PDA

View Full Version : Платени mp3-ки



Blu
04-07-2005, 15:51
Въпроса ми е бихте ли си плащали за музиката,която слушате,и ако да - колко горе долу да струва една mp3 ?

martin_stz
04-07-2005, 16:03
Edin disk sas 15 (do 19) mp3ki struva 2 leva..
smqtai edna mp3ka kolko e
:D

miloto_girl_4e
04-07-2005, 17:04
mi ne6to ne sam navita da si pla6tam za mp3-ki ..
moje bi ne6to kato mese4na taksa da ima.. po 5 kinta na mesec bih se navila,ama pove4e ot 5 lv NE davam... :!: az dori nz dali i 5 lv na mesec bih davala de.. spored men tova e super tupo.. mnogo po qko si
be6e si4ko da si ni e free :roll:

GalYol
04-07-2005, 17:34
Абе гадно, гадно, но замисляте ли се, че и тези хора дето създават музиката, дето пеят и те трябва да печелят? И на мен ми е яко да си слушам музичка на аванта, ама има неща като авторски права и дрън дрън, които трябва да уважаваме поне малко.
Трудно ще ми е да свикна да плащам за музиката(пък и винаги ще има начини да си намираме free мр3-ки), но все пак съм склонна донякъде да се съглася да давам пари.

naty
04-07-2005, 20:15
Абе гадно, гадно, но замисляте ли се, че и тези хора дето създават музиката, дето пеят и те трябва да печелят? И на мен ми е яко да си слушам музичка на аванта, ама има неща като авторски права и дрън дрън, които трябва да уважаваме поне малко.
Трудно ще ми е да свикна да плащам за музиката(пък и винаги ще има начини да си намираме free мр3-ки), но все пак съм склонна донякъде да се съглася да давам пари.
i az taka!Se pak ne trq bydem egoisti

lilizal
04-07-2005, 20:30
Абе гадно, гадно, но замисляте ли се, че и тези хора дето създават музиката, дето пеят и те трябва да печелят? И на мен ми е яко да си слушам музичка на аванта, ама има неща като авторски права и дрън дрън, които трябва да уважаваме поне малко.
Трудно ще ми е да свикна да плащам за музиката(пък и винаги ще има начини да си намираме free мр3-ки), но все пак съм склонна донякъде да се съглася да давам пари.
i az taka!Se pak ne trq bydem egoisti
drun drun..da pla6tam muzikata na nqkvi guzli tam..ot payner :roll: :lol: 4uvate li se kvo govorite we hora?? :evil: :shock:

karamel4eto`m
04-07-2005, 20:33
poprincip dva diska s mp3oiki do gore pulni nai novite deset kinta harbi e ima mno klienti ot cqla bulggariq po po6tata i taka ! az si pla6tam ne moa vrutkam s nelegalni mp3oiki !! aide!

gangstalove
04-16-2011, 13:47
Абе гадно, гадно, но замисляте ли се, че и тези хора дето създават музиката, дето пеят и те трябва да печелят? И на мен ми е яко да си слушам музичка на аванта, ама има неща като авторски права и дрън дрън, които трябва да уважаваме поне малко.
Трудно ще ми е да свикна да плащам за музиката(пък и винаги ще има начини да си намираме free мр3-ки), но все пак съм склонна донякъде да се съглася да давам пари.
i az taka!Se pak ne trq bydem egoisti
drun drun..da pla6tam muzikata na nqkvi guzli tam..ot payner :roll: :lol: 4uvate li se kvo govorite we hora?? :evil: :shock:


hah to ako stava na vapros i az ne bih pla6tala na tezi silikonki, no vse pak, izvan 4alga janra, e dobre da se podkrepiat izpalnitelite... v nqkoi strani daje ne moje6 da si iztegli6 free mp3 ina4e te globiavat jestoko. Opredeleno 6te e malko neydobno... osobeno za takiva pristrasteni kam myzikata kato men baq 6te se ohar4at :)

Tempest
04-16-2011, 20:32
естествено, че ше плащам.. дискове, мп3.. стига да искам да слушам още от изпълнителя.. което автоматично изключва чалгата, защото там даже и безплатно да е, няма да го тегля :D