PDA

View Full Version : Specialno za vsi4ki koito pose6tavat foruma !



04-08-2005, 11:32
vies te bahti tupitee tuka 6i kai6 nai golemiq baluk na sveta vi e subirla we da eba moderatorite na 14 15 godini hal haber si nqmat ot jivota kvo reklamnbo drujestvo vi gooni mno ste zle we hora pi6e specialno za teenproblem.net mno ste zle si4ktie moderatori bez edin ma kakto i da ee tva e druga tema ama karaiii ko da iv kaja mno ste lze si4kite nqma kod a si igraq i da pi6a pove4e v tos smotaniq forumm aii radvaite se na slunceto i izob6to !

naty
04-08-2005, 11:38
mi na koito mu hareswa-pi6e,nakoito-ne!!Nikoi ne e ti e oprql pistolet w glawata i ne te kara da pose6tawa6 foruma wiob6te!!I ti se izqwqwa6 kato po-tup ot si4ki kato piuska6 taq bezsmislena tema!I kwo e twa 14-15godinki?Da ne bi da ima nqkwo ograni4enie?Koito e po-malkyk-aide 4ao ne moze6 da pi6e6e?Takak li ?I moderatorite sa si ni ok!Kato ima6 nekyw problem 6to izob6to wliza6,4ete6 i puska6 taq tema we?

^I don't give a fuck^
04-08-2005, 11:51
като не ти харесва не пиши.никой не те кара на силаhttp://smilies.sofrayt.com/1/b0/shot.gif


Immortalka

04-08-2005, 11:54
xaxaxa maiko mnogo si zle i ti to si ti li4i prosto ot kilometrii moderatorite na 14 15 godinki ko da napraime sa ne moje si4ko da vi e ok mi da puskam si koto iskam !

^I don't give a fuck^
04-08-2005, 11:56
xaxaxa maiko mnogo si zle i ti to si ti li4i prosto ot kilometrii moderatorite na 14 15 godinki ko da napraime sa ne moje si4ko da vi e ok mi da puskam si koto iskam !


сори бе ,никой неможе да е перфектен като теб :!: ти на колко си бЕ ?

Immortalka

Cyberdyne_101
04-08-2005, 12:06
Ааааа, вие трябва да сте умниците с аватарите :twisted: Тъкмо щях пак да ви критикувам и заключиха темата :twisted: Та значи сигурно ви е яд, че не дооценихме сайтчето ви :twisted: (аз най-вече :twisted: ) Нека ви кажа нещо :arrow: критиката е нещото, което кара критикувания да се стреми да поправи грешките си и да създаде нещо по-добро. Бяхте писали, че сте направили сайта набързо, за 15 минути :twisted: Еми тогава защо въобще го направихте :?: :twisted: Като ще правите нещо, правете го както трябва :wink: :twisted:

sladkoto_mime_
04-08-2005, 12:14
Ааааа, вие трябва да сте умниците с аватарите :twisted: Тъкмо щях пак да ви критикувам и заключиха темата :twisted: Та значи сигурно ви е яд, че не дооценихме сайтчето ви :twisted: (аз най-вече :twisted: ) Нека ви кажа нещо :arrow: критиката е нещото, което кара критикувания да се стреми да поправи грешките си и да създаде нещо по-добро. Бяхте писали, че сте направили сайта набързо, за 15 минути :twisted: Еми тогава защо въобще го направихте :?: :twisted: Като ще правите нещо, правете го както трябва :wink: :twisted:
bravo!!! :P :} Cyberdyne_101 davai v sashtiq duh,az sam s teb :!:

GeRyTo
04-08-2005, 13:00
Ми нали знаете, тя простотията не ходи по гората :P 8)

aBeP4eTo
04-08-2005, 13:35
Това са пълни глупости!
Нямаш право да критикуваш хората!
Та ти дори не ги познаваш!
И м/у другото в този форум модератор под 16 години няма!!!
+ това е тиинфорум!!!