PDA

View Full Version : KAk se stava moderator?



incheto
04-05-2005, 17:35
kak se stava moderator?!

BaT_GirL
04-05-2005, 17:40
Темата трябваше да пуснеш в друг раздел но нищо.За модератор трябва да имаш качества не стига само това "Искам" трябва да те изберат главните модератори и администратори...

^I don't give a fuck^
04-05-2005, 17:40
много трудно...обикновенно с връзки..а и на такъв голям форум не е готино да си мод.. :?
мое мнение :wink:

Traffic
04-05-2005, 17:44
и не само връзки требват, ами и да си наясно с тея неща, шото ако не знаеш кое как се прави и преебеш нещо... :roll: треа да знаеш как се трие тема, как се мести, как се заключва и как се разделя една тема на две. най-вече последното. установил съм, че мноу малко хора знаят как се прай тва. :roll:

incheto
04-05-2005, 17:50
oleee ama to naistina e mnogo slojno be..10x se pak nqma da se probvam:)

amy lee
04-05-2005, 18:13
abe 4ak puk da e takava filosofiq, kakvato q izkara Traffic, ne e...ama istinata e 4e tuk trqat VRUZKI

Eliiiiiiiiii sexsito
04-05-2005, 18:22
Vrazki bate-yva e maikata
a i sa6to trud,postoiano da visi6 tuk[e zna4i az moga da stana mod.],da si pe4en,da si gotin,hahaha nz za poslednoto,ama sigurno e nema na4in prosto :twisted:

miloto_girl_4e
04-05-2005, 18:38
mi trqbva da te izberat,a trqbva da ima6 jelanie i vreme .. ina4e nqma smisal .. ili trqbva da si redoven,za da si vur6i6 rabotata normalno,ili po dobre ne se zahva6tai :!: :wink:

aBeP4eTo
04-05-2005, 18:58
Това за връзките хич ама хич не е вярно!!! 8)
Трябва да си редовен и сериозен иначе ако ще влизаш 1 път в месеца в форума ... е изключено!!!
Но връзки определено няма!!!
Аз примерно не познавам Coki, не съм го виждала, не сме
говорили преди да се наложи да науча правилата :lol:
На повечето тук им изглежда много лесно, но мога да ви уверя,
че и аз бях на същото мнение докато не видях какво е!!!
Знаете ли много хора се оплакват от модераторите
без да знаят, че и на тях хич не им е лесно целодневно
да правят едно и също и да гледат кат за много хора
оправия НЯМА!!!

black_heart
04-05-2005, 20:06
lele i az stavam kritik,ama taq tema ve4e q ima6e i to savsem naskoro!!!

BABY_SEXY_GIRL
04-05-2005, 21:37
Това за връзките хич ама хич не е вярно!!! 8)
Трябва да си редовен и сериозен иначе ако ще влизаш 1 път в месеца в форума ... е изключено!!!
Но връзки определено няма!!!
Аз примерно не познавам Coki, не съм го виждала, не сме
говорили преди да се наложи да науча правилата :lol:
На повечето тук им изглежда много лесно, но мога да ви уверя,
че и аз бях на същото мнение докато не видях какво е!!!
Знаете ли много хора се оплакват от модераторите
без да знаят, че и на тях хич не им е лесно целодневно
да правят едно и също и да гледат кат за много хора
оправия НЯМА!!!

Колежката е напълно права! Няма връзки - та аз съм жив пример за това :arrow: аз съм от Стара Загора, не познавам никой от екипа лично, за какви връзки може да става дума :shock: ?
Имате ли доказателство, че става с връзки, за да го твърдите?
Цаката е да те забележат, да си редовен, да постваш хубави мнения...
Не получаваме заплата, че да се натискаме да ставаме модератори, това става с желание и загриженост към форума! Вярно е, че някои хора не разбират какви са ни задълженията като модератори и не знаят дали е лесно, но това е друга тема :wink: Btw темата се повтаря :arrow: http://www.teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=7229

Eliiiiiiiiii sexsito
04-06-2005, 08:40
Ami to tova ozna4ava li 4e kato si redoven,v foruma i ima6 stoinostni mnenia si gotov za moderator :roll: :?:

