PDA

View Full Version : moderno li e da pu6i6?



peperud4icata
04-06-2005, 22:26
mislite li 4e cigarite ve4e ne sa na moda? i tova 4e nqkoi pu6i moje li da si izvadite izvodi za nego (naprimer 4e ne e "zadrusten")?

THE_GANGSTA_GIRL
04-06-2005, 23:01
В никакъв случай не може да се трърди, че непушачите са задръстени. Напротив много им завиждам. Аз не си вадя изводи за даден човек от това дали пуши или не! Единствения извод който мога да си направя за някой непушач е, че той несъмнено е разумен човек. Незнам при малките деца може и да е модерно да се пуши и нек'ви в 5 клас да се правят на гъзари, че пушат, но като цяло не разбирам за каква мода може да се говори при пушенето. Тези, които пушат, защото си мислят, че е модерно и много яко са в ебати заблудата.

joro_tev
04-07-2005, 05:36
Твърдо съм против тютнопушенето. Може би беше едно време забавно, инетерсно и най-вече любопитно, но според мен този период отмина, но тютюнопушеното в BG не намалява. Това се дължи може би на слабия родитеслки контрол-кажете вие, аз до сега съм нямал такива проблеми - не съм пушач!

final_fantasy_fan
04-07-2005, 05:49
edno vreme be6e super moderno i stra6no mnogo hora propu6iha i kazaha"tva e samo vremenno,posle 6te spra",ama ne sprqha.Ima6e i takiva,koito ne se bqha pristastili,no vuprosa e,4e ve4e ne e tolkova moderno da se pu6i,kakto edno vreme toi pu6i-oootoi e pi4,toi e gotin i.t.nAz nikoga ne bih propu6il,kolkoto i nqkoi da mi obqsnqva,4e kato pu6i6 pove4ete haresvat!Tva sa gluposti,nikoga nqma da propu6a(ve4e go kazah de)po-dobre i vie ne go pravete

mani4eto
04-07-2005, 06:15
tova sa palni gluposti, nikoga ne sam si vadila izvodi za hora koito ne pu6at.A dali cigarite sa na moda-zavisi, ako sadq po u4enicite v 2-klas ot na6eto daskalo-OPREDELENO. 2 klas decata gi gleda6 v dvora s cigara v usta i saotvetno te sa nai-dobrite i vsi4ki na tqhnata vazrast vzimat primer ot tqh, za da badat i te "gotini".Ne znam dali na vsqkade e taka, no v pove4eto u4ili6ta se polu4avat to4no takiva situacii.
Az li4no pu6a(ne ot tolkova malka) i tova ne me pravi gotina i t.n., za6toto ako sledvame tazi logika 4e vseki pu6a4 e gotin...to kato vidite nqkoi odarpan ciganin s cigara, kvo si kazvate "lele..tozi pu6i, basi gotiniq...ot utre i az po4vam"

CRaZy_IKT
04-07-2005, 06:31
Abe che moderno-taka e...Ama pyk vsichko moderno e i typo...Kak se samoironiziram.tctct

Eliiiiiiiiii sexsito
04-07-2005, 06:47
Ve4e ne e moderrno.Ai da e taka,kvo te gree modata.Po dobrre e da ne pu6i6,za6toto taka pove4e horra te uvajavat,az kato ne pu6a i horata mnogo mi se radvat.Ve4e ne e gazarria da pu6i6,a naprotiv.Taka 4e po dobrre izob6to i ne is misli da po4va6 :D

JaYnE
04-07-2005, 06:56
ami, az li4no sum pu6a4ka, i adski mnogo se kefa na horata koito ne pu6at. takiva gi uvajavam adski mnogo. az si priznavam nqmam volq i za tova pu6a, ama tva ne me pravi polovin 4ovek, nali?
dali e moderno ili ne - zavisi sred kvi hora si! no za mene ne e fashion:)
prosto gaden porok

DiEsEl_GiRl4eTo
04-07-2005, 07:26
Вече не е модерно да се пуши, ама аз не обичам да се водя от модата де :lol: хах А относно това дали един човек е задръстен, защото пуши или не, не бих казала, че от това се определя. Е, вярно, че на пушачите са им запушени артерии и т.н. ама не говорим за такова задръстване де :lol: :lol: Айде...чиста водица, мирна главица.

Sunny_stz
04-07-2005, 07:48
Ha ami ne mislq 4e e moderno da se pu6i!Az mrazq cigarite,no mislq 4e nqma zna4enie dali pu6i6 ili ne.Po tova nemoje da se opredeli kakuv si!A za tezi ,koito mislqt 4e sa po-gotini kato pu6at ,jestoko se lujat!

pinK_Baby
04-07-2005, 07:53
било е модерно преди...аз не пуша и всеки,койтовидяи му кажа ми аз не пуша и казва "ааа браво браво хич не ти трябва да се захващаш" от моята компания всички! са непушачи нз как сме се събрали :lol: 8) и това не ни прави по-задръстени или нещо от сорта....не може да се разпределят хората по подобен глупав критерий ...човек е такъв какъвто е без значение дали пуши или не...а затия ,които се мислят за гъзари щом пушат :arrow: еми в грешка сте...това не ви прави нещо повече или по-малко от другите :)

sladkoto_mime_
04-08-2005, 09:44
na cigarite ve4e im mina modata...ako ne pushish v nikaf slu4ei nikoi ne moje da ti kaje 4e si zadrasten ili neshty podobno...

