PDA

View Full Version : OTKACHENO,NO FASHION I FAKT!!!=)



CRaZy_IKT
04-07-2005, 21:40
Dnes probvah neshto naistina interesno...Limonada chips i zapalena cigara....ooooo naprao takyv vkus-podludih se...axaxaxax,kvo 6e kajete

ellii
04-07-2005, 21:56
Az p1k obicham sladoled,soleti i banan :D ili sl1ncho griski...s kiselo mlqko i zahar

Blu
04-07-2005, 22:01
Dnes probvah neshto naistina interesno...Limonada chips i zapalena cigara....ooooo naprao takyv vkus-podludih se...axaxaxax,kvo 6e kajete

Еееее страшна си....не мога нищо да кажа освен че съм възхитен от теб :)

Sunny_stz
04-07-2005, 22:07
Otnosno vuprosa dali experimentiram,da!!Obi4am da se promenqm,da buda razli4na:)

CRaZy_IKT
04-07-2005, 22:10
Dnes probvah neshto naistina interesno...Limonada chips i zapalena cigara....ooooo naprao takyv vkus-podludih se...axaxaxax,kvo 6e kajete

Еееее страшна си....не мога нищо да кажа освен че съм възхитен от теб :)
Ei thanks....Mislq che sym imala i drugi takiva sluchai no ne se seshtam....Q razkajete vie kvi kombinacii ste pravili??? :lol:

Ev1lG1rL_
04-07-2005, 22:14
Az mnogo obi4kam da papam "Zaio-Baio" s kiselo mlqko i ket4up ili bani4ka s ket4um :) Malko svinski zvu4i no e mnogo vkusno.A edin fr qde piza s boza koeto e mnogo grubo... :P

sladkoto_mime_
04-07-2005, 23:12
ami edin pat neshty mi shtukna i napraih neshty kato musaka , samo 4e bez kartovi vmesto kartovi-spageti(makaroni) i otgore sas zalivka kiselo mlqko i qice...a sled tva otgore s ketchup :? misleh 4e shte e gadno ama ne e 4ak tolkova losho,shtom brat mi go qde

CRaZy_IKT
04-08-2005, 14:11
Xaxa super ste.Osobeno tva s musakata napravo me razbi...=) :lol: 6te iskam da go probvam

afeni_shakur
04-08-2005, 16:39
ем така така мисля да
се направя на бодли4ки
да си направя зелена косата
едни розави лешти нема да са
ми излишни
а мисля и да си присадя 3-ти
крак МН ЯКО

foxy_f
04-08-2005, 19:01
ooo daaaa mn obi4am da experimentiram, daje drugata sedmica 6te si kupq zeleni le6ti :D

ZaRa_Is_ThE_BesT
04-08-2005, 20:45
ami edin pat neshty mi shtukna i napraih neshty kato musaka , samo 4e bez kartovi vmesto kartovi-spageti(makaroni) i otgore sas zalivka kiselo mlqko i qice...a sled tva otgore s ketchup :? misleh 4e shte e gadno ama ne e 4ak tolkova losho,shtom brat mi go qde


Hahaha abe mimS brat ti pretenciozen li e? az kat mu gleam kilcata mai mai sii4ko obi4a si pohapva:) hahaha bazikam sa be, toi sq da ne mi se obidi! hahahaa
kolkoto do experimentite mn qsny 4e praim i bashta mi se me presledva (ne 4e me int de).. qm postoqnno nqkvi smesici gor4ivo.sladko/kiselo i t.n. Sestra mi si be6e zela nqkvi Krokita s maslo i az zeh nqkolko i otidoh na terasata zeh si cigarata kakto i zapalkata i izgorih ednata pra4ica lapnah q, pih kola dokato mie v ustata i drapnah ot cigarata..yeah..strahotno useshtane kvo da vi kaja hahahahahaha

CRaZy_IKT
04-08-2005, 21:08
ем така така мисля да
се направя на бодли4ки
да си направя зелена косата
едни розави лешти нема да са
ми излишни
а мисля и да си присадя 3-ти
крак МН ЯКО
I si mislish che shte ti povqrvame za tretiq krak????

worldclass
04-08-2005, 21:34
mi da
az utre mislq da qm techen shokolad i lutenica
vchera qdoh domati s konfityr
min.sedmica-balatum s pudra zahar i djapanki s ketchup
meli naprao

CRaZy_IKT
04-10-2005, 13:50
E az ne sym tolkova-4ak i djapanki s ketchup da qm????!!!! :o

SimpleGirl
04-11-2005, 16:17
Гласувах за "никога", но май малко сбърках. Няма определени храни, които смесвам, но често си правя експерименти с това, което има под ръка. Само има едно изключение - мога да ям абсолютно всичко с кетчуп.. обожавам го.. :P

karamel4eto`m
04-11-2005, 21:49
mdam padam si po eksperimentiteee naprao otka4ena raota :)

kaka_lara
04-12-2005, 06:21
4udno mi e zashto po4ti vsi4ki svurzwate eksperimentite s hraneneto :?: :!: ima kude kude po zabavni neshta 8)

