PDA

View Full Version : izvednash mi se zavi sviat:)



04-06-2005, 18:36
Hi all :P ,
Predi okolo 3chasa i 30min.sediax na edin prozorec i gledax niakakvi kak gi restuvat{tova beshe okolo 30 minuti},prozoreca beshe goliam i e na 16tia etaj.Dokato si sediax izvednash mi se zavi sviat.Ot togava v prodaljenie na veche 4 chasa pochti ne spira da mi se vie sviat.Kato stana i zalitam :roll: ,nemoga da pravia pochti nishto,a triabva da opraviam :roll:
Ta vaprosat mi e dali tova viene na sviat se dalji na prozoreca ili neshto drugo? :roll: I ako se setite nikakvo xapche protiv tova pls kajeto go!!!
10x predvaritelno!!! :P

final_fantasy_fan
04-06-2005, 19:14
sa nz dali se dulji na prozoreca no e mn vazmojno.Hap4e...nz ...po-dobre izpii edno kafe i si legni da si po4iva6-nai-dobre :wink: !

fikserr
04-06-2005, 19:31
ami tova ne se dulji na prozoreca ili viso4inata na koqto se namira.
spored men vsi4ko e vupros na stres sled kato si gledala kak arestuvat nqkoi , veroqtno si se upla6ila, sudurjanieto na adrenalin v kruvta ti se e poka4ilo a ot tam i kruvnoto nalqgane.
prosto trqbva da si po4ine6, legni da pospi6 malko i sled kato stane6 ste si kato nova

LetiCherry
04-06-2005, 19:34
Да ти кажа на мен често ми се вие свят и причината е ниско кръвно. Може и при теб да е така... Изпии едно кафе, хапни шоколод и ако не ти мине отиди на лекар! А може и да е от пролетната умора, на мен вече втори ден много ме боли главата и незнам от какво е ...! Може да е и от смяната на сезоните, дано се оправиш! :P

Cyberdyne_101
04-06-2005, 20:10
Честито :!: Вие ще ставате майка :!: :twisted:

MaD_CaT*
04-06-2005, 20:21
sa nz dali se dulji na prozoreca no e mn vazmojno.Hap4e...nz ...po-dobre izpii edno kafe i si legni da si po4iva6-nai-dobre :wink: !
кво кафе в 10 часа е :?: :shock: ...тя нама да може да спи цяла нощ :? Най-добре си легни :roll:

Anyone
04-06-2005, 20:49
Еми според мен е от ниско кръвно, аз съм с такова и редовно като се изправям ми причернява и започва да ми се вие свят. Пий повече течности и кафе най-вече. За да ти мине неразположението си напръскай лицето със студена вода и полегни малко. Това трябва да помогне :roll:

04-07-2005, 06:00
S icherpatelnite otgovori smiatam temata za prikluchena!!!
10x na vsichki :P.
Blagodaria za vnimanieto!!!