Eliiiiiiiiii sexsito
04-08-2005, 10:13
Ha ami ne mislq 4e e moderno da se pu6i!Az mrazq cigarite,no mislq 4e nqma zna4enie dali pu6i6 ili ne.Po tova nemoje da se opredeli kakuv si!A za tezi ,koito mislqt 4e sa po-gotini kato pu6at ,jestoko se lujat!to4no taka :!:

ZaRa_Is_ThE_BesT
04-08-2005, 19:53
Predi naistina be6e moderno,no sq po nqkaf na4in tva ne e nishto neobiknoveno, a pak i kvo ?! da sa trovi6 izli6no! am v niakf slu4ai ne moi sa tvardi 4e ne pu6a4ite sa ZADRASTENI! abstolutna izmislica!

worldclass
04-08-2005, 20:35
kvo my e modernoto-da mirishesh na kofti takova...
tc mersi

afeni_shakur
04-09-2005, 08:09
цигарите никога не са били
намода друг е въпроса 4е
мн заблудени ли4ности кат мени
се подвеждат по ъкъла на хора
неозна4аващи мн за тях и така
по4ва зарибявката
помеждудр мн по модерно е да не
пафкаш ам...явно да си модерен
в тфа отношение е ТРУДНИ4КО :cry:

javor
07-30-2005, 20:46
Ami ne e moderno..no nqkoi go pravat za da se izdignat v o4ite na drugi hora i si mislat 4e taka pravat neshto mnogo qko :(

07-30-2005, 21:05
Пушете, бъдете фешан 8) .

bebe`16
07-30-2005, 21:55
не е модерно :evil: тъпо е

SeXy^GiRl
08-01-2005, 20:33
az pyk vypreki che pusha mnogo se kefq na hora, koito ne pushat... uspeli sa da ustoqt na tova da vijdat okolo tqh postoqnno hora s cigara i da ne zapalqt

pLaMa4eTo
08-02-2005, 09:49
abe gluposti.pu6eneto ne te pravi po-velik ot drugite!!! az primerno si pu6a 6toto iskam,6otto mi prai kef.6otot mi e gotino.ne go pravq zaradi nqkoi drug ili za da izglejdam NOMER 1 ...tfa sa palnite gluposti.tfa go pravqt samo nekvi hlapetii v 5-6 klas deto si mislqt 4e taka 6e se izdignat v o4ite na golemite kaki i batkovci!!!

magrathea
08-02-2005, 21:43
е това мисля че беше много глупав въпрос.в никакъв случай не можеш да съдиш какъв е някой по това дали пуши или не...дали е на мода или не...това няма значение пък и мисля че цигарите винаги ще са си на мода защото в последната година процента на пушачите в българия ужасно е нараснал...което не е хубаво...
дори да е е на мода това не значи че някой ще спре да пуши...то след определено време става въпрос на нужда на желание...
пушенето за гъзария е адски тъпо нещо например...ако ще пушиш поне да знаеш за какво го правиш...
аз пуша защото ми харесва...успокоява ме разсейва ме...има си и много лоши страни естествено..но в един момент вече става просто въпрос на нужда... :roll:

OuttaControl
08-03-2005, 10:25
много хора пушат само щот си мислят, че така стават нещо повече от другите. аз не пуша не защото ще умра а щот е супер тъпо цял живот да си даваш парите за нещо дет само та умирисва,разваля зъбите и кашляш цял живот

A-Terrorist
08-03-2005, 11:23
Пурите са перфектни ! Всичко останало не важи !

Momchenceto
08-03-2005, 13:11
Уфф тея цигари...толко са зле не знам просто как може хората да пушат...тфа е супер тъпо да твърдиш че непушачите са задръстени!! В смисал има хора, които го твърдят но аз просто не се занимавам с такива индивиди :lol: помня в класа ми в 9-ти клас...имам чувството че тея хора са 6-ти клас честно! Сичките пушеха малко или много от гъзария....аз не виждам нищо гъзарско..напротив..кой е гъзара като влезнеш в претъпкано заведение и видиш отделението за пушачи фрашкано а за непушачи празно :lol: пушачите или непушачите :lol: :lol: Аз никога не съм пушил и не възнамерявам...пробвал съм и не ме кефи...ако ме кефеше може би шях да пуша, но защо да пуша ако не ме кефи? Не смятам че това ме цепи от останалите които пушат или че ме прави по-малко готин...тфа е глупаво, има много, много други по-готини начини ако искаш да се покажеш че си готин.
Аз проблем с пушачи нямам стига дима от цигарите им да не ми влиза в очите :lol: и помешението да не е презадимено щото тогава става супер зкофти...хората които пушат просто си дробят кървава попара за бъдещето но въобще ме мислят за това..после съм убеден че ще съжаляват!! :?

air_wisp
08-03-2005, 15:14
Az ne pusha no ot vreme na vreme kato sam v kompaniq moga da izpusha 5-6 cigari no ne me zaribqva!V smisal DA galtam dima no prosto ne me kefi!Stigam do izvoda che da pushish e mnogo glupavo!Samo se trovish!Vmesto da otidesh da se napukash s edin diuner ot nqkade ti she dadesh parite si za cigari(shtoto te shte te nahranqt)Super tapo!Tva e istinata!!I ot mnogo vreme ne sam i pomirisval cigara!

mis_marry_jane_13
08-03-2005, 18:16
a we spored men ne e nujno nqkoi da pu6i za da e gazar