GeRyTo
04-06-2005, 08:46
Абе всяка жаба да си знае гьола!Само тва ще ви кажа аз!! 8)

Eliiiiiiiiii sexsito
04-06-2005, 08:49
Абе всяка жаба да си знае гьола!Само тва ще ви кажа аз!! 8) :roll: 4akai da pomislia nad dumite ti :? edin moment samoo :oops: :roll: :roll:
Prravilno :D :!:

Bolid1
04-06-2005, 09:23
Ami to tova ozna4ava li 4e kato si redoven,v foruma i ima6 stoinostni mnenia si gotov za moderator :roll: :?:
Hahah... Shto? Da ne bi da iskash da stavash moderator... hahahaha...http://smilies.sofrayt.com/aiw/lol.gif
Ina4e takava tema imashe... Moderator trudno moje da stanesh trudno :) Trqbva da si redoven... ( tva ne izbiva na smqh... ) Da imash hubavi mneniq... I v kraen slu4ai vryzki :lol:

Eliiiiiiiiii sexsito
04-06-2005, 10:01
Ami to tova ozna4ava li 4e kato si redoven,v foruma i ima6 stoinostni mnenia si gotov za moderator :roll: :?:
Hahah... Shto? Da ne bi da iskash da stavash moderator... hahahaha...http://smilies.sofrayt.com/aiw/lol.gif
Ina4e takava tema imashe... Moderator trudno moje da stanesh trudno :) Trqbva da si redoven... ( tva ne izbiva na smqh... ) Da imash hubavi mneniq... I v kraen slu4ai vryzki :lol:
ami koi znae,az sam mod.v edno forrum4e na edna frendka,i se spraviam dobrre,oba4e to niama tam tolkova mnogo horakakto tuk :D

karamel4eto`m
04-06-2005, 15:19
Това за връзките хич ама хич не е вярно!!! 8)
Трябва да си редовен и сериозен иначе ако ще влизаш 1 път в месеца в форума ... е изключено!!!
Но връзки определено няма!!!
Аз примерно не познавам Coki, не съм го виждала, не сме
говорили преди да се наложи да науча правилата :lol:
На повечето тук им изглежда много лесно, но мога да ви уверя,
че и аз бях на същото мнение докато не видях какво е!!!
Знаете ли много хора се оплакват от модераторите
без да знаят, че и на тях хич не им е лесно целодневно
да правят едно и също и да гледат кат за много хора
оправия НЯМА!!!

Колежката е напълно права! Няма връзки - та аз съм жив пример за това :arrow: аз съм от Стара Загора, не познавам никой от екипа лично, за какви връзки може да става дума :shock: ?
Имате ли доказателство, че става с връзки, за да го твърдите?
Цаката е да те забележат, да си редовен, да постваш хубави мнения...
Не получаваме заплата, че да се натискаме да ставаме модератори, това става с желание и загриженост към форума! Вярно е, че някои хора не разбират какви са ни задълженията като модератори и не знаят дали е лесно, но това е друга тема :wink: Btw темата се повтаря :arrow: http://www.teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=7229

sigurno ama e cakano da si poderator naistina na golqm forumm :P po qko e obiknoven user :P koiznai golqmata raota kut si moderator :P bez da se obijdat moderatorite

DiEsEl_GiRl4eTo
04-06-2005, 16:20
Само не мога да разбера защо някои хора толкова се натискат за модератори!

SanDRo
04-07-2005, 02:50
HAhahahaha, kato gledam do sega, mai ot potrebitelite na foruma samo momicheta sa napravili moderatorKI, zashto li? :roll:

FlowerinesS
04-07-2005, 14:49
и не само връзки требват, ами и да си наясно с тея неща, шото ако не знаеш кое как се прави и преебеш нещо... :roll: треа да знаеш как се трие тема, как се мести, как се заключва и как се разделя една тема на две. най-вече последното. установил съм, че мноу малко хора знаят как се прай тва. :roll:
hahahahahahahahahha
виж аз мисля , че секи който има компютър и работи( РАбОтИ , а не си играе)и използва нета просто за 1-2 часа може и минути даже :!: ще се научи да трие , заключва , мести и т.н. една тема!админ съм в един форум и е просто невероятно лесно!с всичко ще се оправиш за минути , честно ти казвам! :roll: :D :D :D

