PDA

View Full Version : Аз бях в канада



Dobrich-Boy-14-m
04-05-2005, 21:56
и беше наистина яко Но нашите не издържаха и така А ви каде сте били ,или каде сте

final_fantasy_fan
04-06-2005, 06:07
az sum bil v gurciq i turciq-ama samo na ekskurziq.No sum jiql kato mnooooooogo maluk v libia poluvin godina

miloto_girl_4e
04-06-2005, 06:29
otkakto si se pomnq si jiveq v Bulgaria :wink:
puk i ne6to ne iskam da jiveq v druga strana .. tuka si mi haresva :roll:
no vse pak,ako trqbva da otide da jiveq nqkude bih izbrala Italia ili Ispania :D

sladkoto_mime_
04-07-2005, 21:30
oo , ne , mersi ,iskam da sam si tuka :!: :!: :!: ama kato gledam kak sa tragnali neshtata v skoro vreme nai-mnogo i nashte da reshat da se mahame :cry: em , sorry te da hodqt da si troshat glavite,az si ostavam tuk!!!

crazy_lady_14
04-30-2005, 21:17
mi chestno kazano ti zablazqvam che vashte ne sa izdurjali i ste si trugnali....i tyk v chicago mi e hubavo no bg si e bg i nikade nqma da e sushtoto vse pak...... kuponchetata i priqtelite nqmat golqma razlika no drugite neshta da..... i as si misleh che cql jivot shte si stoq v bg i se zaklevah che nqma trugna nikade po 4ujbina ama eto kvo stana sega si sedq v chicago i....si jiveq jivota kakto vseki 4ovek :)

lady_bird
05-22-2005, 18:50
ami az su6to sum jivqla v kanada,no samo za edna godina,ina4e sum jivqla po4ti 3 god. v gurtziq...kato se zamislq i na dvete mesta mi be6e po-dobre otkolkoto tuk...

Dorianchety
05-26-2005, 20:34
mi az iskam da ida nekade po amerika ili angliq :D

canadkata
12-07-2005, 00:47
tova e li4en v1pros za6toto az sm1 ot North vancouver i e ne6to velikolepno ne s1m si i pomislqla za takava krasota VQRVAITE MI!!!! i nie ve4e sme tuk ot 3 mes i be6e trudno ne nqma vr16tane na zad .B1lgaria si e b1lgaria i az q obi4am no b1de6te nqmam tam
koito kakto si go izbere :)

Hybrid_Theory_F
12-19-2005, 12:09
Живях 1 година при леля в Луизиана,щатите, когато бях на 8-9, но не знам дали е било по-добре, защото когато си на 9 си твърде тъп за да разбираш къде живота е по-хубав.Живее ми се някъде в чужбина, но не мисля,че ще се справим с нашите...А и честно казано съм добре тук!Искам да уча в някой френски университет биология, но не знам дали и това ще стане, пък както върви моя френски засега...ще уча ботаника на село в градинката на баба :)

Murderdoll
12-19-2005, 14:23
ми...ходя в русия всяко лято ама
замалко(месец-месец и половина в най-
лошия случай)в смисъл не че не ми е
добре там ама баба ми многу ми лази
по нервите.иначе е адски готино, иска
ми се да си живея там ама мама не ме
пуска баси :( хахаха та засега си кисна
тука в бг...вобще незнам кфо прая тука
вервайте ми...само да разбера кфо искам
да прая с живота си и се изнасям

teenkopele
12-24-2005, 08:48
Бил съм в Англия и ще кажа само едно....СУПЕР ГАДЕН Е ЖИВОТА ТАМ! :twisted:

BlackButterfly
04-28-2006, 21:06
mi az sam sega vav kannada i sam tuka ot po4ti dve godini ve4e...v na4aloto bqh mn protiv vsqkvo zaminavane i daje kat pristignahme postoqnno se oplakvah tui ne mi haresva onui ne mi haresva v tapata kanada, pak i dosta ot balgarite tuka sa nastroeni taka, kolko sa tapi kanadcite i kolko velika e balgaria... kato postoqh tuka posviknah i si napravih sobstveni izvodi i ne sajalqvam re6enieto koeto na6te vzeha. ne 4e e perfektno tuka ima dosta ne6ta koito vse o6te ne mi haresvat i Bg si mi lipsva mnogo

rusalkata_
05-01-2006, 20:45
снощи се прибрах от Италия и много ми хареса.бях за 1 седмица при братовчедка ми,леля ми и вуйчо ми.посетих Милано и Венеция и много ми хареса. :-D там е жестоко!като прибавим и това че пътувах за 1 път със самолет и метро... :-D :smt007

........................
05-05-2006, 18:57
Като чета направо думи нямам. Била съм в Германия,Австрия,Италия обаче НИКОГА няма да отида да живея там. В България как да го обясня кипи живот там хората не знаят как да живеят как да си прекарват добре времето навънка най важно е семейството приятелите са на по заден план аз лично никога няма да отида да живея там предпочитам тука да умра от глад колкото там да се мъча на някоя мизерна заплатка (за Германия например щото за България тея пари са много) не напускайте страната си няма смисъл тука сте родени всичко ако си мислите че навънка е по добре се лъжете има лукс на живот но тея пари няма да ти купят щастието айде със здраве

IKisseDAGirL
05-06-2006, 01:02
бях на екскурзия в Египет... това е сбъднатата ми мечта :smt007 никога няма да го забравя..преживяването, емоциите, нещата, които видях.. неща, които други могат само да си представят :roll: сега мечтата ми е да отида отново :P
иначе съм била и в Русия, ма аз там съм си родена така че не се счита мн мн :D