Bimper-ska
08-03-2005, 19:03
Уфф тея цигари...толко са зле не знам просто как може хората да пушат...тфа е супер тъпо да твърдиш че непушачите са задръстени!! В смисал има хора, които го твърдят но аз просто не се занимавам с такива индивиди :lol: помня в класа ми в 9-ти клас...имам чувството че тея хора са 6-ти клас честно! Сичките пушеха малко или много от гъзария....аз не виждам нищо гъзарско..напротив..кой е гъзара като влезнеш в претъпкано заведение и видиш отделението за пушачи фрашкано а за непушачи празно :lol: пушачите или непушачите :lol: :lol: Аз никога не съм пушил и не възнамерявам...пробвал съм и не ме кефи...ако ме кефеше може би шях да пуша, но защо да пуша ако не ме кефи? Не смятам че това ме цепи от останалите които пушат или че ме прави по-малко готин...тфа е глупаво, има много, много други по-готини начини ако искаш да се покажеш че си готин.
Аз проблем с пушачи нямам стига дима от цигарите им да не ми влиза в очите :lol: и помешението да не е презадимено щото тогава става супер зкофти...хората които пушат просто си дробят кървава попара за бъдещето но въобще ме мислят за това..после съм убеден че ще съжаляват!! :?
Мдам, абсолютно съм съгласна. То повечето гъзари са гъзари, не щото пушат, ами щото са хора със самочувствие - а от какво идва - това, че пушат, това че имат мангизи или просто щото са връзкари, ем едва ли има значение. Аз вече съм казвала, че ако някой ден реша да пропуша, ще го направя за да намаля количествата храна, която поглъщам, а не от гъзария.

_bad_girl_
08-03-2005, 19:04
Tva sa gluposti 4e tozi koito pu6i e gotin.Ama palni prostotii.I spored men pu6eneto e izleznalo "ot moda".

kameliia
08-07-2005, 13:19
ne e moderno da py6i6 cigari ama pove4eto xora go pravqt,a da ne govorim za tineijarite te si mislqt,4e kato py6at se mislqt za golqma rabota pove4eto ot tqx go pravqt ot gazariq i vupreki vsi4ko vseki si ima glava na ramenete :!: :? [/b]

Black Girl
08-07-2005, 13:59
V dne6no vreme da pu6i6 cigari ne e moderno,no po-mladite kato tineijerite go pravqt za da sa po veliki ''VIJ ME AZ PU6A''.Pulni idiot6tini.No tava e dosta vredno za zdraveto im.

ThePainIsReaL
08-07-2005, 15:05
Xux..че тва е личен избор , за ква мода може да става въпрос?Да не би случайно да пропушиш ,защото тва е модерно или да ги откажеш щот не е ? :)

Иначе за мен тва никога не е било яко нещо , твърдо НЕ на цигарите!

BAD_GIRL_
09-03-2005, 11:22
SPORED MEN NE E MODERNO DA SE PUSHI.NO MLADEJITE NA TAZI VUZRAST KAKTO SA TRUGNALI VOPSHTE NE E XUBAVO :twisted:

WILD__BOY
09-03-2005, 11:32
разбира се че да се пуши е голяма гъзария :o :o :o
нема по-голям кретенизъм ... да пушиш и да пиеш за газърията било то дори и смърдец или арда без филтър

ScooTeR
09-03-2005, 11:58
moje bi predi " mn mn godini" :}}} e bilo moderno da se pu6i ( vse pak ne6to novo za sveta ) on sega ve4e e po skoro navik ....

QuEeN_of_SoRroW
09-03-2005, 16:32
Pfff ne v nikakav sluchai modata na cigarite otdavna otmina , za jalost vseki e pushach.Dali pasiven ili aktiven ....Prosto cigarite sa zavladeli sveta hahahaha :) A i v nikakav sluchai ne mojesh da si vadish izvodi za chovek(dali e zadrasten)ot tova dali toi darji cigara ili ne.I nai golemiq Looser moje da zapali cigara.

aHyC
09-03-2005, 17:01
ОпрЕдЕлЕно вЕчЕ не Е тоЛкоВа МоДеРно да Се ПушИ каКто БешЕ пРедИ ся ПовЕчЕтО кОито ПушАт Си мИСлЯт чЕ са нЕкфи ГазаРи мА Ц нЕ е таКА :)

naddeto
09-03-2005, 19:27
Незнам при малките деца може и да е модерно да се пуши и нек'ви в 5 клас да се правят на гъзари, че пушат,

напълно съм съгласна!
И мисля, че тия петокласнички, които си мислят, че са супер и всички ги харесват наистина май са сляпи, защото не виждат как веднага щом се обърнат и всички започват да им се подиграват. Че не е модерно - не е, но по-лошото е, че това е дори смешно.

lina15
09-04-2005, 10:44
Pu6eneto-ne e na moda ve4e

DeSiTy
09-05-2005, 15:36
Xm..dali e moderno ili ne tui zavisi ot kompaniqta v koqto se dviji6,ama kato vidq nqkoi 2-3 klas s cigara v usta mi stava dosta tup0 6tot si mislqt 4e kato pu6at i sa ne6to-pove4e ot drugite,koito pu6i da pu6i-lo6o nqma,koito ne-po dobre za nego ama iskam da vi kaja 4e kato pu6ite nqma da stanete po-gotini ili ne6to ot toq rod :wink: :) :!: :!: :!:

borche
09-06-2005, 01:29
стига с тая мода, отврат е!

4ervena_roza
09-07-2005, 13:18
mislite li 4e cigarite ve4e ne sa na moda? i tova 4e nqkoi pu6i moje li da si izvadite izvodi za nego (naprimer 4e ne e "zadrusten")?

еми ако питаш мене вече не са на мода.преди бяха,но както на всяко нещо така и на това му отмина модата.

WannaBe
09-07-2005, 19:01
Модерно е,шото е модерно да си тъп

tihoahata
09-07-2005, 19:07
tva da pu6i6 e tulna tupnq osobeno ako e kriterii dali si zadrusten ili ne. nqma nikuv smisal i ve4e ne e moderno i si li4i po tva 4e v pove4eto evropeiiski i USA se nakzva tva 4e pu6i6.ama nie bulgar4etata tva e se da se pravim na gazar4eta.