LiNkiN4eTo
04-07-2005, 20:19
s mnooo pari moito mi4i ... s mnoo pari ... :lol:

Traffic
04-07-2005, 22:51
и не само връзки требват, ами и да си наясно с тея неща, шото ако не знаеш кое как се прави и преебеш нещо... :roll: треа да знаеш как се трие тема, как се мести, как се заключва и как се разделя една тема на две. най-вече последното. установил съм, че мноу малко хора знаят как се прай тва. :roll:
hahahahahahahahahha
виж аз мисля , че секи който има компютър и работи( РАбОтИ , а не си играе)и използва нета просто за 1-2 часа може и минути даже :!: ще се научи да трие , заключва , мести и т.н. една тема!админ съм в един форум и е просто невероятно лесно!с всичко ще се оправиш за минути , честно ти казвам! :roll: :D :D :Dна мен ли го казваш? от близо година притежавам и администрирам http://www.oldmila.com/ . ;) и знам, че по-лесно от мародерирането няма, но не мисля, че 1-2 часа пред щайгата на ден са достатъчни за да се научиш на това. верно, един път схванеш ли го, отърване няма. но аз лично смятам, че преди това треа да научиш и некои други работи, не само мародерирането. :roll:

tedo_davis
04-08-2005, 05:55
Ne ti trqbva ...
mislq 4e oshte ti e rano da stavash moderator4e - kakvo si mislish 4e shte se promeni ? nishto ... samo shte pravish mizerii na horata ... shte im triesh mneniq - temi ... :) t'va e .

Momchenceto
04-09-2005, 13:31
Да бе съгласен съм с всичко дето се каза...може и да не е нужно да имаш връзки ма никой не каза нещо важно...не трябва да си от бунтарите и тея дето критикуват.....що мене никога няма да ме сложат модератор...може 2 години да си кисна тука...може да съм най-послушното редовно и примерно юзърче обаче бонтуваш ли се ... недоволстваш по адрес на някое правило...модератор ... админ или каквото си загубен ... тряя си затваряш очите за някой работи http://smilies.sofrayt.com/%5E/r/content.gif

BABY_SEXY_GIRL
04-09-2005, 14:05
Да бе съгласен съм с всичко дето се каза...може и да не е нужно да имаш връзки ма никой не каза нещо важно...не трябва да си от бунтарите и тея дето критикуват.....що мене никога няма да ме сложат модератор...може 2 години да си кисна тука...може да съм най-послушното редовно и примерно юзърче обаче бонтуваш ли се ... недоволстваш по адрес на някое правило...модератор ... админ или каквото си загубен ... тряя си затваряш очите за някой работи http://smilies.sofrayt.com/%5E/r/content.gif

Много правилно го каза :!: :wink:

Bolid1
04-09-2005, 15:14
Да бе съгласен съм с всичко дето се каза...може и да не е нужно да имаш връзки ма никой не каза нещо важно...не трябва да си от бунтарите и тея дето критикуват.....що мене никога няма да ме сложат модератор...може 2 години да си кисна тука...може да съм най-послушното редовно и примерно юзърче обаче бонтуваш ли се ... недоволстваш по адрес на някое правило...модератор ... админ или каквото си загубен ... тряя си затваряш очите за някой работи http://smilies.sofrayt.com/%5E/r/content.gif
Dam.. trqbva i da se maznish... :twisted:

SimpleGirl
04-09-2005, 15:17
Не знам дали на Модераотрите са им хубави мненията, от скоро съм тук и не съм чела достатъчно във форума,но според най-важното за един Модератор е да може да преценява. Естествено безгрешни хора няма, но стига да не са пристрястни и да знаят как да постъпят в дадена ситуация. Била съм Модераторка, но на форум с по-малко потребители и не си е работа,а за такъв форум като този не ми се мисли. :) Надявам се да ги бива тукашните Модове, все още не съм на ясно.

