PDA

View Full Version : 25 neshta koito edin maj trqbva da znae za pieneto!!!



baby_one
04-08-2005, 10:51
pro4etete gi i gledaite da gi spazvate :D :D :D :D :lol: :lol: :lol:

1. Пиенето не е състеэателен спорт !
2. Никога не пийте повече от 5 коктейла...
3. Мъжът не бива да си поръчва коктейли, които са сладки или са приготвени с млечни продукти или плодове, различни от лимон и портокал !
4. Никога не поръчвайте коктейл, направен с повече от четири съставки...
5. Ако не пушите и сте в бар, никога не се оплаквайте от пушачите, защото, трезвенико, вие се намирате в бар...
6. Сингъл молт скоч се пие без лед с малко вода. Може и в чаша за коняк ако сте истински гъзар ;)
7. Две малки са винаги по-добре от едно голямо !
8. В пиенето избягвайте новостите. Бъдете винаги мнителен спрямо иновациите...
9. Никога не влизайте в кръчма с пистолет !!!
10. Унгарска поговорка: "Ако трети пореден човек ти каже, че си пиян, лягай си."
11.Коктейлите с цитруси винаги имат по-добър вкус, ако ръбът на чашата се натърка с лимонова кора ;P
12.Никога не пийте евтино уиски без лед !
13. Ако сте пил повече от три питиета, никога не споменавайте "аз" и "те", и "обичам" !!!
14. Ако се налага да размахвате ръце и да викате, за да привлечете вниманието на бармана, напуснете заведението !
15. На никого в заведението освен на бияча на входа не му пука колко сте як. А бъдете сигурен, че не сте по-як от бияча !
16. Изберете си по един любим коктейл за всеки сезон и се придържайте към него...
17. Ако се местите на друга маса, вземете само напитките си. Келнерът ще принесе останалите неща.
18. Избягвайте да пиете, преди да се е стъмнило !
19. Няма напитки, неподходящи за жени. Никога не успорвайте избора на питие на дамата !!!
20. Ако неможете да решите какво да пиете вземете си мартини ;)
21. На нупон в службата винаги пийте едно питие по-малко от шефа.
22. По-добре не изяждайте маслината на мартинито. Същото важи с по-голяма сила за червейчето на текилата !
23. На бара се сяда само ако сте сам или с един предружител. За трима е нужна маса.
24. Ако седнете в ресторант и повече от пет минути не дойде сервитьор, станете и си тръгнете !
25. Всеки мъж трябва да умее да приготвя поне една национална напитка от друга държава. Препоръчва се да е научил рецептата от местна неземна хубавица, с която той е имал кратка, бурна и опасна връзка.

CRaZy_IKT
04-08-2005, 14:42
TYPOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

afeni_shakur
04-08-2005, 16:23
нещу не виждам никф смисъл
в тез работи
поне се обуснови за какво
трябва да е така :?

Ev1lG1rL_
04-08-2005, 16:26
Mmmm tva ne samo za mujete se otnasq oba4e.... :) Vupreki 4e za kokteilite s pove4e ot 4 sustavki moje da se pospori... Pone za men vaji kolkoto pove4e tolkova po dobre :)

sladkoto_mime_
04-10-2005, 17:43
Mmmm tva ne samo za mujete se otnasq oba4e.... :) Vupreki 4e za kokteilite s pove4e ot 4 sustavki moje da se pospori... Pone za men vaji kolkoto pove4e tolkova po dobre :)
Ev1lG1rL_ i az sam taka :P

DiEsEl_GiRl4eTo
04-11-2005, 05:13
ахахахахаха 13 ме изкефи

IdiOtKa
08-31-2006, 15:21
тва е супер тъпо е маина !