Alex8
09-07-2005, 20:08
SPORED MENE PUSHENETO I DROGIRANETO E NAI TUPOTO NE6TO NA SVETA!!!!
AS SUMIQ SUM PROBVAL DA PUSHA I TAKA SE ZADAVIX 4E....
OT TOGAVA NE SUM PIPNAL CIGARA!!
sPORED MENE PUSHENETO VE4E NE E MODERNO, NO I DA BESHE MODERNO NQMASHE NIKOGA DA PROPUSHA

aHyC
09-07-2005, 21:47
xaxaa zadavil se aYGhahgh kat zana4alo galtai malko :) posle se sfikfa:)

nEka{Da}nEznaM
09-12-2005, 14:57
Ем ко да ви кажа дали сам ще си тровиш живота с цигари или ще остави другите да го правят .Няма значение дори да не си активен пушач ОТРОВАТА е навсякаде ...Според мен не се пуши толкова за да си модерен а просто за да си гъзар!! :) :wink:

missing_
09-12-2005, 15:19
мързи ме да чета 4-рите страници които сте изписали ама колкото и да не ми се иска да го казвам пушенето си е точно вид мода.точно тия дето пушат(в междучасието примерно) се приемат един вид за "елита" на училището,дали защо то са по освободени или непукистични...знам ли.или дори и да не е 'мода' някои хора пушат само за да се правят на интересни :evil:
тва са си мои лични впечатления :)

IdiOtKa
09-13-2005, 10:36
абе незнам може както искате да го нари4ате ... ама ако иска6 не пу6и6 тва си е ли4но мнение ... а и може би наистина сте прави вси4ки по4ват когато са по малки като си мислят 4е е вид газария .. но после поварваите ми далбоко сажаляват !

моето мнение
09-15-2005, 13:03
Добре де,как може да е модерно да си тровиш организма,супер е тъпо някой да се мисли за готин,задето пуши.Де да знам някой хора си въобразяват,че това ги ги успокоява,мисля че не са прави,те си го въобразяват.Вече на някои хора им дойде акълът и са против тия цигари,дано станат повече тия хора.Най-тъпото нещо е да започнеш да пушиш за да си харесван,че кой обича някой до него да вони на цигари,да има лош дъх да има гадни зъби.Хора няма смисъл да пушите,да си харчите парите за простотиии и да си съкращавате живота.Много хора са против моето мнение,но това си е техен проблем.

Roxy
09-15-2005, 14:30
мързи ме да чета 4-рите страници които сте изписали ама колкото и да не ми се иска да го казвам пушенето си е точно вид мода.точно тия дето пушат(в междучасието примерно) се приемат един вид за "елита" на училището,дали защо то са по освободени или непукистични...знам ли.или дори и да не е 'мода' някои хора пушат само за да се правят на интересни :evil:
тва са си мои лични впечатления :)

ти да не учиш в основно училище.то мойто даскало(английската) затва е елитно щото сички пушат.хахахаха :roll:

___Kaka Eli___
09-22-2005, 14:45
Godina i polovina nqkade

Jessika_MG
09-22-2005, 16:57
Tva si e basi prostotiqta.Moje da si nai-golemiq t1punger pu6a4 na sveta i spored teb edna cigara pravi li te po-umen ?????? Vav pove4eto strani zabranqvat tutunopu6eneto...pravi si sam/a izvoda do kolko e opredelq6to za haraktera ili povedenieto na 4oveka.

Oue Maue - Piue Sus Zeue
09-23-2005, 18:20
Модата е в 5-ти, 6-ти клас, за да не си "задръстен", след това се пристрастяваш. Няма мода след това.
Модерни са сега пурите. Само за "гъзария".

d3m0n@
09-23-2005, 18:31
lele puri Boje mili
az ni pu6im (moje kato idiot da zvu4a) ama taka si e

WannaBe
09-23-2005, 18:41
lele puri Boje miliМи по добре пури шото мое да са по скъпи,ама поне не гълташ и не ти скапват дробовете..

S8K
09-24-2005, 14:26
Според мен всеки пушач започва да пуши от гъзария и после вече се пристрастява...при мен също беше така преди 4 години когато започнах да пуша... 8)

11-01-2005, 07:21
Ami ako stava vupros za treva-DA!!!

`{`{KiSs`u{-{@}`}`}
11-01-2005, 08:13
ne!demode e daje!

Buhtaaa
02-24-2007, 10:03
ami poprincip kato cqlo 90% ot pushachite pushat shtoto tyi e moderno az samata si priznavam che propushih za tova za da moje priqteli te mi da razberat che ne sym onova malkoto ligavoto lapi ... i sega syjalqvam shtoto si kazvam che moga da gi spra ama ... 3 meseca bez nikotin i aide ... pak se pochva ... no kato cqlo sym gi namalil dosta ... (otplesnah se)

pr0blemnata
02-24-2007, 10:36
Аз да си призная първо почнах ей така за газария но след тфа малееее много почнах да пуша но в буквалния смисъл и не мога да ги откажа колко пати съм се пробвала вече но не става кфо ли не съм пушила трева кфо ли не ,.,,,

IlLuSi0nS`
02-24-2007, 19:38
olel kak moje da si tolkowa zle.. moderno li bilo hahaha grumni se e.. tfa e moderno sq pf

ooops
02-24-2007, 20:27
xax to vsi4ko trqgva ot ednata guzariq i posle .....ot nqkoi raboti nqma oturvane [-X [-X [-X

oTPoBHa
02-24-2007, 21:01
пф... отживелица . Сега е модерно пушенето на наргиле :mrgreen:

ooops
02-24-2007, 21:30
abe xora ne pravete tva koeto e moderno a tva koeto vi se pravi e tva e istinata :-D =D> :-D :-D

Dissenter
03-02-2007, 18:48
Според мен цигарите са си на мода,и по-точно сред младите,щото като гледам всеки втори по улицата си върви и дърпа.И ако си мислите че това е геройство,или да се правиш на много нахакан,ЛЪЖЕТЕ се :smt005