black_heart
04-09-2005, 21:28
ee zor tolkoz za tva moderatorstvo.zor zor,nali ako si moderator trqa da si strog postoqnen i obektiven!!ne e za men tova!neka si mrankame na volq bez moderatorstvoto

black_heart
04-09-2005, 21:29
ee zor tolkoz za tva moderatorstvo.zor zor,nali ako si moderator trqa da si strog postoqnen i obektiven!!ne e za men tova!neka si mrankame na volq bez moderatorstvoto

black_heart
04-09-2005, 21:29
izvinete me 4e go izpratih dva pyti,zabi mi ne6to 6taigata

Momchenceto
04-10-2005, 10:12
Да бе съгласен съм с всичко дето се каза...може и да не е нужно да имаш връзки ма никой не каза нещо важно...не трябва да си от бунтарите и тея дето критикуват.....що мене никога няма да ме сложат модератор...може 2 години да си кисна тука...може да съм най-послушното редовно и примерно юзърче обаче бонтуваш ли се ... недоволстваш по адрес на някое правило...модератор ... админ или каквото си загубен ... тряя си затваряш очите за някой работи http://smilies.sofrayt.com/%5E/r/content.gif

Много правилно го каза :!: :wink: Аз ги чаткам нещата :P

и не само връзки требват, ами и да си наясно с тея неща, шото ако не знаеш кое как се прави и преебеш нещо... :roll: треа да знаеш как се трие тема, как се мести, как се заключва и как се разделя една тема на две. най-вече последното. установил съм, че мноу малко хора знаят как се прай тва. :roll:Аз па да ти кажа че въобще не е сложно...малко опит във форумите то другото си е написано като за малоумен.....и Ели Сексито ке се справи :lol: Конзолите са елементарни :P

karamel4eto`m
04-11-2005, 00:29
otgovora emnogo rpost ne se stva moderator :P

Traffic
04-12-2005, 17:14
otgovora emnogo rpost ne se stva moderator :Posobeno pyk da stanesh maroderator v teen si e chisto samoubiistvo, shtoto samo triesh i triesh, i triesh typi temi i postove... ne ti ostaa vreme da si vidish ls ot nqkoi user ili pyk samiq ti da podraskash v nqkoq tema... koito iska ili e stanal maroderator v teenproblem e samoubiec. :roll:

Bimper-ska
04-14-2005, 16:50
Za6to li izob6to nqkoi bi iskal da e moderator? Tova spored mene si e prosto edno dopunitelno natovarvane.

ivals
04-18-2005, 19:44
na nikumu ne mu puka dali iska6 i s vrazki a pak moje ako si redoven potrebitel i da ima6 dobri idei da ne se oplakva6 a da izmisli6 re6eniq kak moje6 da go oprai6 no ne sa ti nujni vrazki

Momchenceto
04-22-2005, 19:07
Za6to li izob6to nqkoi bi iskal da e moderator? Tova spored mene si e prosto edno dopunitelno natovarvane.На някой хора им е писнало от тъпи теми мнения и юзери и им се ще да могат да направат те самите нещо :P

BABY_SEXY_GIRL
04-22-2005, 21:13
Za6to li izob6to nqkoi bi iskal da e moderator? Tova spored mene si e prosto edno dopunitelno natovarvane.На някой хора им е писнало от тъпи теми мнения и юзери и им се ще да могат да направат те самите нещо :P

Прав си, иначе защо ще ни е да се занимаваме, аз държа на форума и съм пример за това, което ти сам отбеляза :) Но от друга страна като ги оправяш ти писва повече :lol:

Momchenceto
04-22-2005, 22:50
Za6to li izob6to nqkoi bi iskal da e moderator? Tova spored mene si e prosto edno dopunitelno natovarvane.На някой хора им е писнало от тъпи теми мнения и юзери и им се ще да могат да направат те самите нещо :P

Прав си, иначе защо ще ни е да се занимаваме, аз държа на форума и съм пример за това, което ти сам отбеляза :) Но от друга страна като ги оправяш ти писва повече :lol: Абе да ти кажа що годе добре си модерират сички модератори само тая част с точка едикоя си не ме кефи ... никой не схваща за кфо става въпрос и тряя се рови 30мин по по правилници да рабере за кфо става въпрос...според мене щеше да е по яко с 2-3 думи да се казва каква е грешката....и тва "Благодаря" дето го слагат някой на края е мноо тъпо ем те клецат ем ти благодарят ... звучи тъпо изтъркано и нагло... :lol: да де само отбелязвам...