LetiCherry
04-12-2005, 21:31
Онзи ден бях на един семинар и там имаше обяд. Имаше таратор и нишесте за десерт , а основното ястие не беше сервирано. И аз понеже бях много гладна смесих таратора с нишестето с вкус на малина! А после дойдоха и кюфтетата и тях ги ядох с нишестето :P Убийствена комбинация! А хората на моята маса гледаха ли гледаха и не разбираха какво става... :wink:

Satanas_daughter
04-15-2005, 01:24
mi i az naskoro probvah kola s rakia,menta,bira i vino vutrre i ot gore edna topka vanilov sladoled...beshe otvratitelno

_Jessy_
04-15-2005, 22:45
Awe probvaite pyrjeni kartofi sys smetanov sladoled - nqma takava kombinaciq, luda e :)

MaD_CaT*
04-16-2005, 10:53
axix ..napravo me ubihte :lol: a na mene mi vikat 4e sym imala otka4en vkus :? Vse pak probvaite : salata zele,s riba ton , ket4up i soleti HRus-Hrus :lol: mnoooogo e vkusno ...soleti sys vafla ili ne6to 6okoladovo e sy6to mnogo vkysno :lol: ..bqh probavala 4ips s ket4up ,ama ne6to ne mi haresa.. :lol:
P.S. mnogo qka tema :wink:

e4o
04-21-2005, 14:53
as obi4am kozunak s maioneza i lukanka :D

tedo_davis
04-22-2005, 05:20
to kato gledam ima hora deto MNOGO poslygvat.
Dam experimentiram si ... sys sebe si ... sys kosata si ... sys hranata si sys vsi4ko!
neslu4aino kosata mi e v neopredelen ot horata cvqt ... hodq s kyrpa,6apka ... super iz4an4ani dreshki!!!
za hranata ... obi4am da hapvam ponqkoga hlebec ... kiselo mlqko ... zahar i obelen slyn4ogled (T'va kato si go smesq v edna kofi4ka ... :arrow: :lol: ) Polu4ava se na vkus vse edno Kiselo mlqko + Gevrek.
Ql sym banica s 4ili sos (MNOGO 4ili sos) i posle ... se pribrah nabyrzo:)
Drugo ... Edin pyt si napravih cql fritiurnik pyrjeni kartofi .... samo i samo tatenceto mi da ne se nahryska ... vmesto sol ... slojih zahar + 4ili sos (neznam mn. pikantno si hapvam) ... men si mi haresa ... ama toi ludna ot liutivi4koto - posle shtqh da si ostana bez jobni :o

CRaZy_IKT
04-23-2005, 20:40
4udno mi e zashto po4ti vsi4ki svurzwate eksperimentite s hraneneto :?: :!: ima kude kude po zabavni neshta 8)
Dammmmm....=)

Mina_
08-21-2005, 21:45
Abe as da vi kaja spored men Zaio Baio si varvi sa vsi4ko. Sradoled sas zaio baio, bani4ka sas zaio baio, pica sas zaio baio,vafla sas zaio baio...A i filiq sas sirene i semki e mnogo vkusno.

dataworm
11-30-2005, 22:24
Kvi qki anketi,a sum regnat tolkuz kusno!E,dobre,sega po temata!Mi ne!Ne obi4am eksperimentite!Glupavo mi se struva!

worthy
12-01-2005, 13:33
mi kato sam gladna a v nas nqma ni6to sgotveno se nalaga da expirementiram-v pove4eto slu4ai se polu4avat takiva gadosti,4e vednaga gi izhvarlqm,ama imam i spolu4livi opiti.a kato izklu4im hranata sa6to obi4am da eksperimentiram :P imam po golqm uspeh za razlika ot gotveneto :lol:

S8K
12-01-2005, 13:59
да доста често...най-често по дискретно,но се е случвало и да мина границата...то така е по-якооо :!:

hell__girl
12-01-2005, 18:42
ami edin pat neshty mi shtukna i napraih neshty kato musaka , samo 4e bez kartovi vmesto kartovi-spageti(makaroni) i otgore sas zalivka kiselo mlqko i qice...a sled tva otgore s ketchup :? misleh 4e shte e gadno ama ne e 4ak tolkova losho,shtom brat mi go qde
macka,6te go probvam :wink:

Michelle_la_charmante
12-07-2005, 21:29
4udno mi e zashto po4ti vsi4ki svurzwate eksperimentite s hraneneto :?: :!: ima kude kude po zabavni neshta 8)

Да бе, верно. Що всички пишат за храна :shock: ????