Dissenter
03-02-2007, 18:50
abe xora ne pravete tva koeto e moderno a tva koeto vi se pravi e tva e istinata :-D =D> :-D :-D
Абсолютно съгласен съм...Не гледайте това което правят другите,а това което вие мислите за редно :-D

03-02-2007, 19:54
mislite li 4e cigarite ve4e ne sa na moda? i tova 4e nqkoi pu6i moje li da si izvadite izvodi za nego (naprimer 4e ne e "zadrusten")?

az ne moga da razbera kakvo zna4i 'cigarite sa na moda'-te vinagi sa se pu6ili,pu6at se i 6te se pu6at nezavisimo 4e znaem kolko sa vredni!!!!
ne moga da si pravq izvodi za nikoi ot tava pu6i li ili ne,a samo za tozi koito se opitva da npravi na takava osnova.....
daje im zavidam-az ve4e se zaduhvam,ka6lqm a kolko pari davam za cigari ne e istina,a puk kato nqmam ne mi se govori....

6te kaz ana vs 4e az sum zapo4nala da pu6a ot guzarluk i seg a sujalqvam,taka 4e ako si4ki pu6at ne se opitvaite i vie,budete razli4ni!!!!prosto to si e za vas!!!!

koito kakto mu haresva!!!

i pmente 4e moje6 da bude6 zadrusten nezavisimo pu6i6 ili ne|!!!! :smt006 :smt006 ::: :wink:

03-02-2007, 19:55
mislite li 4e cigarite ve4e ne sa na moda? i tova 4e nqkoi pu6i moje li da si izvadite izvodi za nego (naprimer 4e ne e "zadrusten")?

az ne moga da razbera kakvo zna4i 'cigarite sa na moda'-te vinagi sa se pu6ili,pu6at se i 6te se pu6at nezavisimo 4e znaem kolko sa vredni!!!!
ne moga da si pravq izvodi za nikoi ot tava pu6i li ili ne,a samo za tozi koito se opitva da npravi na takava osnova.....
daje im zavidam-az ve4e se zaduhvam,ka6lqm a kolko pari davam za cigari ne e istina,a puk kato nqmam ne mi se govori....

6te kaz ana vs 4e az sum zapo4nala da pu6a ot guzarluk i seg a sujalqvam,taka 4e ako si4ki pu6at ne se opitvaite i vie,budete razli4ni!!!!prosto to si e za vas!!!!

koito kakto mu haresva!!!

i pmente 4e moje6 da bude6 zadrusten nezavisimo pu6i6 ili ne|!!!! :smt006 :smt006 ::: :wink:

Mimka_sweet
03-02-2007, 20:12
Нем....мина му модата :-D

rali4ka_pld
03-04-2007, 21:57
тцтц.....аз така почнах щото вс бяха пробвали,само аз не.и си запалих една самичка и така и почнах за гъзария...пък кат се замисля даже и не гълтах,пък сега......малиииии!!!!!мъча се да ги спра ама не става :( какво ли не пробвах,ама 1 ден мах и тва е..... :(

GLeZoRanA
03-04-2007, 22:00
За 13 и 14 годишните може и да е модерно...За мене това време с пушенето за гъзария мина(а аз не съм пушила бтв)

ma6inata
03-05-2007, 08:12
дали е модерно според мен не е.а дори и да е не вярвам 4е голяма 4аст от пу6а4ите са по4нали заради модата за6тото може да стане модерно и мъжете да са травестити но едва ли някой 6те стане тражестит заради модата.давам само пример ако съм обидил някой сорри

dvka
03-05-2007, 11:23
Митът, че непушачите са задръстени е измислен от отчаян пушач, който не може да се откаже от този вреден порок и си избива комплексите.

Всъщност пушачите са задръстени. Слабохарактерни хорица. :lol:

Kianna
03-05-2007, 12:00
Не,не е :smt005

bai_brother
03-05-2007, 14:13
Цигарите на мода? Т'ва нещо е беше преди години, когато бях ученик. Аз съмия съм пушил също , но вече не пуша повече от година и полувина и се чувствам страхотно. Жалко е че все повече деца започват да пушат. Според мен трябва да се направи нещо за да се предотврати това.
Затова казвам на всички които не пушили никога : НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ НЕ СИ СТРУВА!!!

03-05-2007, 17:24
Аз си пуша..по малкооо... но все пак тва хич не е модерно.. В смисъл човек който не пуши не значи че не е модерен.. просто е разбрал че цигарите за него са си боклук и тва е. То и за мен са боклук ама някак си не мога да се откажа.. нито съм се пристрастила нето искам да ги спирам..странна работа. Но... наистина в 4 кл който пуши е гъзар..ама тва го зарежи! Хората порастват се пак.. не можеш да си останеш цял живот дечко! :!:

Fucking_Life
03-09-2007, 19:11
Който пуши за гъзария (въпреки 4е пове4ето не си признават :smt027 ) да хой се хвърли от моста на Марица :smt118
Повечето пушат за гъзария...дори не гълтат дима .мн им се нерва :smt097

love_sdv^
03-10-2007, 17:51
такава глупост никой разумен мозък не може да роди... не, всъщност смятам, че пушачите са много умни... и аз не пуша... от време на време, ама има случаи, в които по две-три седмици не докосвам цигара... много се гордея, ама не знам докога ще е

Луко
03-10-2007, 21:27
Не е голямо геройство, че човек пуши.Цигарите са на мода при децата в основното у-ще до 8-ми клас :lol:

juSTkiddy
03-12-2007, 07:50
tova nqma nishto obshto s tfa dali si zadrusten...dss...

