PDA

View Full Version : Nalaga mi se da napusna Bg no ne iskam!



malkoto_patence
04-06-2005, 11:43
Zdraveite.Imam sestra v london,a predi okolo 4 meseca i maika mi zamina.Sega mai sestra mi shte se vurne,za da me vzeme i men pri tqh.
Az naistina ot edna istrana iskam da otida pri tqh,zashtoto adski mnogo mi lipsvat i mi e mnogo trudno sama s tupiq mi bashta i gadnata mi baba,na koito vaobshte ne me obichat!No ot druga gledna tochka....vsichkite mi priateli ostavat tuk.Znaq che tam sushto shte namerq priateli,no sum ubedena che nqma da sa istinski i verni kato tezi.
Az vqrvam che edin den shte se vurna v Bulgariq i naistina tq shte bude promena (v dobriq smisul na dumata).Nadqvam se da se namali p[restupnosta,ubiistvata i grabejite,a jivotut na bulgarite da stane mnogo po lek i dubur,zashtoto naistina go zaslujavame!!!

mira_
04-06-2005, 12:16
Разбирам те, че ти е гадно, все пак това е скок в неизвестното, но се опитай да погледнеш нещата от добрата им страна-отиваш в един нов свят, получаваш шанс да започнеш наново, а и освен това знаеш ли колко хора искат да са на твое място, но не им е даден шанса?Ти отиваш там, ще научиш езика, ще опознаеш хората-тяхната култура, живот и обичаи.Знаеш, че българия винаги ще те приеме с отворени обятия!
Знам, че ти е тежко да оставиш всичко тук, но помисли си-така ли искаш да протече целият ти живот-предсказуем, всеки ден като предния... Иди да превземеш света! :)
Ние сме тук, винаги можеш да се обърнеш за съвет към нас, надявам се дори и в Лондон да не ни забравиш!
Успех!

FlowerinesS
04-06-2005, 12:41
Zdraveite.Imam sestra v london,a predi okolo 4 meseca i maika mi zamina.Sega mai sestra mi shte se vurne,za da me vzeme i men pri tqh.
Az naistina ot edna istrana iskam da otida pri tqh,zashtoto adski mnogo mi lipsvat i mi e mnogo trudno sama s tupiq mi bashta i gadnata mi baba,na koito vaobshte ne me obichat!No ot druga gledna tochka....vsichkite mi priateli ostavat tuk.Znaq che tam sushto shte namerq priateli,no sum ubedena che nqma da sa istinski i verni kato tezi.
Az vqrvam che edin den shte se vurna v Bulgariq i naistina tq shte bude promena (v dobriq smisul na dumata).Nadqvam se da se namali p[restupnosta,ubiistvata i grabejite,a jivotut na bulgarite da stane mnogo po lek i dubur,zashtoto naistina go zaslujavame!!!
и аз като теб много се надявам нещата , които горе изписа да останат минало в БГ или поне значително да се намалеят...еее, за приятелите те разбирам , но там ще бъдеш с майка си!!а щом и сестра ти ще е там...има ли смисъл да се колебаеш дали да останеш тук или да заминеш?наистина ще се открият доста нови възможности пред теб! :wink: :wink: :wink: :
:D успех :D

Sunny_stz
04-06-2005, 13:12
Ami tova e kofti,trqbva da zamine6 i da se primiri6!Uspokoqvai se s tova,4e v 4ujbina 6te ima6 edin po-dobur jivot,4e 6te si nameri6 istinski priqteli!Rano ili kusno vseki trugva po svoq put....

karamel4eto`m
04-06-2005, 14:05
dam kofti e da si v 4ujbina az bqh enda godina navunkaa i ako ne e napo4ivka ne e rabota stan mi mno mu4no za bg i prosto nqmah turpenie da se vurna i ne spqmtam da zaminavma nikude pove4e osven ako ne e na po4ivka mi 6tom nqma6 drug izbor po dobre idi i kut se izu4i6 ;) se vurni tuka :) i tam 6te ima averi no ne mis e vqrva da mogat da se sravqnvat s tezi koito si imala tuk :)

sladkoto_mime_
04-07-2005, 22:26
mila razbiram kolko shte ti e kofti,naistina mnogo shte ti lipsva vsi4ko tuka,ama ti si badi s misalta 4e edin den shte se varnesh i vsi4ko shte e po-hubavo

foxy_f
04-08-2005, 16:41
ако не искаш да заминаваш тогава недей!! поговори с майка ти и сестра ти и пробвай да ги разубедиш...ти ги познаваш добре и все ще намериш начин :roll: но ако има някаква възможност да отидеш в Англия на екскурзия за да видиш дали пък случайно няма да ти хареса ще е най-добре.притегли жнимателно + овете и - усите преди да решиш кое е най-дорбе за теб

kalin4itsa
04-09-2005, 20:33
ami da ti kaja i az mnogo gadno se 4uvstvah kato maika mi q vzeha na rabota v germaniq.mnogo mi be6e mu4no za klasa mi i priqtelite mi.ama sega, sled 2 godini tuk MNOGO pove4e mi haresva.namerih si PO DOBRI priqteli na 2riq mesec i izob6to ne sujalqvam.no mi e priqtno kogato se vurna v BG za latnata vakanciq:).

Immortality_
04-10-2005, 03:27
:? uff...mnogo kofti... i az minah prez sa6toto... maika mi doide tuk(v 4ujbina) da raboti.. i edin hubav den mi zvanna 4e mi e kupila bilet.. i ostavih si4kite si priyateli v bg... mnogo e zor taka :cry: no poleka poleka se svikva.... samo tryabva da si silna i da ne misli6 mnogo mnogo za tova koeto ostava6 nazad, za6toto nyama da napravi6 kra4kata. moje bi 6te e dobra vazmojnost za teb da u4i6 i da jivee6 v angliya- 6te ima6 mnogo po-dobyr jivot i 6te si sas sestra si i s maika si- gledai mu ot dobrata strana...trudni4ko e , no e za tvo edobro- haide uspeh :wink: i ako trugva6- vzemi si4ki telefoni, e-maili na priyatelite si... az ot 3 godini neprekasnato si pi6a s tyah, o6te ne sam gi vidyala no ne sme se zabravili :roll:

crazy_lady_14
04-30-2005, 22:15
uspokoi se....i tam shte namerish tolkova dobri priqteli.... i as sam minala po sushtiqt put i znam che ot nachaloto se chuvstvash otvratitelno...no vse pak nqkaksi shte go prejiveesh. ai puk jivotat ni nikoga ne e perfecten .....kakto vijdash sama: ne iskash da stoish v bg s bashta si i baba ti no i ne ti se ostavqt i priqtelite ti......she trqbva da izberesh edno i da se opitash da si go naparvish nai dobre za teb :)