IdiOtKa
12-10-2005, 14:35
олее аз неспирам да пра тапоти ... кви ли тапоти не сам праила ..еи така за трапката ма по един пат ...не говора за наркото ...пила сам какви ли не варианти на алкохол ..коктеил4ета и така нататак ..

hamilcar
12-10-2005, 17:13
Да обичам да експериментирам иначе става много скучно.

Malko^Momiche
12-10-2005, 17:50
Всички само за храна говорят, че чак огладнях ....
Та по темата .... палачинка с месо и течен шоколад, ябълка с мед, таратор с надробен хляб, диня със сирене :roll: и още много има но не ми се мисли сега :)

poshla
01-12-2006, 21:40
Mlechna salata s bireni fystyci i techen shokolad sys soleti sa mi liubimite :lol:

Michelle_la_charmante
01-12-2006, 22:11
Аз обичам да експериментирам с държанието си спрямо оклните :wink: .Например като се разхождам из София питам хората на улицата къде се намирам или дали мога да стигна до морето за 3 часа пеша.:shock: :twisted: .Друг пример- питам продавачите на реповете дали продават вестници.И те ми викат:"Еми , да, ние само това продаваме." :shock: :twisted: :twisted: .Или пък миналата година На лафката в училище си купих 30 дъвки от пет, като дадох 1,50лв. по една стотинка.Тая ги брои търпеливо 5 мин, а на следващия ден ми върна ресто по 1 и 2 ст. като накрая ми се усмихна доволно.(Якоо :twisted: ) :twisted: :shock: :twisted: . Сигурно е много тъпо :roll: , ама мен ме кефи :twisted: .Някои ми казват, че съм луда( демек психично разтроена :lol: ) , други пък подхождат с хумор.
И все пак, като експериментираш опознаваш себе си.

IdiOtKa
01-14-2006, 09:03
еее и аз исках го направя този номвр с по една стотинка ама не ми стиска ...щото само като си представвя как ша се развикат ..малеее

Silence^
01-14-2006, 20:44
ehe che qko mene puk mnoo me kefqt shokoladovi biskviti s hlqb spr e qko trqq probvate chesno

teenkopele
01-14-2006, 21:18
То ако не експериментира човек, живота няма да е толкова интерсен.
Иначе съм правил какво ли не- правил съм какви ли не баркочи...боб със сметана- доста вкусно :) , ябълки с шунка или с кашкавалчета за сандвичи, каквото има в хладилника отива в тигана :lol: и МНОГО други 8) .

С един френд, преди доста време, съм целил бакшиши с пликчета пълни с п***я , целил съм ги с чесън и какво ли още не :lol: .

Возил съм се на контейнер, НЕ ВЪВ, по една нанадолна улица точно при нас. :wink:
Палил съм това онова.

Има и други работи, но не се сещам в момента.

ПЪЛНА КАКАФОНИЯ ! :lol:

BeHuTo_91
02-18-2006, 13:07
az puk obojavam da qm naturalen chips( sas sol ) i otgore super mnogo ket4up :))) minaloto lqto v na6to kafe cqlata kompaniq ma'ahme t'va :twisted: \:D/

In4iTu_
02-20-2006, 15:33
Ми...експериментирам.. O:) Но ся единственото нещо за което се сещам е палачинки със сирене и захар /тва за мен не е извратено, ама повечето ми приятели ме мислят за луда/ А имам един авер, който яде сандвичи със салам и течен шоколад.. \:D/ Е тва ако не е извратено...

deidiy
02-25-2006, 21:49
emi az poprincip ne izprobvam mn mnogo otka4eni ne6ta ama pak pone v granicite na razumnoto
postrigah se sam sami4ka
hahahahah

evelin85
02-28-2006, 23:34
mm dam,obi4am mnogo da eksperimentiram.obi4am novite ne6ta,vdigat mi adrenalina!ne govora za hrani.4ovek na krainostite sam.tova e hubavo vinagi si razli4en!

ShroomY
03-01-2006, 00:18
e ako ne eksperimentira6, togava za kvo jivee6? za nqkvi ostarqli ideali...da be. yeah right... vremeto si te4e. i vs sa dlujni da eksperimentirat. ina4e nqa smisal! ot ni6to! i ot nikoi! vajnoto e v toq jivot da vlaga6 vyv vsqko edno deistvie 100% ot sebe si. tva ne e postijimo s trivialnostite. tva e postijimo samo s eksperimentite. samo po vreme na tqh si sebe si, sam togava si "razli4en", samo togaba si struva da si li4nost, ne ovca. i se eksperimentira samo aktivno, ne pasivno! ne se eksperimentira s hrana, a s jivot! samo tva si zaslujava da se nari4a eksperiment! drugoto ... ami drugoto e prosto niuans na ejednevieto...pffffff