03-16-2007, 12:04
Твърдо съм против тютнопушенето. Може би беше едно време забавно, инетерсно и най-вече любопитно, но според мен този период отмина, но тютюнопушеното в BG не намалява. Това се дължи може би на слабия родитеслки контрол-кажете вие, аз до сега съм нямал такива проблеми - не съм пушач!
Сегашното поколение родители бяха добри тинейджъри, но са слаби родители. Изобщо не се справят! Дават прекалено голяма свобода на децата си.

helen4ee
03-16-2007, 17:40
koga e bilo moderno da si uni6tojava6 organizma ? NEVER

<black soul>
03-19-2007, 19:05
Кво означава дали са на "мода"!?!?!! Откакто свят светува хората си намират дрога, халюциногени и т.н. Сега съществуват цигарите и това че някой пуши не е от мода а просто защото който иска нещо подобно се спира на това! Не че някои така се правят на гъзари ама не всички са такива!

alkobalko
03-19-2007, 19:40
Лично според мен модата на цигарите отдавна отмина. Преди беше готино да пушиш, сега като че отмина и остана само вредния навик.

03-19-2007, 23:50
Пушачи... трябва да има пална дескриминация, но и на тях ще им доиде времето. Имам 2-3-ма приятели които пушат където и да са с мен не ги уставам да пушат нито в къщи нито като излизаме да не говорим в колата, и това го правя не че ми пука че го дишам дима ала-бала, а ми за това да ги мачкам и да разберат че трябва да ги откажат. Да не казвам че вунят на цигари като дърт циганин а бе въобще цигарите са си глупава работа.

03-19-2007, 23:50
Пушачи... трябва да има пална дескриминация, но и на тях ще им доиде времето. Имам 2-3-ма приятели които пушат където и да са с мен не ги уставам да пушат нито в къщи нито като излизаме да не говорим в колата, и това го правя не че ми пука че го дишам дима ала-бала, а ми за това да ги мачкам и да разберат че трябва да ги откажат. Да не казвам че вунят на цигари като дърт циганин а бе въобще цигарите са си глупава работа.

teenka
03-20-2007, 12:05
mi az puk moga da se pohvalq 4e ne pu6a-ne 4e imam ne6to protiv pu6a4ite,no smqtam 4e tva ne e ne6to,zaradi koetyo si zaslujava da se trovq!i bez tva imam dostatu4no dr problemi,za da si nabavq o6ta takiva!a tva za zadrusteni ili ne kakto kazah v dr 4ast na foruma ne mi puka >smqtam 4e e vupros na li4en izbor koi ko 6e prai-dali 6e pu6i ili ne!

KaL1StRa^^
03-20-2007, 13:00
az kazvam tvardo NE temata e iz4erpana. 8)

03-21-2007, 12:09
ami, az li4no sum pu6a4ka, i adski mnogo se kefa na horata koito ne pu6at. takiva gi uvajavam adski mnogo. az si priznavam nqmam volq i za tova pu6a, ama tva ne me pravi polovin 4ovek, nali?
dali e moderno ili ne - zavisi sred kvi hora si! no za mene ne e fashion:)
prosto gaden porok

Samiq fakt 4e pita6 dali te pravi polovin 4ovek govori 4e ima6 takiva sumneniq, koeto govori, 4e sa osnovani na ne6to, koeto vodi do izvoda 4e si polovin 4ovek- da se razstrelq!!!!

kPaCuHka
03-22-2007, 11:56
За мен специално не е мода а необходимост. Но повечето момченца и момиченца хапят цигарата за да избият някой комплекс.Мое мнение...

Iv4eTy
03-22-2007, 21:39
Явно за някой хора са, за мен лично няма нищо интересно в това да видя някакви на по 10 с цигара. Някой пушат да се праят на големите гъзари..
но все пак всеки сам решава за себе си

Adema_Rulez
03-29-2007, 17:47
Ne mislq,4e e moderno!!! [-X Kakvo moje da e modelno?Jaltite zabi naprimer,gadniq dah? :smt017

Fusion
03-30-2007, 00:08
естествено че не е модерно :smt012 бай мангал и той пуши прави ли го модерен пффуу :smt017

Rogue
03-30-2007, 01:38
Moderno li e da si uni6tojava6 tqloto ?

kukli4kata_anastasia
03-30-2007, 06:19
Spored men ne e moderno!
I mislq,4e v blizkite godini ve4e 6te e grozno da se pu6i i 6te se namali procenta na pu6a4ite v Bg!
A dano! [-o<

theEXPLOITED
03-30-2007, 07:26
8) nikoga ne e bilo moderno 8)

Victorya
03-30-2007, 09:46
Ами някога беше супер модерно...ама сега не е...въпреки, че процента на пушачите нараства все пак не е модерно.Не е супер яка гъзария да минеш с цигарата покрай съучениците си и да окадиш...това не те прави по-готин, нито пък да влезеш в кафенето и да тръснеш цигарите на масата...Не е модерно, не е красиво да гледаш някой млад юнак или мома захапали фаса и димят като заводски кумин...не всички пушат от гъзария. Пример :arrow: АЗ :)

BuBsiNka
03-30-2007, 15:03
Чак пък модерно.... Нз.. Лично според мен... хич ама хич не е модерно.. тфа е един ужасен навик.. аз също се кефя на хора които не пушат.. ама като нямам воля и мотивацич да ги спра.. ще си пуша..

