi be6e po interesno kato pravixa avtorski pesni !!!!!
a sega kakvo 6te mi peqt na 4yjdi izpalniteli mi az po xybavo da si pysna originala be! mn mi e protivno ne smqtam da go gledam ve4e! star academy e mn po qko i zabavno !s mladi xora talantlivi ne 4e teq 5 ta ne sa no nqma kak da probiqt s kavari i fal6imenti !tova 6oy e mn protivno !i az si mislix 4e 6te e ne6to exeee syper qko no kvo stana ..YJASNO E :evil: :!: :evil:

svetla_88
04-16-2005, 08:46
I DRYGOTO KOETO ZABRAVIX DA KAJA E 4E SLAVITO KOLKO MESECA GI RAZIGRAVA E TE MOJE DA SA ZNAELI NO RAZIGRAVA ZRITELITE 4E NIE GLASYVAME 4E NIE RE6AVAME VS ..edno ne razbiram kak stava taq rabota?ami da dava nomera na glasyvalite po nqkakv na4in ..ami ot kade da zn 4e ne naglaseno vs govorq za rezyltatite koito bqxa ...toq komputar ....kak do stotni gi iz4islqva6e mn stranno :!:I DYGO MI E 4UDNO KAK ZA NQKOLKO DNI SLAVITO YJ BEZ DA ZNAE NAPRAVI TAKOVA STYDIO? :?: DOBRE DA IMA MN PARI OT TIQ SMS (DETO GLYPAVITE XORA SE PRA6TALI LIPRA6TALI)I MI STANA MN PROTIVEN SLAVITO S TIQ NOMERA DA ZABLYDI NARODA :evil: :!: AMI TOVA E KOETO IMAX DA KAJA ZA TAQ TEMA.