А и сред обществото.. сред хората... не би трябжало да се делим на пушещи и не пушещи.. все едно ние които пушем сме прокажени.. всеки си има вредни навици.. ..
Хихи.. Нз нещо много май се отклоних от темата за тфа като заключение.. ЗА МЕН НЯМА ПОНЯТИЕ КАТО МОДЕРНО ПУШЕНЕ ,ТОВА СИ Е НАВИК ;)

lost_yourself
04-06-2007, 10:50
ami vseki si re6ava dali iska da pu6i ili ne!!az primernoo se subiram s kompaniika koito pu6at no az ne pu6a taka 4e.. vseki sire6ava!!ima mnoo hora koito pu6at ot guzariq koeto e super tupo !!imam fr koito propu6iha ot guzariq a te dori i ne gultat i super mnoo im se nerva!!! ;)

O.B.I_
04-06-2007, 11:38
cigarite opredeleno ne sa na moda. 4ovek izvun bg, koito pu6i, e s4itan za dolen.Davam primer :bqh za 1 sedmica v Italia, vlizam az da si vzema cigari v edin magazin, kazah mu na 4oveka i toi mi se izhili , izpliu se na zemqta nai-prosta6ki i si sedna da 4ete nqkkuv vestnik, ne mi oburna pove4e vnimanie.

LifeStyles
04-06-2007, 13:52
хаха мен в италия никои нее реагирал така като сам си копувал цигари и алхохол
ама както и да е
пп:аз пуша и несамо цигарки

dazzle
04-08-2007, 15:02
mislite li 4e cigarite ve4e ne sa na moda? i tova 4e nqkoi pu6i moje li da si izvadite izvodi za nego (naprimer 4e ne e "zadrusten")?

цигарите не са били на мода, а тези които пушат се мислят за гъзарчета, които всички гледат и им се възхищават...
да пушиш(според мен) е мега тъпо и вредно, но ако си в компания на пушачи е трудно да се различаваш от тях...

~*gIrL*~
04-19-2007, 17:41
Всеки го приема различно..Аз лично като видя някой да пуши Не ми прави никакво впечатление, но познавам и хора който се възхищават на пушачи!

IGNGN
04-19-2007, 18:18
На кой му пука дали е модерно?
Важното че си ми е кеф да си пуша пък какво мислят другите по въпроса ми е през...

Сиреч ако ще пушиш го прави щото ти е кеф, не за да се правиш на гъзар

MDMA
04-19-2007, 20:19
според мен НЕ,пък дори и когато "беше" не съм пафкал :mrgreen: ,според мен е тъпо,но всеки си има мнение по въпроса

gabrielka@a
04-20-2007, 13:03
Не мисля,че нещо,което може да ти навреди е модерно!Каква ти мода-да се самоубиваш ли?Нека попитам пушачите:защо просто не изпихте отрова?

punisher
04-20-2007, 14:28
Модерно е сред тези,които не знаят защо го правят...знаят само,че като са с цигарка в ръка някои гъзета ще им се радват.

[-X

didivid
04-20-2007, 14:40
Според мен пушенето въобще не е модерно, а е по-скоро вредно. Това,че някойкато пуши се мисли за гъзар си е негова работа. Наскоро една моя съученичка ме помоли да отида с нея на отсреща улицата, която е пред даскало. Тогава тя извадикутия с цигари! :shock: Не го очаквах, защото тя е мн добра ученичка и просто...
Но като цяло пушенето е ГАДНО!!!

ГРЕТА
04-20-2007, 16:23
немисля ,че пушенето е опасно нешто както казват наште родители и не само те и всички вазрастни по целият свят!!!Аз сашто пуша и то от далго време ,но оште не намирам нищо лошо в това такаче да ви,кажа кои каквото иска да ви казва да непушите гледаите си кефа и интересите вайното е на вас да ви харесва каквото правитв и нали знаете:"ПО ДОБРЕ НА ХОРАТА В УСТАТА ,ОТКОЛКОТО В КРАКАТА" :P :smt008

ГРЕТА
04-20-2007, 16:23
немисля ,че пушенето е опасно нешто както казват наште родители и не само те и всички вазрастни по целият свят!!!Аз сашто пуша и то от далго време ,но оште не намирам нищо лошо в това такаче да ви,кажа кои каквото иска да ви казва да непушите гледаите си кефа и интересите вайното е на вас да ви харесва каквото правитв и нали знаете:"ПО ДОБРЕ НА ХОРАТА В УСТАТА ,ОТКОЛКОТО В КРАКАТА" :P :smt008

bruuuuuum
04-20-2007, 16:49
Абе,Грета,чуваш ли се какво говориш?!?!?!Знаеш ли на какво ти правят дробовете цигарите?Мога да ти кажа,че откакто пуша,почти не мога да плувам като хората(задъхвам се на 4тата дължина)!!!Не искам да се правя на много морална стара леличка,защото и аз пуша,а съм малка......Само искам да кажа-ако те кефи си пуши,но не казвай на черното бяло!!! :!:

BWald0rf
04-20-2007, 17:07
За съжаление много от тииновете мислят че е модерно и го правят само за да изглеждат големи и интересни в очите на другите...Мислят си че така ще бъдат по добре приети като готини.Но аз мисля че не си струва да си погубваш здравето затова и ако някой те харесва ще те хареса и без цигарата в устата ;)

Da Godfather
04-20-2007, 19:51
Абе цигарите са си наркотик ,който бавно ти прецаква здравето.Не вземайте пример от по-големите ,защото техните организми са се развили и това не им вреди толкова силно.Ама на нас направо ни ебава майката.Аз например пуша само като сам на дискотека ,иначе рядко лапвам цигара. :D

punisher
04-20-2007, 20:36
немисля ,че пушенето е опасно нешто както казват наште родители и не само те и всички вазрастни по целият свят!!!Аз сашто пуша и то от далго време ,но оште не намирам нищо лошо в това такаче да ви,кажа кои каквото иска да ви казва да непушите гледаите си кефа и интересите вайното е на вас да ви харесва каквото правитв и нали знаете:"ПО ДОБРЕ НА ХОРАТА В УСТАТА ,ОТКОЛКОТО В КРАКАТА" :P :smt008
ето за това говорех в предния пост :wink:
жив пример за тва което казах :-D ...

Гретке,ти и да не мислиш и да мисли,че не е вредно...то Е
или ти не си знаела до сега... ама си пушиш
мдаммм...
ясна работата...
както и да е.

04-21-2007, 17:22
Абе цигарите са си наркотик ,който бавно ти прецаква здравето.Не вземайте пример от по-големите ,защото техните организми са се развили и това не им вреди толкова силно.Ама на нас направо ни ебава майката.Аз например пуша само като сам на дискотека ,иначе рядко лапвам цигара. :D
Внимавай да не се пристрастиш!

04-21-2007, 17:26
немисля ,че пушенето е опасно нешто както казват наште родители и не само те и всички вазрастни по целият свят!!!Аз сашто пуша и то от далго време ,но оште не намирам нищо лошо в това такаче да ви,кажа кои каквото иска да ви казва да непушите гледаите си кефа и интересите вайното е на вас да ви харесва каквото правитв и нали знаете:"ПО ДОБРЕ НА ХОРАТА В УСТАТА ,ОТКОЛКОТО В КРАКАТА" :P :smt008
Баща ми ПУШЕШЕ откакто се помня!Понякога ги отказваше,но после пак започваше да пуши.Един ден го заболя много жестоко зъба и отиде на зъболекар и той му казал,че трябва да се вади.Преди това имаше проблеми със сърцето и много други.Така,че не си мисли,че пушенето не ти носи нищо-скъсява ти живота по 1000 начина.Щом като искаш да се самоубиваш защо просто не изпи отрова?????

04-21-2007, 17:26
немисля ,че пушенето е опасно нешто както казват наште родители и не само те и всички вазрастни по целият свят!!!Аз сашто пуша и то от далго време ,но оште не намирам нищо лошо в това такаче да ви,кажа кои каквото иска да ви казва да непушите гледаите си кефа и интересите вайното е на вас да ви харесва каквото правитв и нали знаете:"ПО ДОБРЕ НА ХОРАТА В УСТАТА ,ОТКОЛКОТО В КРАКАТА" :P :smt008
Баща ми ПУШЕШЕ откакто се помня!Понякога ги отказваше,но после пак започваше да пуши.Един ден го заболя много жестоко зъба и отиде на зъболекар и той му казал,че трябва да се вади.Преди това имаше проблеми със сърцето и много други.Така,че не си мисли,че пушенето не ти носи нищо-скъсява ти живота по 1000 начина.Щом като искаш да се самоубиваш защо просто не изпи отрова?????

rootsniky
04-21-2007, 22:49
haaaaaa nqkoj maj gleda nogo raymenttt filmator

katttto3
04-22-2007, 17:47
ne e moderno,naprotiv....no az pu6a i nemoga ni6to da napravq po vaprosa

Buhtaaa
04-22-2007, 18:18
sega pusheneto e bilo na moda predi 20 godini maika mi sama mi go e kazvala v dneshno vreme samo go kazvat che e na moda na moda e da si mlad svej i da jiveesh kolkoto se moje po dylgo ! ... az lichno si priznavah che si misleh che kato propusha shte byda po zabelqzvana i po haresvana ... naprotiv stanah mn po obyjdana i daje padnah v ochite na nqkoi moi priqteli ... no uvi ... tova si e lek narkotik ... i nqma otkavane ot nego ... :(

Dancho_93
04-22-2007, 18:30
ne e moderno,naprotiv....no az pu6a i nemoga ni6to da napravq po vaprosa
Нужна е е много воля,за да откажеш цигарите.Аз лично се радвам,че имам тази воля и ги отказах.
По темата:Напротив.Не е модерно,но някой хора мислят,че все още е.Нека мислят и се убиват бавно. :evil:

Adwokat
04-23-2007, 22:39
Не е модерно... как ще е модерно да си вредиш на здравето.. :smt017

Бунтар
04-24-2007, 06:16
Не е модерно... как ще е модерно да си вредиш на здравето.. :smt017

Ами, много лесно... То цялата концепция "мода" вреди на здравето...

bquick
05-19-2007, 10:49
mislite li 4e cigarite ve4e ne sa na moda? i tova 4e nqkoi pu6i moje li da si izvadite izvodi za nego (naprimer 4e ne e "zadrusten")?
Еми аз лично не виждам какво ми е модерното да се пуши ама някои хора почват да пушат от малки, защото си мислят, че е голяма гъзария и, че изглеждат по големи! Аз лично не подкрепям тая теза! :smt018

assd
05-19-2007, 12:03
не
демоде е да умираш :lol:

rakiQ
05-19-2007, 14:35
по-скоро банално

.:iLLusion:.
05-21-2007, 18:48
За мен не е "гъзарийка" да се пуши,но я питайте повечето хора какво ще ви кажат по въпроса :wink:
Познавам такива,които като им кажеш,че не пушиш и си мислят примерно,че не
си
до6ър купонджия
или нещо от този сорт-да им се чудиш а акъла..?!? :-k
Пък и да не мислите,че 100% от младото поколение
пуши,защото е зависимо?-поне 10% от тях ,та дори и повече го правят да се правят на тъй наречените "ГЪЗАРИ" уф... #-o
то и аз преди съм правила някви такива глупости,за да се докажа :oops: ,ама...дойде ми акълеца
ама сме сво6одна държава,сво6одни хора сме,който както се е уредил
:)

anastacia89
05-21-2007, 19:45
В момента е модерно да Не пушиш.

iliqnfenka
05-21-2007, 20:19
мисля че тоя момент мина с модата на цигарите и едва ли още някои си прави изводи от тва може би по-малките го мислят за мода ;)

d0n't_Th1nk
05-23-2007, 15:47
Ами сега наистина повечето го правят за гъзария...аз съм опитвал и цигарки и малко тревица...пп не не ми харесва